Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

4 minutes ago, thumper said:

me zanima kakšna reakcija bi bila ko bi nek bančni uradnik kar tako "iz heca" nekomu spraznil račun ,,,

Ali pa, da bi Cerar objavil, da gre DDV na 25%, potem pa reče: "C'mon ljudje, kje ste zgubili smisel za humor... sej ni cudno da je svet tle kjer je, vsi zagrenjeni in zafrustrirani ter obremenjeni z drugimi... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motolover pravi:

Ali pa, da bi Cerar objavil, da gre DDV na 25%, potem pa reče: "C'mon ljudje, kje ste zgubili smisel za humor... sej ni cudno da je svet tle kjer je, vsi zagrenjeni in zafrustrirani ter obremenjeni z drugimi... "

ni ravno tako.. to s smislom za humor nima veze ... dejstvo je , da je neka stvar bila izvedena - ne samo napovedana in preklicana .. torej v obeh primerih obstaja utemeljen sum zlorabe položaja kar pa pri tvojem primeru pomeni samo neprofesionalnost politika kar pa ni dejanje , za katerega bi moral kazensko ali disciplinsko odgovarjati .. je pa taka ali podobna neslana šala lahko predmet civilne tožbe ..

in dvig ddv-ja je za vse enak..kar pa za neko potezo uradne osebe s pooblastili ali nekega bančnega uslužbenca , ki sta se obvezala s podpisom pogodbe o zaposlitvi z zahtevanimi pogoji , da bosta te pogoje upoštevala in izpolnjevala in ob njunih dejanjih prekoračitve ne velja ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

me zanima kakšna reakcija bi bila ko bi nek bančni uradnik kar tako "iz heca" nekomu spraznil račun ,,,

to je pri sanjah .. če bi hotel zmagat zmagovalne zmagovalce zmagovalnih zmagoslavcev bi moral nrdit polcajskega psa ..

To ni primeren primer ,saj v našem primeru ni nobeden čutil nobenih negativnih posledic ,temveč veselje na koncu. 

pred 7 urami, thumper pravi:

ni ravno tako.. to s smislom za humor nima veze ... dejstvo je , da je neka stvar bila izvedena - ne samo napovedana in preklicana .. torej v obeh primerih obstaja utemeljen sum zlorabe položaja kar pa pri tvojem primeru pomeni samo neprofesionalnost politika kar pa ni dejanje , za katerega bi moral kazensko ali disciplinsko odgovarjati .. je pa taka ali podobna neslana šala lahko predmet civilne tožbe ..

in dvig ddv-ja je za vse enak..kar pa za neko potezo uradne osebe s pooblastili ali nekega bančnega uslužbenca , ki sta se obvezala s podpisom pogodbe o zaposlitvi z zahtevanimi pogoji , da bosta te pogoje upoštevala in izpolnjevala in ob njunih dejanjih prekoračitve ne velja ..

 

A imaš v pogodbi o zaposlitvi napisano da lahko med delovnim časom kadiš izven delovnega mesta in delovno mesto zapustiš ,kljub temu da nimaš strank ..........dej bodi ali imej človeški čut tudi za druge,ne samo za sebe !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, thumper pravi:

me zanima kakšna reakcija bi bila ko bi nek bančni uradnik kar tako "iz heca" nekomu spraznil račun ,,,

to je pri sanjah .. če bi hotel zmagat zmagovalne zmagovalce zmagovalnih zmagoslavcev bi moral nrdit polcajskega psa ..

Ne mešaj hrušk in jabolk... v tem primeru bi prišlo do škode... 

Glej, k meni pride kolega, reče da rabi limit in jaz mu kot iz topa ustrelim da ga ne more dobiti... (seveda iz heca)

A to zate pomeni, da ne delam po PSu? 

pred 23 urami, motolover pravi:

Ali pa, da bi Cerar objavil, da gre DDV na 25%, potem pa reče: "C'mon ljudje, kje ste zgubili smisel za humor... sej ni cudno da je svet tle kjer je, vsi zagrenjeni in zafrustrirani ter obremenjeni z drugimi... "

Motolover, ne pretiravaj... v tem primeru se gre za štos med prijatelji... 

Sicer pa, kako gledaš na 1. april in na zo, da mediji takrat objavijo 2-3 novice v hecu?? Si zgrožen takrat ane?

pred 22 urami, motolover pravi:

V namišljenem odgovoru Cerarja sem samo citiral Motozajebanta...

