Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

kot sem že zgoraj povedal, če podpišeš da ne boš odjavil ti triglav že sedaj da 50% popusta (ne bonusa!), kaj bodo pa še zraven ponudili bomo pa vidli, vsekekor se na splača sedaj hitet k ZM, treba počakat še malo, mogoče bo še kdo ugodnejši :grim

A res? vprašal agenta ...nima pojma o kakem postu kaj šele 50% bo treba počakat da se stvari razčistijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Triglav bo svojo zanimivo ponudbo menda pripravila do konca tedna.

:hmm: :hmm:

Imam iste informacije, žal še nič konkretnega. Obljubljajo pa, da bodo boljši kot konkurenca.

Saj ne moreš verjamit, da se nekaj dogaja. :OK:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? vprašal agenta ...nima pojma o kakem postu kaj šele 50% bo treba počakat da se stvari razčistijo :)

Agentje na terenu so zadnji, ki dobijo informacije. Kuha se v vrhu, če se :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj agent pri Triglavu je reku, da bo konec tedna oz. naslednji teden dobil uradno okrožnico z navodilom, kako ponuditi konkurenčno zavarovanje. Je pa dodal, če se mi mudi z registracijo, mi lahko ponudi en konkreten popust, da dobim podoben (~70%) končni znesek. :slap:

Seveda to ni isto kot 50% bonusa, torej čakamo, da vidimo kakšna navodila bojo fantje (in dekleta) dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim koliko ugodneje bi pa Vi radi???? :BUA:

Skoraj 75% Vam je premalo + bonifikacijo za vedno, ki jo prineseš iz avta! Kaj bo druga zavarovalnica ponudila? Lahko samo enačijo in naredijo identično ponudbo! Vse kar bo manj gre njim v strošek, mislim da je to to MAX popusta !!! Raj pohitimo, ker če se obrnemo v pretekel čas, se bo zgodilo samo, da se te akcija pri ZM ukine, zaradi ugovarjanja konkurence! :BUA:

No ja vsak se naj oddloči po svoje! :doze:

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem? Vse kar bom letos imela manj na moji polici za plačat, bo to -25% popusta in pa 5% bonifikacije, ki mi pripada. Za teh 25% popusta bom pa še zelo pomislila, če si ga bom omislila, glede na to, da imam namen prodat motor (ne vem še kdaj, vendar to sezono ali začetek naslednje).

Torej se gre tu bolj za tiste, ki že imate/imajo avte zavarovane dlje časa. Mi, ki smo mladi, pa tega nimamo. Zakaj le? Zato, ker nam starši pri 18 letih pač niso kupili avta (iz takšnih in drugačnih razlogov) in ga dali pisat na nas.

Torej bi morali tu še pomisliti na tiste, ki v to šele prihajamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat, jaz imam 11 let izpit in avto pa nimam nič bonusa na avtu ker se je jasno bolj splačalo da je bil na fotra zavarovan, prvič sem ga na sebe šele letos. edini bonus ki ga imam je na motorju. pač preveriš kaj se ti najbolj splača. meni se triglav kjer obdržim moj bonus in dobim 50% popusta brez članstva v klubu ker motorja itak ne odjavljam - zaenkrat, še čakam kaj bo nova ponudba.

nevem v kakih odnostih si z starši, mogoče pa bi ti se splačalo motor zavarovat na starše če ti priznajo njihov bonus?

na začetku je itak najtežje, imaš najmanj denarja in najmanj bonusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem?

Vsi smo šli skozi to trnovo pot :grim Ker ima avto,ima trenutno več ugodnosti, kar se tiče ZM. Kar se tiče motorja nas je vsaj 90% ,če ne še več, moralo začeti od nule, tj od 14 pr. razreda. Pač tko je na začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem? Vse

Torej se gre tu bolj za tiste, ki že imate/imajo avte zavarovane dlje časa. Mi, ki smo mladi, pa tega nimamo. Zakaj le? Zato, ker nam starši pri 18 letih pač niso kupili avta (iz takšnih in drugačnih razlogov) in ga dali pisat na nas.

Torej bi morali tu še pomisliti na tiste, ki v to šele prihajamo.

