Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Moj agent (Triglav)danes brez problema upošteval 5% bonifikacijo.

Samo da imaš zavarovano en dan več kot 6 mesecev.

Ravno zdajle govoril s ga.Heleno iz zavarovalnice Slovenica

ljudje božji če je zavarovalnica Slovenica ter zraven agencija ČELIK ki dela tudi med drugimi v Kranju.......gasaaa stran.ker pokasirajo denar ga zbašejo v svoje žepe ter ne nakažejo centrali,se pravi Slovenici.bilo je nešteto primerov ko so in tudi sem dobival opomine pred tožbo ker nisem plačeval obrokov..matr vse je bilo plačano in k sreči poravnano ter spravljeni odrezki plačila ..tako da so samo popušili...lopov je ta iz agencije

AGENCIJA ČELIK brane s.p. :SS :SS :SS

samo stran od njega da ne bo težav in živčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko registriraš plačaš za celo leto vse. Ko odjaviš dobiš vrnjen sorazmerni delež cestnine in zavarovanja.

Dobiš ja, ampak brez povračila 6,5% davka!

Lp Potač :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blabla.

 

dajte se že enkrat zresnit in pokapirajte, da je vse odvisno, žal, od individualnih dogovorov s posameznimi agenti. Od primera do primera je, žal, drugače. Eni se znajo zmenit, eni ne; eni naletijo na kul agenta, drugi ne.

Sploh ni stvar v agentih :grrr

Lp Potač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje božji če je zavarovalnica Slovenica ter zraven agencija ČELIK ki dela tudi med drugimi v Kranju.......gasaaa stran.ker pokasirajo denar ga zbašejo v svoje žepe ter ne nakažejo centrali,se pravi Slovenici.bilo je nešteto primerov ko so in tudi sem dobival opomine pred tožbo ker nisem plačeval obrokov..matr vse je bilo plačano in k sreči poravnano ter spravljeni odrezki plačila ..tako da so samo popušili...lopov je ta iz agencije

AGENCIJA  ČELIK brane s.p. :SS  :SS  :SS

samo stran od njega da ne bo težav in živčkov

To pa tudi jaz lahko potrdim! Sem tri leta nazaj pri njih vplačal zavarovanje za peizkusne tablice,po skoraj enem letu pa dobim opomin od slovenike,da jim dolgujem CELOTEN znesek!!!Potemtakem so mi dali polico na lepe oči,ne da bi jim dal en sam tolar :grrr Sem na srečo še našel račun in zadeva se je uredila (prišlo naj bi do neljube pomote,kot je pisalo v pisnem opravičilu) <_<

Vsakemu se lahko zgodi,sem si mislil in pri Agenciji Čelik kmalu zatem sklenil še zavarovanje za avto (imajo pač poslovalnico ob tehničnih pregledih in so "pri roki"). Plačal sem na obroke-prvi obrok ob sklenitvi zavarovanja,ostalo na položnice... Ko so bile vse poloznice plačane,SPET dobim opomin,da dolgujem še tisti prvi obrok :xx: :xx: Ok,zadevo smo SPET uredili ob predložitvi računa (tokrat brez opravičila),samo slovenika me ZAGOTOVO ne vidi več!!! :nono: :nono: :nono:

Dve "neljubi pomoti" v pol leta pri isti stranki... ne ne ne,to je pa malo preveč :BUA: :BUA: :BUA:

P.S.

Vem (100%) še za dva primera,ko je v približno istem obdobju prišlo do enake "neljube pomote" pri isti agenciji. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem (100%) še za dva primera,ko je v približno istem obdobju prišlo do enake "neljube pomote" pri isti agenciji.

dodaj najmanj dve ničli toliko ljudi je ČELIK nategnil...preverjeno!!!!!!!!!!! baraba vseh barab..........samo stran od njega ter Slovenice :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjski Triglav :SS 11mesecev in 1 dan, pa dobiš 5% :devil: preverjeno. Danes vplačal zavarovanje, 1.4. še tehnični :OK: pol pa gasaaa. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjski Triglav :SS 11mesecev in 1 dan, pa dobiš 5% :devil: preverjeno. Danes vplačal zavarovanje, 1.4. še tehnični :OK: pol pa gasaaa. :yea1:

Pridi pa na Velenjskega, za 5% ni problem, sam mal morš žnarat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res kaj na tem, da nočejo več zavarovat AO+....? <_<

včeraj sem namreč zavaroval pa mi je agent rekel, da imajo direktivo naj motoristom ne ponujajo več AO+.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so ga dali brez problemov :hmm: (da te ni možakar mogoče razumel, da ga sprašuješ za kasko :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res kaj na tem, da nočejo več zavarovat AO+....? <_<

zakon zavarovalnice zavezuje le k sklepanju obveznega zavarovanja (AO)...

sklepanja ao+ in kasko zavarovanja pa je stvar presoje posameznih zavarovalnic glede ekonomske upravičenosti teh zavarovanj...načeloma pa velja, da je pri kasku za MK v vrednosti na 1mioSIT potrebno soglasje uprave zavarovalnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako je s tem, če si recimo povzročitelj nesreče in ti na zavarovalnici rečejo da izgubiš bonifikacijo - se pravi da greš v "malus" (minus) zdaj pa me zanima, če greš k kakšni drugi zavarovalnici registrirat motor in če ti slučajno upošteva ta minus ali začneš iz 0?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem zavarovanjem je približno tako, kot je moj kolega zavaroval pri Triglavu konja. Ko mu je po nekaj mesecehih crknil, je pa ugotovil, da je frajer denar nakazal sebi v žep.

