Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

:D V štirih dneh 1095 km.

Lenart-MB-CE-Laško-NM-Kočevje-most na Kolpi-Delnice-Rijeka-stara cesta do Duge uvale

+Istra po dolgem in počes

Duga uvala - Lenart (vse po stari cesti, se razume) ;)

Super vreme, super družba, za ponovit :rolleyes:

PS

Drugo leto večji, močnejši motor<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj po kosilu na guzzlna: dobrije, sg, velenje, mozirje, gornji grad, postanek na črnivcu, kamnik, postanek ob nevljici, po tuhinjski do vranskega, žalec, gotovlje (konji), arja vas, velenje, sg, dobrije; na poti brez velikih pretresov, avtomobilisti še vedno ne vedo da smo na cesti, enim par sem pokazal srednji prst, kajti ko sem vozil za njimi so veselo prali svoje šipe in njihove vode sem bil deležen tudi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj iz Umaga proti Portorožu-noge v vodo,(dobr bi blo ko bi loh še mačka v vodo vrgu :D ) potem pa čez kačje ride mal pogledat in naprej do kranja. Pop. pa na Jezersko, naprej do Bleda in nazaj B) za včerej sm ga imel dost (motorja) :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja + Vale => smer Orašje => FUUUUUUUUUL FAAAAAAAAAAAAAAJN :D :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsem ki se mislijo odpravit na Istro pot čez Učko.

Razgled nepozaben B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsem ki se mislijo odpravit na Istro pot čez Učko.

Razgled nepozaben B)

je cesta cez ze kaj boljsa ali se vedno razsulo od skale?! ........zadnjic sem se pred cca. 4 leti cez peljal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud midva končno naredila pošteno turico! B)

Včeraj sva se kar vsedla na motor v stilu solo ridersev :P in pičila najprej čez Zreče na Roglo, do koče na Pesku, pa dol v dolino v Lovrenc, pa spet gor do Ribniške koče, nazaj do Radelj, nato pa Dravograd - Ravne - Črna - Ivarčko - Slovenj Gradec - Velenje - Vransko (kjer sta se nama pridružila Elbarto & Duška) - Prebold - TRBOVLJE, kjer smo se ustavili pri kolegih Zasavcih (HVALA ZA PIJAČKO IN DOBRO DRUŽBO)!!! - Laško - Celje - Maribor!

Skupaj 415 km, od tega 50 KILOMETROV MAKADAMA!!!!! :P Uf, je blo luštno!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri dni potepanja po Koroški (Slo in A). Cca 1300 KM. Ocena: SUPER

Seveda je super, ker si Mamo Zinko obiskal :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsem ki se mislijo odpravit na Istro pot čez Učko.

Razgled nepozaben B)

je cesta cez ze kaj boljsa ali se vedno razsulo od skale?! ........zadnjic sem se pred cca. 4 leti cez peljal....

Lani bilo iz celinske strani (no ja ..)še vse razbito. Je pa vseeno vredno se zapeljati tja gor! Fletna fura, lep razgled, lepa osvežitev za poleti, če se ti ne ljubi na obali cvreti.

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prečesala sva Cres, Lošinj in Krk. (cca. 700 km)

Plavala v morju. (cca. 17 stopinj)

Lepo je blo. :ph34r: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko,

Toskana prejšnji teden, 4 dni. Do Firenc po avtocesti, kjer zaradi dirk kamionov ne zadremlješ, potem pa regionalke. Zemljevid magistralnih in regionalnih cest ti sicer kaj dosti ne pomaga, ker ni nič označeno tako kot bi moralo biti, se pa orientiraš po smereh neba. Lepo, lepo. Mesteca na hribih, Siena s svojo rjavo barvo, Firence z vsem ultra kičem srednjega veka in ultra prometnim kaosom. Motorjev ogromno in zvečine in začuda vozijo normalno hitro (ali pa počasi), za razliko od SLO Ninja bojevnikov. Za oštirje in hotelirje so motoristi zelo dobri in spoštovani gostje (so jih navajeni očitno). Z Mačko toplo priporočava, čeprav denarnica trpi. Capuccino stane 4 €! Novo neprijetno doživetje so pa francoski šoferji in šoferke, ki jih je po Toskani kot lisja in trave. Povečini orto ošabno žabarsko obnašanje in ravnanje na cesti do motoristov.

Včeraj pa po Dolenjski, primerjat hribe Toskane in Dolenjske. Hribci so hribci, narava je pa precej drugačna. Veliko tujcev z motorji.

Skratka, ogrevanje za Sicilijo je uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana Trbiž, prelaz Nivea in Predil, Log nad Mangartom super kosilo, Most na soči, Škofja Loka. Super 300+km, razen od Mosta na soči do Odcepa za Sorco, kakšna cesta, kljub enduri bi skoraj kosilo pustil v čeladi. ;)

Podobna tura včeraj samo začetek v Lescah, kosilo Most na soči, vrnitev pa preko Sorice na bohinjsko stran <_< ;) Imel sem pa dobro zaščito, ker sem bil z IPA moto klubom :P B)

Ali lahko ugibam kakšne motorje so vozili?

