Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

A dej, samo eno ti bom napisal... 

Palestina... Preštej si mrtve otroke. 

O ostalih Irak, libija itd ne bom zgubljal besed. 

Ne opravičujem nobenega toda, če bi se vse isto obravnavalo... 

Zelo enostranski in pristranski pogled imaš... 

s plašnicami na očeh je pogled omejen in fokusiran... ne matraj se .. nima smisla ...

treba je odprt drugo temo o Siriji, Iraku, Iranu, Afganistanu, Palestini itd itd .... jaz se ne trudim več....

Agresija Rusije na Ukrajino je neprimerna in jo ostro zavračam .... atentati Ukrajincev in napadi na Rusijo in ruske civiliste se pa smatra za upravičen povračilni ukrep ... ;) 

Napad teroristov na ameriška dvojčka je tudi povračilni ukrep za napade na njihova ozemlja na drugi strani sveta... ne ni upravičeno ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Kmet2 said:

Eh bz, očitate stvari, ki jih dela tudi druga stran... 😇

Kar naprej, s časoma se bo vse pikazalo v pravi luči... 

Ne seri.  Treba šparat štrom!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

1. s plašnicami na očeh je pogled omejen in fokusiran... ne matraj se .. nima smisla ...

2. treba je odprt drugo temo o Siriji, Iraku, Iranu, Afganistanu, Palestini itd itd .... jaz se ne trudim več....

3. Agresija Rusije na Ukrajino je neprimerna in jo ostro zavračam .... atentati Ukrajincev in napadi na Rusijo in ruske civiliste se pa smatra za upravičen povračilni ukrep ... ;) 

1. hm

2. da, se strinjam in obsodit barabe amere mogoče tut ruse, pa še koga k ma prste v marmeladi

3. kaj  je upravičen povračilni ukrep ste že zdavnaj povedali. Ne rabimo v ukrajino niti rusijo, dovolj je da pogledamo povojne in medvojne poboje pri nas..

in kaj je žalostno, da je vse res. To prinese vojna. Žal še vedno nisem prebral obsodbe poboja bošnjakov v Srebrenici, le kdo je kriv sem zvedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

3. kaj  je upravičen povračilni ukrep ste že zdavnaj povedali. Ne rabimo v ukrajino niti rusijo, dovolj je da pogledamo povojne in medvojne poboje pri nas..

in kaj je žalostno, da je vse res. To prinese vojna. Žal še vedno nisem prebral obsodbe poboja bošnjakov v Srebrenici, le kdo je kriv sem zvedel.

ker me že citiraš ... ja Srebrenica ... grda stvar ... zelo malo je obsojenih za vojne zločine iz drugih strani  in zdaj se čudijo, ko dajejo nove predloge in dokaze o vojnih zločinov iz drugih dveh vmešanih nacij ... prav tako iz grde vojne na Hrvaškem ..... na kninskem območju so se dogajale grde stvari .. zelo malo je obsojenih, ker so se branili od napadalcev, zmanjkale so pa cele vasi starejših ljudi, ki sploh niso vedeli, da se kaj dogaja.

toliko o tem, ker si že ti začel, čeprav je tema o vojni v Ukrajini oziroma v neodvisnih republikah Doneck in Lugansk ;) 

Aja.. še to .. NATO bo na Kosovu okrepil svoje sile, zaradi napetosti ... a Kosovo je članica NATO ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

ker me že citiraš ... ja Srebrenica ... grda stvar ... zelo malo je obsojenih za vojne zločine iz drugih strani  in zdaj se čudijo, ko dajejo nove predloge in dokaze o vojnih zločinov iz drugih dveh vmešanih nacij ... prav tako iz grde vojne na Hrvaškem ..... na kninskem območju so se dogajale grde stvari .. zelo malo je obsojenih, ker so se branili od napadalcev, zmanjkale so pa cele vasi starejših ljudi, ki sploh niso vedeli, da se kaj dogaja.

toliko o tem, ker si že ti začel, čeprav je tema o vojni v Ukrajini oziroma v neodvisnih republikah Doneck in Lugansk ;) 

Aja.. še to .. NATO bo na Kosovu okrepil svoje sile, zaradi napetosti ... a Kosovo je članica NATO ?

