Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

spet sm koprske specialce videl, ko so z laserjem iskali objestneže, ki na sotočju dveh AC (HC v AC) iščejo objestneže....fak, da mene kdo plača za tako brezumje :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:

Ti se moraš resno začet z motorjem vozit :P

Jaz bi pa rada vidla, da bi se vsaj enkrat v jutranji megli in dežju en postavu na višnjegorski klanec, pa ne zaradi mobitelov, čeprav tudi, ampak izključno zaradi idiotov k mislijo da so s tistimi tremi kitajskimi ledicami spredaj spodaj vidni in tako tudi vozijo. Se pravi bremzanje z motorjem, pa nobene luči zadaj, seveda s temnjeno šipo in oblakom kapljic vsaj velikosti avtomobila izza, da ga reeeeees ni videt. Sploh. 

Ne govor, malo manjka, da prodam avto in se samo z motorjem vozim. 

Za drugo pa vem kako je, sem se 2 leti vozil na šiht na relaciji LJ - Ivančna in sem tudi samo :eek: kakšne dela folk, sploh zadnje leto je bilo noro (2017), letos ne vem kako je, ker delam v LJ dokaj blizu tebe :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Arzen pravi:

Danes so me ustavili na avtobusni postaji. Razlog: telefoniranje med vožnjo. Opalili so me za 120€ pa seveda polovička v 16 dneh. V glavnem, kriv sem.

Mi bilo pa smešno nekaj drugega, policaj skočil kot da sem koga povozil, mahal ko zmešan, čeprav sem ga videl že od daleč, da kaže name. Se je pa smejal, očitno vesel, da je dobil še enega. Super, samo da sem ga razveselil. No, ko sem zapeljal na postajo, sta bila tam že dva osebna avtomobila, ter en policijski. Od tega policaja pa kibla na pločniku. Tačas, ko sem čakal na plačilni nalog, se je pripeljal avtobus LPP, ki je ustavil na desnem pasu dvopasovne ceste (šmartinska, pri btcju), ker na postajo seveda ni mogel. Toliko o tem, kako policiste skrbi za varnost na naših cestah. :bum:

za tebe je zadnji čas , da se začneš vozit z motorjem .. priporočam da začneš najprej z vožnjami ob začetku rosenja po 1 tedenskem soncu - po možnosti na odsekih s totalno zlizanim asfaltom - še najbolje se obnesejo rondoji in razni priključki za vključevanje.. pa izvozi iz njiv sredi nepreglednega ovinka in blatnih gozdnih poti...

seveda moraš izbirati odseke z zgoščenim prometom , kjer večina udeležencev v jeklenih kantah telefonira za volanom... 

daj mi razloži potemnjen tekst - si imel občutek , da so vozila za avtobusom izražala tendenco prehitevanja/obvoza avtobusa po desni strani? je imel ta avtobus vrata za izhod samo na levi strani?

počakat pol minute za avtobusom se mi ne zdi blazno veliko ogrožanje promete varnosti - navsezadnje imajo busi označena postajališča tudi sredi ceste , kjer je to s talnimi oznakami narisano in označeno s prometnim znakom.. 

želim ti obilo veselja in užitka pri vožnji motorja med kreteni v avtih , ki imajo telefon ob ušesu...pa še več sreče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

za tebe je zadnji čas , da se začneš vozit z motorjem .. priporočam da začneš najprej z vožnjami ob začetku rosenja po 1 tedenskem soncu - po možnosti na odsekih s totalno zlizanim asfaltom - še najbolje se obnesejo rondoji in razni priključki za vključevanje.. pa izvozi iz njiv sredi nepreglednega ovinka in blatnih gozdnih poti...

seveda moraš izbirati odseke z zgoščenim prometom , kjer večina udeležencev v jeklenih kantah telefonira za volanom... 

daj mi razloži potemnjen tekst - si imel občutek , da so vozila za avtobusom izražala tendenco prehitevanja/obvoza avtobusa po desni strani? je imel ta avtobus vrata za izhod samo na levi strani?

počakat pol minute za avtobusom se mi ne zdi blazno veliko ogrožanje promete varnosti - navsezadnje imajo busi označena postajališča tudi sredi ceste , kjer je to s talnimi oznakami narisano in označeno s prometnim znakom.. 

