Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

9 hours ago, Zok said:

Kitajske se ni za bat.

Kratko pojasnilo - ne, da Kitajci ne bi bili dobro opremljeni, napredni, dovolj stevilcni ali da bi imeli slabo vojsko - Kitajci pac razmisljajo malo drugace. Primer - Hong Kong. Ker se niso uspeli zmeniti, so zadevo malo omilili in jo dali v mirovanje za naslednjih 50 let, da se bo z njo ukvarjala naslednja generacija, ki bo morda nasla pametno resitev. Prav tako niso prekinili sodelovanja z Rusijo, niso pa podprli napada na Ukrajino. Delajo za napredek. Za svoj napredek. In za napredek potrebujejo sodelovanje z vsemi stranmi.

4 hours ago, Markisan said:

Tale vojna je isto pranje možganov kot korona. 

Itak, vse je izmisljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Markisan said:

Nerealna pa je enosmerna propaganda na podlagi katere si ustvarjamo sliko. Tukaj vlečem paralelo s korono.

No, spet smo tam. Kako ves, da gre za enosmerno propagando? A Rusi potem govorijo resnico?

Sam gledam tako da ce vsi govorijo eno, eden (tisti, ki je neposredno vpleten, in ima od govorjenja v nasprotno smer koristi) pa govori drugace... ...nekako si mislim, kdo tu laze. Pa ne gledam samo ukrajinskih, evropskih in ameriskih medijev.

Se en lep spektrogram:naughty::

 

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori men so se tile anonimneži zasrali do amena. Zdej bi drkal ruse, prej so bli pa lepo tiho ko so ameri im ostali banditi jebali ljudi po svetu. 

Jest sam pravm, ista pravila za vse. Za ruse, amere, kitajce, savde, izraelce... Takoj k se vojna v rusiji konca, sankcije za amere. 

No sej mamo prave "anonimneže". 

Assange in Snowden. Sam tistga pa noben ne meinstrema ven. Se ve zakva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, skalar36 pravi:

Sori men so se tile anonimneži zasrali do amena. Zdej bi drkal ruse, prej so bli pa lepo tiho ko so ameri im ostali banditi jebali ljudi po svetu. 

Jest sam pravm, ista pravila za vse. Za ruse, amere, kitajce, savde, izraelce... Takoj k se vojna v rusiji konca, sankcije za amere. 

No sej mamo prave "anonimneže". 

Assange in Snowden. Sam tistga pa noben ne meinstrema ven. Se ve zakva. 

No, ni vse tako enostavno, kot si ti predstavljaš. Američani so napadali in jih bodo še v prihodnje tiste, ki delajo sranje po svetu. Islamski teroristi na gnusen in zahrbten način pobijajo nedolžne civiliste skorajda po vsem svetu. Zato je prav, da jih Američani ali kdorkoli drug razbijejo v prafaktorje, ker to definitivno niso ljudje, temveč morilska golazen.

Ukrajinci pa niso delali nobenega sranja izven svojih državnih meja, kar je velika razlika z islamisti, pa so jih kljub temu Rusi brutalno napadli. Ne trdim, da pa so Američani neki angeli miru, še zdaleč ne. Vedi pa nekaj, vsi veliki imajo interes ,da prevladajo svetu. Tako Rusi, Kitajci, kot Američani. Ker druge izbire nimam, se moram pač odločati med temi tremi. Tukaj pa odločitev ni težka. Odločim se za tistega, ki je najbližji mojemu načinu življenja, vrednotam in kulturi. To pa so zagotovo Američani brez kakršnega koli dvoma.   

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, skalar36 said:

Sori men so se tile anonimneži zasrali do amena. Zdej bi drkal ruse, prej so bli pa lepo tiho ko so ameri im ostali banditi jebali ljudi po svetu. 

Uff, spomni se recimo samo black lives matter zadev... ...tudi takrat so anonimous po ZDA jebali vse po vrsti. Sicer pa skupina ni omejena na eno ali nekaj drzav - anoni so po celem svetu. Tudi Rusov je zelo veliko, Rusi so itak znani po hekanju.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bladerunner pravi:

No, ni vse tako enostavno, kot si ti predstavljaš. Američani so napadali in jih bodo še v prihodnje tiste, ki delajo sranje po svetu. Islamski teroristi na gnusen in zahrbten način pobijajo nedolžne civiliste skorajda po vsem svetu. Zato je prav, da jih Američani ali kdorkoli drug razbijejo v prafaktorje, ker to definitivno niso ljudje, temveč morilska golazen.

