Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

EVO sem za primer izračunal moje dajatve ZAV.TRIGLAV NA LETO.:

avto,motor,hiša,življensko nezgodno,otroci,razno...2.500 EVROV OZ. 600.000 SIT'?

To je pa kar nekaj denarja in mislim da ga imajo drugi veliko več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovci

Vsi tisti ki ze imate bonus 50 % na avtu , pejte na ZM , tko saj prides do bonusa na izi nacin, pol pa itak lohk drug let greš kamor ti srce po želi.Se splača na tak način do bonusa pridet, kva ce ukinjo pol se pa lohk sam po trepalnicah mečemo.Cimprej si to uredite, se splača.To je sam moje mnenje.

lp :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovci

Vsi tisti ki ze imate bonus 50 % na avtu , pejte na ZM , tko saj prides do bonusa na izi nacin, pol pa itak lohk drug let greš kamor ti srce po želi.Se splača na tak način do bonusa pridet, kva ce ukinjo pol se pa lohk sam po trepalnicah mečemo.Cimprej si to uredite, se splača.To je sam moje mnenje.

lp :) :)

MISLIM muratti da imaš čist prav in da bom tako tudi naredu...........--------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISLIM muratti da imaš čist prav in da bom tako tudi naredu...........--------

Normalno, j... nek komercialni popust bunus je važen, to je za moje pojme zivljenska prilika da prides do bonusa.Kva a bom 10 let po 5 posto nabiru.Komercilni popusti bojo pa itak sploh ,kjerkoli ze bos zavaroval.Fantje cimprej!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jaz prav razumel, je tudi pri ZM ena finta s prenosom BONUSA iz avta na motor, namreč, ta bonus velja samo pri ZM, dejanski bonus pa ravno tako teče po 5% na leto.

To pomeni, da, če bi drugo leto menjal zavarovalnico, ne velja bonus, ki si ga prenesel z avta, ampak bonus, ki si ga dobil po redni poti!

A lahko kdo to potrdi, ali pa me popravi- mogoče Issi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jaz prav razumel, je tudi pri ZM ena finta s prenosom BONUSA iz avta na motor, namreč, ta bonus velja samo pri ZM, dejanski bonus pa ravno tako teče po 5% na leto.

To pomeni, da, če bi drugo leto menjal zavarovalnico, ne velja bonus, ki si ga prenesel z avta, ampak bonus, ki si ga dobil po redni poti!

A lahko kdo to potrdi, ali pa me popravi- mogoče Issi??

Neumnost .Bonus ti velja za zmeraj.Dej pomosliti bolj dolgoročno, tudi če ne bibilo teh dodatnih popustov 40 in 50 moto klub da ne odjava da ne, bi se odloču za ZM, samo zaradi trajnega bonusa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je res bilo tako, da si dobil kvazi bonus, ki so ga upošetvali le pri ZM. Tokrat je ponudba drugačna, seveda boljša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost .Bonus ti velja za zmeraj.Dej pomosliti bolj dolgoročno, tudi če ne bibilo teh dodatnih popustov 40 in 50 moto klub da ne odjava da ne, bi se odloču za ZM, samo zaradi trajnega bonusa.

lp

Saj ravno v tem je finta, ta bonus ti velja samo pri ZM, pri drugih zavarovalnicah pa ne. Tako je meni razložil agent ZM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti na polici in kupončkih piše PR4, potem si na konju. To ti velja kjerkoli.

Popravljeno . Popravil azhome
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cimprej si to uredite,moje mnenje itak ko bo cela vesoljna Slovenija za to izvedla in se bo o tem se vec govoril bojo to ukinil.To je AKCIJA.Motosvetovci bonus je važen, ne cakat na april oz na spomlad registriri konja čimprej da ziher ujameš to ponudbo.Lohk da cez en mesec ponudbe ne bo vec lohk pa da bo jest nebi riskiral pa neki cincal.

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti na polici in kupončkih piše PR4, potem si na konju. To ti velja kjerkoli.

A pa ti piše??

Če je to res, gasa na ZM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti na polici in kupončkih piše PR4, potem si na konju. To ti velja kjerkoli.