Pol pa se nauci citirat :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, motozajebant said:

Ne mešaj hrušk in jabolk... v tem primeru bi prišlo do škode... 

Glej, k meni pride kolega, reče da rabi limit in jaz mu kot iz topa ustrelim da ga ne more dobiti... (seveda iz heca)

A to zate pomeni, da ne delam po PSu? 

Motolover, ne pretiravaj... v tem primeru se gre za štos med prijatelji... 

Sicer pa, kako gledaš na 1. april in na zo, da mediji takrat objavijo 2-3 novice v hecu?? Si zgrožen takrat ane?

Podal so tako pametne argumente, da nimam kaj odgovoriti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sta me v nekem naselju pred Vinico ustavili dve policajki. Najprej sta me namerili z radarjem, potem zaustavili. Radar je pokazal, da nisem šel prehitro, pogledali sta dokumente, obvezno opremo in mi dali pihati. Napihal sem 0,0 in ju na koncu vprašal zakaj sta me ustavili, čeprav nisem šel prehitro. Odgovor je bil, da imajo zdaj za motoriste poostren nadzor zaradi nesreč in bi me ustavili tudi če ne bi imeli pri sebi radarja. Skratka: prvo pomoč s seboj, skozi naselja po omejitvah, o pitju pa ne bom izgubljal besed. Mogoče je zdaj prilika za nove navade, oziroma opuščanje starih :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, motolover pravi:

Danes sta me v nekem naselju pred Vinico ustavili dve policajki. Najprej sta me namerili z radarjem, potem zaustavili. Radar je pokazal, da nisem šel prehitro, pogledali sta dokumente, obvezno opremo in mi dali pihati. Napihal sem 0,0 in ju na koncu vprašal zakaj sta me ustavili, čeprav nisem šel prehitro. Odgovor je bil, da imajo zdaj za motoriste poostren nadzor zaradi nesreč in bi me ustavili tudi če ne bi imeli pri sebi radarja. Skratka: prvo pomoč s seboj, skozi naselja po omejitvah, o pitju pa ne bom izgubljal besed. Mogoče je zdaj prilika za nove navade, oziroma opuščanje starih :)

 

 

Sigurno ne delata po PSu glede na to da si ti vozil v mejah normale??? Aja ne, sej ubistvu te imata pravico ustavit ane? Upam, da si zdaj dojel moj point motolover.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimata me pravice ustaviti iz svojih osebnih razlogov. 

Bistvo objave o včerajšnjem ustavljanju je opozorilo forumašem o poostrenem nadzoru. O tvojem osebnem mnenju o pravilnosti samovoljnega dela javnih uslužbencev smo že razčistili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ravno včeraj sem na 24kur poslušal, kako smo vsi zbezlali, odkar ne kasirajo. Sploh pametne buče agencije za varnost v prometu. 

Že tule mu dokažem da fali:

mestna redarstva in stacionarci še vedno kasirajo. Jp, dnara jim manjka, dnara.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče še ne veste :redarstva imajo večinoma v najemu vozila z radarji od privat firme / za Ljubljano ne vem točno, ostale manjše občine pa zihr /, 30% zaslužka pokasira privat firma ki ima te radarje.Govorim o radarjih ki so v raznih VW UP in podobno, recimo Postojnski radarji so taki.Zato pa če me že dobi radar upam da je to pravi policijski da gre denar vsaj v roke države in ne oderuhom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je variacija na afero MB radarji. Bo treba začeti novinarjem spet narekovati njihovo delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, jskrablin pravi:

To je variacija na afero MB radarji. Bo treba začeti novinarjem spet narekovati njihovo delo...

Ja, al pa kakšni ZMKS, da se premakne izza šankov!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

Glej, ravno včeraj sem na 24kur poslušal, kako smo vsi zbezlali, odkar ne kasirajo. Sploh pametne buče agencije za varnost v prometu. 

Že tule mu dokažem da fali:

mestna redarstva in stacionarci še vedno kasirajo. Jp, dnara jim manjka, dnara.

