Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ne me napak razumeti... ampak (vsaj za Triglav), dajte zraven napisati razmerje moč/teža, ki je v prometni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

So cene padle tut pri MB

letos AO+, nezgodno voznika in sopotnika 10/20/5, zelena karta 130€

 

post-18923-0-29073600-1403537151_thumb.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav, 125ccm, 11kw, kasko+kraja, AO+, 594,87€ :ninja:  s popusti cca. 378€. Za 125... Živčnga fasu k mi je agent iz tiskalnika to vn potegnu  :headbang:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav, 125ccm, 11kw, kasko+kraja, AO+, 594,87€ :ninja: s popusti cca. 378€. Za 125... Živčnga fasu k mi je agent iz tiskalnika to vn potegnu :headbang:

Haha. Zivcnga zrd 378€? Pa to za kasko ni nc pa ceprov.je 125ccm. Bod vesel da si dubu take dobre popuste. Mene je pred 4mi leti za yzf r125 vse skp z kaskom pr triglavu prslo prvo 700 kasnej zrd vecih uveljavljenih škod pa 1000€. Nwm pa kakšne kej popuste sm dubu.

Mogoce sm te pa narobe razumu ker si dvoumno napisu. Si placu nakonc 595€ do katerih si prišel z popustom 378€? Al je blo 595€ pa si po odštetem popustu plaču 378€?

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha. Zivcnga zrd 378€? Pa to za kasko ni nc pa ceprov.je 125ccm. Bod vesel da si dubu take dobre popuste. Mene je pred 4mi leti za yzf r125 vse skp z kaskom pr triglavu prslo prvo 700 kasnej zrd vecih uveljavljenih škod pa 1000€. Nwm pa kakšne kej popuste sm dubu.

Mogoce sm te pa narobe razumu ker si dvoumno napisu. Si placu nakonc 595€ do katerih si prišel z popustom 378€? Al je blo 595€ pa si po odštetem popustu plaču 378€?

Zivcnga zarat tega ker je tak znesk za 125ko. 378€ za plačat zdj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je blo mal dražje zarad kaska, ampak glede na vse precej ugodno, če gledam da me je zavarovanje za mojo 4kolesno gajbo stalo sam mal manj : 962,15 EUR za AO, AO+, nadstandardni kasko z 1% odbitne (krito vse od kraje, vandalizma do nevemčesaše), asistenca. Aja dvokolesnik je pa S1000R, zavarovalnica Tilia.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere cene ki jih objavljate so mi malo zanimive; je to s prenešenim bonusom iz drugega vozila (avta)? Verjetno imate večina tako, razen kdor ima več motorjev (z avta lahko preneseš popuste samo na eno dodatno vozilo)?

 

 

Za TDM 900 sem s popusti dal €170 pri Tilliji, pa se mi je zdelo malo, glede na to da sem lani dal €215 pr MB...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav; 35kw, obvezno zav ter AO+ me je prsl 143€. Bilo bi se 10% ceneje vendar spadam pod rizicno osebo-starost voznika..vsaj tko je napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere cene ki jih objavljate so mi malo zanimive; je to s prenešenim bonusom iz drugega vozila (avta)? Verjetno imate večina tako, razen kdor ima več motorjev (z avta lahko preneseš popuste samo na eno dodatno vozilo)?

 

 

pomoje dost da maš en avto s 50% pupusta in potem dobiš vse maks. nam je agent povedal, da bomo za nov avto dobil maksimalne popuste, če ga registrira tisti v familiji, ki že ima avto registriran na 50% popusta pri njih. zdej je klanje med zavarovalnicami za ljudi, cene gredo občutno dol pa vsi bonuse talajo. 5 let nazaj so plavi ratali v fris če si omenu 3,6% popusta :)

 

recimo zdej sm pri ZM sklenil turistično celoletno za 36 EUR (50.000 EUR kritja). lani pri triglavu pa dal 60 EUR za isti paket.

Popravljeno . Popravil Rokxy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ne vem, če kje piše, zanima me, če hočeš pri triglavu zavarovat motor, a moraš k njim prenest tudi avto zavarovanje?

Zaenkrat imam avto drugje zavarovan...

Hvala!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam, ker sem, recimo, imel avto in motor na eni zavarovalnici, potem sem prenesel samo motor na drugo in bonus mi je veljal tudi za motor na drugi, brez prenosa avta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonifikacija se prenese iz zavarovalnice na zavarovalnico. če si mel sedaj motor z 50% odbitkom, ga boš imel tudi pri drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ni potrebe po prenosu avta na triglav, če hočem pri njih zavarovat motor, ki že ima bonifikacijo, če sem prav razumel.

Ker mi je agent na triglavu nekaj momljal, da bi moral kao avto imet pri njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ce si ze imel samo na motorju -50% potem gres lahko kamorkoli. Sem te razumel da na motor nisi imel bonifikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej na zavarovalnici bluzijo in hočejo z nategom še avto dobit na svojo zavarovalnico?!

Se mi je zdelo...

Čist po slovensko... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno nisi dobr poslušal agenta ali pa ni dobr razložil. Bonus se prenaša iz zavarovalnice na zavarovalnico. Če pa imaš pri njih zavarovanih več stvari ( avto, hiša, .......), dobiš pa še komercijalni ( mislim da se tako reče ) popust. Ni pa nujno da pri njih še kaj zavaruješ. Pač zavaruješ samo motor z vsemi bonusi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, sam sem dobil občutek, kao da moram avto nujno zavarovat pri njih, če hočem na motorju imet bonifikacijo.

Možno, da on ni mene razumel, da je motor že rregistriran in ima 50%...

Naračunal pa mi je za versysa 40 eu, samo AO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, sam sem dobil občutek, kao da moram avto nujno zavarovat pri njih, če hočem na motorju imet bonifikacijo.

Možno, da on ni mene razumel, da je motor že rregistriran in ima 50%...

Naračunal pa mi je za versysa 40 eu, samo AO...

Tak drago?! 40 evrof? Kaj si nor ,to bi moral že na 12 obrokov vzet! 

Mislim res...kaj motorje še samo socialni reveži vozijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak drago?! 40 evrof? Kaj si nor ,to bi moral že na 12 obrokov vzet! 

Mislim res...kaj motorje še samo socialni reveži vozijo???

Ja, bambi61, res sem skor na socialni in res gledam, da čim cenej grem čez zavarovanje...

A je tok narobe, če hočem čim ceneje zavarovanje za tista 2 kkm letno?

Mislim, da tisti, ki niso na socialni in so bolj premožni z raznimi hudo cenovnimi stroji še bolj jokajo za vsak eu, ki ga morajo dat...

 

In, ja, plačal sem 43 eu zavarovanje!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!