Ukrajinci pa niso delali nobenega sranja izven svojih državnih meja, kar je velika razlika z islamisti, pa so jih kljub temu Rusi brutalno napadli. Ne trdim, da pa so Američani neki angeli miru, še zdaleč ne. Vedi pa nekaj, vsi veliki imajo interes ,da prevladajo svetu. Tako Rusi, Kitajci, kot Američani. Ker druge izbire nimam, se moram pač odločati med temi tremi. Tukaj pa odločitev ni težka. Odločim se za tistega, ki je najbližji mojemu načinu življenja, vrednotam in kulturi. To pa so zagotovo Američani brez kakršnega koli dvoma.   

 

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, skalar36 pravi:

Sori men so se tile anonimneži zasrali do amena. Zdej bi drkal ruse, prej so bli pa lepo tiho ko so ameri im ostali banditi jebali ljudi po svetu. 

Jest sam pravm, ista pravila za vse. Za ruse, amere, kitajce, savde, izraelce... Takoj k se vojna v rusiji konca, sankcije za amere. 

No sej mamo prave "anonimneže". 

Assange in Snowden. Sam tistga pa noben ne meinstrema ven. Se ve zakva. 

Ameriškim napadom se reče intervencija, ruskim pa agresija. 

Zato je bilo bombardiranje Beograda s civilnimi žrtvami drugačno, kot je sedaj v Ukrajini.

Zato je za izraelsko raketiranje Gaze s civilnimi žrtvami, visela izraelska zastava na poslopju slovenske vlade. 

Intervencija! Ni posledic.

Zaradi agresije, pa po svetu zasegajo osebno lastnino ruskih prebivalcev.  Komunistična posla.
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

No, spet smo tam. Kako ves, da gre za enosmerno propagando? A Rusi potem govorijo resnico?

Sam gledam tako da ce vsi govorijo eno, eden (tisti, ki je neposredno vpleten, in ima od govorjenja v nasprotno smer koristi) pa govori drugace... ...nekako si mislim, kdo tu laze. Pa ne gledam samo ukrajinskih, evropskih in ameriskih medijev.

Se en lep spektrogram:naughty::

Gre za enosmerno propagando ker se utiša vse ki upoštevajo ali omenjajo tudi druge podatke itd. Neglede iz katere strani prihajajo. Npr laboratoriji, predno je novica prisla vn je amer. Zunanje ministrstvo odstranilo podatke o sodelovanju. Na web arhivu jih najdes itd itd. Skratka isto kot pri koroni, utisat vse druge poglede. No po dveh letih je jasno. Poglej samo podatke ki jih je fajzer mogu objavt prejsn tedn k je sodisce tko odloclo. Vsi mediji tiho. Vse to seveda ne upravicuje trplenja ljudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Tedybear pravi:

Če sem bil 30 let u "armeji", še ne pomeni, da o tej vojni v Ukrajini vem več, kot večina, dejstvo pa je, da vem, KAJ NE VEM, in tega, sodeč po strokovnjakih, stroki  in stručkotih na TVS, POPTV, PLANET, Dnevnik, Delo....ne vedo niti oni. Je pa bistveno za spoznanje, kaj se trenutno tam gor dogaja.

1. Kaj je cilj Putina / Rusije: Če je cilj zavzetje celotne Ukrajine, nima šans in bo prej ali slej popu..l na celi črti. Preprosto nima kapacitet.  Če greš v zasedbo države, mora biti minimum razmerje 3:1 v tvojo korist, tako v ljudstvu, kot tehniki. In če ima UKR 150 000 aktivnih  v obrambi, jih mora RUS imeti x3. Če je cilj širša zaščita Donbasa, Luganska in Krima (onemogočanje Ukrajinski vojski delovanje na teh območjih) je nalogo izpeljal, vsaj do sedaj, v celoti. Če je cilj energetska nadvlada...že sedaj je plin iz Ukrajine delal obvoz čez Rusijo.  Naštel sem tri MOGOČE cilje....pravih ne poznam.

