Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Zavarovalnica Triglav je včeraj (23.2.) ponudila enako ponudbo k jo ima zavarovalnica Maribor! Včeraj imel reg. avta, pa sem se prestavil na MB, kasneje izvedel od agenta, da je pri Triglavski zav. ponudba ista!! Tak, da mi je mal žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Triglav je včeraj (23.2.) ponudila enako ponudbo k jo ima zavarovalnica Maribor! Včeraj imel reg. avta, pa sem se prestavil na MB, kasneje izvedel od agenta, da je pri Triglavski zav. ponudba ista!! Tak, da mi je mal žal!

Eeej, win some, lose some...se ni prevec za sekirat, to tko gre...V tem primeru karkoli si naredil je ok.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo točne informacije o triglavi ponudbi? Težko verjamem, da bi bila povsem identična ZM.

Ali mi lahko kdo razloži kaj je razlika med AO+ in nezgodnim zavarovanjem, razen cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AO+ je zavarovanje voznika vozila za stroške zdravljenja in zdravstvene posledice, ki se ga izkoristi, če je voznik sam kriv za nesrečo.

Nezgodno zavarovanje, vezano na zavarovanje avtomobilske odgovornosti je nezgodno zavarovanje. To je za smrt in za invalidnost. Za invalidnost dobiš toliko od zavarovalne vsote, kolikor si invalida po nesreči. Zavarovanje velja za voznika in za potnike v zavarovanem avtomobilu, tudi v primeru, da je voznik tega avtomobila kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Triglav je včeraj (23.2.) ponudila enako ponudbo k jo ima zavarovalnica Maribor! Včeraj imel reg. avta, pa sem se prestavil na MB, kasneje izvedel od agenta, da je pri Triglavski zav. ponudba ista!! Tak, da mi je mal žal!

Ni ti potrebno biti žal Triglav,če karkoli potrebuješ je najslabša zavarovalnica.Jaz sem se z njimi naganjal 3 leta za 170 K (nič krivpri nezgodi )zadji mesec pred iztekom roka sem vzel advokata,ki so ga oni plačali 15% od skupne vsote dobil sem 670K Advokat je vse uredil v 10-ti dneh. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato so odvetniki, škoda časa in živcev, da bi se nategoval z njimi...sicer pa so vse iste zelo nerade isplačujuje, še posebaj če je vmes kakšen "če" :grim

Triglav že kaj več znano? danes vprašal agenta, še vedno tava v temi :grrr

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti potrebno biti žal Triglav,če karkoli potrebuješ je najslabša zavarovalnica.Jaz sem se z njimi naganjal 3 leta za 170 K (nič krivpri nezgodi )zadji mesec pred iztekom roka sem vzel advokata,ki so ga oni plačali 15% od skupne vsote dobil sem 670K Advokat je vse uredil v 10-ti dneh. :OK: :OK:

Ja, tebe očitno ne marajo. Mel kreš, nč kriv, dobil kupon od povzročitelja, dobil izplačano tolko kot je bil predračun... Brez komplikacij, rešlo se je v 14dneh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najenostavneje do prvega posrednika.. kupoprodajno pogodbo, daš overit na UE vse ostalo prav tako porihtaš na UE ....samo na drugih vratih...to je najcenejša varianta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu kaj znano v zvezi z adriatic slovenica, mislim glede popustov, avto sem do sedaj imel zmeraj zavrovan pri mb zavarovalnici, zdaj sem pač zaradi spleta okoliščin moral nov avto zavarovat pri adriaticu, pa me zanima če se da tudi pri tej zavarovalnici iztržit enak ali podoben popust kot pri mb. Fora je v tem da imam na avtu 50% popusta na ao in kasko in v primeru da hočem motor zdaj zavarovat pri mb mi pride v poštev le varianta 30% +50% in ne več 50%+50%. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem adrijatikovec. Vendar me to začne žuliti šele v začetku maja. Za sedaj ne vem za nikakršne novice, da bi tudi oni začeli kaj razmišljati. Neposredno vprašal pa tudi še nisem. Bom še malo počakal.

Če boš pa kaj zvedel, nemudoma sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi okrožnico od ZM, ki je nekje v tem forumu, pa tud ena ponudba se je našla, pa pokaži svojemu agentu katerekoli zavarovalnice. Če so kolikor toliko tržno usmerjeni, ti dajo toliko popusta, da je končni znesek konkurenčen. :OK:

Pri Triglavu je že tako, vendar sem se odločil, da počakam, kakšna bo nova ponudba. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu kaj znano v zvezi z adriatic slovenica, mislim glede popustov, avto sem do sedaj imel zmeraj zavrovan pri mb zavarovalnici, zdaj sem pač zaradi spleta okoliščin moral nov avto zavarovat pri adriaticu, pa me zanima če se da tudi pri tej zavarovalnici iztržit enak ali podoben popust kot pri mb. Fora je v tem da imam na avtu 50% popusta na ao in kasko in v primeru da hočem motor zdaj zavarovat pri mb mi pride v poštev le varianta 30% +50% in ne več 50%+50%. .) .)

Ni mi najbolj jasno kaj je s tem popustom omenjenim zgoraj. Po mojih informacijah, ki jih dobiš na vsaki enoti Mariborske zavarovalnice da dobiš 50% popust na zavarovanje tudi pri motorju, seveda če imaš tudi avto zavarovan pri mariborski in imaš tudi 50% bonus pri avtu. Če se obvežeš, da boš imel motor registriran celo leto, ti dajo še dodatni 40% popust. lahko pa še dodatno 10% popusta, če si član kluba. Če se motim me prosim popravite. Dobrodošla bi bila tudi informacija od kakšne druge zavarovalnice. Hvala za odgovor. Naj živi konkureca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... BAJE (še enkrat ponavljam... BAJE) tudi zavarovalnica Triglav nekaj novega pripravlja za zavarovanje motorjev.... verjetno kot odgovor na ZM :) Pustimo se presenetiti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... BAJE (še enkrat ponavljam... BAJE) tudi zavarovalnica Triglav nekaj novega pripravlja za zavarovanje motorjev.... verjetno kot odgovor na ZM :) Pustimo se presenetiti :grim

enaki pogoji kot ZM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi najbolj jasno kaj je s tem popustom omenjenim zgoraj. Po mojih informacijah, ki jih dobiš na vsaki enoti Mariborske zavarovalnice da dobiš 50% popust na zavarovanje tudi pri motorju, seveda če imaš tudi avto zavarovan pri mariborski in imaš tudi 50% bonus pri avtu. Če se obvežeš, da boš imel motor registriran celo leto, ti dajo še dodatni 40% popust. lahko pa še dodatno 10% popusta, če si član kluba. Če se motim me prosim popravite. Dobrodošla bi bila tudi informacija od kakšne druge zavarovalnice. Hvala za odgovor. Naj živi konkureca :grim

Vceraj sklenil zavarovanje na MB.

V bistvu, ce imas ze na avtu 50% bonusa dobis tudi na motorju 50% bonusa :grim vse ostalo glede popusta pa velja tako kot si napisal. Bonus ti bo drugo leto ostal kako bo pa s popusti pa :hmm: .

Vceraj sklenil zavarovanje in sem dal za hyosung comet 650 (78 km) z AO+ in odkupom prve skode ter zeleno karto 240€ :OK: .

Tako da sem se danes :kva2:

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moj agent na Triglavu ne ve nic o kaksnih dodatnih popustih.

moj je tudi nekaj čul, pa ve toliko kot jaz... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!