Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Sploh me ne boli ....

1.Bomo videli kako boste samo patruljirali in opazovali .....

2. Pa smo spet tam vaša mala "bibljija"  

Smo ti povedali kako in koliko primerov napačnega kaznovanja,smo ti povedali tudi o sodnem varstvu na katerega nas naslavljaš če se ne strinjamo z nepravično napisano kaznijo in to ne bla bla ampak dejanske osebne primere,poleg mene še par drugih .....

In neumnosti izvajate vi jaz jih pa potem samo napišem , seveda.

Zame boste (govorim v vsem postu splošno in ne osebno !) vedno eni navadni pajaci, ker ko me sredi mesta izločijo z lučkami in ustavijo poleg nepravilno parkiranih vozil in oglobijo ker nisem bil privezan,me oglobijo ker sem prekoračil 8kmh , me oglobijo če manjka žarnica itd .....to se zame imenuje UŽGI PO RAJI

In na kateri strani je policija smo že večkrat videli .....

Teb enostavno ni jasno .

3 Zame je kreten ko pripali po Viški 200kmh in čez vas 150kmh tega nisem nikoli počel ,nisem pa svetnik kot vi v modrem in o karmi mi ne pravi , jo poznam , pa tud plavi jo bojo lahko (boh ne daj)sam sej veš karma je kurba .

Ja seveda je ne poznam še vi ki bi jo morali vedet na pamet gledate v knjižice . Sem pa izluščil nekaj primerov na katerih ugotavljam da smo banana republika, ki zna preživet edino z odiranjem in inkasantstvom raje...V AUS me je dobil radar na Lavamundu , za prekoračitev najvišje dovoljene hitrosti za 30kmh sem dobil kazen 30€.......koliko je pri nas ?

Kar se pa tiče alkohola bi jih sam osebno zaprl ne samo kaznoval  ! 

Pa govorimo o kaznih kot je neprilagojena hitrost in ostalih debilnih po zakoniku in ne o pijanih voznikih,povzročenih nesrečah, takšne stvari treba sankcionirat najstrožje, pa tudi če bom kdaj v bodočnosti udeležen in kriv  kaj podobnemu, si bom to zaslužiul ,dal glavo dol in sprejel kazen brez pripombe . Nikoli pa ne bom sprejel brez besed, da me sredi ljubljanske obvoznice izloči provida ker sem po prazni cesti ,še enkrat poudarjam PRAZNI cesti v nedeljo zgodaj zjutraj vozil  po prehitevalnem pasu in me oglobi . Navedel sem ti že drugi primer .  Ja to je tisto plastično gledanje na stvari ! V osnovi sem bil obakrat v prekršku in seveda imate pravico napisat globo ......ampak je bil v obeh primerih to neko hudo kršenje cestnoprometnih predpisov ......in temu spet pravim UŽGI PO RAJI.

Skratka  podal si mi veliko komplimentov v svojem postu, jaz se tega bolj izogibam ker vidim širše kot  vi.

 

 

Preveč tablet ? 

1. Ker si na obratih, se kvariš in ne dojemaš. Patruljiranje v času stavke. Bo sedaj procesor prežvečil podatek ? 

2. Ne vem, kakšne vere si, ampak tisto, kar omenjaš, je zakon. In policija mora delovati zakonito, kar pomeni iskanje primernih členov v zakonu. Karkoli drugega je ... 

In tebi še vedno ni jasno, da storilec prekrška plača kazen. Ampak so vedno drugi krivi za tvoje prekrške. Kako vem ? Ker si tako napisal in sicer so te ustavili poleg nepravilno parkiranih vozil. Pometanje pred čigavim pragom ? 

Če o strani misliš na izgrede na protestih, potem si resnično nepoučen o o snovnih zadevah. Naloge policije so varovanje življenja in premoženja ter vzdrževanje javnega reda in miru (na grobo in na hitro napisano). Kdorkoli protestira mirno, ne more pričakovati batin. Vsi ostali, kateri kršijo prej našteto morajo pričakovati sankcioniranje. Ampak ti boš še vedno nabijal, da se je policija obrnila proti ljudstvu. Kdo je na protestih uničeval premoženje ? In vsi ti huligani uničujejo našo skupno lastnino, katero bo treba plačati. Še jih zagovarjaj. Veš, zakaj se protestniki spravljajo na premoženje vseh nas, pustijo pa pri miru odgovorne za nastalo situacijo ? Odgovor je, ker so navadne reve in posranci, saj se je lažje skrivati za masko in metati kamenje v naše skupne stavbe in v policiste. So takšni protesti normalni ? 

