Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ja, to pomeni, da se lahko na polico doda tudi osnovna asistenca in nezgodno zavarovanje, in se na koncu ta 50% popust obračuna na vse postavke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evoooo

Ta trenutek grem na Triglav.....pa da osebno preverim.....

Mater....vam vsem skup potrgam jajca........če ste lapal neumnosti.....pa da izpadem bebo......

Pač.....pri svojih letih si tega ne smem dovoliti :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se ti zgodi, da izveš kako xy verzijo, ki tukaj še ni bila omenjena :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: :angry:

Sem vedu.....da vas malo morje lapa totalne bedastoče.

Če imate frende na Triglavu......jim povejte, naj se najprej naučijo brat.....al pa pozanimajo na centrali, kjer jim bodo RAZTOLMAČILI najnovejšo okrožnico!!!!!

Kot prvo!!!

Zavarovanje se v ponedeljek poceni za 30%

Kot drugo........

Če imaš na avtomobilu pr 4 ( 50% )......potem ti za motor priznajo komercialni popust 12%

Kot tretje......

Dodajo ti popust 20%.......če podpišeš, da ne boš vračal....pardon ......odjavljal motorja.

Kot četrto.......

Na motor ti ne prensejo pr. iz avtomobila......pač pa imaš priznanega samo tega.......ki si ga dosegel.......s tem, da še vedno velja, če si imel lani prijavljenega 6 mesecev in en da........napreduješ za en pr.

Torej?????????????????????????

BTW......info izpred 5ih minut.......po kupu telefonskih klicev centralo......preračunavanju vseh možnih popustov........itd

Je pa še ena zadeva........če si invalid take kategorije.......da si oproščen cestnine.......potem ti Triglav doda še dodatni 10%ni popust!!!!!!!

Pogoj......potrdilo SPIZ......in dokazilo, da nisi plačal cestnine!!!!!

Morda mi pa to uspe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si se lahko sam prepirač, dobiš na vsaki PE Triglava DRUGAČNE info in na vsaki PE naredijo drugače !!!

- na Triglavu ti pripada 5%, če imaš motor zavarovan vsaj 4 mesece in 1 dan

- popust je odvisen od trenutno bonusa na avtu. 50 bonusa na avtu, 50 popusta na motor

itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Frips.......ne mislim se kregat.....sam objavlam, kar so mi povedal.

Dejstvo je........da se bonus ne prenaša......le v primeru, da si odjavil avto.....in sedaj prenašaš kupone od njega na motor.

Drudo........če je popust.....za neodjavlanje.......20%......potem to predstavlja 3mesece.......iz tega sledi......da raje odjavim.....dobim vrnjeno več.......pa kljub temu dobim dodatnih 5%......oziroma en pr., ki mi ga ne morejo nikol vzet.

Bo pač treba počakat do pondelka......pa bomo točno vedeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se ne mislim kregat.

Samo povem, da na vsaki PE Triglava povejo drugače ! Vem iz lastnih izkušenj, ker klical od Krškega,NM,LJ in še kam. (pač imam čas in živce)

Kot zanimivost, kolega včeraj dobil 50% popusta (bil zraven,nimam nič od tega da bi napenjal). Meni danes teta po telefonu enako naredila...in še komu.

In dejstvo je, da so se v zadnjih dveh dneh, sklenile različne police pri isti zavarovalniški hiši.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se ne mislim kregat.

Samo povem, da na vsaki PE Triglava povejo drugače ! Vem iz lastnih izkušenj, ker klical od Krškega,NM,LJ in še kam. (pač imam čas in živce)

Kot zanimivost, kolega včeraj dobil 50% popusta (bil zraven,nimam nič od tega da bi napenjal). Meni danes teta po telefonu enako naredila...in še komu.

In dejstvo je, da so se v zadnjih dveh dneh, sklenile različne police pri isti zavarovalniški hiši.

Lej......meni je že v štartu nekaj sumljivo.

