Skoči na vsebino

Honda CB 900 hornet


Dave

Priporočene objave

Iščem zadnjo feltno za hornet 900. če slučaajno kdo ve za kakšno..... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

zanima me če je kdo od vas poskusil na zadnjem delu izpuha navrtati nekaj lukenj zaradi močnejšega zvoka ?

en kolega mi je rekel da je nekje videl pa me zanima kako se obnese ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

zanima me če je kdo od vas poskusil na zadnjem delu izpuha navrtati nekaj lukenj zaradi močnejšega zvoka ?

en kolega mi je rekel da je nekje videl pa me zanima kako se obnese ?

Akrapoviča gor, pa boš mel orng lukne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No pa se je končno nekaj začelo premikat glede prodaje. Zaenkrat še vedno na voljo lep, moder sršenček :wub: več info na ZS

Madona! Ko sem jest iskou Hornetko, sem kumej najdu dobro, zdaj ko jo pa jest prodajam pa nobenga pametnega zanimanja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav, zgleda da mojemu sršenu nekaj vročina škodi :surrender:

ko sem vstavil ključ se je prižgala rdeča lučka z napisom FI in motor ni hotel vžgat.

Po cca 5min je lučka ugasnila in motor je normalno vžgal.

Sedaj pa se vedno znova ko dam kontakat za nekaj sekund prižgeta dve rdeči lučki (FI in še ena zraven) in ko ugasneta motor normalno vžge.

Prej se mi te dve lučki niso prižigale morda gdo ve zakaj točno gre in zakaj je prišlo do tega.

PS: vem da je ena lučka za blokado motorja druga pa nekaj v zvezi z vbrizgom.

:surrender: :surrender: lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav, zgleda da mojemu sršenu nekaj vročina škodi :surrender:

ko sem vstavil ključ se je prižgala rdeča lučka z napisom FI in motor ni hotel vžgat.

Po cca 5min je lučka ugasnila in motor je normalno vžgal.

Sedaj pa se vedno znova ko dam kontakat za nekaj sekund prižgeta dve rdeči lučki (FI in še ena zraven) in ko ugasneta motor normalno vžge.

Prej se mi te dve lučki niso prižigale morda gdo ve zakaj točno gre in zakaj je prišlo do tega.

PS: vem da je ena lučka za blokado motorja druga pa nekaj v zvezi z vbrizgom.

:surrender: :surrender: lp, Gregor

Ko vstaviš ključ, ti generira en signal, ki deblokira imobilizator(Informacija računalniku da je ključ pravi.. na kratko, če se to ne zgodi ne bo vžgal pod nobenim pogojem, ker računalnik ne da pogojev za vžig). Pri tebi imobilizator ne prepozna ključa, ker ti gori rdeča lučka (HISS- Honda ignition security system... to je tista druga lučka ko si omenil dve). Poskusi z rezervnim ključem, če ne pomaga ti je problem imobilizator (pritrjen je na ključavnico- spodnji del ključavnice v ohišju). Ko ti ga zamenjajo bo stvar rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima na koliksne intervale delate servise pri hornet 900?je res treba na vsakih 6000km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno me zanima... Lp!

Lej jas sem delal servise na začetku sezone , po kakšnih 10000- 12000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vstaviš ključ, ti generira en signal, ki deblokira imobilizator(Informacija računalniku da je ključ pravi.. na kratko, če se to ne zgodi ne bo vžgal pod nobenim pogojem, ker računalnik ne da pogojev za vžig). Pri tebi imobilizator ne prepozna ključa, ker ti gori rdeča lučka (HISS- Honda ignition security system... to je tista druga lučka ko si omenil dve). Poskusi z rezervnim ključem, če ne pomaga ti je problem imobilizator (pritrjen je na ključavnico- spodnji del ključavnice v ohišju). Ko ti ga zamenjajo bo stvar rešena.

Hvala za pojasnilo, sedaj deluje vredu, nevem kaj mu je bilo da takrat ni prepoznalo ključa.

Imam pa nov problem, je že kdo menjaval ležaje na zadnjem kolesu :hmm: Kakšni so kaj stroški in je potrebno vgradit original ali se da dobit tudi kaj drugega (FAG,SKF,...) :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš jih tudi od skf(so cenejši)....so standardne mere 6204. original so cca. 15eur eden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nevem kaj mu je bilo da takrat ni prepoznalo ključa.

Včasih se zgodi ,da čip v ključu crkne.In ker ga CU ne prepozna ti moped ne bo vžgal.Če ti na rezervnega dela pol je ključ v malori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš jih tudi od skf(so cenejši)....so standardne mere 6204. original so cca. 15eur eden.

to najbrž ni tema, ampak, vseeno, a obstajajo kaki rangi ležajev? če grem po skf s številko stane drobiž,vendar so se mi na starem motorju kar hitro zdrobili. Original pa je bil u feltni 95000, skf pa dobrih 10 000. in me zanima, če obstajajo različno trpežni ležaji.

No, če je original 15, in če se slučajno zdrobi, bo honda dobila originalnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo... jest tud nism kompliciru....sm orginal naroču...za 30 eur me tud ne bo pobral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tud dal original, vsaj upam, da so ga dal(Elisa), pa ni nobenih problemov.

Sršenček se pa še vedno prodaja, če koga mika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tud dal original, vsaj upam, da so ga dal(Elisa), pa ni nobenih problemov.

Sršenček se pa še vedno prodaja, če koga mika!

Elisa ne stavi nč druzga kot originale. Ravno v pondelk so mi menjali ležaje v glavi okvirja, in so bli v roza vrečkah, z lepmi Hondinimi nalepkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm folk je totalno beden. Me kličejo zarad oglasa, pa mi pol na koncu prbije sa je res super in krasen, sam tista okrogla luč je pa tako grda.... In to jih je že enepar reklo. Pa kaj folk sploh tako moti ta luč, men je pa prou zarad tega ta motor zanimiv, da ni poln te kurč...ve plastike kot npr.Zji, FZ, GSR.... itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm folk je totalno beden. Me kličejo zarad oglasa, pa mi pol na koncu prbije sa je res super in krasen, sam tista okrogla luč je pa tako grda.... In to jih je že enepar reklo. Pa kaj folk sploh tako moti ta luč, men je pa prou zarad tega ta motor zanimiv, da ni poln te kurč...ve plastike kot npr.Zji, FZ, GSR.... itd

:)

No ja men je tut ene par rekl, da sm se pogrsu motor, enim je pa ze tolk grd, da jim je kr usec :rolleyes:

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm folk je totalno beden. Me kličejo zarad oglasa, pa mi pol na koncu prbije sa je res super in krasen, sam tista okrogla luč je pa tako grda.... In to jih je že enepar reklo. Pa kaj folk sploh tako moti ta luč, men je pa prou zarad tega ta motor zanimiv, da ni poln te kurč...ve plastike kot npr.Zji, FZ, GSR.... itd

nimajo pojma, ne sekiraj se, men sodelavc skoz govori, d mam od ficota luc montirano..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm folk je totalno beden. Me kličejo zarad oglasa, pa mi pol na koncu prbije sa je res super in krasen, sam tista okrogla luč je pa tako grda.... In to jih je že enepar reklo. Pa kaj folk sploh tako moti ta luč, men je pa prou zarad tega ta motor zanimiv, da ni poln te kurč...ve plastike kot npr.Zji, FZ, GSR.... itd

Men je pa glih luč všeeč, ogledala in nasploh pregledni števci, ki so vsi okrogli. Sej drgač se da pa vse zamenjat, pa nej menja luč da bo veselje pr bajti, komur ne paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!