3. Smo policisti krivi za višino kazni ? Torej si ti kriv za dvig cene električne energije. 

Kam kdo gleda in zakaj gleda je vsem nam jasno. Mogoče bo tudi tebi kdaj jasno, zakaj sodnik gleda v zakon, pa čeprav je visoko izobražen. 

Spet ti ni prav, ker si dobil kazen za storjeni prekršek. Zakaj pa si ravnal v nasprotju s predpisi ? Misliš, da predpisi veljajo samo v določenih urah oziroma v določenih primerih ? 

Si že ugotovil, da ti jaz samo razlagam predpise in postopke ? Se res ničesar ne spomniš, ko sem pisal o vsem tem v tej in v neki drugi temi ? Poišči in preberi. Ker se mi zdi, da ne poznaš mojega mnenja, ti bo branje koristilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, motozajebant pravi:

ko Stuhec napiše objavo, rabiš doktorat, da si jo raztolmačiš :) 

Jz ga vem :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

a  tebe tut delodajalec jebe ... ti odreja nezakonite naloge .... ne izplačuje tistega, kar bi po zakonu morau ... ti ne omogoča varno delovno okolje in orodje za opravljanje nalog, čeprav od tebe zahteva, da to izvajaš :?  ... 

ni vse črno belo ... je velik siuga umes :P ... štekaš ;)

 

 

pred 9 urami, maus pravi:

ne zdj mene umes mešat :O

js nism nč storu ... js sm vzor spoštovanja cestno prometnih prepisov ... :jezik:

:ninja:

p.s.

pa nehte se kregat, k bom joku :cry: 

sivček..sam si se vmes uštulil... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Bi rad odgovor na vprašanje ali je bil tvoj zapis retorično vprašanje ? 

Odgovor na vprašanje prosim.

Kaj je pri Plačilnem nalogu retoričnega ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, HD-Dyna pravi:

Odgovor na vprašanje prosim.

Kaj je pri Plačilnem nalogu retoričnega ????

Vprašanje je, če je pravilno izpolnjen ... če uporablja pravilno artikulacijo ... štekate ... k sm čist preprosto napisu ... po domaće :P

:ninja:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, BMWflar pravi:

Fakiča jaz vedno z užitkom kažem onim DARSovcem.Rad bi ga enkrat na gobec vžgal sam morm prej tablco snet z motorja, ampak enkrat ga bom zihr!

Poskusi to pri Heleni. Te deset zdravnikov ne zakrpa.

To je ona trodelna omara v uniformi nadzornika.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, HD-Dyna pravi:

Odgovor na vprašanje prosim.

Kaj je pri Plačilnem nalogu retoričnega ????

polovička :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, BMWflar pravi:

Fakiča jaz vedno z užitkom kažem onim DARSovcem.Rad bi ga enkrat na gobec vžgal sam morm prej tablco snet z motorja, ampak enkrat ga bom zihr!

Driska si navadna. Pokaž tablco, pa užgi, če si junak.:twak: Drgač se pa ne napihuj! 
Tipičen bmflar, sam gobec pa sapa!:SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2016 at 12:29, HD-Dyna pravi:

Borrut, vprašanje :

Če želim na LJ obvoznici voziti z varnostno razdaljo, kaj moram narediti ?????

Vaši pa lepo slikajo z nadvozov, saj ne morejo zgrešiti !!!  Bolano....

Če imaš zahtevano varnostno razdaljo, se vedno nekdo vrine vmes, ker ga boli k... za mojo varnostnor razdaljo, pa naj bo to na voznem ali prehitevalnem pasu...

Torej, boš dejal da je to življensko... Ne, inkasantsko !!!!

 

pred 12 urami, HD-Dyna pravi:

Odgovor na vprašanje prosim.

Kaj je pri Plačilnem nalogu retoričnega ????

Preberi si svoj prvi zapis in boš videl, da nekaj sprašuješ in nato sam sebi odgovoriš. Meni se zdi kot retorično vprašanje. 

Naj odgovorim za varnostno razdaljo ali za plačilni nalog ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Preberi si svoj prvi zapis in boš videl, da nekaj sprašuješ in nato sam sebi odgovoriš. Meni se zdi kot retorično vprašanje. 