2. Mogoče kdo ve, katere enote in koliko teh enot je Rusija Angažirala? 5 brigad, 12, 19?  Katere? Mehanizirane ali motorizirane. Iz katerih baz vzletajo MIGi in Suhoji? Pehota? Kje je? Čaka izza meje? Vsaj videti je ni. Ve kdo drug?

3. Medijska blokada: Rusi so šli v blokado medijev. Vse, kar vidimo, je pogled iz perspektive Ukrajine in/ali medijskih hiš, ki se pa, zaradi varnosti, bolj kot ne, potikajo po zbirnih centrih, na mejnih prehodih..itd. Torej...kaj se sedaj dogaja...recimo z kolono?. Kdo je trenutno v prednosti, ne bom rekel, kdo zmaguje, ker tu vsi samo izgubljajo/mo. Tudi EU.

4. NjATO...rezervni kopilot F16 iz Posavja pričakuje oster odziv NjATA. Ga razumem. Iz sedeža (četudi namišljenega) USA lovca je Njato res sila. V resnici je pa NjATO:

60% Ameri (trenutno so v tem teatru absurda v prvi vrsti z vrečo kokic in  veliko Coca Colo ob sebi) 

15% Angleži - Tole jih trenutno preveč ne zanima, mogoče sedaj dobivamo obrise, zakaj so se odklopili od Evrope.

10% FRA - Njihov status v NjATO je poseben. Imajo štalo v Maliju. Zaradi nekaj mrtvih lansko leto, so umaknili kar nekaj sil od tam. Ukrajina...ne, dokler je Mali.

Nemci, Italijani in Španci se tudi v AfG niso izpostavljali. Niso sodelovali direktno v konfliktih, oziroma le, če ni bilo drugega izhoda. Ko sem bil sam v Afg pod Italijani, so zaradi dveh umrlih v prevrnjenem vozilu (Lince) za 3 tedne ustavili vse aktivnosti v sektorju WEST. Nemci bodo, kot ste lahko brali, v naslednjih letih za obrambo prispevali dodatnih 50 MLRD ob trenutnem proračunu 50 MLRD. Kaj to pomeni...da so neoperativni. 

Edini dve sili, ki sta ob USA, ANG, in deloma FRA še res nekaj vredni, so Poljaki in Turki. Kako je z Turki, vemo. Vsi ostali (Belgija, Čehi, Orbanovci, Slovaki, Slovenci, Hrvatje......) pa nismo omembe vredni.

Jebeš vojsko (mi, CRO, SVK, HU...), kjer moraš najeti civilno aviokompanijo, da se odpelješ na fronto.

 Najraje imam, ko situacijo v vojni razlagajo Obramboslovci. Teoretiki predmeta Splošni ljudski odpor in družbena samozaščita.

Prebiliča pa poslušam. Ostale...preklop na drug program, takoj.

Pa lep dan vsem.

 

T

 

 

Tule se sicer v večini strinjam z napisanim. Nekaj pa me je zmotilo. Pa ne tisto o posavskem kopilotu, temu sem se kvečjemu nasmejal. Moti me namreč tvoj zaničevalen in odklonilen odnos do zveze NATO, ki ga slabšalno imenuješ NjATO. Sicer ne vem, kaj točno imaš v mislih s tem nazivom, pa vendar. Kot sam pišeš si zaposlen v slovenski vojski, (Slovenija pa je polnopravna članica NATO) torej vojski, ki je sestavni del oboroženih sil NATO. Glede na tvoj odklonilen odnos na omenjeno organizacijo, bi bilo prav, da si takoj izstopil iz slovenske vojske in posledično iz sestavnega dela oboroženih sil, katero po tvojem pisanju sodeč, preziraš. Če si dosleden svojim načelom in prepričanjim, bi moral to že v preteklosti storiti. Zato pričakujem v kratkem tvoj izstop iz slovenske vojske, ker je sestavni del NATO, ki ga ti preziraš. Pokaži v dejanjih svojo načelnost.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

 

Iračani so napadli samostojno in suvereno državo Kuwait. Oblasti Kuwaita pa so zaprosili za ameriško vojaško pomoč. Američani so se odzvali in Iračane pregnali iz zasedenega ozemlja Kuwaita. Jasno, k odločnemu in bliskovitemu odzivu je rezultiralo dejstvo, da imajo Američani veliko svojega kapitala v Kuwaitu in tam kontrolirajo naftne vrelce. Pa vendar so bili Iračani tisti, ki so izvedli vojaško agresijo na Kuwait in ne obratno. Toliko v poduk.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Markisan pravi:

