Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

da, vsakega lahko ustavijo in prekontrolirajo po zakonu, to je namreč del njihovih nalog. Izbor koga ja in koga ne, pa je prepuščen njim samim. Lahko ustavijo koga ki grdo zgleda, bejbo ki ful dobr zgleda, al pa mene k sm sumljiv brez las. V bistvu lahko ustavijo vsakega kmeta, pa tu ne gre za prekoračitev pooblastil.

Enako je s kontrolo potnih listov, lahko pogleda, lahko ne, kapišiš?

 

.

... hmmmmmm ... vidm, da policaj sploh ni tko slabo bit ... :eek:

...  ustavljajo bejbe k ful dobr zgledajo ... :O 

... pa še plačani so zato ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... hmmmmmm ... vidm, da policaj sploh ni tko slabo bit ... :eek:

...  ustavljajo bejbe k ful dobr zgledajo ... :O 

... pa še plačani so zato ... :P

tut kasirajo jih lahko :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

tut kasirajo jih lahko :ras:

.

... naaaa ... še to ... :eek:

... ponavad dobrim bejbam plačujejo ... :sleep2:

... tuki je pa glih obratno ... :kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, pik1 pravi:

.

... naaaa ... še to ... :eek:

... ponavad dobrim bejbam plačujejo ... :sleep2:

... tuki je pa glih obratno ... :kva2:

 

sm ti reku, za policaja bi šel, ne pa vlagalca kumaric :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

sm ti reku, za policaja bi šel, ne pa vlagalca kumaric :P

.

... sej glih razmišljam, če bi se še na eno večerno šolo vpisal ... :sleep2:

... da bodo pol tud men dobre bejbe plačvale ... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, pik1 pravi:

.

... sej glih razmišljam, če bi se še na eno večerno šolo vpisal ... :sleep2:

... da bodo pol tud men dobre bejbe plačvale ... :kva2:

sj to ti lah tut zdej, črno škatlo dej zraun ceste, pa položnice si naprintej, gor pa ne pozabi svoj TTR napisat :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

da, vsakega lahko ustavijo in prekontrolirajo po zakonu, to je namreč del njihovih nalog. Izbor koga ja in koga ne, pa je prepuščen njim samim. Lahko ustavijo koga ki grdo zgleda, bejbo ki ful dobr zgleda, al pa mene k sm sumljiv brez las. V bistvu lahko ustavijo vsakega kmeta, pa tu ne gre za prekoračitev pooblastil.

Enako je s kontrolo potnih listov, lahko pogleda, lahko ne, kapišiš?

 

a bi si ti prebral tako kot sem napisal? prekoračitev pooblastil ali njihova zloraba v privatne namene ni v skladu s pravili službe prav tako ni dovoljeno nesmotrno porabljanje proračunskega denarja v te namene - "fora " ..basta. 

pred 4 urami, Borutt pravi:

. Tisto o delitvi "dobička" je zgodbica za otroke. 

verjetno tako dobra zgodbica kot tista o inkasantskih normah policistov na terenu ... 

pred 5 urami, Borutt pravi:

Napisal sem ti primer padca na dirkališču. In mi še nisi odgovoril, ampak se izmikaš in nabijaš. Torej , kdo je kriv za padec oziroma kaj je krivo za padec, ko so razmere idealne in motor brezhiben ?

V prometni nesreči, kjer naj bi se napisalo, da voznik ni prilagodil hitrost vožnje ... se mora to opisati oziroma podkrepiti z dokazi, kar pa so sledi.

Brez teh dokazov se ne more pisati o tem, da voznik hitrosti vožnje ni prilagodil ..., saj je vse skupaj samo zgodbica kar pa ni strokovno in morebiti tudi ni zakonito. 

Pravzaprav pa bi morali pogledati posamične primere, da bi lahko ugotovili kaj pametnega. Zato pa je napisan prvi odstavek. 

 

 

 

Ob 12. 3. 2016 at 19:43, Borutt pravi:

 

Vprašaj odvetnika. 

dvojna merila - konstanta slovenije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

 

a bi si ti prebral tako kot sem napisal? prekoračitev pooblastil ali njihova zloraba v privatne namene ni v skladu s pravili službe prav tako ni dovoljeno nesmotrno porabljanje proračunskega denarja v te namene - "fora " ..basta. 

