Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

1 minute ago, maiden said:

jest sm jih pa vidu...pa tud razgovor smo mel...na vrhniškem klancu navzdol....omejitev 50,pa nobene hiše daleč naokoli...prpelu sm pa 118....:cry:

Če je bil samo razgovor, je še v redu. Ali so te zraven še olupili kot banano? :) Za tole bi namreč lahko že celo izgubil izpit... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawalir pravi:

Če je bil samo razgovor, je še v redu. Ali so te zraven še olupili kot banano? :) Za tole bi namreč lahko že celo izgubil izpit... :cry:

prou maš...gre ispit zato...+ 1000 euričou....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maiden said:

prou maš...gre ispit zato...+ 1000 euričou....

Čakaj, a potem so ti vzeli izpit in še cepili za 1.000 EUR, ali kako? Sem prav razumel, ali ste se samo pogovorili in boš v prihodnje bolj pazil na tovrstne omejitve, ker v naselju so običajno brez milosti. :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

Čakaj, a potem so ti vzeli izpit in še cepili za 1.000 EUR, ali kako? Sem prav razumel, ali ste se samo pogovorili in boš v prihodnje bolj pazil na tovrstne omejitve, ker v naselju so običajno brez milosti. :klicaj:

prvič..tam ni nobenega naselja...drugič,zgleda da bom moral spremeniti mišljenje o policajih...tretjič,tam ne morš peljat 50 k boš padu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maiden said:

prvič..tam ni nobenega naselja...drugič,zgleda da bom moral spremeniti mišljenje o policajih...tretjič,tam ne morš peljat 50 k boš padu...

Zdaj te pa res ne razumem: rekel si, da je bila omejitev 50 km/h, peljal pa si 118 km/h. Res da si napisal, da okoli ni bilo nobenih hiš, ampak omejitev je pa takšna, kot v naseljih. Ste se torej samo pogovorili in je to to? :? Kakšno pa je bilo do sedaj tvoje mišljenje o policajih, in kakšno je sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawalir pravi:

Zdaj te pa res ne razumem: rekel si, da je bila omejitev 50 km/h, peljal pa si 118 km/h. Res da si napisal, da okoli ni bilo nobenih hiš, ampak omejitev je pa takšna, kot v naseljih. Ste se torej samo pogovorili in je to to? :? Kakšno pa je bilo do sedaj tvoje mišljenje o policajih, in kakšno je sedaj?

glede na dosedanje izkušnje z njimi-slabo....v ponedeljek pa doživu čist kontra vsem mojim pričakovanjem...konkreten,pošten in profesionalen odnost policista,ki me je obravnaval...prav tako njegove sodelavke,biu je razumevajoč in tudi dovzeten do omejitve 50...njegov dobeseden prevod-........brez možganov je tu postavil omejitev 50....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maiden pravi:

jest sm jih pa vidu...pa tud razgovor smo mel...na vrhniškem klancu navzdol....omejitev 50,pa nobene hiše daleč naokoli...prpelu sm pa 118....:cry:

diujak........ :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, maiden said:

glede na dosedanje izkušnje z njimi-slabo....v ponedeljek pa doživu čist kontra vsem mojim pričakovanjem...konkreten,pošten in profesionalen odnost policista,ki me je obravnaval...prav tako njegove sodelavke,biu je razumevajoč in tudi dovzeten do omejitve 50...njegov dobeseden prevod-........brez možganov je tu postavil omejitev 50....

38 minutes ago, maiden said:

prvič..tam ni nobenega naselja...drugič,zgleda da bom moral spremeniti mišljenje o policajih...tretjič,tam ne morš peljat 50 k boš padu...

Dobrodošel na trening varne vožnje v soboto 7.4.2018 na dvorišče Dars-a v Postojni.

Te bo en prijazen modri naučil vozit moped tudi manj kot 50 km/h....:jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, maiden said:

.......brez možganov je tu postavil omejitev 50....