NATO..le kdo je dve države porinil v roke natu? Putin in to po hitem postopku :P

Zahodnjaki pokvarjeni..le kdo je Ukrajino prisilil, da se še hitreje razproda zahodu, tako politično kot ekonomsko? Putin, ne morš verjamit. Vso zahodno "pomoč" bo Ukrajina prekleto drago plačala.

 in potem sva še pri Srebrenici. Napisal si Grda stvar, mogoče ti gre težko z jezika katere nacionalnosti so bili klavci. Zato si klanje malce opravičil s klanjem na Hrvaškem v primeru povračilne akcije "oluja".

Men se jebe za politično korektne zapise, da slučajno ne užališ neke opcije. Vojna je svinjarija....ampak še vedno nekateri radi iščejo opravičila za početja določene strani. torej Vojna...tisti, ki jo je začel, je sprožil morijo. Saj je bila tudi prej, ampak mnogo bolj lokalna. Ko je pa 1x vojna ni več ovir in zapor...za obe strani, pa še za koga tretjega.

In ker je tema o dveh republikah ,ki sta sestavni del Ukrajine, kateri pa bi se radi odcepili oziroma dobili avtonomijo. Kar povej mi kako lepo se jim godi. 6 mesecev vojne že imajo. 6. Morija na vseh koncih. Daleč od jebene svobode ali odcepitve. Zelo zelo daleč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

 

 in potem sva še pri Srebrenici. Napisal si Grda stvar, mogoče ti gre težko z jezika katere nacionalnosti so bili klavci. Zato si klanje malce opravičil s klanjem na Hrvaškem v primeru povračilne akcije "oluja".

 

nikjer nisem imenoval nacionalnost namenoma ... ker vojni zločinci so vojni zločinci ne glede na nacionalnost ampak so kreteni ... nikogar ne opravičujem in nikjer nisem omenil oluje ... se je vse pred olujo dogajalo... ti spet meni neki podvaljuješ in si ustvarjaš svoje podobe in zgodbe ... v prvem primeru sem govoril o Bosni ... to je vse kar lahko berem .. kot bereš ti, saj nisi bil tam, kot nisem bil jaz .... 

Ampak, če imaš med svojimi državljani kretene jih je pač treba obsodit, ne pa skrivat z izgovorom .... na vse strani sem meril in vsak ima svojo resnico .... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

nikjer nisem imenoval nacionalnost namenoma ... ker vojni zločinci so vojni zločinci ne glede na nacionalnost ampak so kreteni ... nikogar ne opravičujem in nikjer nisem omenil oluje ... se je vse pred olujo dogajalo... ti spet meni neki podvaljuješ in si ustvarjaš svoje podobe in zgodbe ... v prvem primeru sem govoril o Bosni ... to je vse kar lahko berem .. kot bereš ti, saj nisi bil tam, kot nisem bil jaz .... 

Ampak, če imaš med svojimi državljani kretene jih je pač treba obsodit, ne pa skrivat z izgovorom .... na vse strani sem meril in vsak ima svojo resnico .... ;) 

nč ne podvaljujem...tako gre debata---omenim Srebrenico, nekdo podaljša na Hrvate prej in potem...napade Rusija Ukrajino, je 100 izgovorov zakaj jo je in kaj vse je bilo prej narobe in kje in bla bla bla..vse do Vietnama in Križarskih vojn...

In ne boš verjel, pri obsodbah vojnih ter drugačnih zločincev kjerkoli, se strinjava. :P

 

Kakorkoli, vojna vsaj trenutno ne prinaša "osvoboditve" dvem republikam iz Ukrajine, kateri imata večinsko Rusko prebivalstvo. Prinaša jim pa veliko gorja.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

nč ne podvaljujem...tako gre debata---omenim Srebrenico, nekdo podaljša na Hrvate prej in potem...napade Rusija Ukrajino, je 100 izgovorov zakaj jo je in kaj vse je bilo prej narobe in kje in bla bla bla..vse do Vietnama in Križarskih vojn...

In ne boš verjel, pri obsodbah vojnih ter drugačnih zločincev kjerkoli, se strinjava. :P

 

Kakorkoli, vojna vsaj trenutno ne prinaša "osvoboditve" dvem republikam iz Ukrajine, kateri imata večinsko Rusko prebivalstvo. Prinaša jim pa veliko gorja.

 

 

38%. To NI večina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus a ti ni bz, sploh njemu kaj dopovedovat...

On pogugla in ve več, kot ti, ki si bil tam... 

Pišem nasplošno. 

