Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

samo nizek me zanima, hvala za info.

 

Pametno..marsikdo poseze po visokem...kar se na koncu izkaze za napako.

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

samo nizek me zanima, hvala za info.

 

Je pa meni osebno zanimivo,kako ljudje z ocmi kupujejo. Ne z razmislekom in obcutki.

IMG-20231029-WA0000.jpg

20231028_091817.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DESMODUE pravi:

Pametno..marsikdo poseze po visokem...kar se na koncu izkaze za napako.

 

na mojh 174cm bo tamali taprau, to sem zihr :D pa dejansko ne rabim nekih hudih hodov vzmetenja (še boljši povratni filing je zame kot povprečneža)

 

ps.

v EU so že drgač. No če še GB prištejem pa sploh. https://www.facebook.com/groups/257064663124932/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=703180965179964

Nacho E. se je celo oglasil v Sloveniji pri našem članu @Ni3ous

https://www.facebook.com/photo?fbid=10161107528269855&set=pcb.10161107528474855

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

pti mojh 174cm bo tamali taprau, to sem zihr :D pa dejansko ne rabim nekih hudih hodov vzmetenja (še boljši povratni filing je zame kot povprečneža)

 

ps.

v EU so že drgač. No če še GB prištejem pa sploh. https://www.facebook.com/groups/257064663124932/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=703180965179964

Nacho E. se je celo oglasil v Sloveniji pri našem članu @Ni3ous

https://www.facebook.com/photo?fbid=10161107528269855&set=pcb.10161107528474855

John bell se je oglasil pri meni in ni3ousu ja. Sva oba sprobala motor. Anglije ne stejem med eu, saj ne potrebujejo euro5+ norme,kot pri nas. Bil je en demo motor brez homologacije, ki se je selil iz Italije na Poljsko  in Belgijo, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Kmet2 said:

Končno v moji garaži💪

Moram reči da je to top shit za 6.900€ z zelo solidno opremo.

Tistega mojega KTM bom zapeljal v prvo luknjo in zakopal...

Nevrjetno kako so se mi spet zamerili Avstrijici, imel spet nov zaplet z njimi a več v temi KTM če se mi bo dalo napisat🤑

in moj novi dragulj🤩 motor je tako lahkotem z nizkim težiščem, da sem ga dobesedno iz tal pobral z eno roko.

in to mi pri mojih poškodbah in v svetu zelo veliko pomeni👌

Več o njemu Aprila 2024, ko bom z njim šel mal okrog "bajte"😁

471ccm paralelni dvovaljnik,48 konj
Nissin 2x300 plavajoci koluti 1x240mm, dvostopenjsko izklopljiv abs, kyb vzmetenje,nastavljivo v prednapetosti,kompresiji in reboundu.
Akront platisca z naperami,tubless gume,bosch ecu,crash bari,alu sus plata,full led osvetlitev,nastavljiv vetrobran,zascite rok, 12v in isb vticnica,21l goriva,avtonomija med 400 in 550km, 178kg z vso opremo in polnim rezervoarjem...

Lp 👨‍🌾20231103_212755.jpg.236e03de85e5abf07fcaab4680192a1a.jpg20231103_205152.jpg.6a411838af10ece787170fdd6c34ccf6.jpg

Vso sreco, Kove, krvavo jo bos rabil hehe. 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Vso sreco, Kove, krvavo jo bos rabil hehe. 
 

 

Vse bo zelo hitro jasno😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, MiNa pravi:

Mogoče bi v naslovu lahko dodali še CF Moto, "kopija KTM" pravzapra ni kopija je kar original z motorjem 790.

Malo za nasmejat, ko imamo post od svojih "kobilic"...

 

pa še en s podobnim agregatom. Vendar z zelo pomembno razliko. Motor tehta suh 165kg. Meni osebno mnogo pomembnejsi podatek od kubikov in moci.