A tisti ki pa meri tam (kjer je po njegovem postavljeno brez možganov) pa je zlo pameten, a ne?  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Res si bukov :yawn:

Saj ni nihče pričakoval, da boš karkoli pametnega napisal. Kot vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, maiden pravi:

glede na dosedanje izkušnje z njimi-slabo....v ponedeljek pa doživu čist kontra vsem mojim pričakovanjem...konkreten,pošten in profesionalen odnost policista,ki me je obravnaval...prav tako njegove sodelavke,biu je razumevajoč in tudi dovzeten do omejitve 50...njegov dobeseden prevod-........brez možganov je tu postavil omejitev 50....

Vsaj en z jajci in s svojo neoprano pametjo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maiden said:

prvič..tam ni nobenega naselja...drugič,zgleda da bom moral spremeniti mišljenje o policajih...tretjič,tam ne morš peljat 50 k boš padu...

Tam je zdaj omejitev 60kmh,zato,ker je šlo proti Logatcu tud 230+. Konc naselja,ravnina,pa gas.Ker sem sam iz Vrhnike,ti lahko povem,da je bla prej res jeba,še posebej zato ,ker je sredi te ravnine priključek na to cesto,ki pa je slabo viden.Dve leti nazaj je tu do smrti zbilo 14 let starga fanta,kmalu potem so dali te omejitve.Od takrat je na tej ravnini skoraj vsak dan RADAR.Zato pazite vsi,ki se vozite mimo,do konca table Vrhnika je omejitev 60kmh,ki pa je šele na koncu te ravnine.Ja vem,da je po tej dolgi ravnini vozit 60kmh res težko,sam tu dam organom prav,da je tako kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maiden said:

glede na dosedanje izkušnje z njimi-slabo....v ponedeljek pa doživu čist kontra vsem mojim pričakovanjem...konkreten,pošten in profesionalen odnost policista,ki me je obravnaval...prav tako njegove sodelavke,biu je razumevajoč in tudi dovzeten do omejitve 50...njegov dobeseden prevod-........brez možganov je tu postavil omejitev 50....

V kero smer pa? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maiden pravi:

jest sm jih pa vidu...pa tud razgovor smo mel...na vrhniškem klancu navzdol....omejitev 50,pa nobene hiše daleč naokoli...prpelu sm pa 118....:cry:

60 je omejitu po klancu oz. ravnini....  tm k je 50 je že  vrhnika...  če si šel tam namest 50.... 120... pol res nevem kaj si mislu, velik ne... brez zamere

drgač pa počas se pel po tem klancu in štej dovoze.... ni jih malo... ko ti en ven butne iz tega ali onega razloga in greš ti 120... ajej bo boleče

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

Tam je zdaj omejitev 60kmh,zato,ker je šlo proti Logatcu tud 230+. Konc naselja,ravnina,pa gas.Ker sem sam iz Vrhnike,ti lahko povem,da je bla prej res jeba,še posebej zato ,ker je sredi te ravnine priključek na to cesto,ki pa je slabo viden.Dve leti nazaj je tu do smrti zbilo 14 let starga fanta,kmalu potem so dali te omejitve.Od takrat je na tej ravnini skoraj vsak dan RADAR.Zato pazite vsi,ki se vozite mimo,do konca table Vrhnika je omejitev 60kmh,ki pa je šele na koncu te ravnine.Ja vem,da je po tej dolgi ravnini vozit 60kmh res težko,sam tu dam organom prav,da je tako kot je.

Po tej logiki pa dajmo povsod omejitev 50 ali 60 .

Če bi res hoteli samo varnost bi postavili ležeče tako pa so piknili znak za omejitev 60 in radar biznis laufa to je to če bi bili ležeči pa ni biznis.SLOVENISTAN!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maiden pravi:

prvič..tam ni nobenega naselja...drugič,zgleda da bom moral spremeniti mišljenje o policajih...tretjič,tam ne morš peljat 50 k boš padu...

