Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

Najhujše ideologije smrti so verstva....

... ki se vlečejo že tisočletja....

 

...in najhujši so bili in še vedno so tisti, ki uporabljajo simbol križa...

...in njihovi predstavniki svoje podložnike direktno kličejo ovce....    :eek:

..in te ovce jim slepo sledijo ko ofce....     :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, vandrovec pravi:

Vsi ti izmi so razpadli dokaj mirno, večja štala bo sedaj, ko razpada ameriški kapitalizem.

Pa da ne pozabimo na propadajoči Janšizem 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alah akbar na zgornje poste :P

 

kr naj se jebejo Rusi, Tonin je že prpravu nuklearne silose :P

Ima Slovenija na zalogi dovolj žita, jajc, vode, zdravil ...? Takšno je stanje v skladiščih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

kr naj se jebejo Rusi, Tonin je že prpravu nuklearne silose :P

Tooo jaaa!

 

viber_image_2022-03-09_15-47-19-130.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zok pravi:

Tooo jaaa!

 

viber_image_2022-03-09_15-47-19-130.jpg

to je pa SDO za naše junake :P

če ne veš kaj pomeni kratica SDO..pol si še mlad :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kaj pomeni (pogresam uporabnika Broj Jedan), sem pa se mlad - ceprav moje kosti trdijo nasprotno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa, vse več EU držav se odziva na agresijo Rusije. Med njimi je tudi Švedska, katera pošilja pomoč Ukrajini v orožju :P

Morda je seznam besedilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Pa da ne pozabimo na propadajoči Janšizem 🙄

Ta je nujen, da se enkrat premaknemo nazaj na svetlobo.

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

to je pa SDO za naše junake :P

če ne veš kaj pomeni kratica SDO..pol si še mlad :D

 

Smrt Dolazi Odmah.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Ta je nujen, da se enkrat premaknemo nazaj na svetlobo.

 

Čisto prava komijevska izjava komija, ki si dejansko želi mračne preteklosti in ki bo po njegovih lastnih besedah obkrožil tegale varovanca največjega komija. In s tem misli, da se bo premaknil v svetlobo. Oprani možgani do amena. 

Posnetek zaslona (20).png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Frenk 67 pravi:

Ti dam čist prou. Tud mi bi moral naredit nekaj takega. 👍

Zakaj bi pa mi morali narediti nekaj podobnega? 24.4. bomo imeli redne volitve in se takrat prešteli čisto po demokratični poti. Kdor vleče vzporednice med našim političnim vodstvom in ruskim, je ali nepritševen, ideološko spran, zloben ali pa se spreneveda do onemoglosti. 

 

pred 4 minutami, Zok pravi:

@bladerunner... ...dej si raj pivo odpri. ;) 

Hvala! Sem ravnokar upošteval tvoj nasvet👍

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, bladerunner said:

Hvala! Sem ravnokar upošteval tvoj nasvet👍

Js tud. 😁

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Zivnorc pravi:

Najhujše ideologije smrti so verstva....

... ki se vlečejo že tisočletja....

 

...in najhujši so bili in še vedno so tisti, ki uporabljajo simbol križa...

...in njihovi predstavniki svoje podložnike direktno kličejo ovce....    :eek:

..in te ovce jim slepo sledijo ko ofce....     :lol1:

No, tukaj se pa zelo motiš. Države, kjer prevladuje krščanstvo, so vse po vrsti sekularne, kjer sta država in Cerkev ločeni. Drugače pa je v islamskem svetu, kjer pa verski voditelji vodijo države. Najhujši so tisti, ki imajo v svoji zastavi polmesec.

Kar se pa zločinov tiče, pa daleč pred vsemi prednjači komunizem, v imenu katerega je bilo po svetu pobitih največ ljudi. Nekateri podatki govorijo o 150 milionov pobitih nedolžnih ljudi s strani komunističnih morilcev in zločincev.  In nekatere opranoglave ovce pri nas bi še vedno rade, da se ponovijo pretekli mračnjaški časi komunizma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, vandrovec pravi:

Vsi ti izmi so razpadli dokaj mirno, večja štala bo sedaj, ko razpada ameriški kapitalizem.

 O razpadu ameriškega kapitalizma, komiji utopično trobezljate že od svojega nastanka naprej.  In glej ga zlomka, ameriški kapitalizem še vedno čvrsto stoji in bo tudi obstal, komijevski komunizem se je pa neslavno zrušil po celem svetu in za sabo pustil pravo upostošenje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, Zok said:

Js tud. 😁

Lažeš, KOMI! 🤣

 

ne, ta komunisticni zvarek ne vela kot pivo. 
 

 

C3CC67C9-E533-4ACF-B806-9B190A441B27.png

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lažeš, KOMI! 🤣

 

ne, ta komunisticni zvarek ne vela kot pivo. 
 

