Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

moj je tudi nekaj čul, pa ve toliko kot jaz... :hmm:

v petek so na triglavu dobil spremembe,tako da morajo najprej dobr naštudirat,kaj pa kako,je pa enaka varianta kot na ZM.....enako lahko preneseš bonus.........pa popusti,pa............uf.....letos bomo pršparal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek so na triglavu dobil spremembe,tako da morajo najprej dobr naštudirat,kaj pa kako,je pa enaka varianta kot na ZM.....enako lahko preneseš bonus.........pa popusti,pa............uf.....letos bomo pršparal :OK:

Sem govoril s svojim agentom pri Triglavu. Navodila so dobili pretekli petek.

Zagotovo velja, da vam pri zavarovanju motorja priznajo boniteto, ki jo imate na avtu (seveda zavarovanem pri njih).

Prav tako velja, da vam priznajo tudi dodaten komercialni popust (višine tega popusta mi pa na pamet ni znal povedat, ker je bil ravno v avtu :blush: ).

Zagotovil mi je tudi, da jeseni lahko odjavim, če hočem.

:OK: :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos bonitete + popust + odjava(se prav pol dnara nazaj) :blink: V tole zadnje močno dvomim (je prelepo, da bi bilo resnično :( ).

No, edin če bo bil popust bol skromen :(

Kakorkol, že s prenosom bonitete in solidnim popustom sem presrečen :OK:

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical na triglav. Teta je rekla da so dobil novo okrožnico, da se po novem lahko bonus prenaša iz avtomobila na motor. Drugih uradnih popustov naj nebi bilo (tudi če se obvežeš da ne boš odjavil).

To se mi še zdaleč ne zdi enako z ponudbo ZM, kot ste nekateri zatrjevali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical na triglav. Teta je rekla da so dobil novo okrožnico, da se po novem lahko bonus prenaša iz avtomobila na motor. Drugih uradnih popustov naj nebi bilo (tudi če se obvežeš da ne boš odjavil).

To se mi še zdaleč ne zdi enako z ponudbo ZM, kot ste nekateri zatrjevali?

Saj ni nihče nič zatrjeval... Samo rečeno je bilo, da bodo zavarovalnice objavile nove pogoje.

Jaz sem svojega zavaroval pri ZM. 40% (tolk imam na avtu) + 40% (neodjava). Namesto 200 jurjev je prišlo cca 55 jurjev. Fantazija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam :blink: , pri Triglavu je "novost" to, da lahko z avtomobila preneseš boniteto (npr. 50%) na motor, potem pa imaš na avto 0% bonitete pri mopedu pa 50% :? . Zmeden :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam :blink: , pri Triglavu je "novost" to, da lahko z avtomobila preneseš boniteto (npr. 50%) na motor, potem pa imaš na avto 0% bonitete pri mopedu pa 50% :? . Zmeden :krneki:

Seveda ne. Priznajo ti bonus, ki ga imaš na avtu, pri tem pa ne izgubiš bonusa na avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XTR, samo iz tega ni razvidno, ce je to 50% boniteta ali komercialnih 50% popusta ?

Kako je pa z 40(50)% popusta za neodjavljanje?

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je s prenosom avtomobilskega zavarovanja iz ene zavarovalnice na drugo?? V začetku februarja sem obnovil zavarovanje, a se ga da prenesti na drugo zavarovalnico oz. kako je s tem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XTR, samo iz tega ni razvidno, ce je to 50% boniteta ali komercialnih 50% popusta ?

Kako je pa z 40(50)% popusta za neodjavljanje?

Lp!

Flight

Po odgovorih sodeč je komercialni popust. Prav tako pa ni vračila premije ob odjavi vozila. Sklepam, da ni dodatnih popustov na neodjavljanje. Sicer pa bo več jasno v prihodnjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste jezni če vas vprašam kje je najcenej če grem jst k nimam nč bonusa reigstrerat mojga lubija?

nedasemibratvsegakersečistzgubim :P

če boste jezni sploh ne odgovorit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da trenutno ZM.. 40% off na neodjavljanje. Za Triglav se še ne ve kako točn je....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zastopm kako to mislš na neodjavljanje...kako me bojo pa prsill da ne bom odjavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zastopm kako to mislš na neodjavljanje...kako me bojo pa prsill da ne bom odjavu?

Lahko boš odjavu, samo povrnil ti ne bojo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da bonus na avtu prnest iz ene na drugo zavarovalnico :?

(Sej vem, da je blo o tem vrjetn že govora, sam se mi ne da brat. Pa tut mislim, da se ne da, sam vseen sprašujem, da se prepričam :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli.... ugodnost pri ZM je res super, ce pa zelijo ostale zavarovalnice obdrzati stranke bodo pa mogl ponudit enako ali pa se celo boljso ponudbo. Anyway... drugace gremo pa k ZM pa je problem resen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli.... ugodnost pri ZM je res super, ce pa zelijo ostale zavarovalnice obdrzati stranke bodo pa mogl ponudit enako ali pa se celo boljso ponudbo. Anyway... drugace gremo pa k ZM pa je problem resen :)

točnu takuuuu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste jezni če vas vprašam kje je najcenej če grem jst k nimam nč bonusa reigstrerat mojga lubija?

nedasemibratvsegakersečistzgubim :P

če boste jezni sploh ne odgovorit :D

Včlani se v klub, ki je v zvezi motoklubov Slovenije.

Pojdi k ZM predstavniku.

Glede na okrožnico ti bo takole naračunal:

Dodeli ti 30% bonusa (klubski bonus).

Izračuna ceno.

Prizna ti 50% na nevračilo premije.

PS: Če si mladi voznik ali kaj podobnega je lahko še kakšna razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi mam primer 100€ je polna registracija

s 30% popustom bo pol 70€

na 70€ da pa še 50% cenej...se prav je 35€?

mam prou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Ampak to smo preračunali že najmanj trikrat v tejle temi. Res ne moreš prebrati strani ali dve nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!