Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Pravkar, Snečer pravi:

Maš na aliexpressu :) saj to je aliexpress motor, sestavljanka :) 

ne, ni z Ikee :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balanco u poden, pa bo top motorček. Saj vprašanje kdaj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 6. 2023 ob 15:16, DAMI34 pravi:

Lahi se že hvalijo, da ga majo. Še vedno jim zamerim, da ni kvaltetne zaščite ročk :(

 

 

Kar naj se hvalijo...nimajo jih. Dobili so enega promocijskega ,pripeljanega z letalom, brez COC. Bo Slovenija med prvimi,ki bo imela registriranega 450 rally.

Glede garancije in servisov na kove 450 rally pa takole:

Servisni interval menjave olja je odvisen od uporabe motorja, je pa med 3000 in 5000km

Menjava olja v lastni reziji na garancijo ne bo imela vpliva, pod pogojem da je servis narejen po predpisih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ADVENTURETIM pravi:

Kar naj se hvalijo...nimajo jih. Dobili so enega promocijskega ,pripeljanega z letalom, brez COC. Bo Slovenija med prvimi,ki bo imela registriranega 450 rally.

Glede garancije in servisov na kove 450 rally pa takole:

Servisni interval menjave olja je odvisen od uporabe motorja, je pa med 3000 in 5000km

Menjava olja v lastni reziji na garancijo ne bo imela vpliva, pod pogojem da je servis narejen po predpisih.

Dobra informacija. pošteno. Saj glede olja ni problem, marsikdo izmed nas opravi eno menjavo olja med servisi, odvisno od zlorabe. Bolj je moteč interval kontrole ventilov. Ampak to ni tvoja/uvoznikova zahteva ampak tovarniška. Verjetno je večina mašin v tem segmentu na podobnem režimu.

 

Čakam, da objaviš v tej temi, ko bo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Dobra informacija. pošteno. Saj glede olja ni problem, marsikdo izmed nas opravi eno menjavo olja med servisi, odvisno od zlorabe. Bolj je moteč interval kontrole ventilov. Ampak to tvoja/uvoznikova zahteva ampak tovarniška. Verjetno je večina mašin v tem segmentu na podobnem režimu.

 

Čakam, da objaviš v tej temi, ko bo... 

Kontrola ventilov je predpisana za tekmovalno uporabo. Sem skoraj preprican da pri adventure uporabi to ne bo potrebno.

Zaenkrat pa same dobre novice od Garyja Goodwina ( uvoznik za ZDA ) glede vzdrzljivosti in kvalitete, enako s strani kitajskih dirkacev. 

Hkrati z 450 bo v Slovenijo prispel tudi 800x, po 3 letih testiranj in prilagajanj.

Bo tudi zanimiva zadeva.

Ob 15. 5. 2023 ob 14:55, MiNa pravi:

HI, zanimivo bi bilo, če se ti bo dalo, da malo bolj opišeš vtise in izkušnje, ko se bo na števcu izpisalo 1k, 5k, 10k ...

Glede na to da je tole "bližnja šlahta" kobilice, ki jih voziva z mojo drago bi bilo zanimivo v živo primerjat Kitajca in Thajca ;):naughty:.

lp in srečno na cesti.

Pridita s kobilico do mene,pa bomo primerjali😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ADVENTURETIM pravi:

Pridita s kobilico do mene,pa bomo primerjali😉

Hvala za povabilo. Se dogovorimo, ko se vrneva iz dopusta.

LP Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Italijani pravijo, da pride Septembra.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 19. 9. 2023 ob 7:32, HyperJack pravi:

Tko kot sem predvidel, Rallija očitno še dolgo ne bo?

al pa bo kmal. Jutuba ve veliko več..zdej so v prihodu in folk je kr zadovoljen. Na koncu...mogoče mal nabijam, ker ne spadam med expert grupo, spadam pa med grupo kupcev:

al honda 300 al kove 450....a je potrebno razmišljat, potem ko sem si ogledal vsaj 100 posnetkov in pričevanj?