želim ti obilo veselja in užitka pri vožnji motorja med kreteni v avtih , ki imajo telefon ob ušesu...pa še več sreče..

Sem kje napisal, da ne priznavam napake? Dobili so me, pošteno jo bom plačal. Nekje drugje je bil point in ja tudi meni se ne zdi blazno ogrožanje, dokler ne vidiš kako folk vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

spet sm koprske specialce videl, ko so z laserjem iskali objestneže, ki na sotočju dveh AC (HC v AC) iščejo objestneže....fak, da mene kdo plača za tako brezumje :ras:

Nisi pa omenil, da je bil s civilnim vozilom, oblečen v kratke hlače in modro polo majčko. Pa ko sem jaz peljala mimo, je imel v desni gsm, v levi pa laser, ki se ga ni videlo. Čisto zares je izgledalo kot bi se mu avto pokvaril, vsa čast za tako domislico! :lol1:Najbrž je moralo več njih plan kovat, ker je res dober :lol1:Aja, zadnji teden gori na tabli pred ovinkom omejitev 100, to pa zato, ker so nabili 4 stožce na odstavni pas na kovinski spoj. Namesto, da bi kdo ta razporek popravil, se ga izkorišča :worship: Mimogrede, enega motorista, ki je zaradi take neumnosti ostal hrom, osebno poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, 3nity pravi:

Nisi pa omenil, da je bil s civilnim vozilom, oblečen v kratke hlače in modro polo majčko. Pa ko sem jaz peljala mimo, je imel v desni gsm, v levi pa laser, ki se ga ni videlo. Čisto zares je izgledalo kot bi se mu avto pokvaril, vsa čast za tako domislico! :lol1:Najbrž je moralo več njih plan kovat, ker je res dober :lol1:Aja, zadnji teden gori na tabli pred ovinkom omejitev 100, to pa zato, ker so nabili 4 stožce na odstavni pas na kovinski spoj. Namesto, da bi kdo ta razporek popravil, se ga izkorišča :worship: Mimogrede, enega motorista, ki je zaradi take neumnosti ostal hrom, osebno poznam.

Mal so (je) smešni, ker zadeva konkretno k ničemer ne pripomore. Tudi sam ovinek vstopa na AC ne omogoča nekih "blaznih" hitrosti, se pa da kasirat na AC kjer kdo lahko diuja vrtoglavih 130km/h.

 Ampak, kekec bo kekec in bo iskal najlažji "zaslužek".

Tisti, ki jim je pa obleke zrihtal, naj pa gre...u 3pm, slabše zgledajo kot redarji. Z ozirom, da davkoplačevalci plačamo policijske uniforme, bi si vsekakor želel, da zgledajo malce bolj resno in avtoritativno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Tisti, ki jim je pa obleke zrihtal, naj pa gre...u 3pm, slabše zgledajo kot redarji. Z ozirom, da davkoplačevalci plačamo policijske uniforme, bi si vsekakor želel, da zgledajo malce bolj resno in avtoritativno.

:lol1:

32651628_10211971996400636_6743481108672806912_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo mal hecni a ne ...

če kakšn/a pred nami cjazi, motovili, te izsiljuje, ker je na telefonu, smo vsi jezni in besnimo kao ... kje so teli kurčevi policaji, da sprau to gamad s ceste dol ...

če pa nas ustavijo, se pa jezimo, kao .. koji kurac so glih mene ustavl, pa vsi drugi bolj ogrožajo promet ... lej to babo .. na telefonu je... zakaj pa njo ne ustaute ...

no ja .. mogoće sem jas mau ćUden in tega ne razumem baš najbolje :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

smo mal hecni a ne ...

če kakšn/a pred nami cjazi, motovili, te izsiljuje, ker je na telefonu, smo vsi jezni in besnimo kao ... kje so teli kurčevi policaji, da sprau to gamad s ceste dol ...

če pa nas ustavijo, se pa jezimo, kao .. koji kurac so glih mene ustavl, pa vsi drugi bolj ogrožajo promet ... lej to babo .. na telefonu je... zakaj pa njo ne ustaute ...

no ja .. mogoće sem jas mau ćUden in tega ne razumem baš najbolje :huh: 

zakaj, zakaj?