Screenshot_20231019_131022_Facebook.jpg

Screenshot_20231019_131034_Facebook.jpg

Screenshot_20231019_131028_Facebook.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ceprav je GS se zmer cist v svoji ligi, je zanimivo videt, kako predsodki padajo. Pred 10-15 leti bi kitajci prodali natancno 0,5% tega kar prodajo danes. 
 

https://www.moto.it/news/mercato-moto-settembre-vola-a-20-8-cresce-soprattutto-il-segmento-tra-750-e-1000-cc.html

 

 

Zna bit zanimiv, ofkors kitajc, cf 450mt


 

.

...  vsekakor je lahko tud kitajc zanimiv :)

 

 

ps.

... sicer pa ... :eek:

.... več denarja ponavadi generira več predsodkov ... z manj denarja pa "čudežno" začnejo izginjati tudi predsodki :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kitajska roba pred 10-15 leti ali danes je bistvena razlika. Govorim za druga področja, ki jih dobro poznam, verjamem pa, da je podobno pri motorjih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnenje o kvaliteti izdelave kove 450 rally

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 11. 2023 ob 14:45, pik1 pravi:

.

...  vsekakor je lahko tud kitajc zanimiv :)

 

 

ps.

... sicer pa ... :eek:

.... več denarja ponavadi generira več predsodkov ... z manj denarja pa "čudežno" začnejo izginjati tudi predsodki :D

 

ja, niti 500 ccm :) podhranjeno, kitajsko ...

ko gledam da je moj nov stal 6400 :) tudi kitajci niso več poceni

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al majo pa na kitajskem malce drugacne mere balanc in scitnikov? ne vem ce je barkbuster tam glih najbolj prodajana znamka...

 

kakorkoli, mene moti pri Kovetu edino to da je grd. grsa kopija GSa se mi zdi tale 500ka. cfmoto 450mt mi ze dost boljse zgleda. se najboljse bi pa blo, ce bi kove 500x predrugacili v neko dualsport varijanto ala ajp pr7, honda crf300l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ragezor pravi:

al majo pa na kitajskem malce drugacne mere balanc in scitnikov? ne vem ce je barkbuster tam glih najbolj prodajana znamka...

 

kakorkoli, mene moti pri Kovetu edino to da je grd. grsa kopija GSa se mi zdi tale 500ka. cfmoto 450mt mi ze dost boljse zgleda. se najboljse bi pa blo, ce bi kove 500x predrugacili v neko dualsport varijanto ala ajp pr7, honda crf300l.

Kove 450 rally je nastal s tem namenom.

Kdor je 500tko videl v zivo, je mnenje spremenil. Po voznji pa sploh😉

pred 8 urami, Snečer pravi:

šlamastika, na off roaderu, da niso razmisljali, kako montirat scitnike brez struznice :)

Ja..razlike med metričnim in colskim sistemom znajo ponagajati. Acerbis naprimer, pase gor kot ulit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ragezor pravi:

al majo pa na kitajskem malce drugacne mere balanc in scitnikov? ne vem ce je barkbuster tam glih najbolj prodajana znamka...

 

kakorkoli, mene moti pri Kovetu edino to da je grd. grsa kopija GSa se mi zdi tale 500ka. cfmoto 450mt mi ze dost boljse zgleda. se najboljse bi pa blo, ce bi kove 500x predrugacili v neko dualsport varijanto ala ajp pr7, honda crf300l.

Še nekaj glede 500tke..izgled je stvar okusa.

Lahko pa na prste ene roke preštejem motorje,ki zmorejo 800km pot po avtocesti v 8 urah in sipinsko cesto med Douzom in Kaar Ghilanom ter nazaj.

Velikokrat je bistvo očem skrito.

20231028_125901.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DESMODUE pravi:

Še nekaj glede 500tke..izgled je stvar okusa.

Lahko pa na prste ene roke preštejem motorje,ki zmorejo 800km pot po avtocesti v 8 urah in sipinsko cesto med Douzom in Kaar Ghilanom ter nazaj.

