Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 7 minutami, bikez pravi:

Nisem opazil nobene razlike pred, med in po stavki. Tudi ljudje vozijo isto, kot takrat ko ni bilo stavke. Mogoče pa to velja samo za naš konc Slovenije.

Tudi jaz opažam enako, mogoče sva iz istega konca Slovenije. Vozi se isto kot prej. Večina je ok, se pa seveda najdejo tudi kreteni, kot tudi prej. Praviloma so to v vsaj 10 let starih uber-wagnih ali 15 letnih bavarcih. Tako kot prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, pajkica pravi:

p.s. kolk ste nabral za mojo plačo da začnem??

Hmmm, mi mormo pa za svojo plačo zaslužit :blush:

A je kaj narobe z nami ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Hmmm, mi mormo pa za svojo plačo zaslužit :blush:

A je kaj narobe z nami ?

ja ne vem, jaz morm tut, kaj tle ni jasn? saj jaz ne štrajkam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pajkica pravi:

ja ne vem, jaz morm tut, kaj tle ni jasn? saj jaz ne štrajkam....

a  tebe tut delodajalec jebe ... ti odreja nezakonite naloge .... ne izplačuje tistega, kar bi po zakonu morau ... ti ne omogoča varno delovno okolje in orodje za opravljanje nalog, čeprav od tebe zahteva, da to izvajaš :?  ... 

ni vse črno belo ... je velik siuga umes :P ... štekaš ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

a  tebe tut delodajalec jebe ... ti odreja nezakonite naloge .... ne izplačuje tistega, kar bi po zakonu morau ... ti ne omogoča varno delovno okolje in orodje za opravljanje nalog, čeprav od tebe zahteva, da to izvajaš :?  ... 

ni vse črno belo ... je velik siuga umes :P ... štekaš ;)

 

ne štekam.... delat pejt, teb zgleda vse plača :P tut tist sivo vmes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pajkica pravi:

ne štekam.... delat pejt, teb zgleda vse plača :P tut tist sivo vmes....

js tut štrajkam .. že ceu mesec, pa ni nuben upazu :dry:

pojaču bom štrajk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

a  tebe tut delodajalec jebe ... ti odreja nezakonite naloge .... ne izplačuje tistega, kar bi po zakonu morau ... ti ne omogoča varno delovno okolje in orodje za opravljanje nalog, čeprav od tebe zahteva, da to izvajaš :?  ... 

ni vse črno belo ... je velik siuga umes :P ... štekaš ;)

To ti nas opisuješ ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

To ti nas opisuješ ?

zaenkrat sem opisoval policiste, vojsko, reševalce in gasilce 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Kaj ne štrajkajo več .....

http://www.rtvslo.si/slovenija/v-cetrtek-ne-imejte-pretezke-noge-radarji-vas-bodo-lovili-na-kar-600-lokacijah/390952#

To ni več normalno, štrajk policistov gledajo samo preko denarja:sleep2: policiste smo podpirali pri njihovi stavki in velika večina je bila na njihovi strani ........me zanima kje bodo policisti ko bo treba udart po raji in prinesti izgubljeno nazaj v blagajno .  Ko si bodo zagotovili boljše pogoje,na kateri strani mislite da bojo ........vam že jaz povem ......užgi po siromaku :)

Pa mislim, da treba izločit tistih par kretenov, ki nažigajo čez naselja toda velika večina bo spet naj....   za prekrške, ki v normalnih urejenih državah, dobiš ali opozorilo ali pa vsaj primerno kazen prekršku .....

http://www.finance.si/8843693/Policijska-stavka-se-bliza-koncu-zdaj-lepo-pripravite-denarnice?cctest&

Te premalo boli ? 

Ne mešaj pisarniških fikusov v uniformi s policisti, ker v pisarni je klima in gretje ter urejen urnik. Da ne omenjam plačnega razreda in vsega ostalega. Pri stavki je stvar v temu, da politika pritiska na politično nastavljene šefe, kateri pritiskajo naprej. V členu o omejevanju stavke piše, da moramo nadzirati promet in še neke druge stvari. In sedaj hočejo to izkoriščati in prisiliti k kaznovanju prekrškarjev. Ampak nadziranje prometa je tudi patruljiranje in opazovanje. 

