Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Si bil sedaj tam? Kolesarska steza ni narisana. 

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

in? kaj se ti zdi? Tisto med  prvim in drugim izvozom?

 

ps: Namenoma sem pelal smeti na tist ekološki otok.... :D

Sprehodi se po pločniku po Titovi in ga posnemi ali pa poslikaj. Ker na pločniku na Titovi ni kolesarske steze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Si bil sedaj tam? Kolesarska steza ni narisana. 

Sprehodi se po pločniku po Titovi in ga posnemi ali pa poslikaj. Ker na pločniku na Titovi ni kolesarske steze. 

Pravzaprav me niti ne zanima, predlagal sem le nek morebiten dokaz. Na pločniku je seveda ni, naj bi bila zraven, če jo niso sedaj pobrisali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, vandrovec pravi:

Pravzaprav me niti ne zanima, predlagal sem le nek morebiten dokaz. Na pločniku je seveda ni, naj bi bila zraven, če jo niso sedaj pobrisali :)

Dokaz je obisk Titove. Kolesarska steza je bila na pločniku. Sedaj jo ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi sel jaz pogledat, ampak ne vem o kateri ulici govorite, niti kraju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, krucymucy said:

Bi sel jaz pogledat, ampak ne vem o kateri ulici govorite, niti kraju. 

Titova v Postojni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, krucymucy pravi:

Bi sel jaz pogledat, ampak ne vem o kateri ulici govorite, niti kraju. 

raj doma bot in se ne umešavi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2018 ob 21:29, Borutt pravi:

Dokaz je obisk Titove. Kolesarska steza je bila na pločniku. Sedaj jo ni. 

Kolesarska je še vedno narisana na desni strani proti morju, le da je preko nov asfalt in je tam (še ni - ali ni več). Vidi pa se začetek v krožišču in konec proti OMV, vsaj ko sem se v soboto vozil mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

Moram pohvalit policiste....kakega divjaka so odstranili...:ras:

http://www.regionalobala.si/novica/prehitro-skozi-piran-mlad-lucijcan-ob-moped

za 100 % je prekoraču homologacijo :O ... če bi jo js, bi me namerl 596 km/h :huh: 

tak mopedek se pr 50 km ne ustavi kr tko :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

za 100 % je prekoraču homologacijo :O ... če bi jo js, bi me namerl 596 km/h :huh: 

tak mopedek se pr 50 km ne ustavi kr tko :P

Ziher prej kot tvoj z 298...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ziher prej kot tvoj z 298...

Verjetn res :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, gusar pravi:

Za kva pa bi se morau ustavlat?

če je pa STOP policija :huh:

če bi bla tema GASA policija, pol se valda ne ustaula :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Kolesarska je še vedno narisana na desni strani proti morju, le da je preko nov asfalt in je tam (še ni - ali ni več). Vidi pa se začetek v krožišču in konec proti OMV, vsaj ko sem se v soboto vozil mimo.

Torej ni narisana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

Torej ni narisana. 

po tvoje se lahko tam , kjer ni narisana črta vozimo kjerkoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, thumper pravi:

po tvoje se lahko tam , kjer ni narisana črta vozimo kjerkoli...

O čem sploh bluziš? 

Ali je to tvoje bluzenje enako tistemu o neoznačenih intervencijskih poteh in ostalih intervencijskih površinah? Verjetno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Kolesarska je še vedno narisana na desni strani proti morju, le da je preko nov asfalt in je tam (še ni - ali ni več). Vidi pa se začetek v krožišču in konec proti OMV, vsaj ko sem se v soboto vozil mimo.

 

pred 7 urami, Borutt pravi:

Torej ni narisana. 

 

pred 6 urami, thumper pravi:

po tvoje se lahko tam , kjer ni narisana črta vozimo kjerkoli...

 

pred 5 urami, Borutt pravi:

O čem sploh bluziš? 