On vse ve, vse zna.... 💪

Zanimivo, da še zmerom kombi vozi, vsaj CIA bi ga vzela, s toliko znanja😂

No @Allaše pove, ker jo vrjetno ne more brisat😁

@DAMI34 dej mi prosim povej kako je kaj na meji Ciper😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Shillien pravi:

38%. To NI večina

Tisti ostali, ki niso, si pa želijo bit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

... atentati Ukrajincev in napadi na Rusijo in ruske civiliste...

haha, miš, ti pa si res potuhnjen podpihovalec 🤣 ti ne znese napisat sestavka brez laganja in podtikanja :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, nejc74 pravi:

haha, miš, ti pa si res potuhnjen podpihovalec 🤣 ti ne znese napisat sestavka brez laganja in podtikanja :kmet:

Zakaj si kmeta nalimal, jaz nimam nič s tem😂

3,,,,2,,,1,,     😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, nejc74 pravi:

haha, miš, ti pa si res potuhnjen podpihovalec 🤣 ti ne znese napisat sestavka brez laganja in podtikanja :kmet:

kaj pa tebi ni jasno ? ...  ti sestavka ne znaš prebrat, kaj šele napisat ... sero ;) 

sem moral poiskat ... me čudi, da se to sploh pojavlja v naših medijih 

https://www.24ur.com/novice/tujina/po-smrti-hcere-putinovega-zaveznika-ruske-oblasti-sprozile-preiskavo-umora.html

aja .. un napad na ruski zapor poln ukrajinskih vojakov je pa kar potihnil :? 

verjetno so se sami ... čeprav dvomim

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, maus said:

sem moral poiskat ... me čudi, da se to sploh pojavlja v naših medijih 

https://www.24ur.com/novice/tujina/po-smrti-hcere-putinovega-zaveznika-ruske-oblasti-sprozile-preiskavo-umora.html

Kaj ima ruski Cik Cak veze s tvojim bedarijami? A si spet bencinske hlape vdihaval? 🤣 Risanke bodo bolj primerne zate :kmet:

CIK CAK zajčki, zobke oprat in hitro spat - YouTube

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je čedalje boljša, pa ne zaradi vojne, ta je žalostna ampak zaradi nas so delujočih👍

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, nejc74 pravi:

Kaj ima ruski Cik Cak veze s tvojim bedarijami? A si spet bencinske hlape vdihaval? 🤣 Risanke bodo bolj primerne zate :kmet:

bebo .. cik cak je od Mikija Mustra .. zakaj zavajaš in lažeš, da je Ruski ... ko sem jaz nehal risanke gledat, si biu še zgubljen spermić ... 

tok o tem ;)

če maš kaj povedat o vojni v Ukrajini povej, ne pa da smetiš ....

če bi biu @DAMI34 enak do vseh, bi kakšen neumesten post zbrisal  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

bebo .. cik cak je od Mikija Mustra .. zakaj zavajaš in lažeš, da je Ruski ... ko sem jaz nehal risanke gledat, si biu še zgubljen spermić ... 

tok o tem ;)

če maš kaj povedat o vojni v Ukrajini povej, ne pa da smetiš ....

če bi biu @DAMI34 enak do vseh, bi kakšen neumesten post zbrisal  

 

Če bi bi bi prvo moral sebe zbrisat skoraj v vseh temah😂

Aja Ukrajina je drugače lepa zanimiva država😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kaj pa tebi ni jasno ? ...  ti sestavka ne znaš prebrat, kaj šele napisat ... sero ;) 

sem moral poiskat ... me čudi, da se to sploh pojavlja v naših medijih 

https://www.24ur.com/novice/tujina/po-smrti-hcere-putinovega-zaveznika-ruske-oblasti-sprozile-preiskavo-umora.html

aja .. un napad na ruski zapor poln ukrajinskih vojakov je pa kar potihnil :? 

verjetno so se sami ... čeprav dvomim

 

Ta "zelo obširna" preiskava umora novinarke, ki ni trajal dlje od enega daljšega sranja na WCju, je po domače povedano za rit obrisat. Predložili pa so toliko neposrednih dokazov, da še zdaj ne morem vsega predelat. 
Pa napad na ruski zapor... itak, za vse so krivi vsi drugi, samo rusi ne. Še enkrat si poglej, če si spregledal mogoče: https://edition.cnn.com/interactive/2022/08/europe/olenivka-donetsk-prison-attack/index.html
Bi HIMARS malo drugače postlal te v vrsto postavljene postelje in zgradbo samo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

@maus a ti ni bz, sploh njemu kaj dopovedovat...

