Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

zanima me kakšne izkušnje mate z avto šilerjem iz pesnice pri mariboru...spomladi mislim tja peljat motor na redni servis, ter verjetno še vgradit blokado do 25 kw, pa me zanima kako kaj opravijo delo in kakšne ima kaj cene, ker nekateri pravijo da ima kar zasoljene, pa me zanimajo še vaše izkušnje... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiler je car ni, pa to mehanik za klošare.

prvo kot prvo, vzami lepo v roke učbenik za tretji razred osnovne šole, ter se nauči pravilno postavljanje vejic, ker če analiziram tvoj stavek, si se v delu stavka, ki je pred vejico prav smešno negiral, kar se verjetno ne bi niti otročiči v tretjem razredu OŠ, ker bi se še njim zdel stavek brez pomena... če si mislil napisati: ("Šiler je car, ni pa to mehanik za klošarje."), bi te prosil da bodi bolj konkreten, kaj si s tem mislil, če pa še sam ne veš pa raje ne piši neumnosti in se podaj nazaj v svoj čudoviti pravljični svet tvojih izmišljenih junakov, ker ti očitno IQ ne dopušča diskutiranja o temah, ki so realne in zahtevajo konstruktivne odgovore, kaj šele da bi ti to dopuščalo tvoje znanje slovenske slovnice...

p.s.: veš, drugič pa ne samo slikanic gledat, je treba kaj prebrat tudi, da pol ne boš več takih spakedral tu ustvarjal :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal par serviserjev in ugotovil, da je daleč najbolje biti sam svoj serviser :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo doma za akumulatorje filat,

mam enga FIAMM 12V 5Ah ki nujno rabi polnenje.

Pa v Ljubljani da je človek

oz. kje čim bližje Viču bi se ga dalo nafilat?

!NajlepšA HvalA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vžgi na kleme, pa naj ga motor sam napolni.

a to je neki da z drugim akumulatorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je neki da z drugim akumulatorjem?

Vžgeš preko drugega akumulatorja. Na kable. Motor pa bi ti moral filat baterijo. Razen če je totalno fuč, se potem ne bo nafilala. Jest sem jo lani zamenjal-verjetno prvo po 8letih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a če pelješ yamaho na hondin servis ali kawo na yamahin servis in obratno a ma bit kej narobe? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega, da ti ne morejo poštemplat servisne nima bit kaj narobe :) Dober serviser za Yamaho bo tudi Kawasakija zna pošraufat, ipd.. Edino kar je lahko kakšen kos malo dlje čakaš, ker pač nimajo ustaljenih poti za naročanje delov za druge znamke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pohvalo bi rad napisal (lahko tudi rečete reklamo).

Pred časom sem sam menjal balanco, hotel zamenjati verigo... toda zaradi manjko časa je motor obstal razstavljen več kot mesec dni. Pa sem se odločil poiskati nekoga (ki ni uradni servis, da bi mi zaračunal eno nogo, eno roko pa tri litre krvi) in sem preko rumenih oglasov naletel na NOBIS PLUS INŽENIRING d.o.o. v Ljubljani (Moste-Polje, druga stran obvoznice).

Pokličem lastnika (g. Vinko Lovše), dogovoriva se, da on pride po motor. Točno ob dogovorjenem času je bil motor tudi dokončan in to kvalitetno (kar tudi pričakujem, če kakšno delo outsorcam).

Me je pa prijetno presenetil njegov odnos, komunikacija in pristop k delu. Čeprav ni bilo posebej naročeno je preveril, če so gume okay centrirane, preveril vse "najbolj kritične" vijake, ugotovil, da se luč za zadnjo zavoro vklopi dokaj pozno in seveda zadevo popravil...

Cena.... more than acceptable.

Če bi ocenjeval po lestvici zadovoljstva od 1-10 bi mu dal 23. Brez heca!

Drugače pa dela tudi predelave (kar čš), zelo verjetno mu bom ob nakupu novega motorja dal mojo hornetko za predelavo za na pisto.

Njegove kontaktne podatke lahko najdete na spletni strani "yellow pages of slovenia" oz. če vpišete ime podjetja v najdi.si

lp,

p.s.: od forumašev ga pozna renca, tako da mi lahko potrdi z dobro besedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
moj serviser je car :worship: :worship: :worship: ... če ga bom preveč pohvalu, bo ratala gužva in jaz ne bom prišel več na vrsto .. tako da ... moj serviser za Yamaho je car :worship: :worship: :worship: :worship: (jurejurejurejurejurejure)

hm............a zato je tako kot je....... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: da jaz še vedno nimam servisa narejenega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm............a zato je tako kot je....... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: da jaz še vedno nimam servisa narejenega :headbang:

sploh te ne razumem....ti imaš ekstra narejeno.....nekako bi rekel, da se ti ekstra posveča in jemlje zadevo v obdelavo.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm............a zato je tako kot je....... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: da jaz še vedno nimam servisa narejenega :headbang:

Sej veš kako gre tisti rek s kovačevo k....o k je zmer bosa :lol: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh te ne razumem....ti imaš ekstra narejeno.....nekako bi rekel, da se ti ekstra posveča in jemlje zadevo v obdelavo.... :evilgrin:

ja, kar zagovarjaj ga......... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš kako gre tisti rek s kovačevo k....o k je zmer bosa :lol: :D :P

kako mi je to znano...... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede černeta ne morem rečt niti ene slabe besede. Sej res spada pod sive uvoznike, vendar če kupiš motor pri njemu in poskrbiš vse potrebno da ti on aktivira eurogarancijo (po nakupu NOVEGA motorja mu v roku enega tedna predložiš potrebno dokumentacijo in on ti aktivira eu garancijo), so ti dolžni pod garancijo udpravljati okvare tudi na AS-u čeprav jim to ne diši...ampak so dolžni...če ne jih lahko prijaviš!!!. tako da glede tega ni problemov. Sicer pa ima tudi Černe delavnico in on servisira ter ti nudi 2 letno garancijo v sklopu eu garancije. S te strani nisem še slišal slabe besede o njem.

Tudi ko sem bil nazadnje pri njem sem videl, da se kar precej širi. Odkupil je Carmax, prej pa še nekaj drugih trgovin v Ljubljani kamor bo preselil delavnico in prodajo če se ne motim. Širil se je tudi na prodajo avtov (BMW, VW, itd) Tako da pri tako velikem prometu mislim da te ne bo pustil na cedilu kot te lahko kakšni drugi mali sivi prodajalci ter se ne bo igral z dobrim imenom.

Zaenkrat svaka mu čast de nam rihta poceni motorje...seveda pa ima vsak pravico de svojega mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tudi z vsakim gostincem, ki ti ne pusti v gostilno nosit pijačo nekaj narobe?

Pooblaščeni serviser daje garancijo med drugim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!