Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

 

Predstavnik policije bo to gladko demantiral ........kaj nabijaš, koliko tablet poješ, te boli in kaj ti ni jasno :D pa mal drame bo še :P

Prispevek je o mestnem redarstvu. Ti tableta ni prijela, pa si to pomembno dejstvo spregledal  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Lepo in vse povedano....

Inkasanti

včasih je bila tabla na začetku ograje se mi zdi ...ali pa še nižje dol ..ne vem odkod spreminjanje mej naselja , če od odcepa desno ni več direktnega naselja saj je ločeno z ograjo ..

https://www.google.at/maps/@45.9620446,14.2844552,3a,37.5y,275.35h,83.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFx6wbvLhroZ4xKfTRkTv1w!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Prispevek je o mestnem redarstvu. Ti tableta ni prijela, pa si to pomembno dejstvo spregledal  ?

Ja in . A ne smeš podat mnenje kaj si misliš o prispevku čeprav nisi redar, ker podajaš mnenje o psihofizićnem stanju mene pa tud nisi nobene veje zdravnik?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Prispevek je o mestnem redarstvu. Ti tableta ni prijela, pa si to pomembno dejstvo spregledal  ?

dejansko se tisto bando od inkasantov vidi na posnetku samo od 9,20 do 9,28 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

in povedal, katero vso opremo ima

Je to misljeno, kot obvezno opremo ali dodatno opremo na motorju?

Kako je z rezervnimi zarnicami pri motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Slow pravi:

Je to misljeno, kot obvezno opremo ali dodatno opremo na motorju?

Kako je z rezervnimi zarnicami pri motorju?

Če polcaji gledaj tak lep moped kot je moj, jih zanima dodatna oprema, če gledajo ostale jih zanima obvezna oprema :D

Rezervne žarnice niso obvezne, če ti crkne voziš z dolgo. Ali pa si daš pod sedež še eno rezervno žarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Če polcaji gledaj tak lep moped kot je moj, jih zanima dodatna oprema, če gledajo ostale jih zanima obvezna oprema :D

Rezervne žarnice niso obvezne, če ti crkne voziš z dolgo. Ali pa si daš pod sedež še eno rezervno žarnico.

Kaj šele, če bi bil z Ninjo ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Kaj šele, če bi bil z Ninjo ....

pol bi samo pomahali naj grem naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ker sm zaveden Slovenc, sem se danes pridružil vseslovenski akciji hitrost ubija in poskrbel, da bo statistični urad imel kaj delati. Že po 300m vožnje, sta me prijazna policista ustavila, povedala, da imajo akcijo in vljudno povprašala po dokumentih. Ker sem dober človek po srcu, sem jima takoj izročil prometno in vozniško, nakar sem si vzel 15 minut, da sem jima razkazal motor in povedal, katero vso opremo ima. Ker jima je bilo dolgčas (nobena kurba noče prehitro vozit) sta še pohvalila moj kombinezon in čelado, ter se zapletla v debato okrog moje nesreče. 

Na koncu smo se razšli kot dobri prijatelji, saj smo ta dan storili nekaj pomembnega za našo državo. Namreč, nič nismo prispevali barabam lopovskim!!!!

Sej ko si se ti hvalu kakšen bike maš sm te jaz ranjen čaku na Kalu :twak:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda inkasantska!!! Poglejte statistiko zadnjih 10 let koliko ste naredili za preventivo, da bi bilo manj mrtvih in poškodovanih. Kaj je naredil Zajc pa Žlender lopovsko. Kje sta sedaj, mogoče še na boljšem delavnem mestu!  :SS  (si ko fijakarski konj) sej bo vedel za koga gre.