Očitno so ti kupili motor, a zdej bi pa še avto ... :lol1: :lol1: :lol1:

Si pa zahtevna :D

Kot so ti že rekli - vsi smo bli enkrat na začetku. Se manjka samo še tega, da vas bodo kot mlade voznike začeli še strožje obravnavat (nič popusta, ampak višja premija) :kva2:

Upajmo(te), da ne.

Drugač se pa mal hecam... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem? Vse kar bom letos imela manj na moji polici za plačat, bo to -25% popusta in pa 5% bonifikacije, ki mi pripada. Za teh 25% popusta bom pa še zelo pomislila, če si ga bom omislila, glede na to, da imam namen prodat motor (ne vem še kdaj, vendar to sezono ali začetek naslednje).

Torej se gre tu bolj za tiste, ki že imate/imajo avte zavarovane dlje časa. Mi, ki smo mladi, pa tega nimamo. Zakaj le? Zato, ker nam starši pri 18 letih pač niso kupili avta (iz takšnih in drugačnih razlogov) in ga dali pisat na nas.

Torej bi morali tu še pomisliti na tiste, ki v to šele prihajamo.

Halo,razmisli malo...niso vsem starši kupili avta in ga še celo registrirali...jaz sem si svoj bonus kar sam zaslužil s tem,da sem registriral in vozil svoj avto;pač sem na začetku vozniške kariere kar par let vozil katrce,ki sem jih kupil,registriral & vzdržeavl z svojim denarjem. Je pač bilo treba poleg faxa še delat.

In zakaj bi torej jaz moral zato misliti nate?

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ej, ej.

Zavijate s poti.

:topic:

Za jamranje, kako hudo je živeti, si v Kr'neki odprite kaj ustreznega, pa not jokajte.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj pohitimo, ker če se obrnemo v pretekel čas, se bo zgodilo samo, da se te akcija pri ZM ukine, zaradi ugovarjanja konkurence! :BUA:

Malo :topic: . Zakaj pa ne ugovarjajo zavarovalnici Generali, ko da avtomobilistom do 12% popusta na vozniško dobo. :hmm: Jaz sem avto prav zaradi tega zavaroval pri generaliju.

Motor je pa že pri ZM za 107 € :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: . Zakaj pa ne ugovarjajo zavarovalnici Generali, ko da avtomobilistom do 12% popusta na vozniško dobo. :hmm: Jaz sem avto prav zaradi tega zavaroval pri generaliju.

Motor je pa že pri ZM za 107 € :D

Saj so jim ugovarjali. Pa še kako! In veš kaj je rezultat? tega popusta ne daje samo Generalli, ampak tudi AdriaticSlovenica (le da ga imenujejo "starostni popust") Resda le za svoje stranke, ki obnavljajo, pa vendar. Vse kar mora agent storit je, da predloži konkurenčno (Generallijevo) ponudbo, pa lahko stranki ponudi enako ceno. Pa ZM tudi dela tako, in Tilia...

Zakaj pa agenti tega ne povejo, pa ne vem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu so starši kaj in kdaj kupili je popolnoma vseeno.

Nekateri profitirajo več,drugi manj.

Sam sem profitiral bonifikacijo iz avta na motor + popust.

ISSI :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem? Vse kar bom letos imela manj na moji polici za plačat, bo to -25% popusta in pa 5% bonifikacije, ki mi pripada. Za teh 25% popusta bom pa še zelo pomislila, če si ga bom omislila, glede na to, da imam namen prodat motor (ne vem še kdaj, vendar to sezono ali začetek naslednje).

Torej se gre tu bolj za tiste, ki že imate/imajo avte zavarovane dlje časa. Mi, ki smo mladi, pa tega nimamo. Zakaj le? Zato, ker nam starši pri 18 letih pač niso kupili avta (iz takšnih in drugačnih razlogov) in ga dali pisat na nas.

Torej bi morali tu še pomisliti na tiste, ki v to šele prihajamo.

Mislim da si slabo prebrala (ali pa jaz?).

Kolikor sem razumel okrožnico, če se včlaniš v klub dobiš rpi ZM 30% "klubski BONUS", tudi če nimaš avta.

