Skoči na vsebino

Honda CB 900 hornet


Dave

Priporočene objave

A se še komu kazalec za temperaturo dvigne čisto malo, samo do zareze, ki je čisto na začetku cca 5mm. Ker sem gledal ene slike hornetk 900, imajo kazalce na sredini skale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu kazalec za temperaturo dvigne čisto malo, samo do zareze, ki je čisto na začetku cca 5mm. Ker sem gledal ene slike hornetk 900, imajo kazalce na sredini skale.

To da se cagar dvigne samo do zareze je čisto normalno, predvidevam da ravno ta zareza pmeni normalno delovno temperaturo.. Do trenutka, ko se vklopi ventilator pa je res tam nekje na sredini, no vsaj pri moji je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se cagar dvigne samo do zareze je čisto normalno, predvidevam da ravno ta zareza pmeni normalno delovno temperaturo.. Do trenutka, ko se vklopi ventilator pa je res tam nekje na sredini, no vsaj pri moji je tako.

Pri meni se sploh nikoli ne dvigne višje kot do zarezice, tudi po eni uri vožnje, zato me malo skrbi da ni kaj narobe.

Popravljeno . Popravil RUKI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ali ima kdo svečke NGK IRIDIUM IX CR8EHIX-9 na hornetki ?

In kako se kaj obnesejo?

Ne vem kako se ostale, tko da ne morm nc rect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če keri nuca nosilec za kufer za hornetko ga ugodno prodam.....je še čist nov in zapakiran. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo točno take nosilce doma ,k ne ve kam z njimi?

post-10693-127339038258_thumb.jpg

Kupim... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem gledal cene, moja je letnik 2007, prva reg. 08, eden prodaja enak letnik za 4100... Čudno malo to :wallbash:

Nekam nizka cena... upam da ni cena tako padla.. :glare:

Kdaj si menjal verigo? moja ima 22000 in mislim da nima več veliko pred sabo... :glare: sem malo razočaran nad tem, sem mislil da bo vsaj 30000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal cene, moja je letnik 2007, prva reg. 08, eden prodaja enak letnik za 4100... Čudno malo to wallbash.gif

Nekam nizka cena... upam da ni cena tako padla.. glare.gif

Kdaj si menjal verigo? moja ima 22000 in mislim da nima več veliko pred sabo... glare.gif sem malo razočaran nad tem, sem mislil da bo vsaj 30000 km

no, jst sm jo na 600 menjal pri 25000, pa se mi ni zdelo nic cudn... Sicer je odvisn kako si jo vzdrzeval, mazal, kako si vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal cene, moja je letnik 2007, prva reg. 08, eden prodaja enak letnik za 4100... Čudno malo to :wallbash:

Nekam nizka cena... upam da ni cena tako padla.. :glare:

Kdaj si menjal verigo? moja ima 22000 in mislim da nima več veliko pred sabo... :glare: sem malo razočaran nad tem, sem mislil da bo vsaj 30000 km

menjal sem pr 27000 pa bi še bla ziher za 1000 al pa več, s verigam je tk od 20-30k,odvisno od mazanja, špananja,vonje po zadnem, s sopotniku,...

drugače pa če ker nosilca ne uzame lahka prodam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jst sm jo na 600 menjal pri 25000, pa se mi ni zdelo nic cudn... Sicer je odvisn kako si jo vzdrzeval, mazal, kako si vozu...

Vzdrževal sem jo tako kot doslej, redno mazal, čistil, itd.... dejstvo je da sem prej, ne s tem motorjem (sicer tudi japonska, ampak druga znamka) vozil veliko bolj neumno, hitro, pospeševanja in vse kar gre zraven,...pa je šlo čez 30.000, tudi drugim, ki smo veliko skupaj prevozili, pa je bila pista, divjanje... (mislil sem na to, honda oh in sploh..) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal cene, moja je letnik 2007, prva reg. 08, eden prodaja enak letnik za 4100... Čudno malo to :wallbash:

Nekam nizka cena... upam da ni cena tako padla.. :glare:

Kdaj si menjal verigo? moja ima 22000 in mislim da nima več veliko pred sabo... :glare: sem malo razočaran nad tem, sem mislil da bo vsaj 30000 km

He, jest sm jo u ponedeljek menjal s pogonskimi zobniki vred. Stara ketna je mela 30.000km in je začela rjavet. Mazano pa vedno na 2 kestla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, jest sm jo u ponedeljek menjal s pogonskimi zobniki vred. Stara ketna je mela 30.000km in je začela rjavet. Mazano pa vedno na 2 kestla.

Jaz jo tudi mažem tu nekje na 500 km. Tale odgovor je že lepši... upam da se moja odloči tudi na 30.000 O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo tudi mažem tu nekje na 500 km. Tale odgovor je že lepši... upam da se moja odloči tudi na 30.000 O:-)

U, sam je tak uzitek z novo ketno.

V slabih 30kmjih sm 2krat skorajda padel, porkaš, bo treba bolj previdno obračat ročko za plin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo tudi mažem tu nekje na 500 km. Tale odgovor je že lepši... upam da se moja odloči tudi na 30.000 trance_17_emot-angel.gif

Upaj, da ti jo ne strga kje dalec od doma... menjaj, ce jo slisis, ko se vozs okol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni !!!

Jaz imam Hondo Hornet letnik 99, moti me, ker nimam števca za nivo gorivo. Je to možno dograditi?

Mogoče neumno vprašanje. Hvala za odg.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !!!

Jaz imam Hondo Hornet letnik 99, moti me, ker nimam števca za nivo gorivo. Je to možno dograditi?

Mogoče neumno vprašanje. Hvala za odg.

Lp

Jest mam letnik 2004 pa tud ni ševca, vendar ko ti posveti lučka imaš še cca 5 litrov. Zadost do naslednje pumpe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nobenem letniku ni stevca nivoja goriva, sigurno se pa da s kako predelavo ter senzorjem nivoja tekočine dodelat tudi to, ampak vprasanje ali rabis, ko se luc prizge vozi na nizjih obratih pa bo benza cca. za 70km, pri moji je tko, do sedaj je še nisem porival :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz kupil mojo (davnega leta 2oo6)sem tudi bil malo presenečen ko sem opazil da ni indikatorja nivoja goriva. Ampak se kaj hitro navadiš da pri vsakem tankanju vržeš dnevni števec na nulo in potem na osnovi kilometrov definiraš nivo goriva v tanku.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!