Rabim 500 od renomirane znamke, ki je "prpraulena za dirkat"..al pa k ni prpraulena..sam ma cifro da te kap že ob nakupu?

 

Prodajalcem Kove se smeji,  vsaj ob 450 Rallyu...pa četudi bo decembra :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je vse skupaj samo marketing, je malo prezgodaj govoriti o čemer koli. Ko bo prodanih nekaj tisoč kosov in bodo v uporabi, se bo pokazalo kako in kaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, moj Kove se je zavrtel na 7000 KM. Kot sem obljubil dva stavka, zadovoljen z njim kot 70 let star otrok, nobenih težav, udoben za daljše fure, za svojo velikost bom morda zamenjal sedež. Na Varaderi bi ob moji malo bolj agresivni vožnji že na nove pneumatike mislil. Čista fantazija.

 

received_848636003456504.jpeg

Popravljeno . Popravil RDECA SENCA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 17. 4. 2023 ob 17:42, ADVENTURETIM pravi:

Zdravo!

 

Kako je z dobavo 450 Rally? Večina Amerike in EU so že dobili prve pošiljke. Dobiš kaj v kratkem? Zihr bodo kupci, bp, a le če si naročil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Kako je z dobavo 450 Rally? Večina Amerike in EU so že dobili prve pošiljke. Dobiš kaj v kratkem? Zihr bodo kupci, bp, a le če si naročil :D

 

Počasi fant, prvi sem jaz v vrsti🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Počasi fant, prvi sem jaz v vrsti🤣🤣

tis car :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

tis car :P

 

Vem, ti bom aprila dokazal😜2024

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vem, ti bom aprila dokazal😜2024

prjatu, če to ne bo novembra 2023 bo dolgčas :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bi ga kupu, sam pol moram še odpoved dat, ker zdej na treh motorjih komaj kak km naberem. 

  • Všeč mi je 1
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/19/2023 at 4:23 PM, RDECA SENCA said:

Na Varaderi bi ob moji malo bolj agresivni vožnji že na nove pneumatike mislil. Čista fantazija.

 

Kako to misliš? Po 7000km so na Koveju še OK, na Vari pa ne bi bile več? 

 

1 hour ago, HyperJack said:

Tud jaz bi ga kupu, sam pol moram še odpoved dat, ker zdej na treh motorjih komaj kak km naberem. 

Nisi u državni službi, a? 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HyperJack pravi:

Tud jaz bi ga kupu, sam pol moram še odpoved dat, ker zdej na treh motorjih komaj kak km naberem. 

kmjev mogoč nimaš veliko, maš pa zihr več ur kot jaz :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 10. 2023 ob 17:00, DAMI34 pravi:

Kako je z dobavo 450 Rally? Večina Amerike in EU so že dobili prve pošiljke. Dobiš kaj v kratkem? Zihr bodo kupci, bp, a le če si naročil :D

 

25 motociklov že naročenih, dobava v januarju. Poleg testnega je na voljo še eden,ostali so prodani iz prve runde

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DESMODUE pravi:

25 motociklov že naročenih, dobava v januarju. Poleg testnega je na voljo še eden,ostali so prodani iz prve runde

testni obstaja že pri nas, al testni bo tudi v prvi kvoti? Bi rad rit pomeril :D preden se odločim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

testni obstaja že pri nas, al testni bo tudi v prvi kvoti? Bi rad rit pomeril :D preden se odločim

Nobenega testnega še ni v Evropi. Vsaj ne homologiranega. Bo pa seveda v prvi pošiljki tudi testni. In še en nizek za pomerit. Je kar velika razlika med njima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DESMODUE pravi:

Nobenega testnega še ni v Evropi. Vsaj ne homologiranega. Bo pa seveda v prvi pošiljki tudi testni. In še en nizek za pomerit. Je kar velika razlika med njima.

samo nizek me zanima, hvala za info.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!