Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Najbolj zadovoljen - s samim sabo :worship: ;

zahtevnejša opravila - Moto iGL - kakovostno, hitro in za normalno ceno.

nisem vedel da ima moto igl, tud servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel da ima moto igl, tud servis

Ima, ima. Ravno tam kjer prodaja motorje - na Igu - pri šoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Posavja in Dolenjske tiče, je za moje pojme najboljši (najbolj fer, kvaliteten in cenovno ugoden) TRGOMOTO (Češek) iz Krškega.

BTW, ali imajo vsi serviserji urno postavko različno za manj zahtevna in bolj zahtevna dela? No, pri Trgomotu ju imajo. (pa še tretjo, ki se ji reče brezračunazakolege 8) :lol: :roll: :wink: ).

Kar se TRGOMOTO tiče morte vedt predvsem tole! Na motosrečanju Škorpijonov sem zadel na srečelovu Zastonj menjavo olja in oljnega filtra,

ki so mi ga kasneje zaračunali 30€, sej ni velik je pa svinsko!!!!!!!

Ko pa sem motor odpeljal iz servisa, mi je čez nekaj metrov ZAGOREL! dobesedno, ker ti nesposobneži ne zajo namestiti niti dovod bencina tako kot treba!!!

MOJ NASVET - kamor koli, sam u TRGOMOTO ne če se hočte še vozt s sedanjim motorjem!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce kdo pozna serviserja Miro al Mirko Živec .... iz lj ... piaggio pa nevem kva se vse .... zanima me ce ga kdo pozna pa kaksen se mu zdi odnos do strank .... ima pa tudi hcerko Maho Živec ki je tudi neka prvakinja al kva ... pa nevem v cem tocno ..

Tut js mam slabe izkusne z njim. Masino od motorja sem mu peljal na servis 15. oktobra pa se zdaj ni nic narediv klub temu da stalno klicem in sprasujem kdaj bo fertik in je poteklo skoraj mesec, pa tud pakne sem naročil med poletnim pocitnicam narocu pa ni se nic........skratka navadn drekac :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Pišem, ker sem že pošteno jezna.. tudi če bi mi bil kak Suzuki všeč (da bi ga imela kot naslednji motor), ga bi verjetno kupila le s težkim srcem... Potrebovala sem nekaj majhnih rezervnih delov, za kar so na Suzuki Odarju potrebovali celo večnost, da o neprijaznosti ne govorim.. odločila sem se, da jim ne dam niti centa več in naročila pri Marcelotu v NG - ki je potreboval še daljšo večnost in nabavil napačne kose!!!! A mi lahko kdo pove kam se lahko obrnem za naročilo koščkov v vrednosti vsega skupaj 20 eur in kjer bo tudi nekaj prijaznosti in hitrosti?? Ni mi pa jasno kako take hiše sploh laufajo.. ??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Pišem, ker sem že pošteno jezna.. tudi če bi mi bil kak Suzuki všeč (da bi ga imela kot naslednji motor), ga bi verjetno kupila le s težkim srcem... Potrebovala sem nekaj majhnih rezervnih delov, za kar so na Suzuki Odarju potrebovali celo večnost, da o neprijaznosti ne govorim.. odločila sem se, da jim ne dam niti centa več in naročila pri Marcelotu v NG - ki je potreboval še daljšo večnost in nabavil napačne kose!!!! A mi lahko kdo pove kam se lahko obrnem za naročilo koščkov v vrednosti vsega skupaj 20 eur in kjer bo tudi nekaj prijaznosti in hitrosti?? Ni mi pa jasno kako take hiše sploh laufajo.. ??? :headbang:

greš pa čez mejo !!

