Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 22 urami, C eagle pravi:

Sej to je problem.... gre v ušesa, ma spi*di ven skoz ta drugo uho...

Moralo bi se predelat v mozgu... :P

Obstaja pa stvar, ki gre pri enem ušesu not, pri drugem ušesu ven, pa vseeno ostane v glavi do konca življenja.

Reče se ji kramp.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj  sm ruknu dva laška in pihal 0.08, sm ga mal čutu, do kazni bi mogu met ene 4 v sebi - pire. Mater se mi zdi, da po 4 nism zihr kot šofer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Radar v kangooju, z osebo za volanom. Če te potencialno slika od spredaj, si oseba za volanom nato zapiše registrsko (če gre za motor in na sliki od spredaj seveda ni vidna)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote

Recimo, da je bilo tako, kot si napisal. Če je radar nameščen v zadnji del vozila, potem te je lahko slikal v prednji del (v primeru prekoračitve). Torej ni na sliki tablice in nihče ne ve tvojih oziroma lastnikovih podatkov in nihče ne ve kam poslati položnico. V primeru poslane položnice s slikco brez registrske tablice (lahko si jo je radarist napisal, ko si peljal mimo), pa se posluži pravnega sredstva Zahteve za sodno varstvo, pa naj potem plačujejo tvoje in sodniške stroške.

Sem našel tole od @Borutt a..komentar že od kar nekaj časa nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se en dokaz da se babe in motorja ne posoja,s kolegom sva zamenjala motorje za par kilometrov in mi je pridelal-pridirkal 9 pik pa 500E minusa,kaj narest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, luxsa pravi:

Se en dokaz da se babe in motorja ne posoja,s kolegom sva zamenjala motorje za par kilometrov in mi je pridelal-pridirkal 9 pik pa 500E minusa,kaj narest?

Podati moraš izjavo, da nisi ti vozil. In kolega mora potrditi, da je on vozil...in pokasirati pike ter plačati kazen. :kmet:

Ne vem pa kako je glede "polovičke" v takih primerih. Vsekakor hitro ukrepaj, mogoče  uspeta "prišparati" 250€.;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dans so meli motorista v delu grebatorji v tepanju. Se peljem lepo naproti 50 inkasant pa meri v mene , grem mimo, potegnem in vidim v ogledalo, kak je trznu in mi hitr pomeru v rit. Mal poovinkam, zapremzam, ga pozdravim z enim prstom in grem dalje.

Nism našpičen proti tem državnim sužnjem, mi pa gre ful na k , da že 20 let drapajo folk, ki se pelje mal čez 60 v zelo pregledni ravnini, ob cesti pa pločnik.

A kdo ve kaj ti modeli jemljejo proti klopom, da se jih nič ne prime v grmovju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, isarajli1 pravi:

A kdo ve kaj ti modeli jemljejo proti klopom, da se jih nič ne prime v grmovju ?

Borut ker je letos noro klopov bi nas bilo veliko hvaležno za odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, isarajli1 pravi:

Hja, dans so meli motorista v delu grebatorji v tepanju. Se peljem lepo naproti 50 inkasant pa meri v mene , grem mimo, potegnem in vidim v ogledalo, kak je trznu in mi hitr pomeru v rit. Mal poovinkam, zapremzam, ga pozdravim z enim prstom in grem dalje.

Nism našpičen proti tem državnim sužnjem, mi pa gre ful na k , da že 20 let drapajo folk, ki se pelje mal čez 60 v zelo pregledni ravnini, ob cesti pa pločnik.

A kdo ve kaj ti modeli jemljejo proti klopom, da se jih nič ne prime v grmovju ?

Za tisti prst obstaja zdravilo. Če sploh razumeš. 

Malo čez 60? Imaš dokaz ali samo nabijaš in zavajaš? Verjetno drugo. Ker edino to obvladaš. 

Koliko brihtol si pojedel? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Za tisti prst obstaja zdravilo. Če sploh razumeš. 

Malo čez 60? Imaš dokaz ali samo nabijaš in zavajaš? Verjetno drugo. Ker edino to obvladaš. 

Koliko brihtol si pojedel? 

Tud jaz obžalujem, da je dr.Rugelj umrl preden bi ti uspel pomagat.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Rey said:

Podati moraš izjavo, da nisi ti vozil. In kolega mora potrditi, da je on vozil...in pokasirati pike ter plačati kazen. :kmet:

Jeba je ker so modi doma ze placal kazen,polovicko od 1000,ker me tri tedne ni bilo doma,da ne bi placal polne,vceraj ko sem prisel domov pa sem ugotovil da je na sliki kolega z mojim mopedom.:?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, luxsa pravi:

Jeba je ker so modi doma ze placal kazen,polovicko od 1000,ker me tri tedne ni bilo doma,da ne bi placal polne,vceraj ko sem prisel domov pa sem ugotovil da je na sliki kolega z mojim mopedom.:?