Verjetno te močno boli, da pišeš neumnosti o udarjanju po raji zaradi polnjenja blagajne. Moral bi vedeti, da se kaznuje storilca in ne kar vse po vrsti. Če nekdo stori prekršek, mora pričakovati, da bo ustavljen in kaznovan. V primeru, da nekdo ne stori prekršek, se ta nekdo ne kaznuje. Je to jasno ? 

Policija ni na nobeni strani. Samo ti tega nočeš razumeti in nekaj nabijaš. 

Pa ne omenjaj kretene, ki nažigajo čez naselja. Karma je prasica. O kaznovalni politiki v tujih državah nimaš pojma in spet nekaj nabijaš. Pri nas je alkohol strogo sankcioniran in je kazen kakšen tisočak in nekaj pešačenja. Vprašaj Italijane, koliko tisočakov in koliko časa izgubijo. Ali pa se pozanimaj kje na severu, kako jih tam zamrznejo v primeru določenih neumnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pajkica pravi:

ne štekam.... delat pejt, teb zgleda vse plača :P tut tist sivo vmes....

Menjaj službo in delodajalca. Za takšnega lopova nima smisla delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, nazo13 pravi:

Menjaj službo in delodajalca. Za takšnega lopova nima smisla delat.

bom, evo že iščem :P banda pokvarjena, še štrajkat ne morem :( pa take pravice

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Te premalo boli ? 

Ne mešaj pisarniških fikusov v uniformi s policisti, ker v pisarni je klima in gretje ter urejen urnik. Da ne omenjam plačnega razreda in vsega ostalega. Pri stavki je stvar v temu, da politika pritiska na politično nastavljene šefe, kateri pritiskajo naprej. V členu o omejevanju stavke piše, da moramo nadzirati promet in še neke druge stvari. In sedaj hočejo to izkoriščati in prisiliti k kaznovanju prekrškarjev. Ampak nadziranje prometa je tudi patruljiranje in opazovanje. 

Verjetno te močno boli, da pišeš neumnosti o udarjanju po raji zaradi polnjenja blagajne. Moral bi vedeti, da se kaznuje storilca in ne kar vse po vrsti. Če nekdo stori prekršek, mora pričakovati, da bo ustavljen in kaznovan. V primeru, da nekdo ne stori prekršek, se ta nekdo ne kaznuje. Je to jasno ? 

Policija ni na nobeni strani. Samo ti tega nočeš razumeti in nekaj nabijaš. 

Pa ne omenjaj kretene, ki nažigajo čez naselja. Karma je prasica. O kaznovalni politiki v tujih državah nimaš pojma in spet nekaj nabijaš. Pri nas je alkohol strogo sankcioniran in je kazen kakšen tisočak in nekaj pešačenja. Vprašaj Italijane, koliko tisočakov in koliko časa izgubijo. Ali pa se pozanimaj kje na severu, kako jih tam zamrznejo v primeru določenih neumnosti. 

ej si lepo napisal....pravljico :P

Merjenje varnostne razdalje z viaduktov, kasiranje na cestninskih in še par keš pointov.....jp..sankcioniranje prekrškov. 

Sej počak še mal, pa bodo izzumili znižanje plače policista, ki premal nakasira. Nč hudega, boš moral pač pričakovat, da boš sankcioniran za prekršek :D

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

ej si lepo napisal....pravljico :P

Merjenje varnostne razdalje z viaduktov, kasiranje na cestninskih in še par keš pointov.....jp..sankcioniranje prekrškov. 

Sej počak še mal, pa bodo izzumili znižanje plače policista, ki premal nakasira. Nč hudega, boš moral pač pričakovat, da boš sankcioniran za prekršek :D

 

 

 

Je vse to, kar si napisal, opredeljeno kot prekršek ? Če storiš prekršek, moraš pričakovati kazen. Simpl.

Verjetno si že pozabil, kaj sem napisal o takšnem načinu dela, kot ga opisuješ. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Je vse to, kar si napisal, opredeljeno kot prekršek ? Če storiš prekršek, moraš pričakovati kazen. Simpl.