Tam je par odcepov. Ki te znajo zelo hitro presenetiti. Govorim iz izkušenj... na srečo brezkontaktnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, exclan said:

Po tej logiki pa dajmo povsod omejitev 50 ali 60 .

Če bi res hoteli samo varnost bi postavili ležeče tako pa so piknili znak za omejitev 60 in radar biznis laufa to je to če bi bili ležeči pa ni biznis.SLOVENISTAN!!!!

Ker se vozi tam,ti bo povedal točno to, kot,sem napisal.Glede ležečega policaja na tem odseku bi pa pomenilo za tistega ,ki gre tam prvič ali pa redkokdaj skoraj gotov padec in še kaj več. Predstavljaj si 120 na uro čez ležečga policaja.Kot pravim,sam se vozim tam,pa gre tud men na k.... po polžje vse do konca Vrhnike.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maiden pravi:

glede na dosedanje izkušnje z njimi-slabo....v ponedeljek pa doživu čist kontra vsem mojim pričakovanjem...konkreten,pošten in profesionalen odnost policista,ki me je obravnaval...prav tako njegove sodelavke,biu je razumevajoč in tudi dovzeten do omejitve 50...njegov dobeseden prevod-........brez možganov je tu postavil omejitev 50....

Če so tako razumevajoči glede po njihovem neumno postavljene postavitve omejitve, jih težko razumem, zakaj so sploh merili hitrost. Sreča zate.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, C eagle pravi:

Dobrodošel na trening varne vožnje v soboto 7.4.2018 na dvorišče Dars-a v Postojni.

Te bo en prijazen modri naučil vozit moped tudi manj kot 50 km/h....:jezik:

nimam časa takrat....:jezik:

pred 16 urami, ftp pravi:

A tisti ki pa meri tam (kjer je po njegovem postavljeno brez možganov) pa je zlo pameten, a ne?  :eek:

v to se ne bom spuščal....

pred 15 urami, Marcel-F pravi:

Tam je zdaj omejitev 60kmh,zato,ker je šlo proti Logatcu tud 230+. Konc naselja,ravnina,pa gas.Ker sem sam iz Vrhnike,ti lahko povem,da je bla prej res jeba,še posebej zato ,ker je sredi te ravnine priključek na to cesto,ki pa je slabo viden.Dve leti nazaj je tu do smrti zbilo 14 let starga fanta,kmalu potem so dali te omejitve.Od takrat je na tej ravnini skoraj vsak dan RADAR.Zato pazite vsi,ki se vozite mimo,do konca table Vrhnika je omejitev 60kmh,ki pa je šele na koncu te ravnine.Ja vem,da je po tej dolgi ravnini vozit 60kmh res težko,sam tu dam organom prav,da je tako kot je.

se strinjam s tabo,...meni je policist rekel,da je omejitev 50...je pa zanimivo,da je med tem časom,ko sem se pogovarjal s policistom mimo prletela skupina 3 kolesarjev...se je kar kadilo za njimi...policist se je samo nasmehnil in rekel..a jim nej vzamem kolesa...:lol1:

pred 13 urami, Rogerg pravi:

60 je omejitu po klancu oz. ravnini....  tm k je 50 je že  vrhnika...  če si šel tam namest 50.... 120... pol res nevem kaj si mislu, velik ne... brez zamere

drgač pa počas se pel po tem klancu in štej dovoze.... ni jih malo... ko ti en ven butne iz tega ali onega razloga in greš ti 120... ajej bo boleče

ni zamere,zakaj le...se zavedam svoje napake...ampak verjemi mi,...ah..občutek za hitrost mej zjebu...

pred 12 urami, exclan pravi:

O jeba pa je slo voznisko?

ni šlo...že v prvem stavku me je takoj utišou k sm se hotu neki repenčit in pametovat...potem je stekla beseda povsem normalno,skoraj prijateljsko...vozniško sm obdržou...

pred 13 urami, ukica pravi:

V kero smer pa? 

v smeri prot vrhniki po klančku navzdol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, maiden said:

ni šlo...že v prvem stavku me je takoj utišou k sm se hotu neki repenčit in pametovat...potem je stekla beseda povsem normalno,skoraj prijateljsko...vozniško sm obdržou...