Velikokrat je bistvo očem skrito.

20231028_125901.jpg

ti si zastopnik za tole?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

šlamastika, na off roaderu, da niso razmisljali, kako montirat scitnike brez struznice :)

ah...ebay, aliexpress..šlamastika bolj (čeprav razumem je tudi končni znesek bistven in ne boš montiral za 100 € zaščite) ker ni zaščite. Ker defintivno se bo dobilo in se že.

Je pa vse odvisno kaj iščeš in zakaj.

Jaz ne iščem hard enduro , niti dualsporta. Prej bi rekel da iščem ADV z dobro težo, linearnim agregatom, dobrim vzmetenjem (tudi tule ni pomemben posed ali gibanje, oziroma me zanima verzija nizkega sedeža)), dobrim izgledom, enostavnim vzdrževanjem, dobro zamišljenim po zasnovi in 450ka izgleda temu primerno

pred 4 urami, Snečer pravi:

ti si zastopnik za tole?

ne, on je entuziast :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ah...ebay, aliexpress..šlamastika bolj (čeprav razumem je tudi končni znesek bistven in ne boš montiral za 100 € zaščite) ker ni zaščite. Ker defintivno se bo dobilo in se že.

Je pa vse odvisno kaj iščeš in zakaj.

Jaz ne iščem hard enduro , niti dualsporta. Prej bi rekel da iščem ADV z dobro težo, linearnim agregatom, dobrim vzmetenjem (tudi tule ni pomemben posed ali gibanje, oziroma me zanima verzija nizkega sedeža)), dobrim izgledom, enostavnim vzdrževanjem, dobro zamišljenim po zasnovi in 450ka izgleda temu primerno

ne, on je entuziast :P

 

Se par slikc iz eicme

Screenshot_20231107_103251_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_094910_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_103240_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_094925_Facebook.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ah...ebay, aliexpress..šlamastika bolj (čeprav razumem je tudi končni znesek bistven in ne boš montiral za 100 € zaščite) ker ni zaščite. Ker defintivno se bo dobilo in se že.

Je pa vse odvisno kaj iščeš in zakaj.

Jaz ne iščem hard enduro , niti dualsporta. Prej bi rekel da iščem ADV z dobro težo, linearnim agregatom, dobrim vzmetenjem (tudi tule ni pomemben posed ali gibanje, oziroma me zanima verzija nizkega sedeža)), dobrim izgledom, enostavnim vzdrževanjem, dobro zamišljenim po zasnovi in 450ka izgleda temu primerno

ne, on je entuziast :P

 

V prvi vrsti entuzijast, tako je. To je razlog da sem kot prvi v Evropi uvozil Kove motocikle k nam. V nasprotnem primeru jih verjetno ne bi niti pogledal

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DESMODUE pravi:

V nasprotnem primeru jih verjetno ne bi niti pogledal

.

:eek: ... ne vem, glih kolk je bila tole marketinška izjava :kva2:

 

 

ps.

... čeprav, ti verjamem 😁

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, pik1 pravi:

.

:eek: ... ne vem, glih kolk je bila tole marketinška izjava :kva2:

 

 

ps.

... čeprav, ti verjamem 😁

Ma tako je. Tisti,ki so me spoznali ze vedo😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DESMODUE pravi:

Ma tako je. Tisti,ki so me spoznali ze vedo😉

.

... jah, več pristopov prepričevanja "trga" obstaja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DESMODUE pravi:

Se par slikc iz eicme

Screenshot_20231107_103251_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_094910_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_103240_Facebook.jpg

Screenshot_20231107_094925_Facebook.jpg

kaj je tole sivo, 800x? Lično izgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cfmoto je pokazal 450mt in je tezji od kove 800x, ce prav razumem (175kg dry proti 185kg curb)

@DESMODUE kove navaja tezo za 500x skupaj z bencinom, kovcki in zascito okvirja?

 

 

Popravljeno . Popravil Ragezor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!