Verjetno si že pozabil, kaj sem napisal o takšnem načinu dela, kot ga opisuješ. 

nism, nism....se tut strinjam z napisanim.

Sam kaj ko jim fali denar od kazni.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Če storiš prekršek, moraš pričakovati kazen. Simpl.

Borrut, vprašanje :

Če želim na LJ obvoznici voziti z varnostno razdaljo, kaj moram narediti ?????

Vaši pa lepo slikajo z nadvozov, saj ne morejo zgrešiti !!!  Bolano....

Če imaš zahtevano varnostno razdaljo, se vedno nekdo vrine vmes, ker ga boli k... za mojo varnostnor razdaljo, pa naj bo to na voznem ali prehitevalnem pasu...

Torej, boš dejal da je to življensko... Ne, inkasantsko !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Te premalo boli ? 

1

Ne mešaj pisarniških fikusov v uniformi s policisti, ker v pisarni je klima in gretje ter urejen urnik. Da ne omenjam plačnega razreda in vsega ostalega. Pri stavki je stvar v temu, da politika pritiska na politično nastavljene šefe, kateri pritiskajo naprej. V členu o omejevanju stavke piše, da moramo nadzirati promet in še neke druge stvari. In sedaj hočejo to izkoriščati in prisiliti k kaznovanju prekrškarjev. Ampak nadziranje prometa je tudi patruljiranje in opazovanje.

Verjetno te močno boli, da pišeš neumnosti o udarjanju po raji zaradi polnjenja blagajne. Moral bi vedeti, da se kaznuje storilca in ne kar vse po vrsti. Če nekdo stori prekršek, mora pričakovati, da bo ustavljen in kaznovan. V primeru, da nekdo ne stori prekršek, se ta nekdo ne kaznuje. Je to jasno ? 

Policija ni na nobeni strani. Samo ti tega nočeš razumeti in nekaj nabijaš. 

3

Pa ne omenjaj kretene, ki nažigajo čez naselja. Karma je prasica. O kaznovalni politiki v tujih državah nimaš pojma in spet nekaj nabijaš. Pri nas je alkohol strogo sankcioniran in je kazen kakšen tisočak in nekaj pešačenja. Vprašaj Italijane, koliko tisočakov in koliko časa izgubijo. Ali pa se pozanimaj kje na severu, kako jih tam zamrznejo v primeru določenih neumnosti. 

Sploh me ne boli ....

1.Bomo videli kako boste samo patruljirali in opazovali .....

2. Pa smo spet tam vaša mala "bibljija"  

Smo ti povedali kako in koliko primerov napačnega kaznovanja,smo ti povedali tudi o sodnem varstvu na katerega nas naslavljaš če se ne strinjamo z nepravično napisano kaznijo in to ne bla bla ampak dejanske osebne primere,poleg mene še par drugih .....

In neumnosti izvajate vi jaz jih pa potem samo napišem , seveda.

Zame boste (govorim v vsem postu splošno in ne osebno !) vedno eni navadni pajaci, ker ko me sredi mesta izločijo z lučkami in ustavijo poleg nepravilno parkiranih vozil in oglobijo ker nisem bil privezan,me oglobijo ker sem prekoračil 8kmh , me oglobijo če manjka žarnica itd .....to se zame imenuje UŽGI PO RAJI

In na kateri strani je policija smo že večkrat videli .....

Teb enostavno ni jasno .

3 Zame je kreten ko pripali po Viški 200kmh in čez vas 150kmh tega nisem nikoli počel ,nisem pa svetnik kot vi v modrem in o karmi mi ne pravi , jo poznam , pa tud plavi jo bojo lahko (boh ne daj)sam sej veš karma je kurba .

Ja seveda je ne poznam še vi ki bi jo morali vedet na pamet gledate v knjižice . Sem pa izluščil nekaj primerov na katerih ugotavljam da smo banana republika, ki zna preživet edino z odiranjem in inkasantstvom raje...V AUS me je dobil radar na Lavamundu , za prekoračitev najvišje dovoljene hitrosti za 30kmh sem dobil kazen 30€.......koliko je pri nas ?

Kar se pa tiče alkohola bi jih sam osebno zaprl ne samo kaznoval  ! 