Normalno na polici pise PR4, brez kakrsnih koli klavzul in tko naprej.Velja povsod.Pa tud ce se nevem kva spomnejo da velja sam pri njih boš pa tam registriru sej je vseeno.Ampak to ti velja povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zgoraj napisal: Imeli so ponudbo, ko so ti dali kvazi bonus, ki to ni bil. Bil pa je navaden popust. To je bilo, zdaj ni več in je drugače!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bi veljalo če bi se včlanil v AMZS, da se dobi tistih 30% in da nebi blo dolgih jezikov kvazi zagriženih bajkerjov v motoklubih, k majo mal douge jezike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bi veljalo če bi se včlanil v AMZS, da se dobi tistih 30% in da nebi blo dolgih jezikov kvazi zagriženih bajkerjov v motoklubih, k majo mal douge jezike.

prosim, vzdrži se takih neumestnih komentarjev. :nono: hvala.

drugače pa - jaz mislim, da bi bilo to vprašanje za zavarovalnico ... ko zveš, se priporočamo, da nam sporočiš ... na strani ZM o ugodnostih za motoriste piše, da gre za "moto-klub bonus" za člane motorističnih klubov - vprašanje, kako širok je ta pojem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical na ZM, vprašal če dobim popust ker sem včlanjen v AMTK? Ker ni vedela, je morala vprašat...me je poklicala nazaj in rekla da mora biti MOTORISTIČNI KLUB. Hmmmm..... :hmm: Očitno je vse skupaj dosti odprto za interpertacijo, oz. kolk dolg jezik imaššššš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ker je očitno spet nastala zmeda, kaj je BONUS in kaj POPUST, kopiram, kar sem napisala nekaj strani nazaj:

BONUS je zadeva, do katere si upravičen glede na leta brez škodnega primera. To imaš vpisano na polici in se prenaša z zavarovalnice na zavarovalnico. Če v zavarovalnem letu ne povzročiš škode, napreduješ za en premijski razred (5%), če povzročiš škodo, pa nazaduješ za tri premijske razrede (15%). Bonus se po vsaki polici vodi posebej. To pomeni, da ima vsakdo lahko 10 polic in 10 različnih bonusov. Bonus se lahko prenese z avta na motor (v tem primeru akcije ZM), pa ga na avtu ravnotako obdržiš. Praktično se podvaja, če poenostavimo zadevo. Oziroma celo potroji, če sklenete še kasko, saj se z AO prenese tudi na AK. Bonusa ti ne more nihče vzeti, lahko ga le izgubiš (če pač povzročiš več škod) ali pa ti propade. Bonus je veljaven in ga lahko preneseš na drugo vozilo v roku treh let od prenehanja veljavnosti police, na kateri je bil.

POPUST je popolnoma komercialna zadeva, ki si jo zavarovalnica zmisli kadar želi. Če ste letos upravičeni do nekega popusta, to ne pomeni, da boste drugo leto tudi. In če vam ena zavarovalnica prizna nek popust, to ne pomeni, da vam ga bo druga tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Brez ugibanja.

Bil na ZTriglav

Imam 50% bonusa na avtu zavarovan pri njih.

Pri registraciji motocikla se prenese 50% bonifikacija tudi na motocikel

Poleg tega dobiš še 50% popusta

Nikakršnih motoklubov in podobnega sranja

Za 86 KS motocikel plačam 113 € za celo leto

Če bi šel naslednje leto zavaroval pri drugi zavarovalnici se 50 % bonusa prav tako prenese.

Ende :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xenon900, to pa je novica. :OK: Da se velikan le zaveda, da bi drugače vsi pobegnili k konkurenci. Bom še svojega agenta poklical.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste,ki mislite prestaviti zavarovanje avtomobila

Citiram od AMZS-ja:

"Opraviti morate odjavo in ponovno prijavo vozila (25,50 EUR). Tablice obdržite, prav tako cestnino, zavarovanje do izteka registracije pa sklenete prek nove zavarovalnice in ga poravnate v sorazmernem znesku (sklenete ga lahko pri nas).