Gre za enosmerno propagando ker se utiša vse ki upoštevajo ali omenjajo tudi druge podatke itd. Neglede iz katere strani prihajajo. Npr laboratoriji, predno je novica prisla vn je amer. Zunanje ministrstvo odstranilo podatke o sodelovanju. Na web arhivu jih najdes itd itd. Skratka isto kot pri koroni, utisat vse druge poglede. No po dveh letih je jasno. Poglej samo podatke ki jih je fajzer mogu objavt prejsn tedn k je sodisce tko odloclo. Vsi mediji tiho. Vse to seveda ne upravicuje trplenja ljudi.

Kaj se pa tebi blede. Rusija je tista, ki je blokirala vse njej ne naklonjene medije in z svojo brutalno zakonodajo pregnala skoraj vse tuje novinarje iz države. Torej je poročanje v Rusiji povsem prorežimsko in tam ni prostora za pluralnost.  

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Kuwajt je bil poln zlata. Iraq pa nafte.

Če Irak nebi napadel Kuwaita ,tudi Američani nebi napadli Iraka. Je to tako težko razumeti?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa ukrajinci prosijo amere za pomoč. In tko, kt radi pomagajo povsod, bodo pomagali tud njim, a ne!?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

No zdej pa ukrajinci prosijo amere za pomoč. In tko, kt radi pomagajo povsod, bodo pomagali tud njim, a ne!?

Pomagajo jim že sedaj. So pa toliko pametni, da dobro vedo, če bi se spustili v direktno konfrontacijo z Rusijo, bi to pomenilo tretjo svetovno vojno, ki bi bila verjetno zadnja na tem svetu. Zato tega ne bodo storili. So pa Američani dali jasno vedeti Rusiji, da bodo z vso močjo, ki jo premorejo, branili vsak centimeter ozemlja, ki spada v članstvo NATO. Torej sklicevanje na 5. člen Washingtonskega sporazuma, v katerem piše, da je napad na eno članico NATO enak napadu na celotno članstvo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

. So pa Američani dali jasno vedeti Rusiji, da bodo z vso močjo, ki jo premorejo, branili vsak centimeter ozemlja, ki spada v članstvo NATO. Torej sklicevanje na 5. člen Washingtonskega sporazuma, v katerem piše, da je napad na eno članico NATO enak napadu na celotno članstvo.  

Smo vidli včeraj ja. k je dron preletel NATO zračni prostor. Že k sm bi otrok so se mi zdele pravljice nerealne. Danes so mi še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Smo vidli včeraj ja. k je dron preletel NATO zračni prostor. Že k sm bi otrok so se mi zdele pravljice nerealne. Danes so mi še bolj.

Saj se ti ne morejo zdeti nerealne, ker ti dejansko živiš v nekem svojem namišljenem svetu, ki nima nikakršne zveze z realnostjo. Toliko nebuloz, kot si jih ti spesnil na tem portalu, je neverjetno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Saj se ti ne morejo zdeti nerealne, ker ti dejansko živiš v nekem svojem namišljenem svetu, ki nima nikakršne zveze z realnostjo. Toliko nebuloz, kot si jih ti spesnil na tem portalu, je neverjetno. 

Ja sej zato imamo pa tebe, da nam razjasniš obzorja. Jest se lohk še veliko naučim, če si priznam da se motim. Kaj pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Ja sej zato imamo pa tebe, da nam razjasniš obzorja. Jest se lohk še veliko naučim, če si priznam da se motim. Kaj pa ti?

Tudi jaz. Potrebno pa je zmoto tudi prepoznat, priznat in jo odpravit.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

Kaj se pa tebi blede. Rusija je tista, ki je blokirala vse njej ne naklonjene medije in z svojo brutalno zakonodajo pregnala skoraj vse tuje novinarje iz države. Torej je poročanje v Rusiji povsem prorežimsko in tam ni prostora za pluralnost.  

Če Irak nebi napadel Kuwaita ,tudi Američani nebi napadli Iraka. Je to tako težko razumeti?