Zavarovalnica......ki jo imam BTW v svojem bloku........SPLOH še nima novih cen na računalniku!!!!!!!!......pa so lepo povezani s centralo.........

Kako je potem lahko nekdo tvojemu kolegu izračunal nove cene......če jih še NI!!!!!!

Oba dobro veva......da bo dotični kolega........če je agentka zabluzila.....v kar sem prepričan.......dobil dodatno položnico domov......potem bo pa jok in stok............

Ne vem.......ne trdim, da sem 100% informiran..........ampak........malce čudno pa mi je vse to......

Prebral sem sam okrožnico.......in jo razumel popolnoma enako......kot so šefi iz centrale......govorili dvema agentoma.........vsak od njiju je klical enega......ker imajo več šefov na centrali.

Zdej pa.......kdo ima prav.....se bi izvedelo v ponedeljek!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZM je zakon! :OK: Če ne zaradi drugega, zato ker je začela to revolucijo in prisilila še ostale zavarovalnice, da so pripravile bolj ugodne ponudbe. Ker prej je bilo zavarovanje svinjsko drago :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej......meni je že v štartu nekaj sumljivo.

Zavarovalnica......ki jo imam BTW v svojem bloku........SPLOH še nima novih cen na računalniku!!!!!!!!......pa so lepo povezani s centralo.........

Kako je potem lahko nekdo tvojemu kolegu izračunal nove cene......če jih še NI!!!!!!

Oba dobro veva......da bo dotični kolega........če je agentka zabluzila.....v kar sem prepričan.......dobil dodatno položnico domov......potem bo pa jok in stok............

Ne vem.......ne trdim, da sem 100% informiran..........ampak........malce čudno pa mi je vse to......

Prebral sem sam okrožnico.......in jo razumel popolnoma enako......kot so šefi iz centrale......govorili dvema agentoma.........vsak od njiju je klical enega......ker imajo več šefov na centrali.

Zdej pa.......kdo ima prav.....se bi izvedelo v ponedeljek!!!!

Pa kaj nakladate.....videl in prebral uradni dokument ZT ,ki ga je imel zraven sebe, ki je datiral na 23.02.07 in po tem mi je naredil včeraj zavarovanje...50% bonus +50% popust ....še kaj za povedat? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZM je zakon! :OK: Če ne zaradi drugega, zato ker je začela to revolucijo in prisilila še ostale zavarovalnice, da so pripravile bolj ugodne ponudbe. Ker prej je bilo zavarovanje svinjsko drago :)

Triglav mora biti pa super zavarovalnica , da njeni uslužbenci ne vedo kaj naj kasirajo in plača vsak drugače kot sledi iz vaših postov.Verjetno potem tudi vsakemu drugače plačajo isto škodo ki mu jo kdo povzroči ???

ZM pa je zakon !

Zastonj pa zavarovanje verjetno nikoli ne bo, kot bi si zgleda marsikdo ki ima motor za 10.000 EUR in mu je 120 EUR na leto še preveč :eek: :eek: želel !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: :angry:

Sem vedu.....da vas malo morje lapa totalne bedastoče.

Če imate frende na Triglavu......jim povejte, naj se najprej naučijo brat.....al pa pozanimajo na centrali, kjer jim bodo RAZTOLMAČILI najnovejšo okrožnico!!!!!

Kot prvo!!!

Zavarovanje se v ponedeljek poceni za 30%

Kot drugo........

Če imaš na avtomobilu pr 4 ( 50% )......potem ti za motor priznajo komercialni popust 12%

Kot tretje......

Dodajo ti popust 20%.......če podpišeš, da ne boš vračal....pardon ......odjavljal motorja.

Kot četrto.......

Na motor ti ne prensejo pr. iz avtomobila......pač pa imaš priznanega samo tega.......ki si ga dosegel.......s tem, da še vedno velja, če si imel lani prijavljenega 6 mesecev in en da........napreduješ za en pr.

Torej?????????????????????????