Naj odgovorim za varnostno razdaljo ali za plačilni nalog ? 

Nič, odgovor je enak prejšnjemu. Tudi pri odgovoru na mojo pritožbo je bilo samo sejanje rožic.

Kakorkoli se obrnem, imam zadaj rit, sedaj je samo še od mene odvisno ali imam s seboj vazelin.

Oprosti, jebem ti kradljivo državo !!!! Grem med klošarje, pa naj mi država pobere star časopis in klopco v parku....

Kar sem ti hotel povedati je, da čeprav paziš - včasih si primoran narediti prekršek, pa čeprav zaradi drugega... Pa nobenega ti razlogi ne brigajo kaj preveč. Plačaj !! 

Ali pa bom začel na delo hoditi ob 4h zjutraj ter se vračal domov ob 1h zjutraj, takrat je obvoznica prazna, razen idiotov, ki vozijo v nasprotno smer zaradi nekih stav ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje (verjetno kar za @Boruta) ali je slikanje z nadvozov (pa to ne glede s katere strani), po pravilih zakona, in nato zaracunanje kazni?

Razumem, da si priboris kazen, ko te:

- nameri stacioniran radar

- te tasaci provida

- te nameri policaj/m. reditelj z rocni radarjem na cesti na kateri peljes ti proti njemu

glede druge lege (visje/nizje/s strani, itd.), visine je pa malo skregano s fiziko, na tocno izmerjeno hitrost vozila, nanasa se na zgornje vprasanje.

Lepo prosim, "kmecko" razlago, ne izsek iz zakona v koliko le ta obstaja. 

:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Port Folio pravi:

Vprasanje (verjetno kar za @Boruta) ali je slikanje z nadvozov (pa to ne glede s katere strani), po pravilih zakona, in nato zaracunanje kazni?

Razumem, da si priboris kazen, ko te:

- nameri stacioniran radar

- te tasaci provida

- te nameri policaj/m. reditelj z rocni radarjem na cesti na kateri peljes ti proti njemu

glede druge lege (visje/nizje/s strani, itd.), visine je pa malo skregano s fiziko, na tocno izmerjeno hitrost vozila, nanasa se na zgornje vprasanje.

Lepo prosim, "kmecko" razlago, ne izsek iz zakona v koliko le ta obstaja. 

:dry:

Pa saj ga že sprašujem en teden pa nič konkretnega, kar bi lahko navedel v svoji pritožbi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Pa saj ga že sprašujem en teden pa nič konkretnega, kar bi lahko navedel v svoji pritožbi :blush:

Navedi da si kriv , to gre ponavadi čez :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Navedi da si kriv , to gre ponavadi čez :P

Se ne upam uporabljati tvojih trikov :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/19/2016 at 12:29, HD-Dyna pravi:

Če želim na LJ obvoznici voziti z varnostno razdaljo, kaj moram narediti ?????

Trudiš se, kolker gre. Če ti nekdo skoči pred havbo, policist pa se te odloči posneti, pa plačaš. Lahko sicer poskusiš z zelo agresivnimi prijemi za vzdrževanje varnostne razdalje (bremza na polno), sam s tem boš dosegel samo, da te on od zadaj nabije na polno. Isto velja če vletiš pred tunel prehitro, po možnosti po prehitevalnem pasu. Kaj narediš? Jaz imam rajši položnico za radar, kot položnico za nalet. Eni se pa obesijo na bremzo, da je kr veselje. Ker radar.

Promet je pač dinamična situacija. Policija poslika košček te dinamike in je sploh ne zanima da je sekundo prej bilo še vse super in prav. Pa magari je bilo sekundo kasneje spet vse ok, briga njih. Iščejo prekršek, najdejo prekršek, kasirajo. Tale spodaj je plačal zaradi 5m premajhne varnostne razdalje, ko je menjal pas. Za one zadaj se pa ne ve, če so kaj plačali. Še vir: http://avto.finance.si/8350446

 

radar2.jpg.o.600px.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so verjetno v drugih evropsih državah pometali ven iz uporabe ker je statično merjenje namesto video zapisa - za pri nas bo pa u redu dokler se folk ne bo preveč pobunil..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Predstavnik policije bo to gladko demantiral ........kaj nabijaš, koliko tablet poješ, te boli in kaj ti ni jasno :D pa mal drame bo še :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!