On pogugla in ve več, kot ti, ki si bil tam... 

Pišem nasplošno. 

On vse ve, vse zna.... 💪

Zanimivo, da še zmerom kombi vozi, vsaj CIA bi ga vzela, s toliko znanja😂

No @Allaše pove, ker jo vrjetno ne more brisat😁

@DAMI34 dej mi prosim povej kako je kaj na meji Ciper😂

srček zlati, ti nimaš problema z vojno v ukrajini ampak z mano na Motosvetu, več te skrbim jaz in bolj se ubadaš z mano. Poskusi označit še 365 drugih članov msja mogoče bo kak lajkec padu. Še js sm ti dal srčka.

Za Ciper pa poguglaj. Potovanja so stvar časa in denarja, sem ti pred 100 leti povedal. :P

 

 

psssst...brišem...enako do vseh :P

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ce FSB pa Putana receta, da so Ukrajinci krivi, pol so Ukrajinci krivi. Saj zdaj ze vemo:

- zahodni MSM laze, ker je pod vplivom politike

- ruski MSM je kosher, ker za njim stoji politika

- zahodni politiki lazejo, ker jih imajo v rokavu strici iz ozadja

- FB novice so kosher, ker so v lasti stricev iz ozadja

Maus pa Kmet pravita da so Rusi ok, ker so Ameri pobili več Arabcev kot Rusi Ukrajincev. Pa ker je ruski CikCak boljši kot ameriški. Pa Maus je ful star in ful vse ve, ker je ze ful enih mišk pošlatal, Kmetu pa ni treba nič vedet, ker bo itak razbil vsakega, ki se ne strinja z njim. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavajaš.....ne Maus ne kmet nista rekla, da so Rusi OK in nedolžne ovčice....niti ne pravita, da samo zahod laže.

Vsi imajo krvave roke, vsi lažejo....sam eni pač ne uporabljate enakih kriterijev za vse enako in zato sekate samo po enih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo.

Izvleček te teme je zelo kratek. Vsi na svetu so krivi in lumpi, razen Putina :P On se samo brani. In edini pove resnico. Ampak nihče pa ne podpira vojne, samo razumejo ga. 

 

Tako da, bi prosil, kak kriterij je potrebno uporabiti za vojno v Ukrajini? Kriterij dovoljene vojne? Kriterij, saj so tudi američani netili vojne?

 

In se opravičujem, če koga nisem osebno omenil, niti njegovega poklica, oblike telesa, ali česarkoli drugega. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Zavajaš.....ne Maus ne kmet nista rekla, da so Rusi OK in nedolžne ovčice....niti ne pravita, da samo zahod laže.

Vsi imajo krvave roke, vsi lažejo....sam eni pač ne uporabljate enakih kriterijev za vse enako in zato sekate samo po enih.

res se mi ne da ukvarjat z vsemi debili, ker ne znajo brat .... 

kako z lahkoto nekemu nekaj pripišejo, čeprav tega dokazljivo ni rekel in naprej trobijo svoje laži ... res ne moreš verjet 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, maus said:

....kako z lahkoto nekemu nekaj pripišejo, čeprav tega dokazljivo ni rekel in naprej trobijo svoje laži ... res ne moreš verjet 

tako prekrasno ljubek nekritičen narcis si, par vrstic nazaj si mirno Ukrajincem pripisal krivdo za likvidacijo neke obskurne ruske desne nacionalistke, tu pa zdaj ves bogi jokaš kako si nerazumljen in nadlegovan. Bucu,buc, če ti svetujem, da se malo pogledaš ogledalo ti ne bo pomagalo, a ti naj kupim kuglo sladoleda? Se boš nehal smiliti sam sebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Alla said:

Vsi imajo krvave roke, vsi lažejo....sam eni pač ne uporabljate enakih kriterijev za vse enako in zato sekate samo po enih.

ne sodi drugih po sebi, kaj ti naj rečem. Jaz se popolnoma strinjam s prvim delom tvojega stavka, ampak z lahkoto nasprotujem Putinovi agresiji nad Ukrajino in si zelim, da bi bil porazen, čeprav za to ni prav dosti verjetnosti. Daj povej mi, kje je logični moralni kiks v izjavi: "ne maram lazi in krvavih rok in nasprotujem ruski agresiji nad Ukrajino"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!