Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 12 minutami, sesir pravi:

Če pa ga ubogaš in se po opravljeni kontroli vrneš v smer kamor si prej hotel pa te lahko kaznuje,saj ti tega ni ukazal on...

mal logike uporabiš pri vsem skupaj in gre...še neumnemu policaju se da včasih kaj dopovedati :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, VS800 pravi:

Tole sm nek najdu prejle :lol1:......  bom kr kupiru :) :

Je res. Zdravniki morejo po uradni dolžnosti prijaviti vsako poškodbo, ki je nastala v prometni nesreči Policiji. Nič novega, ko sem kot 14 letni mulo (to je dobra dva desetletja nazaj) kresnil po cesti z avtomatikom so ob obisku zdravstvenega doma klicali Policijo. Sta bila policaja tam prej kot so mojih par prask in odgrnin spravili v povoje :D 

Resda pa nisem dobil kazni za kotaljenje po cesti. Niti ni bilo ogleda kraja al pa čudenja praskam na mopedu. Zgolj zapisnik glede na ustno izjavo udeleženca (mene) in to je bilo to. Če je foter kaj plačal v mojem imenu ne vem, nikol ni nič omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sam sem jih že kar lepo sprehodil.

Me je ustavljal z nasprotne strani, pred križiščem z razvrstitvenimi pasovi, da o tem, da sta okupirala avtobusno postajo ne govorim. Seveda nisem želel vsega tega prevoziti pa sem ustavil na drugi strani križišča slabih 100 metrov naprej in ga počakal. Neverjetno, a sploh ni ugovarjal...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Joker pravi:

Ah, sam sem jih že kar lepo sprehodil.

Me je ustavljal z nasprotne strani, pred križiščem z razvrstitvenimi pasovi, da o tem, da sta okupirala avtobusno postajo ne govorim. Seveda nisem želel vsega tega prevoziti pa sem ustavil na drugi strani križišča slabih 100 metrov naprej in ga počakal. Neverjetno, a sploh ni ugovarjal...

podoben primer sem imel na dolenjski iz smeri Žužemberk-Soteska od Dvora mal naprej. Skinem en avto, pa vidim nekaj nasproti, se vržem nazaj not, potem pa še drugi avto. Pač v stilu motorjev. Gospoda je itak klobasala 70km/h, jaz pa objestnih 100 po števcu. In palim dalje...za mano pa Clio z nekimi plavimi lučkami. 

Prva misel: pizda, a zdaj ima vsak cigan že plave lučke in seveda ne ustavim (niti nimam kje) teram dalje do prvega parkirišča pred Sotesko in tam ustavim. Okno odprem točno 10cm (e nečeš ti mene jebat s kakim nožičem..še vedno mislim, da se neki cigo zajebava) pa pride policaj in pravi : kam se mi mudi?

Jaz pa njemu nazaj: delat, dostave so hudič (lepo vljudno seveda)

on dalje: vozniško in prometno!

jaz nazaj: oprostite, sam ste, avto je civilen imate kak dokument?

No, po izmenjavi dokumentov, ko sva oba ugotovila najino istovetnost, ga le vprašam:

Pa..povejte zakaj ste me ustavil, nisem prehiteval čez polno, niti izsiljeval, niti vozil preko omejitve?

on pa meni nazaj: Agresivno ste prehitel, pa sem hotel preveriti, da ni kaj sumljivega, kaki ilegalci in podobno...

Kakorkol, mal sva se nasmejala, srečno pot vsakemu in to je to. Dovolj je mal zdrave pameti...z nezdravo? Jah najbrž bi ležal v lisicah pri kombiju. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Jah najbrž bi ležal v lisicah pri kombiju. 

sj bi te blo treba mau .. tko ... :P

mene in nekaj pratlćkov so enkrat tam okoli leta 1988, ko smo mal razgrajali (bili smo alkoholno razposajeni) peljali domol v marici. Za 1 km zračne linije so potrebovali cca pol ure in našli vse krivine, na katerih so z marico polagal. Tut ne vem zakaj so parkrat ob 2 ponoč na polno bremzal, saj sploh ni blo prometa, verjetn so bili previdni ... ampak .... pol so nas pred domom vn spustl in šli ... 

pomagalao je, da vsaj en let nismo bili tok razposajeni :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa 4 leta nazaj ob neki "akciji" ki jo ima policija stopil na ridah na žulj gospod v modro oblečen, ki ni nikoli vozil motorja a bil pameten kot sam lexikon.

