Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Mene pa zanima za še kakšnega pametnega serviserja na Goriškem razen Mrčelota, ki je res super :) Vendar pa me zanima še za kakšnega drugega saj je Mrčelo precej zaseden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne izkušnje ste imeli s servisom(serviserjem) Samo Oven(pooblaščen serviser za Suzuki v Ljubljani)?

Pred desetimi leti ko sem imel suzukija je Samo dobro opravil svoj edelo. Edina slaba stran je cena. Takrat je bil približno dvakrat dražji od ostalih serviserjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne izkušnje ste imeli s servisom(serviserjem) Samo Oven(pooblaščen serviser za Suzuki v Ljubljani)?

A Samo sploh še servisira? Kolikor jaz vem, že ene 3 leta dela samo še karbonske dele za motorje. :hmm:

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Samo sploh še servisira? Kolikor jaz vem, že ene 3 leta dela samo še karbonske dele za motorje. trance_19_hmm.gif

Imaš prautrance_19_hmm.gif -samo še s karbonom se ukvarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred desetimi leti ko sem imel suzukija je Samo dobro opravil svoj edelo. Edina slaba stran je cena. Takrat je bil približno dvakrat dražji od ostalih serviserjev.

Mogoče pa s Čarmanom sodelujeta, veš zlatarstvo in draguljarstvo je donosna obrt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel danes menjati zadnjo gumo na moji lubici sem pri Juretu na Dolgem mostu dobil še valjčke za dvigovanje zadnjega dela motorja:yea1:. Namontiral mi jih je za tisto ceno, za katero sva se zmenila, to je guma s premontažo :worship:. Sicer sem jih imel namen kupiti že prej, pa ni bilo potrebe, ker sta dva M 6 vijaka prav tako dobro opravljala svojo nalogo. Najbrž bom imel sedaj motor več na stojalu kot na gumah :devil: (upam, da ne, :grrr).

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima za še kakšnega pametnega serviserja na Goriškem razen Mrčelota, ki je res super :) Vendar pa me zanima še za kakšnega drugega saj je Mrčelo precej zaseden :)

na vogrskem imaš še enga majstra...po mojem mnenju vsaj tko dobrga kor marčelo...pooblaščen serviser za hondo, kawasaki...Mehanika Robert Gregorič sp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pohvalijo Mirota (Motosprint-cesta proti Šmarjam,pri Mercatorju v Kp.)Je tudi pooblaščen za Kawe.

Le odnos do strank ni ravno prisrčen...

Jaz tudi pohvalim Mirota.

Ni ravno človek, ki bi stranki lezel v... ampak delo opravi OK in po zelo ugodni ceni. Če se malo pobliže spoznaš pa rata tudi zgovoren in se nasmehne :grim.

Zadnjič pa sem tudi ugotovil, da ima zelo v redu cene gum, ki ti jih dobavi in zmontira.

V glavnem priporočam.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zame je najbolši Barborič servis honda yamaha suzuki:worship::worship:

najslabši je pa kuker slišem moto center jeršin pravjo da dost računa pa da so tut eni dobil popraskane motorje nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kakšne izkušnje imate z servisom pri Moto Mirči, Miran Jezovšek s.p., Liptovska 30, 3210 Slovenske Konjic, za Kawasaki motorje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kok je motor je iz uvoza sicer kulker sem pregledal to in ono je vse ok mašina lufa kot mora servisna je garancija je še vse štima, kilometrov je mal. Sam vseeno bi rad da mi prvi servis pred sezono nardi pooblaščen serviser pa da še zadevo mal bol odznotraj pogleda da ne bo potem med sezono kakšnih zapletov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kok je motor je iz uvoza sicer kulker sem pregledal to in ono je vse ok mašina lufa kot mora servisna je garancija je še vse štima, kilometrov je mal. Sam vseeno bi rad da mi prvi servis pred sezono nardi pooblaščen serviser pa da še zadevo mal bol odznotraj pogleda da ne bo potem med sezono kakšnih zapletov.

Yogiju ne zaupaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vaše morebitne izkušnje, bi se za servis raje odločili za Yogi ali Moto Mirči, Miran Jezovšek s.p?

Ima kdo slabe izkušnje s katerim od teh dveh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

po vsem tem kar sem prebral se še vedno ne morem odločiti ali elisa ali primec imam pa servis in menjavo gum prosim za mnenja aja gre pa za yamaho fzs600 zelo bom hvaležen za odgovore lep pozdrav

Popravljeno . Popravil malaguti1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za navadn servis ti predlagam da material nabavš pa si mal roke umažeš ker se ne splača na servis vozit za deset minut dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja gre pa za yamaho fzs600

fzs600 ti lahko vsak kmet poservisira, ni nobena znanost. :whistle:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem peljal k Robertu Gregoriču: http://www.mehanika-rg.si/

Res, da sem čakal malo dlje saj je zelo natančen, kar pa je če me vprašate odlično :) Cene niso pretirane, tudi mehanik se ne dela nič "pametnega" . Motor pripelješ, mu poveš kaj naj naredi, daš telefonsko št. in ko konča te pokliče, da prideš iskati + vse račune ti da :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pohvaliu bi servis Primec-malo je za počakat, toda glede na odnos, ceno itd. ni prau nič čudnega da je takšna gužva. Pohvalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvaliu bi servis Primec-malo je za počakat, toda glede na odnos, ceno itd. ni prau nič čudnega da je takšna gužva. Pohvalno.

Mene zanima če si mu peljal Suzukija na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvaliu bi servis Primec-malo je za počakat, toda glede na odnos, ceno itd. ni prau nič čudnega da je takšna gužva. Pohvalno.

Ja, Jure bi res lahko naredil nek sistem naročanja. Saj je fajn kaj počvekat ampak včasih pa le predolgo traja. Sicer pa njemu svaka čast. Dec in mehankar kot se šika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!