BTW......info izpred 5ih minut.......po kupu telefonskih klicev centralo......preračunavanju vseh možnih popustov........itd

Meni je moj agent povedal isto. Ce preracunam, je to ugodnejse od ZM. (sam jaz ze ma 50 %)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

če jst pravilno razumem situacijo se sploh ne splača prehandlat na ZM če že imaš 50% bonusa - če ga pa nimaš, oz čim manj ga imaš se pa ZELO splača; razen če bodo oz so tudi ostali ponudili enake pogoje kot ZM, kar se meni zdi najbolj verjetna možnost :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so zdaj rekli na zavarovalnici Triglav da se mi prenese bonus iz avta na motor (40%), pa da na to dobim še komercialni popust 50%.

Jutr grem pa zrihtat, ker se bliža sončen vikend.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bambi61

Zastonj pa zavarovanje verjetno nikoli ne bo, kot bi si zgleda marsikdo ki ima motor za 10.000 EUR in mu je 120 EUR na leto še preveč želel !

se popolnoma strinjam s Teboj :grim

po vsem sodeč bolj zdrgnejenga folka od mopedistov ni nikjer več :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2bambi:Tudi na ZM so v prvih 2-3 dneh dogajale enake bedarije kot se sedaj na ZT. Veliko podružnic ni bilo dovolj dobro seznanjenih z okrožnico.

Aja pa še neki, noben si ne želi zastonj zavarovanja, ampak samo fer igre. Če je tako, zakaj si potem šel na ZM? Ostal bi pri "dražji zavarovalnici".

2Klimbra: Zavarovanje je bilo sklenjeno pri agentu na sami zavarovalnici in na polici piše 50% komercialni popust,ki se obračuna na AOin AO+

Trenutno,tj včeraj,danes, se cene niso spreminjale, so enake kot so bile pred enim mesecem, le popust se je obračunal.

Klimbra vrjamem, da si dobil takšno informacijo, ampak tudi ti lahko vrjameš, da je to kar pravim res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal.....ne dodajat AO.....al kakršnkol +

Govorimo ZGOLJ o obveznem zavarovanju!!!!!!

Pa še neki........

Mene totalno boli kurac........kaj delajo na tej al pa na drugi podružnici......na podobno finto podružnic sem že pedael...........pa ne mislim več.....ker nič ni lepšega od tega.....ko ti post festum pošlejo dodatno položnico......pol se pa žali od Poncija do Plata.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj AO je obvezno zavarovanje.

Hotel sem ti samo povedat, da se splača mal okol poklicat, ne pa vzet zdravo za gotovo kar pri eni pravijo.

Živce na pašo pa na pir.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so zdaj rekli na zavarovalnici Triglav da se mi prenese bonus iz avta na motor (40%), pa da na to dobim še komercialni popust 50%.

Jutr grem pa zrihtat, ker se bliža sončen vikend.. :D

PRENESE kot "MOVE" ali kot "COPY" ?

No ja. V ponedeljek bomo vedeli več/vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga Frips.....dejva se tkole zment......

Tist k ma prav.....dobi od drugega pivo........

Vela????? :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Lahk tudi 2 :grim

Pa tudi drugač,če se kje vidva, pade :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRENESE kot "MOVE" ali kot "COPY" ?

No ja. V ponedeljek bomo vedeli več/vse.

V mojem primeru je šel kot "COPY" :OK: ; na strani 143

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj da edn gor telefonsko od tega COPY - PASTE agenta ZT,

ker moj še vedno trdi, da obstaja samo popust po varianti

30 + 12 + 20 %.

Ker nimam nič bonifikacije, mi zaenkrat diši Mariborska Zavarovalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa saj to je 62%? :?

Se pravi Če maš 50% na avtu, potem je to (spet govorim za mojo cbr-o) 114.95 evrov. :?

To zopet nekaj ne špila... :headbang:

Vsak agent nekaj po svoje lupa - police bo treba sem gor limat, da se bos res transparentno videlo kaj je kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!