 

ni nobena basta, ti mi pojasni kje je bila tu zloraba v privatne namene? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, vem iz prve roke kako se to dela če občinsko redarstvo nima svojega radarja.Možno, da pa je postojnski njihov, veliko jih pa ni saj obstaja podjetje v Slo, ki daje v najem mobilne radarje z "posadko vred".To ni nobena zgodbica za otroke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BMWflar pravi:

Ni res, vem iz prve roke kako se to dela če občinsko redarstvo nima svojega radarja.Možno, da pa je postojnski njihov, veliko jih pa ni saj obstaja podjetje v Slo, ki daje v najem mobilne radarje z "posadko vred".To ni nobena zgodbica za otroke!

Dela se tako, da občina najame radar in ga plača na dan uporabe. Vse plačane kazni gredo v proračun občine. 

Ta tvoja zgodbica o deljenju "dobička" je pač zgodbica ali pa nekaj nečednega. V kolikor si prepričan v svoj prav, prijavi dotično osebo in bodo organi preiskali njeno poslovanje oziroma primerjali izdane in plačane kazni s prilivom v občinsko blagajno. Ne pozabi biti dosegljiv, ker te bodo potrebovali za pričanje v primeru kuvert pod mizo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da sem prepričan, vem da je tako.Zakaj bi prijavil, komu le?Zadeva je čist zakonita.Dosegljiv sem vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2016 at 8:14, maus pravi:

mene ustaujo namensko, da si ogledajo najboljši motor na svetu :jezik:

kontrola dokumentou .... kaj sm pa storu ... nč ... hud stroj maš, pa bi ga rt mau gledu ... no pa poglej ... a zdj lahko grem ... ja seveda, pa srečno vožnjo in še naprej po omejitvah kot do sedaj ... seveda guspot policist in lep dan še naprej ... wrom wrom .... WROOOOOOOOOOOOOOOOOOM

:ninja: 

točn tko se je zgodl u soboto .... pa še ena novinarka ... full so gledal lep motor ... pipau ga pa ni nihče .... bulil so :eek:

vse po propisima .... itak :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, BMWflar pravi:

Ne da sem prepričan, vem da je tako.Zakaj bi prijavil, komu le?Zadeva je čist zakonita.Dosegljiv sem vedno.

Spodnji odstavek nekega člena je iz zakona. 

(9) Globe, plačane za prekrške, so prihodek države oziroma samoupravne lokalne skupnosti, če so plačane za prekrške, ki jih je pravnomočno izrekel prekrškovni organ te samoupravne lokalne skupnosti, ki je za odločanje o prekrških pooblaščen z zakonom, s katerim so določeni ti prekrški. Globe, plačane za prekrške, ki so predpisani z odloki samoupravnih lokalnih skupnosti, in pravnomočno izrečene z odločbami prekrškovnih organov samoupravne lokalne skupnosti, so prihodek tiste samoupravne lokalne skupnosti, katere predpis je bil kršen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, maus said:

točn tko se je zgodl u soboto .... pa še ena novinarka ... full so gledal lep motor ... pipau ga pa ni nihče .... bulil so :eek:

vse po propisima .... itak :jezik:

 

Si bil po porocilih ja :D si lepo ustavil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Si bil po porocilih ja :D si lepo ustavil :P

po sprednem ustavu  .. po zadnem sem pa odpelu :P

pa pihu sm .. pa umes še prdnu ... zanalašč :P

zato so me pa izrezali :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Dela se tako, da občina najame radar in ga plača na dan uporabe. Vse plačane kazni gredo v proračun občine. 

Ta tvoja zgodbica o deljenju "dobička" je pač zgodbica ali pa nekaj nečednega. V kolikor si prepričan v svoj prav, prijavi dotično osebo in bodo organi preiskali njeno poslovanje oziroma primerjali izdane in plačane kazni s prilivom v občinsko blagajno. Ne pozabi biti dosegljiv, ker te bodo potrebovali za pričanje v primeru kuvert pod mizo. 