KLE?!!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr - Bohinj, malo prometa nekaj lukenj, pri nekem mostu na ovinku grdo dvignjen asfalt - zato sem skoraj odletu v maloro, na srečo se je vse srečno končalo. :rolleyes:

aja pa še to po kranju spet straši ProVida :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsem ki se mislijo odpravit na Istro pot čez Učko.

Razgled nepozaben B)

je cesta cez ze kaj boljsa ali se vedno razsulo od skale?! ........zadnjic sem se pred cca. 4 leti cez peljal....

:huh: Cesta porihtana, nimam pripomb :D

Če je šlo s skuterjem, bo šlo še s čim boljšim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem se s težavo vrnila iz sončnega Paga,voda je še zmeri slana vendar precej mrzla,tako da sem se samo enkrat okopala.Skratka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30. April -> Lj - kocevje - dvor - zuzemberk - ivancna gorica - grosuplje - Lj

1. Maj -> Lj - Postojna - Ajdovscina - Nova Gorica - Lokve

2. Maj -> Lokve - Stara gorica - Palma nova - Miramar - Trst - Opcine - Sezana - Stanjel - Rihenberg - Nova gorica - Lokve

3. Maj -> Lokve - nova gorica - ajdovscina - col - crni vrh - godovic - logatec - vrhnika - Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja, 4.5.), sem se šele ob 18h odpravil vozit. Šel sem do Borovnice, kjer sem eno uro iskal Krokarja, da bi malo podebatirala o legendranih motorjih, pa gi nisem našel. OK, če sem bil že v tisti semri pa skočim še do Rid (kačjih). Žal tam ni bilo nikogar, verjetno zato ker je bilo že tako pozno. Le policaji so bili: 1 X na motorju (spodaj) in 1 X v avtu zgoraj. Bil sem priča, kako je policaj na motorju ustavil dva na GPZju, ker sta pri izteku "glavnega" ovinka prehitevala avto - čez polno črto. Piz** nevem zakaj mora folk furat po pravilu: "ker-sem-na-motorju-moram-skoz-prehitevat-za-vsako-ceno"! Ma brezveze.

Odvozil sem nekaj krogov po Ridah in pazil, da nikoli ne zapeljem čez sredinsko črto. (Mimogrede, kako pa vi kaj ovinke sekate?) Na koncu se je doma izkazalo, da sem za lahkonoč naštepal 180km. Ko sem tankal, sem izračunal še porabo, ki je bila malenkost čez 5l bencina (na 100km) in verjetno kakšna 2deci olja (na cel izlet - 180km).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29.4. - 3.5. Relacija: žužemberk - metlika - karlovac - glina - bos.novi - prijedor - banja luka - jajce - travnik - livno - omiš - paklenica - m.alan - gračac - paklenica - n.vinodolski - domov: 1500 km

V Livnu spoznal člane MK Vukovi, ki vabijo na zbor 1,2,3.8.

lp matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej bl na easy iz Kranja do Bleda, pol pa proti BTC-ju. K sm šel nazaj proti Kranju pa mislim da jestal tm ob celovški symru :ph34r: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj LJ - Ride - Cerknica - Žlebič - LJ.

Na Ridah sem srečal Thundercata, malo pred Rakekom pa Sando (če ma srebrno Fazerko?).

Cesta med Sodražico in Žlebičem je bolj švoh, slabo na novo pokrpana, luknje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SANDO7 si srečal v Brezovici blizu paviljona,rdeča fzs okrog 16.40,sem letlela v LJ.Potem pa sem te videla na Rakeku ko si peljal za srebrno fzs proti cerknici,samo sem bila daleč od ceste,da bi pomahala.No se bomo že dobili na ridah,sorry tundercat in ar,ko me ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt iz gozda-vroče ko v pečici na 150° stopinj. Pol pa še na kros progi nardiš dva kroga si pa v peklu :blink: :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej dans sm bil na morju sam škoda da z avtom ampak je bla tok lepa fura da je res se mal za pohvalt!!! :o :P :D Sonca je blo v izobilju!!!! :rolleyes:

Postojnske ride držijo k zmešane sam ko grem pa tam mal z motorjem kak ovink založt me pa tisti bitumenski zalivki prav neprijetno vedno presenetijo!!! :( :( :(

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opravil turo Ljubljana, Novo Mesto, Mejni prehod HR, Zagreb, Slavonski Brod, Mejni prehod YU Beograd, Nis... :lol:

Vmes nekaj postankov, glavni pri Stadionu Crvena zvezda v Beogradu in potem do Nisa... B)

Vse skupaj sitnih 800 km :D

Zakaj sitnih ker sem sel z piksno :rolleyes: B) :D

No pa vreme je blo stalno soncno 33+C :blink:

Topel pozdrav vsem iz Nisa... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!