 

Če je do sedaj kdo dvomil, da se gre pri policijskih kaznih za prikrito obliko obdavčitve, si naj pogleda spodnjo slikco. Drugače pa ja, sam da ni policije na cesti pa vsi zdivjamo in znorimo. Slovenski novinarji pač... o AVP pa ne bi zgubljal besed. Oni so pač kup bednih birokratskih kruhoborcev. Smo meli na Vranskem lepo debato z inštruktorjem o paniki, ki so jo zagnali na AVP pa bogami i šire. Vsi v luft, kaj se to dogaja, kaj naredit, neki bo treba, neki neki neki neki neki, bla bla bla, jebite se kr*teni birokatski.

Ceste pa medtem propadajo, preventivnih akcij ni, kamoli resne iniciative za zbrcat folk na kak poligon. Vsaka čast @Borutt da se trudi v tej smeri. Take zgodbe se rešujejo v paketu (zakaj mi zavarovalnica ne prizna določenega popusta, če obiščem tečaj varne vožnje, npr), samo skakanje po luftu in "poostreni policijski nadzor" ne rešita ničesar. Navijači bojo pač hodli navijat tja, kjer ni policije. Policija bo pa še naprej delala po principu price/performance (kar delamo itak vsi) in bojo malo lovili naokoli po Ridah, pa stari primorski regionalki, Črni Kal, ipd. Jaz pa bom vmes prebijal zvočni zid na cesti Kočevje - Petrina, kjer z izjemo dveh naselij, Policije pač ni. Kot je ni v naseljih, razen na "garantirano kasiramo" točkah.

Če kaj, je policijska stavka dokazala, za ima inkasantski pristop k "zagotavljanju varnosti v prometu" praktično ničelni učinek na varnost. Je pa fini vir plačic za birokratske kruhoborce v JS, ranga ~ 5 - 7 mio €/mesec. Jaz upam, da se ne vrnemo na prejšnje stanje, ker v tem primeru je vso tole stavkanje brezveze.

 

36295.1460484733.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

 

...

.

 

36295.1460484733.jpg

Ima pa policijska stavka pozitiven vpliv na plačevanje kazni.

Resno pa, Koji kurac država ne izterja kazni od neplačnikov? Razlika med napisano in plačano je 3 in pol miljona €. Za ta denar bi lahko kar nekaj cestnih lukenj pokrpali. Ali pa kupili zemljišče za dirkališče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, maus pravi:

Za kontrolo dokumentov, te lahko policist ustavi kadarkoli :ninja: ... 

tut drugače te lahko, brez dab kontrolirou, lahko kako o vremenu porečeta :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

tut drugače te lahko, brez dab kontrolirou, lahko kako o vremenu porečeta :P

al si pa ogleduje motor :jezik: ... bez pipanja :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo nazaj sem doživo,  da je komaj ustavil - dohitel ,  in pol kak te to motor je

Da bi mu ......

Popravljeno . Popravil stuhec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se dogaja, da na sestanke hodijo neki inšpektorji, kateri vidijo cesto samo skozi okno, če imajo ravno takšno srečo s položajem pisarne in same stavbe. In predstavljajo prometno problematiko oziroma govorijo o pomembnosti prometne varnosti. Na vse ostalo pozabijo ali pa jih ne zanima. Torej želijo ukrepe, kateri prinesejo € in ne neke ukrepe, kjer sta samo slava in trepljanje po rami. Izpad € zaradi neizrečenih kazni jih muči. Menda so se obrisali pod nosom za 15 milijonov €. Pa sem včeraj slišal tistega ministra z alkoholom v organizmu, da bo treba ta denar dobiti od nas in sicer naj bi nam vzeli od tistega kupčka, katerega nam bo uspelo dobiti na pogajanjih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Za kontrolo dokumentov, te lahko policist ustavi kadarkoli :ninja: ... 

Tudi ob polnoči v gatah!
Hja, ne vem zakaj takšna panika .... zaradi mene lahko stavkajo ali pa ne, težko bodo od mene pokasirali, ker sem "pridn".

Me pa je šokirala izjava včeraj po TVju, da policiste krivijo za število žrtev med motoristi. Takšno izjavo lahko da samo retardiran človek in nihče drug in tega imamo mi za izvoz. Nesreča nikoli ne počiva, če si pa nepazljiv in divjak, pa pride še prej ne glede na to ali policisti stavkajo ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

...
Me pa je šokirala izjava včeraj po TVju, da policiste krivijo za število žrtev med motoristi. ...

In kateri kreten je to odvalil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!