Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Uf kera drama, pokradli so 70 milijard in jih spravili v davčne oaze.....

Bravo policisti, bravo kakšen delavni uspeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krast ni lepo. Sploh ne 70 milijard. Kdo je bil? Kje so te davcne oaze? A gres lahko na bankomat v tej oazi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Uf kera drama, pokradli so 70 milijard in jih spravili v davčne oaze.....

 

Pomoje je tle težava. Radi bi jih pokradli novih 70, 80, 90... Nekje jih je pa treba dobit. Kje je lažje kot na cesti. Še par takilih prispevkov pa bodo itak vsi kuj za, da se kazni povečajo. Zarad varnosti seveda.

In poklici šoferji težkih kamionov, bodo brez težav pisali SMS-e, naprej med vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

ah, očitno mata tale dva koperska "kawboja" odličen PR, al pa jima kdo plača za posnetke s provide. Pogledu sem blesav video "norega divjanja po AC"in nič posebnega, je pa žal vsaka druga novica danes v kroniki točno ta, da mi gre že na qurac.

Ampak niti 1x nisem še videl posnetka, da bi "kawboja" posnela, da vsaj posnela nekoga, ki klobasa pri 120km/h samo in izključno po levem pasu in se za boga ne umakne. Prav tako ni posnetka, čvekanja po founih, pisane sms in še kaj bi lahko povedal, kar pač vidim iz kombija. Očitno take novice niso dovolj udarne.

Jaz bi raje oba kawboja zavalal u asfalt na ridah, bi vsaj na inteligenci pridobil, če ne na kvaliteti :P

 

Verjetno si že skapiral, da tista dva kawboja ne dajata posnetke novinarjem. 

Zato se glede posnetka oziroma njegove objave in opisa obrni na vodstvo PU Koper in na novinarje. Ampak vem, da ni kohones. 

Tudi počasne na levem pasu in s telefonom ter še s čim se kaznuje. Samo ti tega ne veš, ker gledaš iz kombija in ne iz policijskega vozila. 

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Evo. Varni smo. Norca so ujeli. Bravo polcija. Zasluzte si....tri mesce dopusta. Vsi. Brez izjem. Razn interceptorja v providi. Njima pol leta! To je to! Temu se rece USPEH!

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/video-motorist-z-vec-kot-220-kilometri-na-uro-bezal-pred-policisti/461398

 

 

Je v bifeju vifi? Ali ga loviš iz Minutke? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Uf kera drama, pokradli so 70 milijard in jih spravili v davčne oaze.....

Bravo policisti, bravo kakšen delavni uspeh.

Spet mešaš politiko in cestno prometni prekršek. 

Pravzaprav pa, kaj pa ve en obični štromar oziroma šofer, kakšna razlika je med politiko in cestno prometnim prekrškom. 

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Pomoje je tle težava. Radi bi jih pokradli novih 70, 80, 90... Nekje jih je pa treba dobit. Kje je lažje kot na cesti. Še par takilih prispevkov pa bodo itak vsi kuj za, da se kazni povečajo. Zarad varnosti seveda.

In poklici šoferji težkih kamionov, bodo brez težav pisali SMS-e, naprej med vožnjo...

Ne delaj prekrškov, pa ne boš prispeval. 

Plačujejo za svoje tipkanje. Samo ti to ne vidiš izza karjole. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

 

Ne delaj prekrškov, pa ne boš prispeval. 

Plačujejo za svoje tipkanje. Samo ti to ne vidiš izza karjole. 

Nisem plačal prekrška v sloveniji že 10 let. Ne piši nekaj na pamet, pa delaj zaključkiv po svoje. 

Drugic te pa lepi prosim, ce se lahko vzdržiš komentarjev glede karjole. Nikjer nisem citiral tebe, niti te nisem žalil. Če si sposoben , se vsaj poskusi malo kulturno obnašati. Če nisi sposoben, preskoči moj komentar, ki ni namenjen tebi. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, skalar36 pravi:

Nisem plačal prekrška v sloveniji že 10 let. Ne piši nekaj na pamet, pa delaj zaključkiv po svoje. 

