Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

IMG_20180707_121132.thumb.jpg.a39a57bdfa3da896755db6c389473217.jpg

Podkupnina za lepo obnašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

IMG_20180707_121132.thumb.jpg.a39a57bdfa3da896755db6c389473217.jpg

Poskusi z druge strani. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Poskusi z druge strani. 

Dami naredil kot naročili oz dali v roke policisti...in očitno res preveč filtrira,da njemu pokazalo 0.0...mogoce dobu nastavek za mladega šoferja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Poskusi z druge strani. 

Sem vleku, pa niso nič pijače not nalili :D

pohvalim pa korekten odnos.

pred 32 minutami, sesir pravi:

Dami naredil kot naročili oz dali v roke policisti...in očitno res preveč filtrira,da njemu pokazalo 0.0...mogoce dobu nastavek za mladega šoferja?

Je vprašala moja, če lahko tudi ona piha, pa ji ni hotel dati. Diskriminacija 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2018 ob 12:18, DAMI34 pravi:

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

IMG_20180707_121132.thumb.jpg.a39a57bdfa3da896755db6c389473217.jpg

In to sred gozda?

Borutt?

 

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2018 ob 15:26, DAMI34 pravi:

Sem vleku, pa niso nič pijače not nalili :D

a tkole :huh:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2018 ob 12:18, DAMI34 pravi:

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

A ti niso povedali da je vožnja v naravnem okolju prepovedana :twak: Valda so ti dali za pihat če se pa z Dukom po hosti preganjaš :ninja:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2018 ob 12:18, DAMI34 pravi:

Evo, danes so mi dali nastavek za kajenje, žal dobro filtrira. 0,00 :D

Sej ni čudn, da je 0.0, če si pa v sebe vleku. Frula deluje v obratni smeri k čik :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

A ti niso povedali da je vožnja v naravnem okolju prepovedana :twak: Valda so ti dali za pihat če se pa z Dukom po hosti preganjaš :ninja:

Pr nas se vozjo tolk, kot da bi bila zapovedana :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ZdravkoK pravi:

In to sred gozda?

Borutt?

 

:-)

nope, on ponavad kavo plača al pa jaz, odvisno kdo je na vrsti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 6. 2018 ob 0:38, Borutt pravi:

Učene glave so to napisale. 

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

To je pri Ktm-u malo dvoumno. Če gledaš "promocijski material" (proizvajalca) je pri Ktm-ih (vseh ki so malo bolj "terensko" usmerjeni) tablica pritrjena pod zavorno/pozicijsko luč in dejansko so tam v plastiko "vtisnjena" pritrditvena mesta (ležišča za matice) . Na vseh predstavitvah, testnih vožnjah in reklamah je tako. Torej je to mesto (eno od njih) , ki ga je predvidel proizvajalec. Dejstvo pa je, da to "mesto" ne izpolnjuje zahtev osvetlitve in naklona (čeprav je tablica dobro vidna in čitljiva) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, franc pravi:

To je pri Ktm-u malo dvoumno. Če gledaš "promocijski material" (proizvajalca) je pri Ktm-ih (vseh ki so malo bolj "terensko" usmerjeni) tablica pritrjena pod zavorno/pozicijsko luč in dejansko so tam v plastiko "vtisnjena" pritrditvena mesta (ležišča za matice) . Na vseh predstavitvah, testnih vožnjah in reklamah je tako. Torej je to mesto (eno od njih) , ki ga je predvidel proizvajalec. Dejstvo pa je, da to "mesto" ne izpolnjuje zahtev osvetlitve in naklona (čeprav je tablica dobro vidna in čitljiva) .

lp

In, ko ga kupiš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

In, ko ga kupiš? 

nov nima tablice .. če pritrdilno mesto obstaja tovarniško jim prineseš tablico in ti jo "strokovno montirajo" z računom .. ker ni aftermarket nosilca je vse bp . 

je pa res , da bo treba vsakič dokazovati , da je vse tovarniško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, thumper pravi:

nov nima tablice .. če pritrdilno mesto obstaja tovarniško jim prineseš tablico in ti jo "strokovno montirajo" z računom .. ker ni aftermarket nosilca je vse bp . 

je pa res , da bo treba vsakič dokazovati , da je vse tovarniško..