Zgodba poteka pa takole:

Modri ustavljajo in preverjajo motoriste točno pri zadnjih klopcah pod vrhom. Tam je makedamsko parkirišče in asfalt skoraj 10cm višji od makedama. Seveda pizdiš za gor in dol. bog ne daj, da vzameš premali kot....bumtresk.

Pa jim po končani kontroli navržem, da naslednjič ne mislim skakati čez bankino, a ne morejo izbrati lepšega prostora?

Pa mi pameti odgovori: a niste bil na tečaju varne vožnje?

Seveda nisem ostal dolžan, ter ga vprašal, katerqa je tista vaja, kjer na varni vožnji skačejo čez bankine/pločnike.

Jah...grdo sva se gledala, ko sem se odpeljal. :P

In potem sedim na OMW in pijem kavico, pa pride starejši gospod z Goldo....in poslušam:

pička jim materna, hmal sem se ubou, da jim jebem, kje ustavljajo.....

jah, režal sem se dalje...no potem pa le tolažil starejšega gospoda...da so res malce nepremišljeni. :D

 

Pravkar, maus pravi:

sj bi te blo treba mau .. tko ... :P

mene in nekaj pratlćkov so enkrat tam okoli leta 1988, ko smo mal razgrajali (bili smo alkoholno razposajeni) peljali domol v marici. Za 1 km zračne linije so potrebovali cca pol ure in našli vse krivine, na katerih so z marico polagal. Tut ne vem zakaj so parkrat ob 2 ponoč na polno bremzal, saj sploh ni blo prometa, verjetn so bili previdni ... ampak .... pol so nas pred domom vn spustl in šli ... 

pomagalao je, da vsaj en let nismo bili tok razposajeni :huh: 

če mi verjameš, nikoli nisem imel problemov v tej smeri.

Sem pa 1x legitimiral 2 lušni policajki...več pa ne bom povedu....dejstvo je, da se je potem debata čist drugam zasukala....tut kava je padla :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Saj veš, da se bo trdilo da je zgodba izmišljena itd....

Morala: nobenmu ne daj prave tel št in policaja brez naloga ne spusti v hišo al pa prodaj bicikel :D

 

Trdilo se bo, da zakon to nalaga policistu. Če boš sploh razumel. 

pred eno uro, IZTOK pravi:

Ja saj. Zamisli si, ti rece obrni cez polno crto pa komu zapres pot in poci. A mislis da bi policaj prevzel  odgovornost? Ko bi slo za njegovo kozo bi te namocil do konca. Zato jaz raje odklonim.

Sem ti že napisal, da ne poznaš zakonodajo in potem nekaj pametuješ na kraju in tukaj. In tudi tebi bo policist rekel, da obrni na avtocesti in vozi kontra, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

točno tako in kaj ti more? Nič

 

Nič ti ne more, kajne. Kaj, ko ne bi več razmetaval tovor po kombiju. 

8) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ne ravna po znaku ali ukazu oziroma odredbi pooblaščene uradne osebe, ali ki ne upošteva prometne signalizacije, ki označuje eksperimentalno prometno ureditev, ali oseba, ki ravna v nasprotju z določbo šestega odstavka tega člena.

pred eno uro, sesir pravi:

Če pa ga ubogaš in se po opravljeni kontroli vrneš v smer kamor si prej hotel pa te lahko kaznuje,saj ti tega ni ukazal on...

Vedno znova presenečaš. 

