Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Za bonifikacijo pa nisem spraševal, tko da ne vem, kr se ne sekiram kej dost...men je važn sam da sem dal pol manj za reg., ker drgač bi mogu na trajnik jemat-to mi pa ne diši, ker bom mogu čez dober teden že avto tko zavarvat!

lp

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, lah tut tko nrdis! Se zmenis za stir obroke, pol pa rec, da placas 2 takoj, dva pa cez sest mescev. Cez sest mescev bos pa itak ze odjavu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem res lahko motor zavarujemo in registriramo za 1/2 leta ali več ali manj :OK: Ampak bonifikacije pa ne pridobivamo če ni motor zavarovan celo leto :angry2: Ko ti v jeseni poteče registracija ni treba nič odjavljat in deponirat tablic:010 Tablice lahko obdžiš do drugega leta :grupni: Ampak 1/2 letno zavarovanje zaenkrat nudi samo TRIGLAV :worship: To so preverjena dejstva :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pri Triglavu naračunali cca. 140000 sit za 1/2 leta in 188000 sit za 1 leto zavarovanja (osnovno + AO+) za motor z 800ccm in brez bonifikacije!

Potem pa že raje vzamem za celo leto na 10 obrokov in in potem odjavim in dobin razliko nazaj!!

ČUDNE RAČUNICE IMAJO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1/2 leta plačaš 80% registracije :nono:

Sem raje plačal polno in ga potem odjavim. Bonus je samo za 11 mesecev. ako da ponudba triglava za 1/2 leta ni kaj prida.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec marca registriral motor pri Tiliji, naslednji dan šel na AMZS Kranj po tablice, nalepko...... Pri Tiliji plačam polno ceno (cca 150.000sit) vzel na 6 obrokov. Z agentom sem se zmenil da po 6-7 mesecih motor odjavim ter dobim vrnjeno premosorazmerno z dobo zavaraovanja (ravno takrat se moram plačati zavarovanje za avto). Bonifikacija pa se mi šteje pod pogojem da mi zavarovane teče več kot 6 mesecev. Aja pa tablic po odjavi ne vračam (priročno za občasno švercanje na začetku sezone)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zavarovanje je možno tudi za X dni in še cukerček, za vse kar je več kot pol leta se poveča bonus! :OK:

Yamaha Fazer 600 za 7 mesecev (do 22.11.) s 40% popustom in dodatnim AO+ => 53jurjev. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEHAJTE ZAVAJAT....vse je isto kot je bilo...noben nima polletnega zavarovanja.

Vzameš na obroke...pol ko odjaviš dobiš še nekaj nazaj (odvisno kok so ti že potrgal in koliko časa imaš registrirano)in prenehajo z nadakljnim trganjem. Bonusa ni.

TO JE ŽE SKOZ.

Torej nobena zavarovalnica nima 50% cene v štaru za 6 mesecov.

Bila včeraj...klicala TILIO, TRIGLAV, z.MARIBOR

80% cena za pol leta +bonus----to se pa res splača....bom kar dve vzela.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEHAJTE ZAVAJAT....

Danes sem zavaroval! Nobenih vez, nobenih poznanstev, niti sanjalo se mi ni in sem hotel zavarovat za celo leto, pa reče gospa: "zakaj pa? Sedaj lahko tudi... pa še bonus se vam poveča"... jaz pa :eek: in :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zavarovalnica je pa SLOVENICA!

Menda je to čisto na novo. Sem tudi sam prej preveril na centrali, ker vsakemu za šalterjem tudi ne verjamem. OK, da mi je zavarovala za 7 mesecev po ceni 7/12 celoletne cene sem verjel (sem imel polico pred sabo) za bonus sem pa preveril! Bonus se poveča, če je motorno kolo zavarovano 6 mesecev+1 dan! Velja pa to samo za motorna kolesa. :worship:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES JE...Hvala za PM Premza.....palčaš 50% cene za pol leta....ne 80 in ne 65...točno 50%...in pol leta+dan.....priznajo tudi bonus.

Pri SLOVENICI---SE DA.

Oprostite prosim...včeraj so mi na Triglavu povedali tisto o obrokih in 80% zneska da obdržiš bonus in bla bla bla....na moje zatrjevanje, da se da samo 50%...me je strokovno podučil o Zduženju zavarovalnic in da to ni mogoče, ker so tako odločili in velja za vse...in NIHČE nima nič drugače.....no zdej vem da prav, da sem vse prenesla na druge zavarovalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@premza: Sm že hotu v luft skočt.. pol s pa reku Slovenica....

Jest sm na Triglavu hotu nardit za pol leta, in je ženska že vse imela prštiman sam še print bi prtisnla... Nakar pa zgrunta, da mi bonifikacije ne sme upoštevat...

:SS :SS

Se prav... za pol leta bi blo cca 70-80kSIT, za leto pa 50kSIT :SS :SS

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Slovenica ima res ugodne pogoje odplačevanja in so radodarni s popusti, a na žalost pri izplačevanju odškodnin vse not prnesejo.

Triglav je pa lih obraten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je sedaj končno na red za začetek sezone. A lahko kdo pove, kje je torej ta famozna Slovenica, kjer dobim vse to zgoraj navedeno. A to kjerkoli, tudi v Litiji al samo kje kak agent v Lendavi dela. :hmm:

lp

Rudi

p.s.

Kaj pa Tilia, meni so ravno danes rekli da za 1/2 leta plačam 70% pa še brez bonusa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na obroke vzameš a ne? :closedeyes:

Pa glede bonifikacije: Moj znanec je prtresu kilo kufeta pa še kakega cankarja pa so mu napopal 50% bonifikacije. Tistih 5% na leto se preveč vleče. Pa vmes motor prodaš pa spet na novo čakat. :glare:

Pa nej kdo reče da pri nas ni korupcije :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol letno zavarovanje je pri Triglavu možno in bonifikacijo tudi nabiraš,samo letno zavarovanje,je skoraj 50% cenejše,tako mi je vsaj razložil moj agent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem izvedel pri Španu......

Baje,da vse zavarovalnice ponujajo možnost zavarovanja na pol leta......je pa to en prav prikupen nateg.....

Plačate 80% letne zavarovalne vsote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet nakladate

tilia ima, generali ima

oba za pol leta. 6 mesecev od vceraj je bilo tocno pol premije. ne prizna se bonifikacija, ker je premalo casa.

but

lina vse ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že kar nekajkrat rekel, če je možno objavit naslov agenta pa pogoji za konkretnega agenta bi bilo super. :whistle:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!