Ja rusija je blokirala tuje medije, kaj pa v eu? A jih niso? Lahko beres recimo RT? Torej se tukaj dogaja isto. Ne opaziš identičnih dogodkov? A če rusija začne z zaplembo zahodne lastnine v rusiji boš podpru tko kot to nardijo v eu? A ko boš ugotovu da ti bo američan prodal 5x dražji plin in nafto kot rus ti bo ok? A ko rusi prenehajo s plačili lizingov za cca 700 avionov je ok k smo jim samozavestno skenslal swift? Na konc bo nas vsekala ta brezglava podpora. Sam seveda ce gledas samo 24h se ti zdi da je cela eu z ameriko nardila odlicne poteze. No pa jih ni. Zapomni si rus lahko na škrge diha, nafta in plin mu tečeta kjer hoče, še mal pa bodo kmetijsko samozadostni + podpira ga indija in kitsjska s skupaj 3,5 mrd folka. Kaj ma pa EU. Samo kupuje lahko ker lastnih surovin takorekoč nima. Skratka sami sebi u skledo serjemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Markisan pravi:

Ja rusija je blokirala tuje medije, kaj pa v eu? A jih niso? Lahko beres recimo RT? Torej se tukaj dogaja isto. Ne opaziš identičnih dogodkov? A če rusija začne z zaplembo zahodne lastnine v rusiji boš podpru tko kot to nardijo v eu? A ko boš ugotovu da ti bo američan prodal 5x dražji plin in nafto kot rus ti bo ok? A ko rusi prenehajo s plačili lizingov za cca 700 avionov je ok k smo jim samozavestno skenslal swift? Na konc bo nas vsekala ta brezglava podpora. Sam seveda ce gledas samo 24h se ti zdi da je cela eu z ameriko nardila odlicne poteze. No pa jih ni. Zapomni si rus lahko na škrge diha, nafta in plin mu tečeta kjer hoče, še mal pa bodo kmetijsko samozadostni + podpira ga indija in kitsjska s skupaj 3,5 mrd folka. Kaj ma pa EU. Samo kupuje lahko ker lastnih surovin takorekoč nima. Skratka sami sebi u skledo serjemo

Daj ne blodi no neumnosti. V Rusiji so že v preteklosti preganjali urednike in novinarje, ki so kritično pisali o režimu. Enako se je dogajalo z opozicijskimi voditelji. Veliko jih je vzela megla, ostali pa trohnijo po zaporih. EU pa je skupnost, v kateri  prevladuje pluralnost medijev, posledično pa tudi poročanje. 

Rusi so se že izrekli, da bodo zaplenili vsa podjetja, ki so bila pod tujim lastništvom in jih nacionalizirali. 

Tako je, celo v zadovoljstvo mi bo, da mi ne bo potrebno kupovati plin in nafto, ki sta okrvavljena z krvjo nedolžnih otrok, žena, starcev in ostalih civilistov. Pa če bom s tem, ko se bom odpovedal ugodni ceni ruskega plina in nafte rešil vsaj eno življenje, bom na to več kot ponosen in zadovoljen za razliko od nekaterih, ki vidite izključno in samo svoje posrane in egoistične riti. Malo pa vam je mar za trpljenje in umiranje nedolžnih ljudi. Sramota par excellence. 

Za Ruse je evropski trg strateškega značaja. Pa ne samo evropski. Svetovni. Saj so vse najrazvitejše države sveta napovedale bojkot ruskih energentov in ostalih artiklov. To pa bo Rusijo srednjeročno, predvsem pa dolgoročno gospodarsko zlomilo. Rusiji grozi gospodarski zlom in na koncu bankrot države.    

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Daj ne blodi no neumnosti. V Rusiji so že v preteklosti preganjali urednike in novinarje, ki so kritično pisali o režimu. Enako se je dogajalo z opozicijskimi voditelji. Veliko jih je vzela megla, ostali pa trohnijo po zaporih. EU pa je skupnost, v kateri  prevladuje pluralnost medijev, posledično pa tudi poročanje. 

Rusi so se že izrekli, da bodo zaplenili vsa podjetja, ki so bila pod tujim lastništvom in jih nacionalizirali. 

Tako je, celo v zadovoljstvo mi bo, da mi ne bo potrebno kupovati plin in nafto, ki sta okrvavljena z krvjo nedolžnih otrok, žena, starcev in ostalih civilistov. Pa če bom s tem, ko se bom odpovedal ugodni ceni ruskega plina in nafte rešil vsaj eno življenje, bom na to več kot ponosen in zadovoljen za razliko od nekaterih, ki vidite izključno in samo svoje posrane in egoistične riti. Malo pa vam je mar za trpljenje in umiranje nedolžnih ljudi. Sramota par excellence. 