Drugic te pa lepi prosim, ce se lahko vzdržiš komentarjev glede karjole. Nikjer nisem citiral tebe, niti te nisem žalil. Če si sposoben , se vsaj poskusi malo kulturno obnašati. Če nisi sposoben, preskoči moj komentar, ki ni namenjen tebi. Hvala.

Ne more, to je značilnost malih tičev, da morajo imeti zadnjo besedo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem malo komentarje po družbenih omrežjih in eni se zgražajo, ker so policaji lovili motorista brez tablice ....

če bi lovili tistega, ki mi je ukradel motor, mi je vseeno tudi, če bi ga porinili v jarek :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

berem malo komentarje po družbenih omrežjih in eni se zgražajo, ker so policaji lovili motorista brez tablice ....

če bi lovili tistega, ki mi je ukradel motor, mi je vseeno tudi, če bi ga porinili v jarek :huh: 

Če z ukradenim motorjem ni prekoračil hitrosti, se je mirno zapeljal , do Romunije..  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Če z ukradenim motorjem ni prekoračil hitrosti, se je mirno zapeljal , do Romunije..  

verjetno naložen v kombiju... lahko na Hrvaško, Italijo, Srbijo, tudi lahko v Romunijo .... lahko se pa kdo po Sloveniji z njim voz... samo maišina, ostalo je bohvekje ... čeb vedu številke lota, bi jih napisu :P 

sam pravim, če bi šlo za moj ukraden motor, mi je vseeno tudi če ga ustrelijo ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, maus pravi:

berem malo komentarje po družbenih omrežjih in eni se zgražajo, ker so policaji lovili motorista brez tablice ....

če bi lovili tistega, ki mi je ukradel motor, mi je vseeno tudi, če bi ga porinili v jarek :huh: 

+1

sj tle na MS ga mal biksamo usake tok cajta :D, odprem pa FB motoristi me pa srt navije...sam kurc usaj čreva so čista :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Verjetno si že skapiral, da tista dva kawboja ne dajata posnetke novinarjem. 

Zato se glede posnetka oziroma njegove objave in opisa obrni na vodstvo PU Koper in na novinarje. Ampak vem, da ni kohones. 

Tudi počasne na levem pasu in s telefonom ter še s čim se kaznuje. Samo ti tega ne veš, ker gledaš iz kombija in ne iz policijskega vozila. 

 

ni posnetkov, ni dokazov :P ni drame, ni obsodbe dejanj.

Še bolj žalostno pa je da posnetke očitno šefi prodajajo, al pa jim jih ukradejo...kdo bi vedu, iz kombija se ne vidi :P

 

pred eno uro, maus pravi:

berem malo komentarje po družbenih omrežjih in eni se zgražajo, ker so policaji lovili motorista brez tablice ....

če bi lovili tistega, ki mi je ukradel motor, mi je vseeno tudi, če bi ga porinili v jarek :huh: 

z lovom ni nič narobe, s popularizacijo objestnosti pa je. Temu se reče vplivanje na javno mnenje.

BDW tudi jaz sem se po Romuniji brez tablice vozil, pa ni bilo drame, so mi jo celo pomagali iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maus pravi:

verjetno naložen v kombiju... lahko na Hrvaško, Italijo, Srbijo, tudi lahko v Romunijo .... lahko se pa kdo po Sloveniji z njim voz... samo maišina, ostalo je bohvekje ... čeb vedu številke lota, bi jih napisu :P 

sam pravim, če bi šlo za moj ukraden motor, mi je vseeno tudi če ga ustrelijo ;) 

zgolj hipotetično, da jaz ukradem moped, ukradem še tablice, mar ne :P problema nema vozim po pravilih in mi nihče ne bo nič rekel.

definitivno pa se motorjev ne krade tako, da daš dol tablico, potem pa gas na AC. Tok brihtni so lopovi, pa tut polcaji bi lahko bili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Verjetno si že skapiral, da tista dva kawboja ne dajata posnetke novinarjem. 

Zato se glede posnetka oziroma njegove objave in opisa obrni na vodstvo PU Koper in na novinarje. Ampak vem, da ni kohones. 