K ustavljajo tiste, ki ne oviramo prometa, oviralce pa pustijo pr meru :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Arzen pravi:

Sem kje napisal, da ne priznavam napake? Dobili so me, pošteno jo bom plačal. Nekje drugje je bil point in ja tudi meni se ne zdi blazno ogrožanje, dokler ne vidiš kako folk vozi.

In telefonira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s telefoni je itak kr neki.... Ce ga mas v roki, je cela stala, ce si prostorocno, je pa ibr kul....glava pa v obeh primerih tava u tri krasne.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 5. 2018 ob 16:33, Arzen pravi:

Danes so me ustavili na avtobusni postaji. Razlog: telefoniranje med vožnjo. Opalili so me za 120€ pa seveda polovička v 16 dneh. V glavnem, kriv sem.

Mi bilo pa smešno nekaj drugega, policaj skočil kot da sem koga povozil, mahal ko zmešan, čeprav sem ga videl že od daleč, da kaže name. Se je pa smejal, očitno vesel, da je dobil še enega. Super, samo da sem ga razveselil. No, ko sem zapeljal na postajo, sta bila tam že dva osebna avtomobila, ter en policijski. Od tega policaja pa kibla na pločniku. Tačas, ko sem čakal na plačilni nalog, se je pripeljal avtobus LPP, ki je ustavil na desnem pasu dvopasovne ceste (šmartinska, pri btcju), ker na postajo seveda ni mogel. Toliko o tem, kako policiste skrbi za varnost na naših cestah. :bum:

Saj se ti pol oprosti ko si priznal :) Za telefoniranje pa kar upravicljivo. Grda navada.

Za ustavljanje na avtobusni pa mislim, da glih nima pravice, da te sili v prekrsek ( ce to je ). Mene so enkrat ustavili zaradi luci tako, da je bilo tri cetrt avta na cestiscu ker ni bilo dovolj bankine. Mi je rekel, naj polkrozno obrnem pred njegov avto na drogo stran. Je pa bila polna crta in sem odklonil. Pol je bilo se pihanje pa pregled opreme ampak o obracanju ni bilo vec govora. Peljal bi do prvega varnega mesta in naj pride za teboj. Kaj pa ustavlja na avtobusni postaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so enkrat z AFLO silili na visok pločnik in ker imam 45 višino pnevmatik (homologirano) in originalno visok avto, sem zavrnil, da bom šel preko visokega robnika in mi je potem rekel, itak je bila rutinska kontrola in me je spustil naprej 

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

mene so enkrat z AFLO silili na visok pločnik in ker imam 45 višino pnevmatik (homologirano) in originalno visok avto, sem zavrnil, da bom šel preko visokega robnika in mi je potem rekel, itak je bila rutinska kontrola in me je spustil naprej 

:huh: 

al pa je bil to triki kweščn. Če bi ti s 45 gumo zapelu na pločnik, bi takoj dobil za pihat :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Saj se ti pol oprosti ko si priznal :) Za telefoniranje pa kar upravicljivo. Grda navada.

Za ustavljanje na avtobusni pa mislim, da glih nima pravice, da te sili v prekrsek ( ce to je ). Mene so enkrat ustavili zaradi luci tako, da je bilo tri cetrt avta na cestiscu ker ni bilo dovolj bankine. Mi je rekel, naj polkrozno obrnem pred njegov avto na drogo stran. Je pa bila polna crta in sem odklonil. Pol je bilo se pihanje pa pregled opreme ampak o obracanju ni bilo vec govora. Peljal bi do prvega varnega mesta in naj pride za teboj. Kaj pa ustavlja na avtobusni postaji.

Ajej. Če ne poznaš zakonodaje, ni treba biti preveč pameten. 

(1) Udeleženci cestnega prometa se morajo ravnati po prometnih pravilih, razen:

1.     če je drugače določeno s prometno signalizacijo;

2.     če drugače odredi policist ali vojaški policist;

3.     če v skladu s pooblastili drugače odredi občinski redar, inšpektor ali druga pooblaščena uradna oseba.

(2) Znaki, ukazi in odredbe, ki jih dajejo pooblaščene uradne osebe, razveljavijo prometna pravila in prometno signalizacijo.

(4) Udeleženci cestnega prometa se morajo ravnati po ukazih oziroma odredbah pooblaščenih uradnih oseb, pri opravljanju nadzorstva nad določbami tega zakona.