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

mal logike uporabiš pri vsem skupaj in gre...še neumnemu policaju se da včasih kaj dopovedati :P

 

Pametnemu motosvetovcu pa prav nič :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

 

Pametnemu motosvetovcu pa prav nič :jezik:

sj veš, pol policajev.... :P

 

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Nič ti ne more, kajne. Kaj, ko ne bi več razmetaval tovor po kombiju. 

8) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ne ravna po znaku ali ukazu oziroma odredbi pooblaščene uradne osebe, ali ki ne upošteva prometne signalizacije, ki označuje eksperimentalno prometno ureditev, ali oseba, ki ravna v nasprotju z določbo šestega odstavka tega člena.

 

ps. vedno se ustavi da je varno, oziroma tam kjer je varno..saj veš logika, pameten policaj razume...neumen, bo streljal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

..Kakorkol, mal sva se nasmejala, srečno pot vsakemu in to je to. Dovolj je mal zdrave pameti...z nezdravo? Jah najbrž bi ležal v lisicah pri kombiju. 

 

Ja če si pa že po defoltu sumljiv  :lol1:

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, C eagle pravi:

Ja če si pa že po defoltu sumljiv  :lol1:

vem, samo zato k nimam frizure :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tukaj bom vprašal. Sicer nimam takega namena, toda vseeno me zanima, ali je vožnja registriranega skuterja z omejitvijo hitrosti 25 km/h, brez vozniškega dovoljenja, možna tudi v kakšni sosednji državi?   :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da ne poznaš zakonodajo in potem nekaj pametuješ na kraju in tukaj. In tudi tebi bo policist rekel, da obrni na avtocesti in vozi kontra, kajne. 

Malo se ti brzdaj pri tvojem pisarenju. A res moras ob vsaki priloznosti vsem razkriti vso svojo sirino odnosa do soljudi? A vas ne ucijo, kako se komunicira z obcani?

Bom uporabil tvoje besede: " ker ti ne gre v glavo " ti se enkrat  napisem. Ce gre za izredni dogodek bom vsekakor obracal cez polno crto, tudi na AC ce boste tako dalj navodila. Ce pa me ustavi zaradi luci sredi dneva, pa ne bom obracal preko polne crte, ker smatran, da me sili v nesorazmerno nevarno situacijo glede na naravo mojega prekrska. "A bo sedaj slo?"

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

mene in nekaj pratlćkov so enkrat tam okoli leta 1988, ko smo mal razgrajali (bili smo alkoholno razposajeni) peljali domol v marici. Za 1 km zračne linije so potrebovali cca pol ure in našli vse krivine, na katerih so z marico polagal. Tut ne vem zakaj so parkrat ob 2 ponoč na polno bremzal, saj sploh ni blo prometa, verjetn so bili previdni ... ampak .... pol so nas pred domom vn spustl in šli ... 

Vidiš, moral bi iti k zdravniku, pokazati modrice in povedati, da si bil kot sopotnik udeležen v prometni nesreči... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Joker pravi:

Vidiš, moral bi iti k zdravniku, pokazati modrice in povedati, da si bil kot sopotnik udeležen v prometni nesreči... :)

ja valda.. če bi fotru povedu, da so me milićniki domol pripelal in da sem mal butu ob stene marice hrdalo, bi me on še bol nagarbu :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Joker pravi:

Vidiš, moral bi iti k zdravniku, pokazati modrice in povedati, da si bil kot sopotnik udeležen v prometni nesreči... :)

To risanje osmic,sukanje na ročno,norenje po parkingu-fajn luknje v pesku...včasih bila redna praksa! Vzgojna veliko bolj kot kazen za JRM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"ka mi gledas avto, sej ga ne prodajam!"

[koma nazgan bivsi sodelavec policajki, ki ga je ustavila]

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Malo se ti brzdaj pri tvojem pisarenju. A res moras ob vsaki priloznosti vsem razkriti vso svojo sirino odnosa do soljudi? A vas ne ucijo, kako se komunicira z obcani?

