Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Kupš al ukradš? to je sedaj vprašanje :D

Pomoje, da Speedy ne krade ;) Ampak zanima me nekaj drugega. A ni zadnjič reko, da je naredo že 20.000km s skuterji? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaki Race po obvoznicah tam al pa avtocesti? :hmm:

Ni finte, ker ni ovinkov :) Jas jim priporočam tisto stezo pri Celju. Do tja se pa z 180-ko brez težav spraviš v manj kot uri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni finte, ker ni ovinkov :) Jas jim priporočam tisto stezo pri Celju. Do tja se pa z 180-ko brez težav spraviš v manj kot uri ;)

Izpred koloseja mimo rašice ša do Zbilj-glih ena prava relacija z ovinki. Čeprov je kr mal dovga za tekmovt. Drgač p kot sm reku, makar na Ljubljanski grad gor in dol kdo prej pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos jih je naredu tok speedrunner(20000)

cca 20000-25000km na leto. Pa živio tud tukej nekje. Nevem pa točno kr se vozm z runnerjem pa NRG-jem, tako da lahk še kej več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpred koloseja mimo rašice ša do Zbilj-glih ena prava relacija z ovinki. Čeprov je kr mal dovga za tekmovt. Drgač p kot sm reku, makar na Ljubljanski grad gor in dol kdo prej pride!

In jaz bi naj to sel naprimer z tabo tekmovat ko pojma o vasih cestah nimam.To je isto koda bi jaz tebi reko...Titova,po majstrovi dol do partizanske mimo evroparka po trzaski pa na aerh keri je prej gori :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jaz bi naj to sel naprimer z tabo tekmovat ko pojma o vasih cestah nimam.To je isto koda bi jaz tebi reko...Titova,po majstrovi dol do partizanske mimo evroparka po trzaski pa na aerh keri je prej gori :lol1:

Ajd nej ti bo. :P

Sam primer sm dov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde gremo recimo v cerknco tekmovt k noben nc ne pozna al pa na raktino k je sam ena pot pa hudi ovinki evo jst pa speed runner prideva kamor kol v krogu 50km vela fatje lahk tut po kranju

aja se to se zmenmo da pred dirko ma vsak pol ure casa da si ogleda mesto dogajanja

je tako speedrunner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačji ride :) Bojda ful dobra cesta pa nič prometa. Naslednja, kjer je tudi malo prometa pa je od Trojan pa do Vranskega ;) Dajem same take primere, kjer je majhna ogroženost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde gremo recimo v cerknco tekmovt k noben nc ne pozna al pa na raktino k je sam ena pot pa hudi ovinki evo jst pa speed runner prideva kamor kol v krogu 50km vela fatje lahk tut po kranju

aja se to se zmenmo da pred dirko ma vsak pol ure casa da si ogleda mesto dogajanja

je tako speedrunner

Pa ja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če mislte na meetingu po mestu dirkat, raj ne pridt pa se sam norci nekje zmente.

Glede tistga k sm pa napisu če speedrunner motor kup al ga pa ukrade, sm se sam hecu.

Ubistvu mene čist nč ne zanima kaj speedy dela, dokler nism jst notr vpleten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpred koloseja mimo rašice ša do Zbilj-glih ena prava relacija z ovinki. Čeprov je kr mal dovga za tekmovt. Drgač p kot sm reku, makar na Ljubljanski grad gor in dol kdo prej pride!

dej ti frajr raj na grobnik prid k je taprava steza

tisto kr ti misls it dirkat ni znanje ampak upulenost :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uno parkirišče bliz koloseja k smo se zberal na meetingih je polno nasmeteno

peska pa se kamjoni so tm parkerani :fight2: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če mislte na meetingu po mestu dirkat, raj ne pridt pa se sam norci nekje zmente.

Glede tistga k sm pa napisu če speedrunner motor kup al ga pa ukrade, sm se sam hecu.

Ubistvu mene čist nč ne zanima kaj speedy dela, dokler nism jst notr vpleten.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti frajr raj na grobnik prid k je taprava steza

tisto kr ti misls it dirkat ni znanje ampak upulenost :BUA:

no jst tud tko mislim, sam fora je v tem da je grobnik predaleč za naše meetinge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najlažji bi blo da nardimo nekje na enmu velkmu placu eno stezico pa recimo robnike nardimo iz stiroporja al pa kej bl trdga ostank proge pa lepo začrtamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti frajr raj na grobnik prid k je taprava steza

tisto kr ti misls it dirkat ni znanje ampak upulenost :BUA:

Ajd prekini! Pol sm pa jzd prpa k ne pridm 200 km stran da bi tekmoval!? Glej sebe kakšn si šele!!! Ne upaš v lublano da mal po centru se sprobamo!!! Razn če ne zaupaš v svoje šoferske sposobnosti......-edin tako ti je oproščen, drgač si pa 20krat večji pile ko jzd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!