Skoči na vsebino

Honda CB 900 hornet


Dave

Priporočene objave

@insallah: malo pokomentiraj razliko michelin vs. bridgestone, da vem kaj nabavit ko bojo mischelin-ke gladke.

Zaenkrat težko komentriram, ker je komaj kakšnih 50 km na Bridgestonu. Vse, kar lahko trenutno rečem je, da nisem opazil nobenih pomanjkljivosti. Glede prednosti pa nekoliko kasneje. Če bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tiste orginal montirane michelinke so res za en k.... :angry2: glih dones sem jih zamenjal z dunlop qualifier pa bomo vidl kaj bo...

gume odlične brez pripomb!kolk bodo zdržale bomo pa vidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi namontiral original HPNDA šipco. Gre gor brez problemov. Zaleže pa ful.

Tale Puig za hornet je kar uredu pa še zgleda .[attachmentid=73169][attachmentid=73170][attachmentid=73173]

post-1724-1150658928_thumb.jpg

post-1724-1150658959_thumb.jpg

post-1724-1150659183_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil oldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@insallah: malo pokomentiraj razliko michelin vs. bridgestone, da vem kaj nabavit ko bojo mischelin-ke gladke.

Imam gor še originalne bridgestone (6500 km), držijo odlično do roba, res pa nisem Rossi, da bi se mi kadilo od gume čez ovinek.

Še vprašanje, zadnjo gumo imam zvoženo do roba, na sprednji pa manjka še kakšen cm. Je to običajno?

Menjate vedno obe gumi istočasno, ali samo zadnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam gor še originalne bridgestone (6500 km), držijo odlično do roba, res pa nisem Rossi, da bi se mi kadilo od gume čez ovinek.

Še vprašanje, zadnjo gumo imam zvoženo do roba, na sprednji pa manjka še kakšen cm. Je to običajno?

Menjate vedno obe gumi istočasno, ali samo zadnjo?

Kako imaš vožene gume je odvisno od načina vožnje.

Moja zadnja je isto do roba spredni pa manjka 5mm.

Običajno imam 1 prednjo za 2 zadnji.

Najboljše je najbrž zamenjati obe vendar je škoda vreči gumo ki je še dobra v smeti!

Je pa obraba zadnje gume odvisna tudi od tega kdaj odpreš gas iz ovinka.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seinfeld čist normalno.je pa odvisno tudi od oblike same gume...gor mam qualifier :yea1: odzadaj zvožena čist do roba odspredi pa manjka dobre pol cm. sam te gume pa držijo ej......

oldy

kje si pa to najdu :? zelo paše...

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seinfeld čist normalno.je pa odvisno tudi od oblike same gume...gor mam qualifier :yea1: odzadaj zvožena čist do roba odspredi pa manjka dobre pol cm. sam te gume pa držijo ej......

oldy

kje si pa to najdu :? zelo paše...

louis at

Popravljeno . Popravil oldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej :eek: nisem tega zasledu u katalogi :wallbash:

Ja pa je cena 42eu prozorna al pa dimljena.

Enostavna montaža dva vijaka in gotovo. :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil oldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A se tudi vam to dogaja???? :(

Hitrost med 60 in 100 km/h, zadaj kovček givi 52l.......vse vredu :D ,

nato spustim "bilanco", nakar jo začne trosit (med tem ko jo držim ni čutit nobenih vibracij), na začetku čisto malo potem pa vedno bol, nakar jo hitro primem in zppet vse v redu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se tudi vam to dogaja???? :(

Hitrost med 60 in 100 km/h, zadaj kovček givi 52l.......vse vredu :D ,

nato spustim "bilanco", nakar jo začne trosit (med tem ko jo držim ni čutit nobenih vibracij), na začetku čisto malo potem pa vedno bol, nakar jo hitro primem in zppet vse v redu. :cry:

To se mi je dogajal na vseh motorjih :eek: (VTR 1000F, 600F, XX).

Tud na horneti bi se pa sm si privoščil stabilizator tako da je zdaj vse :OK: !

Mislim pa da je to malce odvismo od gum saj je to kar pogost problem na vseh motorjih.

sicer pa ni moteče saj vendar vedo med vožnjo držimo za balanco, al kaj :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thonda.........hvala za pomoč, res so krive gume (še original mischelin), na prvi gumi so nastale stopničke, baje zaradi preveč vožnje naravnost in prevelikega zaviranja (voznik začetnik :unsure: ).

Kakčne gume priporočate za Hornet-o, in koliko km bi naj držale (približno seveda)?

?? metzeler, bridgeston ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thonda.........hvala za pomoč, res so krive gume (še original mischelin), na prvi gumi so nastale stopničke, baje zaradi preveč vožnje naravnost in prevelikega zaviranja (voznik začetnik :unsure: ).

Kakčne gume priporočate za Hornet-o, in koliko km bi naj držale (približno seveda)?

?? metzeler, bridgeston ??

Ne zanašaj se na to, da so samo gume. Shimmy je pri tem motorju tudi pri drugih gumah. Tudi skoraj novih. Torej => stabilizator ali pa pozabi kovček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zanašaj se na to, da so samo gume. Shimmy je pri tem motorju tudi pri drugih gumah. Tudi skoraj novih. Torej => stabilizator ali pa pozabi kovček!

Ali pa kako debeloritno babo na zadnji sedež, da stabilizira cel geštel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se mi malo čudno zdi da bi bila guma pri 4k hin, je pa res da je malo stopničasta.

naključni vulkanizer mi je sicer reko da je to potrebno obvezno menjat.........morda je hotel prodat kakšno gumo več

so stopničke normalni pojav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se mi malo čudno zdi da bi bila guma pri 4k hin, je pa res da je malo stopničasta.

naključni vulkanizer mi je sicer reko da je to potrebno obvezno menjat.........morda je hotel prodat kakšno gumo več

so stopničke normalni pojav?

Da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Michelin Pilot power in so čist :OK: v soboto menjam že drugič to sezono gume

pa bom spet vzel Michelin.

Prej sm skoz vozil na 207 RR in 208 pa mi je Pilot Power nekako bolj všeč.

Hej a je že kdo menjal vrižnike na horneti?

Rad bi malce manj obratov(hrupa) pri 130 Km/h.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!