Ne vem pa kako je potem s statusom mladega voznika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem v kakih odnostih si z starši, mogoče pa bi ti se splačalo motor zavarovat na starše če ti priznajo njihov bonus?

seveda... zakaj pa ne? mi je mami ponudila to možnost... samo kdaj pa bom potem sama prišla do kakšnega bonusa?

Očitno so ti kupili motor, a zdej bi pa še avto ... :lol1: :lol1: :lol1:

nikoli niso prispevali nič za motor (razen lani 1. obrok zavarovanja)!

Mislim da si slabo prebrala (ali pa jaz?).

Kolikor sem razumel okrožnico, če se včlaniš v klub dobiš rpi ZM 30% "klubski BONUS", tudi če nimaš avta.

Ne vem pa kako je potem s statusom mladega voznika ...

ne. 40% popusta dobiš, če nisi član, bonusa pa ne.

issi... a se popusti seštevajo?

glede na to, da dobim 10% zavarovalnice maribor, 5% na zvestobo

potem še dobim dodatnih 40% al se tu samo 25% potem upošteva, da skupaj nanese 40%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda... zakaj pa ne? mi je mami ponudila to možnost... samo kdaj pa bom potem sama prišla do kakšnega bonusa?

ko boš boljše zaslužila in imela več denarja .) boljše ti je sedaj plačat manj, pa nekoč polno ko boš imela več denarja, kot sedaj polno, a ne?

kaj veš, mogoče pa ti bo ta bonus nekoč lahko mama odstopila .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 50 % bonusa iz avtomobila imaš kot član kluba še dodatnih 50%. Članarina v našem klubu /brez kakšnih obveznosti / je 20 EUR.Torej ??

Piši na PM za info če te zanima !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda... zakaj pa ne? mi je mami ponudila to možnost... samo kdaj pa bom potem sama prišla do kakšnega bonusa?

nikoli niso prispevali nič za motor (razen lani 1. obrok zavarovanja)!

ne. 40% popusta dobiš, če nisi član, bonusa pa ne.

issi... a se popusti seštevajo?

glede na to, da dobim 10% zavarovalnice maribor, 5% na zvestobo

potem še dobim dodatnih 40% al se tu samo 25% potem upošteva, da skupaj nanese 40%

Žal ne vem kaj točno si mislila. 10% zavarovalnice Maribor? In kakšnih 5% na zvestobo? ZM nima nobenega popusta na zvestobo.

Ponavljam:

1. dobiš isti bonus kot na avtu, če ga imaš na ZM in popust (40% če nisi član ali 50% če si član kluba)

2. če imaš avto drugje: - 30% bonusa in 50% popusta če si član kluba

- 40% popusta če nisi član kluba

Popusti o katerih pišem, so vezani na to, da se odpoveš vračilu neizkoriščenega dela premije ob odjavi ali prodaji.

Popravljeno . Popravil Issi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav glede tega bonusa za tiste, ki že imajo avto. Kaj pa mi, ki šele začenjamo z vsem tem? Vse kar bom letos imela manj na moji polici za plačat, bo to -25% popusta in pa 5% bonifikacije, ki mi pripada. Za teh 25% popusta bom pa še zelo pomislila, če si ga bom omislila, glede na to, da imam namen prodat motor (ne vem še kdaj, vendar to sezono ali začetek naslednje).

Torej se gre tu bolj za tiste, ki že imate/imajo avte zavarovane dlje časa. Mi, ki smo mladi, pa tega nimamo. Zakaj le? Zato, ker nam starši pri 18 letih pač niso kupili avta (iz takšnih in drugačnih razlogov) in ga dali pisat na nas.

Torej bi morali tu še pomisliti na tiste, ki v to šele prihajamo.

Natančno prečitaj in se informiraj ! Če imaš na avtu 0 bonusa dobiš kot član kluba 30%+ 50 %. Ali to ni dovolj ?Kontaktiraj me na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega me je dons obvestil da je učeri dobil sms, da zav. triglav tud zdej nudi prenos bonusa iz avta na motor...

ve kdo kej več, Issi mogoče :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kako se nam vsem mudi... :kva2: :kva2: :kva2:

Ko mi bo agent triglava javil spremembo, tečem registrirat motor, pa na motosvet napišem kako bo šlo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!