Pa govorimo o kaznih kot je neprilagojena hitrost in ostalih debilnih po zakoniku in ne o pijanih voznikih,povzročenih nesrečah, takšne stvari treba sankcionirat najstrožje, pa tudi če bom kdaj v bodočnosti udeležen in kriv  kaj podobnemu, si bom to zaslužiul ,dal glavo dol in sprejel kazen brez pripombe . Nikoli pa ne bom sprejel brez besed, da me sredi ljubljanske obvoznice izloči provida ker sem po prazni cesti ,še enkrat poudarjam PRAZNI cesti v nedeljo zgodaj zjutraj vozil  po prehitevalnem pasu in me oglobi . Navedel sem ti že drugi primer .  Ja to je tisto plastično gledanje na stvari ! V osnovi sem bil obakrat v prekršku in seveda imate pravico napisat globo ......ampak je bil v obeh primerih to neko hudo kršenje cestnoprometnih predpisov ......in temu spet pravim UŽGI PO RAJI.

Skratka  podal si mi veliko komplimentov v svojem postu, jaz se tega bolj izogibam ker vidim širše kot  vi.

 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj že nehajo štrajkat , če je že treba radarje plačvat vsaj polcajem plačam, ne pa nekim redarstvom...pa še onim v ozadju.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BMWflar pravi:

Ma naj že nehajo štrajkat , če je že treba radarje plačvat vsaj polcajem plačam, ne pa nekim redarstvom...pa še onim v ozadju.

Redarji merijo samo po mestih , po magistralkah pa policaji , tako da si ga pol ko nehajo stavkat najeb....x2:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Redarji merijo samo po mestih , po magistralkah pa policaji , tako da si ga pol ko nehajo stavkat najeb....x2:P

Pr nas ni glih mest. Pa državna cesta je. 
Pa imamo vseen une občinske pajace z radarji.
Sej jim fakiča kažem, sam enkrat bo na slik poleg fakiča še cifra:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Borrut, vprašanje :

Če želim na LJ obvoznici voziti z varnostno razdaljo, kaj moram narediti ?????

Vaši pa lepo slikajo z nadvozov, saj ne morejo zgrešiti !!!  Bolano....

Če imaš zahtevano varnostno razdaljo, se vedno nekdo vrine vmes, ker ga boli k... za mojo varnostnor razdaljo, pa naj bo to na voznem ali prehitevalnem pasu...

Torej, boš dejal da je to življensko... Ne, inkasantsko !!!!

Bi rad odgovor na vprašanje ali je bil tvoj zapis retorično vprašanje ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bikez pravi:

Nisem opazil nobene razlike pred, med in po stavki. Tudi ljudje vozijo isto, kot takrat ko ni bilo stavke. Mogoče pa to velja samo za naš konc Slovenije.

Krvava statistika na dolenjskih cestah

Kakor je povedala tiskovna predstavnica novomeške policijske uprave Alenka Drenik, so se varnostne razmere na območju novomeške policijske uprave v prvih treh mesecih letošnjega leta občutno poslabšale glede na isto obdobje lani. V prometnih nesrečah je letos umrlo že pet ljudi, v istem obdobju lani smrtnih žrtev ni bilo. Policisti so obravnavali 91 prometnih nesreč s telesnimi poškodbami, kar je skoraj za tretjino več kot istem obdobju lani. Za 38 odstotkov se je povečalo število hudo telesno poškodovanih udeležencev prometnih nesreč, za 16 odstotkov pa je bilo več lažje poškodovanih. Skrb vzbujajoč je tudi podatek, da se je za 87 odstotkov povečalo število povzročiteljev prometnih nesreč, ki so vozili pod vplivom alkohola. Letos v prvem četrtletju je prometne nesreče povzročilo 43 pijanih voznikov, v istem obdobju lanskega leta pa 23.

:hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, I30 pravi:

Pr nas ni glih mest. Pa državna cesta je. 
Pa imamo vseen une občinske pajace z radarji.
Sej jim fakiča kažem, sam enkrat bo na slik poleg fakiča še cifra:O

Fakiča jaz vedno z užitkom kažem onim DARSovcem.Rad bi ga enkrat na gobec vžgal sam morm prej tablco snet z motorja, ampak enkrat ga bom zihr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!