 

C3CC67C9-E533-4ACF-B806-9B190A441B27.png

Tudi tebi na zdravje! Pa ni pomembno katero pivo piješ. Tudi jaz si rade volje srknem Heinekena, ker nima nobene zveze z komiji. :naughty:

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ja pa čist ko pr nas. Naj domobran zaplodi naj komija, k pol rata naj domobran in lovi komije. Za obrambnega ministranta pa je pripojitev varde drzavni vojski dobra ideja. Čakam še znamko z rupnikom. 

 

 

B2402CAA-0CA2-4189-83FD-4650058D8C8D.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Tale ja pa čist ko pr nas. Naj domobran zaplodi naj komija, k pol rata naj domobran in lovi komije. Za obrambnega ministranta pa je pripojitev varde drzavni vojski dobra ideja. 

 

B2402CAA-0CA2-4189-83FD-4650058D8C8D.jpeg

Kakorkoli, Rusija je tista, ki je izvedla brutalno agresijo na samostojno in suvereno državo Ukrajino in ne obratno. Komu pa Ukrajinci podelijo mandat, da vodi njihovo državo, je pa povsem stvar Ukrajincev in se ne tiče nikogar drugega. 

Trenutni obrambni minister pa je vseeno boljši minister od vseh dosedanjih komijevskih ministrov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Ko si začel komentirati na MS si pisal vljudno in nisi bil žaljiv. 

Sam sem bolj desen a sem globalno proti državi, ki širi svojo superiorno demokracijo po svetu. 

Ne bom ti našteval držav, ki so jih opostošili in oropali saj prepričanega ne moreš prepričat. 

Sem proti vojni, ker nasilje rodi nasilje. 

Je pa vojna posledica ravno teh superiornih ZDA. 

Sem zato KOMI, ker nimam istega pogleda na svet🤔

Pravilno si ugotovil. Začel sem z vljudnimi komenti brez žaljivk. Saj tudi danes na osebni ravni ne žalim nikogar. Da pa se je moja vljudnost delno spremenila, pa obstajajo razlogi. Kljub vljudnemu pisanju komentov, sem bil sam deležen vedno več žaljivk na osebni ravni in poskusom diskreditacij nekaterih drugih piscev samo zaradi tega, ker drugače razmišljam in drugače vidim določene stvari. In ravno zaradi tega so se začeli enoumnži spravljat name in me žalit z vsemogočimi žaljivkami. Sicer imam zelo trdo kožo, vendar, ko sem ugotovil, kakšno je stanje duha na tem portalu (porazno), sem se samo prilagodil. Sedaj pa cvilijo v glavnem tisti, ki so se na nedostojen način spravljali name. Cvili celo nekdo, ki mi je pred časom grozil s smrtjo, samo zaradi tega, ker razmišljam drugače kot on. In taki celo tulijo o neki demokraciji o kateri pojma nimajo, kaj to sploh je v praksi in kako deluje. Zaradi takih reči sem malo spremenil slog pisanja in se samo prilagodil večini. 

Z ostalim, kar si napisal, bi se pa celo lahko deloma strinjal. 

In ne, ti zame nisi noben komi, ker si se vedno na vljuden način odzival na moje komente, ne glede na to, da nekatere stvari vidiva z različne perspektive, kar zame ni nič narobe. Narobe je, če se nekdo na aroganten način odziva na nekoga, ki samo drugače misli. In takim svetujem, naj stopijo pred ogledalo, preden začno soliti pamet drugim. Takih je pa tule kar veliko. 

Če sem te v kakem postu, ki sem ga zapisal užalil, se ti opravičujem! 

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, bladerunner said:

Trenutni obrambni minister pa je vseeno boljši minister od vseh dosedanjih komijevskih ministrov. 

Vsekakor. Drugi najboljsejsi ministrant ever. Boljsi ministrant je samo tvoj bestić andrej s stajerske, kenede. tudi jaz mislim da bo NSI presenecenje volitev. 

43 minutes ago, bladerunner said:

Kakorkoli, Rusija je tista, ki je izvedla brutalno agresijo na samostojno in suvereno državo Ukrajino in ne obratno. Komu pa Ukrajinci podelijo mandat, da vodi njihovo državo, je pa povsem stvar Ukrajincev in se ne tiče nikogar drugega. 

Sonce zjutraj vzide in zvecer zaide. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim da so to ljudje, kot so se našli tudi iz bivših jugo držav, ki od otroštva naprej poznajo samo vojno in ubijanje, ne znajo funkcionirat v "dolgočasnem svetu" ... tudi amerikanci imajo take, eni se po prvi rundi v tujini domov vrnejo psihično uničeni, drugi ne znajo več funkcionirat v navadnem svetu nova normala je vojna.

Kaj se ni nihče čudil ko so pred leti neke bele face pomagale določenim skrajnim skupinam sredi afrike, zakaj le....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!