 

Pa lahko policija "uradno" posreduje posnetke prekrskov,ki jih posname provida novinarjem in s tem v javnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

zgolj hipotetično, da jaz ukradem moped, ukradem še tablice, mar ne :P problema nema vozim po pravilih in mi nihče ne bo nič rekel.

definitivno pa se motorjev ne krade tako, da daš dol tablico, potem pa gas na AC. Tok brihtni so lopovi, pa tut polcaji bi lahko bili.

tudi z ukradenimi tablicami se vozijo, mar ne ;)

tudi v ukradenih vozilih, mar ne :P

tebe so ustavili brez tabilice in ti si ustavil ... tudi meni se lahko zgodi, da jo izgubim, ampak bi ustavil in izbuljio oke, ko bi reku ... mulc, kje maš pa tablico :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, krucymucy pravi:

Jaz pa ne vem ce bi ustavil.

Vsakic ko sem ustavil, sem placal.

Js posod k se ustavm morm neki plaćat .. pa čeprav sam sebi kavo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker policist ustavi z namenom kasiranja, ker so jih tko sprogramiral, ne zato, da bi opozoril. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DinDiin pravi:

Ker policist ustavi z namenom kasiranja, ker so jih tko sprogramiral, ne zato, da bi opozoril. 

Ah kaj ti pa je...policist te ustavi,ker skrbi za varnost na cesti...za neznatne prekrske celo opozirijo(tako slisal) kokretne krsitelje pač oglobijo.  :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Nisem plačal prekrška v sloveniji že 10 let. Ne piši nekaj na pamet, pa delaj zaključkiv po svoje. 

Drugic te pa lepi prosim, ce se lahko vzdržiš komentarjev glede karjole. Nikjer nisem citiral tebe, niti te nisem žalil. Če si sposoben , se vsaj poskusi malo kulturno obnašati. Če nisi sposoben, preskoči moj komentar, ki ni namenjen tebi. Hvala.

Dokler boš pisal o našem delu, ti bom poskusil razložiti, kaj je delo inkasantov. Ker ga pač ne poznaš. 

Če nisi sposoben ne komentirati nečesa, kar ne poznaš, pač tipkaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ni posnetkov, ni dokazov :P ni drame, ni obsodbe dejanj.

Še bolj žalostno pa je da posnetke očitno šefi prodajajo, al pa jim jih ukradejo...kdo bi vedu, iz kombija se ne vidi :P

 

z lovom ni nič narobe, s popularizacijo objestnosti pa je. Temu se reče vplivanje na javno mnenje.

BDW tudi jaz sem se po Romuniji brez tablice vozil, pa ni bilo drame, so mi jo celo pomagali iskat.

Sem že pred časom napisal, da so idioti, ker dajejo novinarjem te posnetke. Potem pa še neki sočni naslovi v stilu “Divjal ...”. Brez veze se hvaliti z nekimi prekrški.  Ampak, vsak ima svojo pamet. 

Tukaj bi dobil prvo kazen in potem avtovleko. Če verjameš :P

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

zgolj hipotetično, da jaz ukradem moped, ukradem še tablice, mar ne :P problema nema vozim po pravilih in mi nihče ne bo nič rekel.

definitivno pa se motorjev ne krade tako, da daš dol tablico, potem pa gas na AC. Tok brihtni so lopovi, pa tut polcaji bi lahko bili.

Mogoče te bo kdo preveril. In bo potem filmski lov? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Pa lahko policija "uradno" posreduje posnetke prekrskov,ki jih posname provida novinarjem in s tem v javnost?

Na internetu je stran posvečena tistim, ki imajo označena vrata na avtu, da ne sedijo zadaj. 

Tam, točno tam, je naslov za takšna vprašanja. In za tistim naslovom je nekdo pooblaščen za tipkanje odgovorov. Menda ga še pošljejo. Ne vem pa, če mora prejemnik plačati poštarju njegovo storitev. 

pred 45 minutami, DinDiin pravi:

Ker policist ustavi z namenom kasiranja, ker so jih tko sprogramiral, ne zato, da bi opozoril. 

Res je. In tako bo, dokler bo takšno vodstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!