Ob ‎20‎.‎4‎.‎2016 at 9:40, I30 pravi:

Driska si navadna. Pokaž tablco, pa užgi, če si junak.:twak: Drgač se pa ne napihuj! 
Tipičen bmflar, sam gobec pa sapa!:SS

Jaz bi ga s tablico po gobcu... pa sem tudi benflar :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Sej ko si se ti hvalu kakšen bike maš sm te jaz ranjen čaku na Kalu :twak:

ful si trpel ob kavici in kokti na sončku. Pa brazgotin si nisva pokazala, ker ni blo Mausa :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Ja in . A ne smeš podat mnenje kaj si misliš o prispevku čeprav nisi redar, ker podajaš mnenje o psihofizićnem stanju mene pa tud nisi nobene veje zdravnik?

:jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Port Folio pravi:

Vprasanje (verjetno kar za @Boruta) ali je slikanje z nadvozov (pa to ne glede s katere strani), po pravilih zakona, in nato zaracunanje kazni?

Razumem, da si priboris kazen, ko te:

- nameri stacioniran radar

- te tasaci provida

- te nameri policaj/m. reditelj z rocni radarjem na cesti na kateri peljes ti proti njemu

glede druge lege (visje/nizje/s strani, itd.), visine je pa malo skregano s fiziko, na tocno izmerjeno hitrost vozila, nanasa se na zgornje vprasanje.

Lepo prosim, "kmecko" razlago, ne izsek iz zakona v koliko le ta obstaja. 

:dry:

Ker si prosil, da ne lepim delov zakona, ti bom ustregel in prilepil del pravilnika. Za kmečko dojemljive je odgovor da. 

Sedaj pa še ti pojasni skreganost s fiziko. 

 

-        »merilna os« je navidezna premica, v smeri katere merilnik hitrosti meri hitrost merjenega vozila;

-        »kosinusni pojav« je fizikalni pojav, ki nastane, ko je merilna os merilnika hitrosti pod določenim kotom v ravnini ali prostoru izmaknjena iz smeri vožnje merjenega vozila;

27. člen

(kosinusni pojav)

Merilniki hitrosti lahko korigirajo vpliv kosinusnega pojava na izmerjeno hitrost vozila, ki nastane zaradi odmika merilne osi od smeri vožnje merjenega vozila.

 

 

pred 14 urami, HD-Dyna pravi:

Pa saj ga že sprašujem en teden pa nič konkretnega, kar bi lahko navedel v svoji pritožbi :blush:

Verjetno nisi pravilno postavil vprašanje, kar je posledično privedlo do nerazumevanja. 

Varnostna razdalja je razdalja do spredaj vozečega vozila. Seveda po istem prometnem pasu in vsaj v istem tednu.

V kolikor si dobil slikico, pomeni, da si storil prekršek. Slika ne laže in ti pove ali se res storil prekršek ali ga nisi (preberi podatke na sliki). V času storitve prekrška nisem bil s teboj in ne poznam vseh okoliščin. Torej samo ti veš, kaj se je dogajalo v času prekrška. 

Z zahtevo za sodno varstvo lahko dokazuješ svoj prav. Seveda bodo tudi policisti dokazovali svoj prav s sliko. Imaš kakšen močnejši argument ? Ker izjava, da se je nekdo "vrinil" pred teboj, ne bo ravno dober argument, saj se vozila na sliki ne premikajo. 

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, thumper pravi:

to so verjetno v drugih evropsih državah pometali ven iz uporabe ker je statično merjenje namesto video zapisa - za pri nas bo pa u redu dokler se folk ne bo preveč pobunil..

 

pred 5 urami, Borutt pravi:

Varnostna razdalja je razdalja do spredaj vozečega vozila. Seveda po istem prometnem pasu in vsaj v istem tednu.

V kolikor si dobil slikico, pomeni, da si storil prekršek. Slika ne laže in ti pove ali se res storil prekršek ali ga nisi (preberi podatke na sliki). V času storitve prekrška nisem bil s teboj in ne poznam vseh okoliščin. Torej samo ti veš, kaj se je dogajalo v času prekrška. 