(5) Ukazi oziroma odredbe, razen tistih, za katere je predpisana pisna oblika, se dajejo ustno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teoriji...moram ubogat policista,zapeljati na drugo stran ceste čez polno črto in po možnosti koga spregledati in poleg sebe v smrt peljati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

V teoriji...moram ubogat policista,zapeljati na drugo stran ceste čez polno črto in po možnosti koga spregledati in poleg sebe v smrt peljati?

Bravo. Ti moraš pa res vsakič pokazati vso svojo brihtnost.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Ajej. Če ne poznaš zakonodaje, ni treba biti preveč pameten. 

(1) Udeleženci cestnega prometa se morajo ravnati po prometnih pravilih, razen:

1.     če je drugače določeno s prometno signalizacijo;

2.     če drugače odredi policist ali vojaški policist;

3.     če v skladu s pooblastili drugače odredi občinski redar, inšpektor ali druga pooblaščena uradna oseba.

(2) Znaki, ukazi in odredbe, ki jih dajejo pooblaščene uradne osebe, razveljavijo prometna pravila in prometno signalizacijo.

(4) Udeleženci cestnega prometa se morajo ravnati po ukazih oziroma odredbah pooblaščenih uradnih oseb, pri opravljanju nadzorstva nad določbami tega zakona.

(5) Ukazi oziroma odredbe, razen tistih, za katere je predpisana pisna oblika, se dajejo ustno.

Ce ge v primeru intervencije ob kaksnem dogodku rade volje, zaradi njegove samovolje in necemernosti pa ne bom. Nima pravice ogrozat moje varnosti. Lahko si pisete kar hocete v zakone, ko jaz razsodim da ne bom bo obveljala moja :P Pa majico Chegevara si oblecem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Bravo. Ti moraš pa res vsakič pokazati vso svojo brihtnost.  

Ker dobro preberem tvoje citate zakonov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, IZTOK pravi:

Ce ge v primeru intervencije ob kaksnem dogodku rade volje, zaradi njegove samovolje in necemernosti pa ne bom. Nima pravice ogrozat moje varnosti. Lahko si pisete kar hocete v zakone, ko jaz razsodim da ne bom bo obveljala moja :P Pa majico Chegevara si oblecem.

Ne poznaš zakonodajo in pametuješ. Bravo. 

Policija ne piše zakonodajo in jo še manj sprejema. 

 

pred 5 minutami, sesir pravi:

Ker dobro preberem tvoje citate zakonov?

Tebe bo policist na avtocesti obrnil in poslal domov. Potem pa samo poln gas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Tebe bo policist na avtocesti obrnil in poslal domov. Potem pa samo poln gas. 

Mene lahko sam v postli obrne,ko ražnjič...

Poln gas pa se ne gibljem,saj se zvrnem...neroda biti jz...telo ne uboga za poln gas niti na skuterju...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Ne poznaš zakonodajo in pametuješ. Bravo. 

Policija ne piše zakonodajo in jo še manj sprejema. 

 

Tebe bo policist na avtocesti obrnil in poslal domov. Potem pa samo poln gas. 

Ja, se to bi manjkalo, da bi zakonodajo tudi sprejemali sami. Pa mi razlozi, kdo poda osnuke za spremembe zakonodaje glede vasih pooblastil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, IZTOK pravi:

Ja, se to bi manjkalo, da bi zakonodajo tudi sprejemali sami. Pa mi razlozi, kdo poda osnuke za spremembe zakonodaje glede vasih pooblastil?

a ni dovolj, da si jo že razlagajo včasih po svoje? :kva2:

ps. če policist da komando, ki ti je neizvedljiva, nardiš kot v vojski,...ne znam, ne mogu, ne ide.. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravlja se nova zakonodaja, v nekaterih primerih bodo dobili še večja pooblastila, nekaj pa jih bo zelo zmotilo če rata. Čez par mesecev bo tudi ena čistka, velik jih bo moralo dokazat, da so psihično sposobni opravljat svoje delo, prav zaradi večjih pooblastil. 

Že ko so jim nabavli opremo, avte itd, sm reku, da jih bodo, sploh po stavki že zrihtali. Vse je pa odvisno od volitev.

Red mora bit, ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!