Ali je to tvoje bluzenje enako tistemu o neoznačenih intervencijskih poteh in ostalih intervencijskih površinah? Verjetno. 

je postavljen znak , da jespremenjena signalizacija/režim vožnje? če ni , potem velja prometni režim pred izbrisom talnih oznak .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

je postavljen znak , da jespremenjena signalizacija/režim vožnje? če ni , potem velja prometni režim pred izbrisom talnih oznak .

kwa pa tujc ve, kakšn je bil režim pred pou leta :P

označba za spremenjeno signalizacijo je samo zaradi lokalceu, ki vozijo na pamet :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

 

 

 

je postavljen znak , da jespremenjena signalizacija/režim vožnje? če ni , potem velja prometni režim pred izbrisom talnih oznak .

 

Bravo. Brez prometne signalizacije je isto, kot bi bila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...vedno sem mislil,da so označbe in znaki del prometne kulture in da je sploh možno upoštevati prometne zakone....

Kuk pa berem na MS je kr veliko tega kontra zakonom...pusmo logiko...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Zanimivo...vedno sem mislil,da so označbe in znaki del prometne kulture in da je sploh možno upoštevati prometne zakone....

sj so .. če je 50 se pač pelješ 50 .. če je recimo omejitev 250 je pač tok omejitev in se ne sme it več

prav tako, če je motor registriran na do 25 km/h in gre več, se pač krši predpise .. v enim prejšnjih postov si se celo strinjal, da so ujeli diujaka :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

sj so .. če je 50 se pač pelješ 50 .. če je recimo omejitev 250 je pač tok omejitev in se ne sme it več

prav tako, če je motor registriran na do 25 km/h in gre več, se pač krši predpise .. v enim prejšnjih postov si se celo strinjal, da so ujeli diujaka :P 

Post,ki si ga citiral se nanaša na drugo....talne označbe na Rakitni,prometni znaki itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Post,ki si ga citiral se nanaša na drugo....talne označbe na Rakitni,prometni znaki itd...

v postu, ki sem ga citiral si navedel prometne zakone :P ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so me ustavili na avtobusni postaji. Razlog: telefoniranje med vožnjo. Opalili so me za 120€ pa seveda polovička v 16 dneh. V glavnem, kriv sem.

Mi bilo pa smešno nekaj drugega, policaj skočil kot da sem koga povozil, mahal ko zmešan, čeprav sem ga videl že od daleč, da kaže name. Se je pa smejal, očitno vesel, da je dobil še enega. Super, samo da sem ga razveselil. No, ko sem zapeljal na postajo, sta bila tam že dva osebna avtomobila, ter en policijski. Od tega policaja pa kibla na pločniku. Tačas, ko sem čakal na plačilni nalog, se je pripeljal avtobus LPP, ki je ustavil na desnem pasu dvopasovne ceste (šmartinska, pri btcju), ker na postajo seveda ni mogel. Toliko o tem, kako policiste skrbi za varnost na naših cestah. :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Arzen said:

Danes so me ustavili na avtobusni postaji. Razlog: telefoniranje med vožnjo. Opalili so me za 120€ pa seveda polovička v 16 dneh. V glavnem, kriv sem.

Mi bilo pa smešno nekaj drugega, policaj skočil kot da sem koga povozil, mahal ko zmešan, čeprav sem ga videl že od daleč, da kaže name. Se je pa smejal, očitno vesel, da je dobil še enega. Super, samo da sem ga razveselil. No, ko sem zapeljal na postajo, sta bila tam že dva osebna avtomobila, ter en policijski. Od tega policaja pa kibla na pločniku. Tačas, ko sem čakal na plačilni nalog, se je pripeljal avtobus LPP, ki je ustavil na desnem pasu dvopasovne ceste (šmartinska, pri btcju), ker na postajo seveda ni mogel. Toliko o tem, kako policiste skrbi za varnost na naših cestah. :bum:

Ti se moraš resno začet z motorjem vozit :P

Jaz bi pa rada vidla, da bi se vsaj enkrat v jutranji megli in dežju en postavu na višnjegorski klanec, pa ne zaradi mobitelov, čeprav tudi, ampak izključno zaradi idiotov k mislijo da so s tistimi tremi kitajskimi ledicami spredaj spodaj vidni in tako tudi vozijo. Se pravi bremzanje z motorjem, pa nobene luči zadaj, seveda s temnjeno šipo in oblakom kapljic vsaj velikosti avtomobila izza, da ga reeeeees ni videt. Sploh. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!