Za Ruse je evropski trg strateškega značaja. Pa ne samo evropski. Svetovni. Saj so vse najrazvitejše države sveta napovedale bojkot ruskih energentov in ostalih artiklov. To pa bo Rusijo srednjeročno, predvsem pa dolgoročno gospodarsko zlomilo. Rusiji grozi gospodarski zlom in na koncu bankrot države.    

Vidm da te je populizem zagrabu na polno. Me zanima kako bos joki k bo nafta 3eur, poloznce + 50% pa se kriptoti ti bojo sli v pm ce jih mas. Aja ce te pa tako skrbijo življenja pa predlagam da greš tja kot borec. Kako ekonomija lavfa bos pa se ugotovu. A za une k so jih u donbasu strelal ti je blo tud žal al si se šele zdej zbudu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, GeeSXer pravi:

Ameriškim napadom se reče intervencija, ruskim pa agresija. 

Zato je bilo bombardiranje Beograda s civilnimi žrtvami drugačno, kot je sedaj v Ukrajini.

Zato je za izraelsko raketiranje Gaze s civilnimi žrtvami, visela izraelska zastava na poslopju slovenske vlade. 

Intervencija! Ni posledic.

Zaradi agresije, pa po svetu zasegajo osebno lastnino ruskih prebivalcev.  Komunistična posla.

Tepec ti rusofilski. Pravilno je, da je bil Beograd bombardiran. Še premalo. Srbi ste zakuhali in povzročili vso kalvarijo, ki se je zgodila na balkanu. Nobena druga republika si ni želela vojne. Srbski nacionalizem, požrešnost in pohlep po veliki Srbiji je tisto, kar je povzročilo grozote po celem balkanu. Zaslužili bi si, da so vam zravnali z zemljo vso infrastrukturo in še kaj več. 

Primerjati srbsko agresijo in divjaštvo na druge narode in republike v ex državi z Ukrajino, ki ni storila ničesar žalega nobenemu izven njihovih meja, je kratko malo nemoralno, neetično in celo zlobno početje. 

Na vse načine se trudiš opravičevat rusko agresijo na samostojno in suvereno državo Ukrajino. Sram te bodi, nisi vreden naziva človek ampak vse kaj drugega.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, bladerunner pravi:

Pa če bom s tem, ko se bom odpovedal ugodni ceni ruskega plina in nafte rešil vsaj eno življenje, bom na to več kot ponosen in zadovoljen za razliko od nekaterih, ki vidite izključno in samo svoje posrane in egoistične riti.

 

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Tepec ti rusofilski. Pravilno je, da je bil Beograd bombardiran. Še premalo. . Zaslužili bi si, da so vam zravnali z zemljo vso infrastrukturo in še kaj več. 

 

 

pred 41 minutami, bladerunner pravi:

ker ti dejansko živiš v nekem svojem namišljenem svetu, ki nima nikakršne zveze z realnostjo. Toliko nebuloz, kot si jih ti spesnil na tem portalu, je neverjetno. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Markisan pravi:

Vidm da te je populizem zagrabu na polno. Me zanima kako bos joki k bo nafta 3eur, poloznce + 50% pa se kriptoti ti bojo sli v pm ce jih mas. Aja ce te pa tako skrbijo življenja pa predlagam da greš tja kot borec. Kako ekonomija lavfa bos pa se ugotovu. A za une k so jih u donbasu strelal ti je blo tud žal al si se šele zdej zbudu?

Kaj pa Ukrajinci, kako pa oni živijo in se počutijo ob kalvariji in pomanjkanju vseh za življenje potrebnih stvari in ne vedo niti tega, če bodo sploh preživeli še en dan. Ti pa vidiš zgolj in samo svojo lastno objestno rit in ti je malo mar za trpljenje drugih ljudi. Kaj pa če bo nekoč počilo tudi pod tvojo pohlepno ritjo in boš ti potreboval pomoč drugih ljudi? Si se kdaj sploh vprašal kaj takega? Verjetno ne, ker ne premoreš niti osnovnega človeškega sočutja do drugih trpečih ljudi. Sram te bodi! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!