Vprašanje je bilo v zvezi predvidenega mesta za registrsko tablico. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, maus pravi:

rezultati akcije enoslednih vozil ... to je unih k so se po zadnem vozili :huh: :

Fabrško premočni mopedi? Sicer pa se je moj bivši sosed že z APN-6S vozu po zadnjem kolesu :fight2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

In, ko ga kupiš? 

 

Seveda obstaja tudi "legalna pozicija" (nekakšen podaljšek) .  Problem je, da je neuporabna, ker se nosilec zvija in ti zadnje kolo udari v tablico in si potem brez nje (pa ni treba ravno skakat za kaj takega, tudi na malo bolj luknjasti cesti odleti tablica) . Tega se očitno zavedajo tudi pri Ktm-u (ne naredijo sicer nič, razen da nosilec za "svoje potrebe" odstranijo, kar potem naredi tudi večina uporabnikov) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kupiš takšnega, da zadovolji paragrafe. Enako je bilo z mojim. Dokler mi ni vojska našla tablico. Potem je bil, kot iz reklame. Ampak kot je bil ustrezen. Še en motosvetovec se je prepričal v to. 

 

Ok, kot že "nastaviš" (čeprav bi potem zgledalo (pri mojem) , kot da nekaj manjka vmes, oz. bi bila malo "v luftu") , samo osvetlitve pa še vedno ni.

Se pa do sedaj še nihče ni vtaknil v "mojo izvedbo" pritrditve (sem dolgo vstrajal pri originalu, ampak po četrtem okvirčku in drugem "pobiranju" sem odžagal podaljšek in prestavil tablico) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res bi prosil, da se omejimo na zadeve, ki so v zvezi s STOP POLICIJA ter reševanji dotičnih problemov v zvezi s tem.

Za vse ostalo, so druge teme, pa tam nabijajte. 

obstaja: 

 

tule not pade vse drugo.

pa cestno črno sivo nabijanje, kjer se lahko karkol o prometu in povezanim nabija.

Velik dela mi boste prihranili, če se bo pisalo vsaj v prave teme.

Hvala najlepša. :D

ps. pa ko 1x premikam poste, kateri so citirani dvem, trem ali celo 4 osebam in to tekst, ki sodi v različne teme, mi ga je nemogoče razbiti in posledično gre tudi kaj v maloro ali napačno temo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.moskisvet.com/clanek/visoki_obrati/po-obvoznici-divjal-s-hitrostjo-311-km-h.html

Dirkač ogroža,policist,ki sledi z manj primernim vozilom za takšne hitrosti pa seveda ne,saj on mora pa službeni dolžnosti tako divjati...no v Italiji imajo vsaj policisti redna usposabljanja v teh avtih...

Vidu alfo 156 deteljico,lamborghini galardo,nekaj bmw...na usposabljanju...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosegel je skoraj maksimalno hitrost 311 kmh:? Tole ti napise novinar, kj pojma nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, sesir pravi:

http://www.moskisvet.com/clanek/visoki_obrati/po-obvoznici-divjal-s-hitrostjo-311-km-h.html

Dirkač ogroža,policist,ki sledi z manj primernim vozilom za takšne hitrosti pa seveda ne,saj on mora pa službeni dolžnosti tako divjati...no v Italiji imajo vsaj policisti redna usposabljanja v teh avtih...

Vidu alfo 156 deteljico,lamborghini galardo,nekaj bmw...na usposabljanju...

Kje si ti našel ogrožanje? Ko boš razčistil pojme, boš mogoče ugotovil, da obstaja tudi beseda prekršek in ne boš več bluzil o tem, kdo sme in, kdo ne sme divjati (po tvoje in od glupih novinarjev) oziroma, kdo sme prekoračiti najvišjo dovoljeno hitrost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

oziroma, kdo sme prekoračiti najvišjo dovoljeno hitrost. 

Sme? Ker pri tem ne ogroža?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, sesir pravi:

Sme? Ker pri tem ne ogroža?

Ker ti niso jasne osnovne zadeve, se ne zapletaj z nečim takšnim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!