Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Se kolesarjem so hoteli prepovedat, a teh je vec in so se dovolj glasno bunili.

Tudi z biciklom vožnja v naravnem okolju ni dovoljena. Obstaja sicer par izjem, ki bi se jih lahko uporabilo tudi za ostala vozila. Sam kaj, ko pol menda srne strašiš pa so jagri jezni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Tudi z biciklom vožnja v naravnem okolju ni dovoljena. Obstaja sicer par izjem, ki bi se jih lahko uporabilo tudi za ostala vozila. Sam kaj, ko pol menda srne strašiš pa so jagri jezni...

S kolesom je dovoljeno po vlakah in celo po planinskih in gozdnih poteh, ce soglasa upravljalec poti.

Nam pa so odobrili na sportnih poligonih za motorna vozila in gozdnih cestah - beri makadamske ceste skozi gozdove, po katerig vozijo tudi avtomobili in kamioni ter MX proge.. Saj se strinjam, naravo je potrebno cuvat. Naj bodo zascitena obmocja. Po gozdu kar pocez seveda tudi ne. Ampak po nezascitenem obmocju kjer so vlake, a lahko tam se pretirano skodujes? Ce seveda dovoli upravljalec. A je kdo od teh sploh videl kako zgleda sveza vlaka? Danasnji gozdarski stroji so zverine. Po tem zakonu lahko unicujejo vsi, ki imajo gospodarski interes ... par motoristov pa izpadejo kot dezurni krivci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, IZTOK pravi:

Ampak po nezascitenem obmocju kjer so vlake, a lahko tam se pretirano skodujes? Ce seveda dovoli upravljalec. A je kdo od teh sploh videl kako zgleda sveza vlaka? Danasnji gozdarski stroji so zverine. Po tem zakonu lahko unicujejo vsi, ki imajo gospodarski interes ... par motoristov pa izpadejo kot dezurni krivci ...

Itak da niso videli kako zgleda sveža vlaka. Če bi, bi verjetno tud gozdarjenje prepovedali. Moje mnenje je, da je pri nas varovanje narave popolnoma iztirilo in povzroča več škode kot koristi. Par podatkov.

~ 37% površine celotne države je zavarovano pod Natura 2000. Med drugim tud potok v naši bližini, manj kot 200 metrov od avtoceste mimo Ljubljane. Neposredna posledica te norosti ("naravno okolje" v mestu Ljubljana, lol res?) je skor popolna blokada izvajanja protipoplavnih ukrepov, ki so nujni že kar nekaj časa. In to na področju, ki je že bilo urejeno in regulirano. V prejšnji državi.

~ 60% površine države je gozd. Ki ga je vsako leto več. Medtem ko se na veliko gobezda o slovenski nafti, ga je velika večina še vedno neurejenega po žledolomu, poleg ga je malo še veter zdelal lani. Tu nekaj jamrat o morebitni škodi, ki naj bi jo povzročala vožnja z mopedom po vlakah sploh na področjih kjer so zaradi posledic žledoloma ratali praktično goloseki je idiotsko in hinavsko.

Zveni pa fino. Le kdo se ne bi želel boriti za pravice srnic, ptičkov in čebelic? Če poslušaš one najbolj agresivne treehuggerje je itak najbolj da se vsi kr obesimo, da bo uboga narava lahko živela v miru. Al nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Tex pravi:

Ja lepo vreme definitivno daje lazen obcutek varnosti. Zato se raje vozite po dezju in poledici :hmm:

Pa tole nam priporocajo: Pri vožnji skozi levi ovinek se odmaknite od ločilne črte na sredini vozišča, sicer bo vaša glava brzela tudi meter globoko po smernem vozišču za nasprotni promet.

Vse lepo in prav ampak meni je pred tremi tedni policaj na motorju tako sekal ovinek, da je celada svignila kaksnih 15 cm mimo A stebricka. V ovinku takoj za odcepom proti Semicu iz magistralke NM - Metlika.

Lahko je drugim pamet prati...

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Zivnorc said:

...konjujedan....:dry:

....konjudva....vsaj jaz dva vidim....:afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, jskrablin said:

A si se že kr vnaprej odločil da bo strošek :lol1:

 

Ma nekaj bo treba, ja.. Je ves letošnji budget še nedotaknjen.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Tex said:
  • Izogibajte se asfaltnim površinam, na katerih je posut pesek, razlito olje ali podobno (predvsem v ovinku):doze: me res zanima ker junak pri normalni hitrosti sredi ovinka lahko popravi svojo linijo tok da se izogne madezu, pesku..
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ukica pravi:
  • Izogibajte se asfaltnim površinam, na katerih je posut pesek, razlito olje ali podobno (predvsem v ovinku):doze: me res zanima ker junak pri normalni hitrosti sredi ovinka lahko popravi svojo linijo tok da se izogne madezu, pesku..

odvisno kolko je polito ali posipano :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:
  • Izogibajte se asfaltnim površinam, na katerih je posut pesek, razlito olje ali podobno (predvsem v ovinku):doze: me res zanima ker junak pri normalni hitrosti sredi ovinka lahko popravi svojo linijo tok da se izogne madezu, pesku..