tu imajo skoraj vse drobnarije na zalogi

http://www.motostartrieste.com/motostar/azienda.html

in

odar ali pa motoland, kot zastopniki bi morali kočške v določenem roku dobaviti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

dejt mi povedat a nej mašino pelem k vombergerju al k lipniku, morm dat blajerco prešat, samo lipnik bi mi to naredu šele po novem letu ker nima servisa za aprilie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Pišem, ker sem že pošteno jezna.. tudi če bi mi bil kak Suzuki všeč (da bi ga imela kot naslednji motor), ga bi verjetno kupila le s težkim srcem... Potrebovala sem nekaj majhnih rezervnih delov, za kar so na Suzuki Odarju potrebovali celo večnost, da o neprijaznosti ne govorim.. odločila sem se, da jim ne dam niti centa več in naročila pri Marcelotu v NG - ki je potreboval še daljšo večnost in nabavil napačne kose!!!! A mi lahko kdo pove kam se lahko obrnem za naročilo koščkov v vrednosti vsega skupaj 20 eur in kjer bo tudi nekaj prijaznosti in hitrosti?? Ni mi pa jasno kako take hiše sploh laufajo.. ??? :headbang:

Kake drobanrije jst ponavadi kar prek e-baya naročam. najdeš skoraj vse-samo poiskat je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Pišem, ker sem že pošteno jezna.. ......... Ni mi pa jasno kako take hiše sploh laufajo.. ??? :headbang:

kot je Rebel napisal. Treba jit v Italijo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js mam slabe izkusne z njim. Masino od motorja sem mu peljal na servis 15. oktobra pa se zdaj ni nic narediv klub temu da stalno klicem in sprasujem kdaj bo fertik in je poteklo skoraj mesec, pa tud pakne sem naročil med poletnim pocitnicam narocu pa ni se nic........skratka navadn drekac :angry:

Samo to ti povem-STRAN od Živca. Men je prav tako nek del obljubljal par mescov dokler nisem sam uredil stvari. Potem me pa kliče čez pol leta če ta del še vedno rabim-sem mislu da bom umru od smeha.

Poleg tega sem od velik ljudi slišal da zan nategovat npr. vgradi star del in računa novega,... poleg tega pa naj bi bil tudi zelo površen pri popravilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejt mi povedat a nej mašino pelem k vombergerju al k lipniku, morm dat blajerco prešat, samo lipnik bi mi to naredu šele po novem letu ker nima servisa za aprilie

Za Lipnika sem prepričan, da jo zna preprešat, glede na to, kako so njihovi motorji funkcioniral na dirkah. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi ne sede :grrr

Za nabavo delov je ok, za kaj več mi pa ne vliva zaupanja.

Točn tko.Niti na pamet mi ne pride da bi pelu motor na servis h Češki.

Kadar rabm kak del ki ni potrošni material ga grem naročiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Če grem prebrat temo od prve strani naprej ugotovim, da imamo v Sloveniji en kup šlampastih mehanikov, al pa le en večji kup ljudi ki radi pljuvajo. :evilgrin:

Mislim, da so servisne storitve v Sloveniji na visokem nivoju in tudi cenovno ugodne.

Nekateri bi najraje servis zastonj, da vam zraven motor še očistijo in ketno namažejo in se kaj.

Še na vsakem servisu sem bil zadovoljen!

Če pa mi kdaj kaj ni bilo všeč sem povedal mehaniku in nisem kozlal po forumih...

Bravo,tako se govori,jaz peljem Yamaho k Šternu ,sem zraven pri servisu in vedno zadovoljen in tud kakšen pameten nasvet ti da. :rolleyes:

post-18456-1200154849_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,tako se govori,jaz peljem Yamaho k Šternu ,sem zraven pri servisu in vedno zadovoljen in tud kakšen pameten nasvet ti da. :rolleyes:

pa navsezadnje vseeno poglejte prej njihov delovni nalog za servisiranje vašega motorja če vas nebo poleg servisiranja, ker vam SAMI avtomatsko napišejo 1. predpostavko notr SERVIS neglede na to kaj sami rečete naj zamenjajo, naredijo po svoje... na koncu se sklicujejo na njihov delovni nalog ( pa saj piše v nalogu prva predpostavka SERVIS KOT STE SAMI REKLI!!!!, potem so šele vaše želje kaj naj zamenjajo...) in da naj se ne razburjajte saj ste rekli za SERVIS, ko odhajate vas na zelo prisrčen način odzdravijo naj si kupite kolo če nimate za SERVIS...........................

lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........razburjajte saj ste rekli za SERVIS, ko odhajate vas na zelo prisrčen način odzdravijo naj si kupite kolo če nimate za SERVIS...........................

lp :worship:

jest dal za servis za kolo 500€............................. :winkiss: kar pri motorju ostante :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest dal za servis za kolo 500€............................. :winkiss: kar pri motorju ostante :whistle:

in če ni skrivnost, kaj vse vključuje servis za 500€ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če ni skrivnost, kaj vse vključuje servis za 500€ :unsure:

zamenjava sprednjih in zadnjih ležajev, zamenjava gonilnega ležaja, zamenjava verižnikov, verige, zajl in bodnov zavor,zavorne gumice in na novo ovijanje balance....................dura ace komplet oprema.............brez računa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da ste vse ful velik napisal o serviserjih ampak se mi enostavno ne da brt 82-ih strani,

tako da:

crknn zadn desn žmigovc imam, ljudje pravijo da je nekje zgubil stik- al neki tacga zato ker žarnica pač dela

sej mislm da bi to najbrž znau popravt vsak ampak še zmeraj: koga priporočate?

pa še tekočine mi bo zamenjau (olje pa zavorne), pa verigo pošpricov

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da ste vse ful velik napisal o serviserjih ampak se mi enostavno ne da brt 82-ih strani,

tako da:

crknn zadn desn žmigovc imam, ljudje pravijo da je nekje zgubil stik- al neki tacga zato ker žarnica pač dela

sej mislm da bi to najbrž znau popravt vsak ampak še zmeraj: koga priporočate?

pa še tekočine mi bo zamenjau (olje pa zavorne), pa verigo pošpricov

Hvala

Verigo bi lahko pa tud sam kdaj namazal ce ze drugih stvari ne znas!? :whistle: Pa napis drugic vsaj v katerem koncu slovenije isces serviserja ker cela slovenija ne ve za eno vas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj seveda da znam sam nimam prou unga Chain-cleaner neki neki spreja

no zaželjeno je da je blizu Ljubljane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je spet malo pozabilo očitno.

Ta tema ni za razlage o tem kaj ste prejšnji teden zamenjali na svojem konjičku, ampak za konstruktivno pohvalo ali kritiko nekega serviserja.

Prosimo, da si pred objavljanjem preberete dobre prakse izražanja kritik in pohval na forumu motosvet.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj serviser je car :worship: :worship: :worship: ... če ga bom preveč pohvalu, bo ratala gužva in jaz ne bom prišel več na vrsto .. tako da ... moj serviser za Yamaho je car :worship: :worship: :worship: :worship: (jurejurejurejurejurejure)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjava sprednjih in zadnjih ležajev, zamenjava gonilnega ležaja, zamenjava verižnikov, verige, zajl in bodnov zavor,zavorne gumice in na novo ovijanje balance....................dura ace komplet oprema.............brez računa :whistle:

Mene je servis prišel 298 evrov... Najprej se zmeniva za menjavo zajl, zavornih gumic in verige. Glede na moje kilometre (6000 na sezono), je menil, da bi še menjal verižnike spredaj in zadaj. Pa glavni ležaj je menjal. Ko mi je povedal ceno, sem lahko izustil le: ''A lahko na dva obroka?'' Samo pa imam od tedaj mir. Jebi ga, kvaliteta stane. Aja, MTB Grisley je kolo. Malo off topic.

Hotel sem le povedati, da se je potrebno prej malo pozanimati, koliko bo stal servisni poseg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!