Skoči na vsebino

Honda CB 900 hornet


Dave

Priporočene objave

Iščem še vizir iz karbona za Hondo-Hornet 99letnik. Mogoče ve kje kdo kupit?

LP

jest mam sam original viška :) Karbon maš na ebay-u

Iščem izpuh za 9 komplet

original rore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ker mi je dolgčas, bi rad predelal prednjo luč na horneti 900.

Ali se je kdo lotil tega projekta in dodal kako plastiko na vsaki strani, da je približno podobno recimo novejši horneti 600 ali pa cb1000r?

Ne izgleda kompleksen podvig, sam mislm da moras bit kr umetniska duša, da bo lepo izpadlo.

Če ima kdo kako idejo, sliko predelave naj se razpiše :notworthy: Že vnaprej hvala.

Menjava za novo luč pa ne pride v poštev, ker nebi menjal še armature in kaj vem, kaj še paše zraven.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je dolgčas, bi rad predelal prednjo luč na horneti 900.

Ali se je kdo lotil tega projekta in dodal kako plastiko na vsaki strani, da je približno podobno recimo novejši horneti 600 ali pa cb1000r?

Ne izgleda kompleksen podvig, sam mislm da moras bit kr umetniska duša, da bo lepo izpadlo.

Če ima kdo kako idejo, sliko predelave naj se razpiše :notworthy: Že vnaprej hvala.

Menjava za novo luč pa ne pride v poštev, ker nebi menjal še armature in kaj vem, kaj še paše zraven.

Tnx

Vsekakor bo tezko vizuelno prlagodit okroglo luc s plastikami, da bi zgledala podobn kot pri motorjih ki si jih napisal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bo tezko vizuelno prlagodit okroglo luc s plastikami, da bi zgledala podobn kot pri motorjih ki si jih napisal..

Ja, vem da je kr tezko plastiko obdelovat, sploh če še nikol nisi :)

Prilagam sliko, kako naj bi izgledalo, ce zna kdo rokovat s plastiko, pa naj sporoči če je možno naresti taka dva stranska kosa plastike kot na sliki. Tisto sipco v sredini sploh nebi dodajal, bi naredil kar iz iste plastike kot stranska dela.

Druga slika, črna je tut kar luštna, amapk še bolj kompliciran.

post-14632-0-07020300-1292952452_thumb.jpg

post-14632-0-24906900-1292952547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ce zna kdo rokovat s plastiko, pa naj sporoči če je možno naresti taka dva stranska kosa plastike kot na sliki...

vse se da :whistle: odvisno samo koliko si pripravljen dat za tako dodelavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte se zmenit kolko bi vas bilo pa kdo bo pripeljal motor...dejansko bi bilo ceneje če se ne dela kalup samo za en kos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bo tezko vizuelno prlagodit okroglo luc s plastikami, da bi zgledala podobn kot pri motorjih ki si jih napisal..

Priredit plastiko bi se dalo verjetno, samo če bi prekril steklo bi znal imet probleme pri modrih. Naredit lepo obliko brez prekrivanja luči bo pa težka. Če bi se naredila res lepa oblika bi tudi jaz to namontiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priredit plastiko bi se dalo verjetno, samo če bi prekril steklo bi znal imet probleme pri modrih. Naredit lepo obliko brez prekrivanja luči bo pa težka. Če bi se naredila res lepa oblika bi tudi jaz to namontiral.

Jest sm zadovoljen s prvo sliko, zapolni prazni del okoli luci in izboljsa videz. Luči pa ne prekriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zadovoljen s prvo sliko, zapolni prazni del okoli luci in izboljsa videz. Luči pa ne prekriva.

Tud jaz se nagibam k prvi sliki... Torej, kolk nas je interesentov (okvirno, da pove mojster priblizno ceno)?

urkoman, da ti ne bom kradu posta, prilimaj idejo in slikce se v temo o 600tki..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz se nagibam k prvi sliki... Torej, kolk nas je interesentov (okvirno, da pove mojster priblizno ceno)?

urkoman, da ti ne bom kradu posta, prilimaj idejo in slikce se v temo o 600tki..

