Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Fantje, vožnja z Gs-om je kot seks. Ko ga prvič sprobaš, si ga vedno želiš imeti notri..... v garaži  :grim .

Ker se ti smili da bi ga pustil zunaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo lastniki,

 

kako ste kaj zadovoljni s tem motorjem?

Če ima kdo...kako sveti ponoči tale LED luč in kako je kaj občutljiva na umazanijo?

 

 

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se me ne tiče, pa še :topic: je, pa ne vem, kam naj napišem, ker je povsod polno neuporabnega tolčenja po raznih delih telesa. Še nedavno je bilo na tem forumu moč prebrati kaj koristnega, sedaj pa naletim na samo trpljenje in sikanje.

Ne razumem, kako so lahko moderatorji izobčili dopisnike kot Broj Jedan, Brumer (oba večkrat), Divjo zver, Gattolino ipd., ki so sicer zelo radikalno, vendar mnogo manj enolično ali dolgočasno, sejali razdor in pumpali adrenalin v tipkovnice apatičnih opazovalcev. Verjamem, da si čisto OK človek s svojimi strastmi, vizijami in poslanstvom. Vendar se mi zdi, da si nekoliko zabredel, saj ni teme, kjer ne bi vsaj letos bil bolj neprijeten, kot aktiven. Naj povzamem : kljub neizmernem razumevanju, katerega poskušam izkazati, se mi je Motosvet forum zaradi tebe nekoliko zagabil.

Sprosti se !

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se me ne tiče, pa še :topic: je, pa ne vem, kam naj napišem, ker je povsod polno neuporabnega tolčenja po raznih delih telesa. Še nedavno je bilo na tem forumu moč prebrati kaj koristnega, sedaj pa naletim na samo trpljenje in sikanje.

Ne razumem, kako so lahko moderatorji izobčili dopisnike kot Broj Jedan, Brumer (oba večkrat), Divjo zver, Gattolino ipd., ki so sicer zelo radikalno, vendar mnogo manj enolično ali dolgočasno, sejali razdor in pumpali adrenalin v tipkovnice apatičnih opazovalcev. Verjamem, da si čisto OK človek s svojimi strastmi, vizijami in poslanstvom. Vendar se mi zdi, da si nekoliko zabredel, saj ni teme, kjer ne bi vsaj letos bil bolj neprijeten, kot aktiven. Naj povzamem : kljub neizmernem razumevanju, katerega poskušam izkazati, se mi je Motosvet forum zaradi tebe nekoliko zagabil.

Sprosti se !

:OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težavico z gas ročko. Občasno mi je ne vrne nazaj. Pozimi sem zamenjal gumijaste ročaje. Včeraj po furi odprl, pa sem videl, da guma ne pride v stik s privijačeno "utežjo", tako, da to ne more biti krivo.

A je kdo že to doživel?

post-21816-0-81203600-1371466214.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kabel za gretje ročk si lepo dal nazaj? Na koncu je lepo odprta in če ti ne drgne ob utež je edino še možno da ti na drugi strani drgne, tam kjer je pletenica.

 

Ali pa v skrajnem primeru natrgana pletenica.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem zamenjal samo gumo. Žičke in kable sem pustil na miru. Plastični tulec sem nasprejal z lakom za lase. Gumo sem potegnil do konca in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil pri Louis. 25 €. Pazit moraš samo na žičke, da jih ne porežeš, ko snemaš staro gumo. Potem nasprejaš z lakom za lase in natakneš novo.

Vse skupaj za 1/2 ure...

 

http://www.louis.de/_2023e3461fe12ab0ece737174e31360b50/index.php?topic=artnr&artnr=10020022

 

Uros, mislim, da gre na vseh. Pri Louisu imaš različne dolžine (za GS 1150).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je finta v tem da imajo nekateri letniki grelno žico v gumi in da se ne da menjati samo gumic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam točno tako, kot je majster pokazal v "navodilih". Kolega, ki ima GS 1150 ima tudi tako. Za starejše pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje bojo tud počas za zamenjat.....pa včeraj videl tudi, da se mi je strgala gumica na zglobu-ki je vpet v spodnji križ prednjega vzmetenja.....baje se dobi samo komplet zglob, ne samo gumica.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ni ravno pri novejših ta "težava".

Kaj pa je zate novejše?

 

 

Moje bojo tud počas za zamenjat.....pa včeraj videl tudi, da se mi je strgala gumica na zglobu-ki je vpet v spodnji križ prednjega vzmetenja.....baje se dobi samo komplet zglob, ne samo gumica.....

Jaz sem rabljen zglob nabavil. Gumi meh snel in rešil. Vmes pa sem si pomagal z (kak se že reče daktejp) sivim lepilnim trakom. Drži. Preverjeno, Tudi v pesku in šodru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa razmišljal sem, ko nas bo več takih, ki bomo gumi mehe potrebovali, bi naredil orodje in napravil vsaj 100 mehov. Ko nas bo dovolj seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje bojo tud počas za zamenjat.....pa včeraj videl tudi, da se mi je strgala gumica na zglobu-ki je vpet v spodnji križ prednjega vzmetenja.....baje se dobi samo komplet zglob, ne samo gumica.....

 

Poizkusi povprašat pri Vargalantu.

Saj tudi obnavljajo zglobe http://www.vargalant.si/zglobi

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je zate novejše?

 

 

Jaz sem rabljen zglob nabavil. Gumi meh snel in rešil. Vmes pa sem si pomagal z (kak se že reče daktejp) sivim lepilnim trakom. Drži. Preverjeno, Tudi v pesku in šodru...

2008 +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi povprašat pri Vargalantu.

Saj tudi obnavljajo zglobe http://www.vargalant.si/zglobi

Oj....sem včeraj klical.....je rekel da naj prinesem pokazat in bo povedal če lahko obnovi......dokler je vreme bo izolir trak moral zadostovat, ko bo pa dež pa nesem pokazat :-) Če lahko.....imajo v 2h urah obnovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo cenik od novega GSja, ker nekako ne najdem časa, da bi šel v salon, na spletni ga pa tudi nimajo.

Cenik je tak kokr se pustiš nategnit. vsaj pri Avtovalu je tko da v začetku sezone je manj popusta,bol ko gre sezona h koncu cenej ti dajo.Tist cenik pa je itak brezveze ker noben itak ne plača tolk motorja kokr tm piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje bojo tud počas za zamenjat.....pa včeraj videl tudi, da se mi je strgala gumica na zglobu-ki je vpet v spodnji križ prednjega vzmetenja.....baje se dobi samo komplet zglob, ne samo gumica.....

na ebay-ju se najde. Pride nekih 26€ se mi zdi. Je pa ta varianta boljša, ker ga spodaj ne drži več in se prosto giblje.

 

http://tinyurl.com/kf4uxj8

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!