Z zahtevo za sodno varstvo lahko dokazuješ svoj prav. Seveda bodo tudi policisti dokazovali svoj prav s sliko. Imaš kakšen močnejši argument ? Ker izjava, da se je nekdo "vrinil" pred teboj, ne bo ravno dober argument, saj se vozila na sliki ne premikajo. 

kredibilnost in dokazi na nivoju inkasantov.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

kredibilnost in dokazi na nivoju inkasantov.. 

Pisanje pa na nivoju debilov:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste mal mnj jambral en video v skladu z naslovom teme.
Tiste, ki se repenčijo s mahanjem na gobec, bi jaz prav na brazilski način ustavljal:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Verjetno nisi pravilno postavil vprašanje, kar je posledično privedlo do nerazumevanja. 

Varnostna razdalja je razdalja do spredaj vozečega vozila. Seveda po istem prometnem pasu in vsaj v istem tednu.

V kolikor si dobil slikico, pomeni, da si storil prekršek. Slika ne laže in ti pove ali se res storil prekršek ali ga nisi (preberi podatke na sliki). V času storitve prekrška nisem bil s teboj in ne poznam vseh okoliščin. Torej samo ti veš, kaj se je dogajalo v času prekrška. 

Z zahtevo za sodno varstvo lahko dokazuješ svoj prav. Seveda bodo tudi policisti dokazovali svoj prav s sliko. Imaš kakšen močnejši argument ? Ker izjava, da se je nekdo "vrinil" pred teboj, ne bo ravno dober argument, saj se vozila na sliki ne premikajo. 

Kaj pa moj posnetek iz avtokamere, kjer so gibljive slike in se točno vidi, da se je nekdo iz voznega pasu vrinil pred mano ?

Baje to ne jemljejo kot dokaz, čeprav je na posnetku datum, hitrost, ura, pospeški/pojemki, GPS lokacija ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

 

kredibilnost in dokazi na nivoju inkasantov.. 

tako so zakon zapisali, za kasirat :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, nazo13 pravi:

Sigurno kakšen bemflar.

Al pa wannabe bmflar. Ti so še hujš, ker še niso okusili grenkega razočaranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

:jezik:

Borutt, samo vseeno, kaj storiti v navedenem primeru HD-Dyna? Pelješ po LJ obvoznici, držiš varnostno razdaljo, z desne se vključi avto, ti zmanjša varnostno razdaljo, predno ti jo uspe povečat na zakonsko predpisano pa te nastrelja policaj z nadvoza in pošlje panoramsko z računom. Kako se izogniti plačilu?

Ponavadi si ne zapisujemo vseh številk avtomobilov, ki vozijo blizu nas, da bi jih potem lahko klicali za priče na sodišče, pa tudi je vprašanje, če so sosednji vozniki sploh opazili še manj zapomnili takšno običajno dogajanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, nazo13 pravi:

Borutt, samo vseeno, kaj storiti v navedenem primeru HD-Dyna? Pelješ po LJ obvoznici, držiš varnostno razdaljo, z desne se vključi avto, ti zmanjša varnostno razdaljo, predno ti jo uspe povečat na zakonsko predpisano pa te nastrelja policaj z nadvoza in pošlje panoramsko z računom. Kako se izogniti plačilu?

Ponavadi si ne zapisujemo vseh številk avtomobilov, ki vozijo blizu nas, da bi jih potem lahko klicali za priče na sodišče, pa tudi je vprašanje, če so sosednji vozniki sploh opazili še manj zapomnili takšno običajno dogajanje.

Saj ti je že zgoraj napisal, tvoja beseda proti policajevi sliki ... 

Sežeš v denarnico in poravnaš položnico ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, boych pravi:

Saj ti je že zgoraj napisal, tvoja beseda proti policajevi sliki ... 

Sežeš v denarnico in poravnaš položnico ... :(

Yp - in to čimprej, da je polovička :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!