 

Stari, to si imel neverjetno srečo. Priznam, da me to zelo zelo preseneča. :hmm:Seveda ti privoščim, da se je tako izteklo, ampak vseeno je to skrajno neverjetno, kar se ti je zgodilo. Skoraj ne morem verjeti. 

Če pa bi bil zloben, bi pripomnil, da se ni držal zakonodaje, ker ta predvideva sankcioniranje z denarno kaznijo in odvzemom vozniške, kot si napisal tudi sam. No, kakorkoli, izgleda, da so še ljudje med policaji in res sem vesel te zgodbe, vendar pa naj ti to ne bo potuha. Prihodnjič se morda ne bo več izšlo tako, ko boš naletel na koga drugega. :cool:

Misliš, da je tudi sam motorist? 

Popravljeno . Popravil Kawalir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawalir pravi:

Stari, to si imel neverjetno srečo. Priznam, da me to zelo zelo preseneča. :hmm:Seveda ti privoščim, da se je tako izteklo, ampak vseeno je to skrajno neverjetno, kar se ti je zgodilo. Skoraj ne morem verjeti. 

Če pa bi bil zloben, bi pripomnil, da se ni držal zakonodaje, ker ta predvideva sankcioniranje z denarno kaznijo in odvzemom vozniške, kot si napisal tudi sam. No, kakorkoli, izgleda, da so še ljudje med policaji in res sem vesel te zgodbe, vendar pa naj ti to ne bo potuha. Prihodnjič se morda ne bo več izšlo tako, ko boš naletel na koga drugega. :cool:

Misliš, da je tudi sam motorist? 

ne vem al je motorist al ni...je pa človek z veliko začetnico...pri svojih 50+...letih sm prvič doživu kaj takega od moža postave....hahahhahhaha,me je pa leta 89 kaznoval policaj v domžalah,ker sva se skregala kaj pomeni napis TS....prišlo je tko daleč,da sem mu reku par hmmmm grdih besed na njegov intelekt...in sm fasu kazen....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Marcel-F pravi:

Ker se vozi tam,ti bo povedal točno to, kot,sem napisal.Glede ležečega policaja na tem odseku bi pa pomenilo za tistega ,ki gre tam prvič ali pa redkokdaj skoraj gotov padec in še kaj več. Predstavljaj si 120 na uro čez ležečga policaja.Kot pravim,sam se vozim tam,pa gre tud men na k.... po polžje vse do konca Vrhnike.......

Hotel sem samo opozorit ,da z omejitvijo niso dost kaj nardili za varnost znaka se spoštuje ali pa ne  in edini ukrep na koncu ravnine  caka položnica za polnjenje vrece z lezecimi pa brez da polnis te fizicno ustavi tako ali drugace.

Z sportakom ne vem kako bi se izšlo (verjetno kot si reku) z offroad motorjem pa cel užitek .

 

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Marcel-F pravi:

Tam je zdaj omejitev 60kmh, ...zato,ker je šlo proti Logatcu tud 230+. Konc naselja,ravnina,pa gas.Ker sem sam iz Vrhnike,ti lahko povem,da je bla prej res jeba,še posebej zato ,ker je sredi te ravnine priključek na to cesto,ki pa je slabo viden. ...

takih priključkov je tam 5 samo na desni (vožnja proti Logatcu), 2 od teh sta si precej blizu.

image.thumb.png.3b54ab1ebdec79e58f206b256f748611.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!