Z novo zavarovalno polico in prometnim dovoljenjem se zglasite na svoji bivši zavarovalnici in zahtevate povračilo sorazmernega zneska zavarovanja. Do povračila ste upravičeni le, če na zavarovalno polico ni bil podan odškodninski zahtevek."

Imam 50% bonusa na avtu zavarovan pri njih.

Pri registraciji motocikla se prenese 50% bonifikacija tudi na motocikel

Poleg tega dobiš še 50% popusta

Dej mi številko tega agenta, da še jaz tam zavarujem. Bilo kam sem klical na Z Triglav, priznajo samo obstoječi bonus + komercialni popust. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Brez ugibanja.

Bil na ZTriglav

Imam 50% bonusa na avtu zavarovan pri njih.

Pri registraciji motocikla se prenese 50% bonifikacija tudi na motocikel

Poleg tega dobiš še 50% popusta

Nikakršnih motoklubov in podobnega sranja

Za 86 KS motocikel plačam 113 € za celo leto

Če bi šel naslednje leto zavaroval pri drugi zavarovalnici se 50 % bonusa prav tako prenese.

Ende :OK:

Ja super. :OK:

Lani so nam podražili u iber danes pa pocenili za 100% če imaš še 50% avto bonusa. Nora država, ampak se ne pritožujem.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Brez ugibanja.

Bil na ZTriglav

Imam 50% bonusa na avtu zavarovan pri njih.

Pri registraciji motocikla se prenese 50% bonifikacija tudi na motocikel

Poleg tega dobiš še 50% popusta

Nikakršnih motoklubov in podobnega sranja

Za 86 KS motocikel plačam 113 € za celo leto

Če bi šel naslednje leto zavaroval pri drugi zavarovalnici se 50 % bonusa prav tako prenese.

Ende :OK:

Danes bil na ZTriglav.... na tržaški... med 11.00 in 12.00

Imam 20 % bonusa na avtu zavarovan pri njih

Ne dajo nobenega popusta popusta... lahko prenesem bonus na motor... vendar morm podpisati izjavo da motorja ne bom odjavil....nič motoklubov in podobnih stvari ne sranja :) zavarovanje me pride 360,25 ojra.

Danes bil na ZMaribor...tabelo je nekdo že obesil zgoraj ...sem član motokluba...cena 150,14 ojra

Prilagam...seveda če mi uspe...skenirani obe ponudbi...pa lep dan vsem :)[attachmentid=92614]

ZM ponudba.... [attachmentid=92615]

post-11596-1172581782_thumb.jpg

post-11596-1172582364_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Brez ugibanja.

Bil na ZTriglav

Imam 50% bonusa na avtu zavarovan pri njih.

Pri registraciji motocikla se prenese 50% bonifikacija tudi na motocikel

Poleg tega dobiš še 50% popusta

Nikakršnih motoklubov in podobnega sranja

Za 86 KS motocikel plačam 113 € za celo leto

Če bi šel naslednje leto zavaroval pri drugi zavarovalnici se 50 % bonusa prav tako prenese.

Ende :OK:

Na žalost ni tako!!! Bral sem njihovo okrožnico, kjer ni govora o 50%popusta, ampak v naj primeru 30%, pod pogojem, da ne prekineš celo leto! Tudi glede motoklubov ne drži, se upoštevajo! Sicer pa imajo štiri različne variante, dve novi in dve stari! In ravno ti dve novi sta različni v tem, če si član motokluba! Je pa mi bilo s strani agenta priporočena stara varianta, po kateri imam popust glede bonifikacije, prijavljen motor moram imeti najmanj 4 mesece, da se upošteva bonifikacija, potem ga pa odjavim in vzamem motor nazaj! Sicer pa je to začasna okrožnica(izgleda sprejeta na brzino, da ne bi vsi pobegnili na ZM)! Stvari se bodo še sigurno spremenile!!!

Pa ne me preveč popljuvat, če sem kje falil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Triglav bo dala 01.03.07 ven nove, upam da končne URADNE pogoje, da ne bomo vsak po svoje razlagali kaj in kako (meni so povedali isto kot pravi Bobby x)

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!