Zakaj je pol jeba ? Če je kolega bo tak dal gnar, pa šel povedat da je bil on.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, isarajli1 pravi:

Zakaj je pol jeba ? Če je kolega bo tak dal gnar, pa šel povedat da je bil on.

€ mu že lahko da, ampak točke znajo bit je*a, če jih je imel že prej kaj na "zalogi" :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

Tud jaz obžalujem, da je dr.Rugelj umrl preden bi ti uspel pomagat.

Če bi kaj premislil, preden si pisal tiste neumnosti, ne bi dobil takšen odgovor. 

Ampak ne, je lažje srati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Rey said:

€ mu že lahko da, ampak točke znajo bit je*a, če jih je imel že prej kaj na "zalogi" :doze:

Ni bilo nic zaloge,ce ne bo drugac,Vransko vabi,tecaj za delikvente.:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zmagovalec" na cesti. V petek popoldne. Na Šmartinski je bil kronometer Maratona Franja, "zmagovalec" pa se s kolesom vozi po obvoznici. Najbrž ga možje v modrem niso ujeli in sankcionirali?

p.s.; Namenil sem mu precej "sočnih" besed, vendar jih ni slišal. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gretzky pravi:

"Zmagovalec" na cesti. V petek popoldne. Na Šmartinski je bil kronometer Maratona Franja, "zmagovalec" pa se s kolesom vozi po obvoznici. Najbrž ga možje v modrem niso ujeli in sankcionirali?

p.s.; Namenil sem mu precej "sočnih" besed, vendar jih ni slišal. :dry:

Zakaj si tako nestrpen do drugačnih ?:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj si tako nestrpen do drugačnih ?:P

Ker sem en primitiven... Kako se reče? Biciklofob?

Človek je res cepec, če se gre ogrevat na obvoznico.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, biciklisti lahko res hitro povzrocijo neprijetno situacijo. Niso vedno oni krivi, ceprav se mi zdi, da je med njimi vedno vec objestnezev in prepotentnezev. Zanc je en treniral po rebrnicah. Ravna balanca, treking/fitness nicikl.  model sedel na stangi, nazlonjen na balanco, aerodinamika pa to. Ne vem, a je vijugal okrog zarad slabe ceste, al cist brez kontrole? Motovilil je cez cel pas in se mal cez. Upam de ta aerodinamika eventuelno poskrbi, da se genij ne bo razmnozeval. 

 

Drugo ludilo pa uceraj. Biciklist nic kriv. Gospa z vw transporterjem dohiti kolesarja, jaz pocas dohitevam njo, ona prehiteva kolesarja, je ze skor mimo, kolesar je bil pri njeni zadnji gumi, ko se voznica necesa ustrasi in pohodi bremzo na polno. Iz tistih 60 skor na nulo. Varnostna shlapela ko evri...sred siroke in ravne regionalke.....ko vidim kolesarje,  preklopim u se vecjo defenzivo. In ko vidim enga, sm preprican da je naslednji v nepreglednem ovinku......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pismo, biciklisti lahko res hitro povzrocijo neprijetno situacijo. Niso vedno oni krivi, ceprav se mi zdi, da je med njimi vedno vec objestnezev in prepotentnezev. Zanc je en treniral po rebrnicah. Ravna balanca, treking/fitness nicikl.  model sedel na stangi, nazlonjen na balanco, aerodinamika pa to. Ne vem, a je vijugal okrog zarad slabe ceste, al cist brez kontrole? Motovilil je cez cel pas in se mal cez. Upam de ta aerodinamika eventuelno poskrbi, da se genij ne bo razmnozeval. 

 

Drugo ludilo pa uceraj. Biciklist nic kriv. Gospa z vw transporterjem dohiti kolesarja, jaz pocas dohitevam njo, ona prehiteva kolesarja, je ze skor mimo, kolesar je bil pri njeni zadnji gumi, ko se voznica necesa ustrasi in pohodi bremzo na polno. Iz tistih 60 skor na nulo. Varnostna shlapela ko evri...sred siroke in ravne regionalke.....ko vidim kolesarje,  preklopim u se vecjo defenzivo. In ko vidim enga, sm preprican da je naslednji v nepreglednem ovinku......

Najbrž je res tudi to, da si od stotih kolesarjev najbolj zapomnimo tistega, ki dela največje bedarije. Kar ne pomeni, da so vsi cepci. Pa saj bo Darwin naredil svoje, verjamem v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, luxsa pravi:

Ni bilo nic zaloge,ce ne bo drugac,Vransko vabi,tecaj za delikvente.:cry:

jah tako je če si objestnež :P

Sicer se pa z 9 točkami da čist normalno preživeti (to je šele 50% od vseh možnih), le omejitve boš neki bolj pazil cca 2 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!