Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Je blo fino a ne? T'glavna na Rakitni. :smoke:

 

največjo glavo je mela na Rakitni :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največjo glavo je mela na Rakitni :?

 

Mislna je tanajvečjega med nogami... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavo na motorju sm mislu ... oziroma dve ... GS ma zihr večje glauce od Trijumfa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

~200€

Sem mislil na pooblaščenem servisu po njihovem planu opravil na 50 tkm....???? imam namreč podatek, ki ga je plačal kolega, ki pa je vse prej kot 200€ :grrr upam da ga niso nateg.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisi na 10k, 30k, 50k, 70k ... so vmesni servisi. Na vsakih 60k je najdrazji, ker se menjajo vse tekocine. 

 

Lahko so mu menjali vse zaradi starosti. Prepisi sem kaj so delali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisi na 10k, 30k, 50k, 70k ... so vmesni servisi. Na vsakih 60k je najdrazji, ker se menjajo vse tekocine. 

 

Lahko so mu menjali vse zaradi starosti. Prepisi sem kaj so delali ...

Cena je bila 1210 €  bom izvedel kaj in kako, edino  je rekel da je normalno ker je veliki servis, če je to normalno ne vem?

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je bila 1210 €  bom izvedel kaj in kako, edino  je rekel da je normalno ker je veliki servis, če je to normalno ne vem?

Dej res to preveri, ker če je tako, nikoli ne kupim GS.a, zakaj?

 

Ker toliko me glavni servis ne pride še na avtu, pa je malo več stvari za zamenjat :grim , zdej al so ga na suho nategnil, ali pa ta tvoj kolega fejst pretirava:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je bila 1210 €  bom izvedel kaj in kako, edino  je rekel da je normalno ker je veliki servis, če je to normalno ne vem?

To bi pa jaz tud rad vedu, še rajš pa vidu slikan račun. Če ni blo treba ne vem kaj menjat je to nateg leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je bila 1210 €  bom izvedel kaj in kako, edino  je rekel da je normalno ker je veliki servis, če je to normalno ne vem?

:eek:

 

390€ sem dal za veliki servis jaz maja.

Menjali so:

 

bmw servis 20

menjava olja filtra 16  

nastavitev ventilov 16  

menjava svečk 12  

menjava jermena 8  

sinhronizacija 12  

menjava filtra zraka 8  

menjava olja menjalnik 4  

menjava olja diferencial 8  

menjava zavorne tekočine spredaj 20  

menjava zavorne tekočine zadaj 8  

tesnilo    0,46

tesnilo   0,24

tesnilo   0,46

tesnilo   0,42

jermen   17,83

podložka   8,8

oljni filter   12,41

svečke   45,64

filter zraka   17,73

tesnilo   0,92

olje diferencial   22,32

zavorno olje   8,27

motorno olje   57,48

 

cene so brez DDV in najbolj upalijo na olju, mamu jim :l_01:

 

Gornjim cenam odbij menjavo zavorne tekočine, jermena, svečk, štelanje ventilov in ni menjave olja v menjalniku in difu. Tega na 50k servisu ni.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradnih BMW servisih,te kaj dost ne morejo užgat,če seveda zahtevaš normativ ,ki ga ima BMW. Za vsako stvar imajo točno določeno :čas menjave dela ali popravila in ceno le tega!

 

1200evrov za velik servis je pa naravnost smešno :grim ........sam kaj čmo,to so spet gostilniške nebuloze :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko stane servis na 50tkm na GS-u ??

Pred kratkim sem opravil redni servis na 50tkm v servsnem centru Avto Select v Novi Gorici in sem plačal 157,60 €.

Redni servis         77,40

Tesnilo                   0,50

Filter olja               16,00

Motorno olje          63,70

SKUPAJ             157,60

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še moja izkušnja:

Servis na 125.000 ............316€ (z davkom!)

Predidevam, da na istem servisu kot Krucy, ker so praktičnovse postavke iste, edino olje so pocenili na 7,76 € in svečke na 10,45€za kos (oboje brez davka). S servisom, sprejemom, pogovorom in storitvijo povsem zadovoljen....

Razmišljam, da mi bodo "šraufali" tudi vozilce, vsak čas bo drugi servis (60.000). Upam, da so fantje zraven v mehanični pod podobno (ali pa isto) komando.

Servis mi je priporočil Bremzer in kapo dol, imel je popolnoma prav. Ob priliki kafe!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še moja izkušnja:

Servis na 125.000 ............316€ (z davkom!)

Predidevam, da na istem servisu kot Krucy, ker so praktičnovse postavke iste, edino olje so pocenili na 7,76 € in svečke na 10,45€za kos (oboje brez davka). S servisom, sprejemom, pogovorom in storitvijo povsem zadovoljen....

Razmišljam, da mi bodo "šraufali" tudi vozilce, vsak čas bo drugi servis (60.000). Upam, da so fantje zraven v mehanični pod podobno (ali pa isto) komando.

Servis mi je priporočil Bremzer in kapo dol, imel je popolnoma prav. Ob priliki kafe!!!

Postavke so na vseh servisih enake. Enake imajo tudi cene delov in storitev.

Razlika je najbrz ker imam jaz DOHC motor (2010-2012) in je drugacno olje in svecke.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavke so na vseh servisih enake. Enake imajo tudi cene delov in storitev.

Razlika je najbrz ker imam jaz DOHC motor (2010-2012) in je drugacno olje in svecke.

Jap. Imaš prav. Na DOHC, pa posledično na olje, pa nisem pomislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Imaš prav. Na DOHC, pa posledično na olje, pa nisem pomislil.

 

Zakaj pa bi moralo biti olje drugačno pri DOHC motorju kot pri SOHC ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še moja izkušnja:

Servis na 125.000 ............316€ (z davkom!)

Predidevam, da na istem servisu kot Krucy, ker so praktičnovse postavke iste, edino olje so pocenili na 7,76 € in svečke na 10,45€za kos (oboje brez davka). S servisom, sprejemom, pogovorom in storitvijo povsem zadovoljen....

Razmišljam, da mi bodo "šraufali" tudi vozilce, vsak čas bo drugi servis (60.000). Upam, da so fantje zraven v mehanični pod podobno (ali pa isto) komando.

Servis mi je priporočil Bremzer in kapo dol, imel je popolnoma prav. Ob priliki kafe!!!

 

in kater servis je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim si bi  kaj napisal ali ne bi?!Pa ne morem biti tiho.Kot vedno bemvejaši strahovito pretiravajo in zavajajo!Jaz sem za redne servise za BMW GSA1200 že leta 2008 plačeval od 500 do 700 EUR!! Imam še vedno račune.

Vam aktivnim lastnikom pa BMW ji "žrejo" kaki liter pa pol na sto in servis stane 150 EUR.Stane za moped več!!

Tak da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi moralo biti olje drugačno pri DOHC motorju kot pri SOHC ???

Pisi v Munchen oz. v Berlin in povej kaj ti bodo odgovorili. Meni tudi ni jasno, najbrz jim tudi na servisu ni. 

 

 

 

Mislim si bi  kaj napisal ali ne bi?!Pa ne morem biti tiho.Kot vedno bemvejaši strahovito pretiravajo in zavajajo!Jaz sem za redne servise za BMW GSA1200 že leta 2008 plačeval od 500 do 700 EUR!! Imam še vedno račune.

Vam aktivnim lastnikom pa BMW ji "žrejo" kaki liter pa pol na sto in servis stane 150 EUR.Stane za moped več!!

Tak da ....

Dokler ne vidim skeniranega racuna ne verjamem.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!