Te cvetke niti nisem zapazil. A ne bi oni raje podali kaksno ovadbo kateremu od upravljalcev za pesek, luknje, grbine ... Aja, sem pozabil na clen o neprilagojeni hitrosti, ta vse pogliha :angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Te cvetke niti nisem zapazil. A ne bi oni raje podali kaksno ovadbo kateremu od upravljalcev za pesek, luknje, grbine ... Aja, sem pozabil na clen o neprilagojeni hitrosti, ta vse pogliha :angryrant1:

Na to temo je že bilo pisano. In tudi, kdaj se uporabi člen z naslovom hitrost vožnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, jaz priznam, nekaj je hudo narobe z mano. Ma res. Ja vem, da eni že veste, sam zdaj mislim nekaj drugega.

Berem, kak so polovili nekaj norih divjakov, eden od njih je teral 150 pri 100 omejitvi. Pa takemu je treba priznat vsaj 2 kategorijo umske prizadetosti. Edn majstor se je skor dvignu z audi a8 ker je pičil 200 tam kjer je omejitev 130.tist ki piše take članke, se najbrž več kot z puntojem ni pelal.

Pa pizda no, a nebi mogli to kategorirat, tak kot psihiče, bi vsaj enkrat jaz dobil 1 kategorijo. Ker v svoji 25 letni karijeri sem letel kr nekajkrat pri 90 tud duplo.

Vem , da Boruta jezi, da se ni takrat hladil v grmu, mene pa jezi že 30 let, da Slovenija noče zgradit umoasvalta za nas kategorirance. A je al ni zdaj pravi cajt, da zahtevamo svoje ? Ni ? Bo čez 30 ?

Ok, počakam. Najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Novinarji živijo od bralcev. Torej jim morajo nekaj ponuditi, da pade na račun. 

Vem pa tudi, da naše vodstvo sedi in se praska ter v vsakem primeru prejema mesečno plačo. Ne vem pa, zakaj morajo neke navadne prekrške in njihove storilce dajati v javnost oziroma novinarjem. S tem, da kažejo na nekoga, ga linčajo in križajo, ne naredijo prav nič dobrega in še manj pametnega. Vse skupaj je samo predstava za odvračanje pozornosti in opravičevanje za meritve in kasiranje. Ker vse se vrti okoli denarja. Zato morajo kršitelji obstajati, pa, če vam je prav ali pa ne. Denar mora krožiti. 

Moram priznat, da takega odgovora nisem pričakoval. Imaš prav. Da je pa v naši prelepi tako, kot je, sploh pa v javnem sektorju itd pa je očitno tak še zlo vredu, ker drugače bi nas ljudstvo skenclalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 7. 2018 ob 21:47, Borutt pravi:

Novinarji živijo od bralcev. Torej jim morajo nekaj ponuditi, da pade na račun. 

Vem pa tudi, da naše vodstvo sedi in se praska ter v vsakem primeru prejema mesečno plačo. Ne vem pa, zakaj morajo neke navadne prekrške in njihove storilce dajati v javnost oziroma novinarjem. S tem, da kažejo na nekoga, ga linčajo in križajo, ne naredijo prav nič dobrega in še manj pametnega. Vse skupaj je samo predstava za odvračanje pozornosti in opravičevanje za meritve in kasiranje. Ker vse se vrti okoli denarja. Zato morajo kršitelji obstajati, pa, če vam je prav ali pa ne. Denar mora krožiti. 

No kar nekaj časa že berem tele poste pa Burutt (naš policaj) še ni kake pametne povedal (al pa je jaz nisem prebral?) Ampak tale post pa vsaka čast.

Borutt si res policaj,zdj sem mal podvomu?

 

:-)

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ZdravkoK pravi:

No kar nekaj časa že berem tele poste pa Burutt (naš policaj) še ni kake pametne povedal (al pa je jaz nisem prebral?) Ampak tale post pa vsaka čast.

Borutt si res policaj,zdj sem mal podvomu?

 

:-)

Zdravko, si res bral tele poste? Zdaj sem malo podvomil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

Borutt si res policaj,zdj sem mal podvomu?

S potrditvijo potrjujem, da je policijski policaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Arzen pravi:

Kaj pa ti? Si kdaj želel biti policaj?

ne .. sm biu pa zmeri kaubojc za maškare :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

IMG_20180707_121132.thumb.jpg.a39a57bdfa3da896755db6c389473217.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!