Može jože :)

Lahko bi bila tema: Ali imate okroglo luč in ne vesta kam z njo. Za vas imamo rešitev. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zivjo!

Trenutno iscem vizir za na hornetko 900, pa nisem se nikjer dobil, da bi jo kje prodajali. Seveda ne mislim tiste ogromne od givija. Se komu sanja kje bi jo lahko dobil? Ce kdo pozna kaksno spletno stran jo kar povejte.

Hvala usem vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Trenutno iscem vizir za na hornetko 900, pa nisem se nikjer dobil, da bi jo kje prodajali. Seveda ne mislim tiste ogromne od givija. Se komu sanja kje bi jo lahko dobil? Ce kdo pozna kaksno spletno stran jo kar povejte.

Hvala usem vnaprej :)

Mogoče kaj takega kot sem jest naročil? Paše na 900tko, je pa to ena najlepših in najbolj konkretnih šip, da je hkrati praktična v boju proti vetru. Stane pa prbližn tolk kot boš dal za manjšo Givi šipco.

evo ti link:

http://www.puig.tv/imagenes/PUIG8010.jpg

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel v mislih kaj manjsega pa da lepo zgleda. verjamem, da je ta prakticna ampak mi je grda nazalost :S. hvala useeno :)

Jest bi ti svojo prodal, sam dokler ne postimam ta nove, ni na prodaj.

Jo pa v louisu dobis za malo ceno.

Evo ti link:

http://www.louis.de/_20afc16b6a74bc00a2d18defd8b36c10a1/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=450&wgr=260&list_total=30&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10006508

Zatemnjena men zgleda ok., isto čist črna, vetra v prsi je manj, ampak nad 150km/h pa to ni bohvekej, oz. te zmatra precej hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem imel v mislih kaj manjsega pa da lepo zgleda. verjamem, da je ta prakticna ampak mi je grda nazalost :S. hvala useeno :)

KMC yamaha... meni se zdi še najbolj kompromisna...

LP

post-22729-0-55307400-1297115039_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa nabavil zaščito motorja in koliko je bila cena?

Lp, Gregor

Motocenter Yogi, cene nebi vedu,ker sem jo kupil že pred časom.

l.p.Edi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Ali je tukaj kak mojster, ki bi vedel za koliko se max. pogrezne prednji amortizer na hornetki 900 in sicer letnik 06?

Izdelujem prednjo masko, pa sem pozabil upoštevet pogrez. Sedaj mi ostane cca. 6cm od strehce do začetka maske. Poizkusil sem s silo guncat motor in sem prisel do pogreza cca. 3cm. Kako je to v realnosti, (kaka vecja luknja, ostro zaviranje, obtezenost motorja recimo s tank torbo), pa nekako ne najdem podatka.

Hvala, za odg. ce bo kdo kej vedu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Ali je tukaj kak mojster, ki bi vedel za koliko se max. pogrezne prednji amortizer na hornetki 900 in sicer letnik 06?

Izdelujem prednjo masko, pa sem pozabil upoštevet pogrez. Sedaj mi ostane cca. 6cm od strehce do začetka maske. Poizkusil sem s silo guncat motor in sem prisel do pogreza cca. 3cm. Kako je to v realnosti, (kaka vecja luknja, ostro zaviranje, obtezenost motorja recimo s tank torbo), pa nekako ne najdem podatka.

Hvala, za odg. ce bo kdo kej vedu.

lp

hod prednjih vilic je 109mm, se pravi, dvigni ga tako, da bo prednje kolo v zraku (nekdo naj ti ga nagnije na tački) in ko bodo vilce kompletno stegnjene, morš met med blatnikom in masko vsaj ene 115mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!