 

:lol1:Ja ja vse spet lepo po črki zakona:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa je najemnina tako nerealno visoko dogovorjena , da dosežejo razmerje 30:70...big deal se je tako dogovorit , da je po zakonu , ki verjetno nima zapisano maksimalnega dovoljenega zneska dnevnega najema..podjetje pa v ceniku zapisano "cena po dogovoru " ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne štrajkajo več .....

http://www.rtvslo.si/slovenija/v-cetrtek-ne-imejte-pretezke-noge-radarji-vas-bodo-lovili-na-kar-600-lokacijah/390952#

To ni več normalno, štrajk policistov gledajo samo preko denarja:sleep2: policiste smo podpirali pri njihovi stavki in velika večina je bila na njihovi strani ........me zanima kje bodo policisti ko bo treba udart po raji in prinesti izgubljeno nazaj v blagajno .  Ko si bodo zagotovili boljše pogoje,na kateri strani mislite da bojo ........vam že jaz povem ......užgi po siromaku :)

Pa mislim, da treba izločit tistih par kretenov, ki nažigajo čez naselja toda velika večina bo spet naj....   za prekrške, ki v normalnih urejenih državah, dobiš ali opozorilo ali pa vsaj primerno kazen prekršku .....

http://www.finance.si/8843693/Policijska-stavka-se-bliza-koncu-zdaj-lepo-pripravite-denarnice?cctest&

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor se zdaj Policija spravi nazaj za inkasantvo, se je s stavko doseglo 0. Par frišnih gum za avte, vse ostalo vključno s slabimi razmerami za delo, sranje po glavi od zgoraj dol, vloga pepčka ki pobira davščine za gospodo pa ostane isto. Velik uspeh, ni kaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorte zase, jaz ne podpiram stavk...nobenih

končno spet mal reda na cest, zato so plačani. Men tudi plačajo samo če kaj naredim, če stavkam ne dobim nič. Jaz grem za policaja, redna plača, tud če stavkam. bljak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en red pa mora bit .. tut na cestah, pa so policaji tam al pa ne .... sj policaji ne navijajo gas voznikom, niti jih ne silijo voziti skozi rdeče ... saj sam zakon to prepoveduje....

aja .. če jih pa ni, potem zakoni, omejitve in razne prepovedi, ne veljajo več :?

nisam ja odavde :dry: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostno je to, da država (in njena mafija) izkoriščajo izgovor, da so vsi podivjali na cesti, za izsilitev konca stavke policije. Primanjkuje jim 13mio€ in blagajno bi radi začeli polniti. To nima nobene zveze z mojo varnostjo na cesti, nobene!!!!

In še bolj žalostno je, da vsi ti kreteni, ki skrbijo samo za lastni žep in nesmotrno porabo davkoplačevalskega denarja, mislijo da je skrajni domet policaja, pisanje položnic. Sramota.

Stavka je zakonsko dovoljena in vsak lahko stavka. Tut Pajkica. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, pajkica pravi:

govorte zase, jaz ne podpiram stavk...nobenih

končno spet mal reda na cest, zato so plačani. Men tudi plačajo samo če kaj naredim, če stavkam ne dobim nič. Jaz grem za policaja, redna plača, tud če stavkam. bljak

Nisem opazil nobene razlike pred, med in po stavki. Tudi ljudje vozijo isto, kot takrat ko ni bilo stavke. Mogoče pa to velja samo za naš konc Slovenije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm rekla, grem stavkat, če mi bo dami dal plačo, z veseljem!

aja, država živi od davkov, kazni (ne samo "cestnih" )..iz tega denarja se plača sociala, to da vaši otroc lahko brezplačno se šolajo, pa ne da se mi naštevat..torej če ni denarja od kazni, tudi denarja za ostalo ni.

če pa ste vsi nedolžni kot pišete, kaj se sekirate če vas policaj ustavi, pač zapravlja samo svoj čas, kasiral pa itak ne bo nič.

lepo ga pozdravite, mal podebatirate in greste naprej, simpl.

p.s. kolk ste nabral za mojo plačo da začnem??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!