*

Kar se tiče POLLETNEGA ZAVAROVANJA (vsaj pri Triglavu) za motocikle, pa sem danes govoril s kolegom in je rekel, da s tem pri njih zaenkrat še NI NIČ! Nekaj naj bi se govorilo, toda, dokler ne bo uradno naznanjeno, se bodo naivci (sredi poletja) brisali nosove!!!

Torej; S POLLETNIMI REGISTRACIJAMI ŠE NI NIČ!

Motoristi, zanemarili ste dejstvo, da smo na jugu Evropske Unije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon zavarovalnice zavezuje le k sklepanju obveznega zavarovanja (AO)...

sklepanja ao+ in kasko zavarovanja pa je stvar presoje posameznih zavarovalnic glede ekonomske upravičenosti teh zavarovanj...načeloma pa velja, da je pri kasku za MK v vrednosti na 1mioSIT potrebno soglasje uprave zavarovalnice...

zaenkrat zavarovalnice še niso povezane, tako da pri drugi zavarovalnici lahko začneš z 0, sam ne pa se hvalt s prejšnjo zavarovalno polico....... če bi mene kej uprašal, bi rekla, da sem bonifikacijo kje drugje uveljavljala...... zihr se pa izogneš preverjanju, če motor za eno sezono prepišeš na sorodnika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo, moja izkušnja- agenti nategujejo vse na vse strani (sebi v prid)

jebem mu..........prišel je na dom, ga postrežem pa me je vseeno hotu nategnit. Dobro, da sem potem takoj na Triglav poklicu, in preveru, neresnico, ki bi me stala 500000 mater mu jebem

Drugače sem pa na zavarovalnici vprašal (14 dni nazaj), in mi je gospa rekla da lahko zavarujem za 1/2 leta tako da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo, moja izkušnja- agenti nategujejo vse na vse strani (sebi v prid)

Drugače sem pa na zavarovalnici vprašal (14 dni nazaj), in mi je gospa rekla da lahko zavarujem za 1/2 leta tako da....

:angry2: .........................................in kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kaj tolk komplicirate? Zakaj enostavno ne plačujete na obroke in po pol leta lepo odjavite in vam nehajo pošiljat položnice? Res ne razumem zakaj tolk hočte imeti ravno za 1/2 leta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kaj tolk komplicirate? Zakaj enostavno ne plačujete na obroke in po pol leta lepo odjavite in vam nehajo pošiljat položnice? Res ne razumem zakaj tolk hočte imeti ravno za 1/2 leta :?

maš prav, daš vsak mesec slabih 10K in maš mir, po pol leta odjaviš in ne plačuješ več, mogoč pa še kak tolar nazaj dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kaj tolk komplicirate? Zakaj enostavno ne plačujete na obroke in po pol leta lepo odjavite in vam nehajo pošiljat položnice? Res ne razumem zakaj tolk hočte imeti ravno za 1/2 leta :?

point je v tem, da hočejo ljudje boniteto za 1/2 leta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak nihče ne govori o boniteti, vsi samo govorijo kako bi radi zavarovali za 1/2 leta :? (meni se zdi povsem logično da za pol leta ne dobiš bonitete, ker bi drugače po pol leta odjavil in ponovno registriral pa bi imel v 1 letu 10% .... edina rešitev bi bila mogoče da bi se za pol leta dalo 2,5% bonitete :hmm: - ampak to je že :topic: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Informacija za tiste, ki morda še ne veste.

Ker je AO+ svinjsko drag, mi je včeraj agentka ponudila alternativo AO+ za motoriste in sicer doplačilo 6,5ksit osnovni premiji in dobiš 6mio sit za invalidnost, 3mio sit za smrt in 3k dnevne odškodnine. To se mi zdi kar v redu kompromis, če se po lastni krivdi skantaš, da vsaj kaj dobiš. Vse to pri Triglavu. Sopotnika pa lahko črpa odškodnino iz mojega kupončka, ga nimam posebej zavarovanega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se da to nakdnadno tudi zavarovat, ker 6.5k pa res ni nevem kak strošek v primerjavi s tem, kar ti ponujajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm. Jaz sem to tudi vzel ampak sem razumel drugače. Da sopotnik iz tvoje police dobi do tistih 6 mio za invalidnost, ti pa ne (ker to ni AO+)??

Kritja pa so 5 mio za smrt, 10 mio za invalidnost, stalo je pa vse skupaj 6000 SIT (Slovenica).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sopotnik iz tvoje police dobi do tistih 6 mio za invalidnost, ti pa ne (ker to ni AO+)??

Jaz sem jo razumel, da tako, da jaz dobim odškodnino iz tistih 6.5 jurjev IN sopotnik iz kupončka, ki se nanaša na osnovno zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kajti meni je agent (Obeja - Adriatic) razložil točno tako kot je napisal Vivid; Simonsi, daj se ti še 1x ornk pozanimej, da ni kje do nesporazuma prišlo :hmm: (hej saj vendar govorimo o zavarovalnicah in ne o dobrodelni organizaciji, ki bi gledala da bomo čim ceneje čez prišli :grrr ) :D

LP

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!