Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

A pol če sam rukneš dobiš iz tistega doplačila, če imaš pa sopotnika zraven ti pa tvoj kos požre, tebi pa nič ne ostane :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: Če se pa en drug vate zaleti, a pol še vedno velja tole doplačilo, a se lahko pod nosom obrišeš?

Mater je tole zakompliciran :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor sem jaz razumel je to SAMO za sopotnika (ča ga nimaš, ga pač nimaš), če se pa kdo drug vate zaleti pa tako ali tako iz njegovga kupončka vse dobiš pa mislim da tudi iz AO+ lahko vlečeš (za to doplačilo pa nisem siguren).

No ampak zdej smo pa že malo :topic: (naj nam ne zamerijo .) )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista fora za dodatnih 6 k sit ni nič drugega kot nezgodno zavarovanje za tistega ki je to zavaroval. Dobiš dnevno odškodnino, pa invalidnost, za smrt pa drugi, ki jih tam navedeš. Podobno je življensko-nezgodno zavarovanje. en del je tisti ko varčuješ in po nevem koliko letih dobiš ven pa v rento daš, drugo pa nezgodno. Fora je v tem, da se samo nezgodno ne moreš zavarovati, lahko pa to dodaš k nekemu drugemu zavarovanju.

In po mojih podatkih še vedno samo Triglav ponuja boniteto po pretečenih 6 mesecev in en dan (raje kakšen dan več, da je ziher .) ) Pol pa itak greš in dvigneš preostalo vsoto.

Zanimam me pa koko bo zdaj z deponiranjem tablic baje da ne bo več možno razen, če jih kao odkupiš :hmm: :?

Spet ena fora za denar obirat?

Od kdaj naprej ni več nalepk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po mojih podatkih še vedno samo Triglav ponuja boniteto po pretečenih 6 mesecev in en dan (raje kakšen dan več, da je ziher .) ) Pol pa itak greš in dvigneš preostalo vsoto.

V grosupeljski poslovalnici Triglava ni hotla baba niti slišat o bonusu, kjub temu, da bi ga imel zavarovanega do konca leta.Torej 8 mesecev in ne samo 6.Še vedno je vse skup en miš maš.

Sedaj pa predlagam, da napišete enote zavarovalnic, kjer ti po 6 mesecih zavarovanja odobrijo bonus.NAJ TO VELJA SAMO ZA TISTE, KI SO TO DOSEGLI POPOLNOMA BREZ VEZ IN POZNANSTEV.Skratka, da se iz teh desetih strani dobi malo čistejšo sliko o dogajanju po naših zavarovalnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj naprej ni več nalepk?

Tudi mene zanima: ali je mogoče že poznan datum ukinitve?

15 dan po objavi odločbe v Uradnem listu bo ukinitev obvezne nalepke. Odločbe izhajajo ob ponedeljkih....glede na to da danes nismo opazili objave lahko pričakujemo naslednji teden...kar pomeni da nekje 22.4.2005 ne bo potrebna več nalepka.

Če bo kej ceneje... :? vprašanje ker bo potreben kolek :angry2: za novo prometno :angry: itn....

Raje registrirajte in se vozite :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONČNO lahko zavarujemo-registriramo motor za kolikor hočemo :OK: preverjeno in urejeno danes prevoženih prvih 400km letos :D Bonifikacije pa ne dobimo,če ni prijavljen celo leto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONČNO lahko zavarujemo-registriramo motor za kolikor hočemo :OK: preverjeno in urejeno danes prevoženih prvih 400km L 2005 :D Bonifikacije pa ne dobimo,če ni prijavljen celo leto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bom, če bo vse po sreči, registriral motor. A mi lahko kdo prijazno na PM ali tukaj pove, kam naj grem, da se lahko zmenim za 6 mesecev zavarovanja in za bonus. Po možnosti kje v okolici Ljubljane. Pri 1000 ccm se kar splača mal premislit preden denar zavarovalnici neseš.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Saint:

Par postov višje ti lepo piše nekaj takega:

Gorenjska enačba: labore+triglav+6 mesecev in en dan = bonus

če slučajno še kdo ne ve.. :whistle:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da ne bom nikoli dočaku tega, da bom lahko motor zavaroval samo za cca. 6 mesecev oz. da bom plačal samo toliko....a sem! :OK:

evo namesto 170.000 sm za kawasaki klr650 brez bonifikacije plačal "le" 85.000 sit(s cestnino, tablco, nalepko, tehničnim vred in seveda obvezno zavarovanje+AOplus) :kva2:

V Žalcu majo na enem mestu tehnični, zavarovalnico Maribor, ...vse na enem mestu vglavnem in tam, se da zmenit, da plačate zavarovanje na kao dva obroka s tem, da je drugi dobrih 6 mesecev kasneje, ko pa ga večina od nas že odjavi.

potem se pač poračuna razlika (če ste ga mel dlje prijavljenega ali manj) in to je to!

Ne vem, jst česa podobnega še nisem zasledil, če ste pa vi pa super-ane.

v glavnem zelo priporočam :OK:

če koga še kej zanima pa na dan z besedo (s tipkovnico)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa z bonifikacijo?

Ma dejte ljudje mal iskalnik uporabljat, o tem je že govora le par tem nižje, vam je tudi Thundercat pot nakazal .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tema je mogoče podvojena, samo, zarad mene jih lahko tudi deset odprete, samo če mi kdo že enkrat v kmečki slovenščini pove, kam naj grem čim bližje Ljubljane, da lahko zavarujem za 1/2 leta, plačam za 1/2 leta in dobim polno bonifikacijo. No pa da vidim junaka, ki bo povedal kaj več kot samo link na kako temo dal. :whistle:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bonifikacijo pa nisem spraševal, tko da ne vem, kr se ne sekiram kej dost...men je važn sam da sem dal pol manj za reg., ker drgač bi mogu na trajnik jemat-to mi pa ne diši, ker bom mogu čez dober teden že avto tko zavarvat!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!