Bom uporabil tvoje besede: " ker ti ne gre v glavo " ti se enkrat  napisem. Ce gre za izredni dogodek bom vsekakor obracal cez polno crto, tudi na AC ce boste tako dalj navodila. Ce pa me ustavi zaradi luci sredi dneva, pa ne bom obracal preko polne crte, ker smatran, da me sili v nesorazmerno nevarno situacijo glede na naravo mojega prekrska. "A bo sedaj slo?"

A moraš res kazati svojo omejenost pri poznavanju zakonodaje in posledično pametovati? To si mislil, kajne. 

Ti bom še enkrat napisal, ker ti res ne gre med ušesa; nimaš prav, ker ne poznaš zakonodajo in, ker te nihče ne sili v nesorazmerno nevarno situacijo. Ta tvoja nevarna situacija je pametovanje brez kakršne koli osnove. Pač pametovanje in kljubovanje. Ponavadi zaradi nepoznavanja zakonodaje in napihnjenega ega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

A moraš res kazati svojo omejenost pri poznavanju zakonodaje in posledično pametovati? To si mislil, kajne. 

Ti bom še enkrat napisal, ker ti res ne gre med ušesa; nimaš prav, ker ne poznaš zakonodajo in, ker te nihče ne sili v nesorazmerno nevarno situacijo. Ta tvoja nevarna situacija je pametovanje brez kakršne koli osnove. Pač pametovanje in kljubovanje. Ponavadi zaradi nepoznavanja zakonodaje in napihnjenega ega. 

A neb mogl it v ušesa   ne med???                 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

A neb mogl it v ušesa   ne med???                 :whistle:

no pa da razćlenmo to 

torej .. če gre v ušesa in se ustau, potem je med ušesi .. če pa tko kt teb, gre v uho in na drugmu vn špricne ... pol maš prav .. v nasprotnem primeru zavajaš slovensko javnost :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, VS800 said:

A neb mogl it v ušesa   ne med???                 :whistle:

Sej to je problem.... gre v ušesa, ma spi*di ven skoz ta drugo uho...

Moralo bi se predelat v mozgu... :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

To risanje osmic,sukanje na ročno,norenje po parkingu-fajn luknje v pesku...včasih bila redna praksa! Vzgojna veliko bolj kot kazen za JRM

Od prej razmišljal....za novo leto 96...oz silvestrovo 95...fajn nas vse bolelo...tri mladoletne pametne smrkavce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, sesir pravi:

Od prej razmišljal....za novo leto 96...oz silvestrovo 95...fajn nas vse bolelo...tri mladoletne pametne smrkavce...

eh .. vas so vsaj slovenski policaji mućl ...ns so jugoslovanski milićniki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2018 ob 13:55, jskrablin pravi:

Govoriš in voziš menda lahko? Če imaš v avtu pol spodoben sistem integracije s telefonom, lahko uporabljaš telefon brez kakih problemov. Jaz imam kontrole na volanu, se lahko oglasim in povem da se slišimo kasneje brez da gledam naokoli. Nekih resnih in zajebanih filizofskih debat se za volanom lih ne moreš it, to je res.

Drkanje po telefonu a.k.a pisanje SMS-ov, brskanje po asocialnih omrežjih in/ali imeniku, gledanje filmov (ja, tudi to eni počnejo za volanom)... pa precej slabo vplivajo na pozornost pri vožnji. Najboljši so itak mandeljci z avti za 40k+, pol pa ko en čifo v stoenki s telefonom naokoli mahajo.

če pa jim je zmanjkalo denarja za dodatke v avtu,imam kombi katerega sem letos kupil in ena od pogojev da kupim je bilo prostoročno telefoniranje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

ja valda.. če bi fotru povedu, da so me milićniki domol pripelal in da sem mal butu ob stene marice hrdalo, bi me on še bol nagarbu :huh:

 

Saj so te očitno premal :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!