Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ma toliko obljub potem pa ni nikogar tam....sem bil danes s polovico, je bil mcdex pa njegov frend pa smo malo gledali motorine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem šla 18:20 mimo pa ni bilo nobenga razen enga avta pa pol nisem hotela ustavt.Mogoče da se vidmo v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je nedelja, upam na lepo vreme in na to, da boste v čim večjem številu pršli malo na ride pogledat. Se vidimo na ridah :)

LP,Dex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem šel pa mimo ob 12:37 pa ni bilo nobenega :o B)

Ma zdej mi je pa prov žal da te nisem vidu....bi pršu 6 ur kasneje..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo potem danes kaj ljudstva na ridah? Jaz sem bil tam med 4 in 5 uro popoldne, ker sem potem gledal formulo, pa še učenje me je čakalo. No takrat ko sem bil jaz tam, je bil le še en motorist, pa dva znanca iz Cerknice ki sta prišla z avtom. Mi je kar malo žal da nisem šel potem še enkrat malo pogledat.. A je bil kdo izmed vas(Motosvetovcev) tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...sem nova!!

S Thundercatom sva bila tam od 17.30 ure, vendar je bilo zelo malo motoristov...mimo pa se jih kar neki peljalo...ma bolj proti večeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ma po 19h je blo pa full folka sam pol so se vsi razbežali na enkrat,pa še plavi so bili pod ovinkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Thundercatom sva bila tam od 17.30 ure

:blink: :blink: :huh: aja....nč ne vem..... :D :P :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek, okoli 17:45-18:00 pridem mimo rid... ce bo kdo na ovinku, lahko kaksno recemo... ;)

Upam da z motorjem pa z novim oklepom(tistim za telo) ...okidoki...se vidmo.... :P

Včeraj šel po ridah pa ni blo nobenga...kje ste vsi..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da z motorjem pa z novim oklepom(tistim za telo) ...okidoki...se vidmo.... :P

Včeraj šel po ridah pa ni blo nobenga...kje ste vsi..... :rolleyes:

Seveda.... kako pa?! :D Bom pa imel jakno s seboj, za vsak slucaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popoldne? Upam, da se kakšen poyawi... :unsure:

pride gazda Jezda pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga tud nisem nič vidla.Mater so zoprni ta plavi na ridah pa to čist vsako nedeljo,in med tednom tud.Danes k ni bilo nobenga sem šla dvakrat gor pa dol pa kar še vedno ni bilo nobenga,motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride gazda Jezda pogledat

Hm, nism ga opazil nikjer... :o B) B)

saj sm napisal v Vtisih - zaradi objektivnih razlogov so ride in logatec odpadli... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zgoraj navzdol je omejitev 60 km/h, ampak samo do tistega ovinka (en ovinek nad "glavnim" ovinkom), ko se na to cesto priklopi enosmerna cesta iz Planine in je potem omejitve samodejno konec.

S spodnje strani pa se ne spomnim, ali stoji kak znak za omejitev hitrosti.

Tole pa ne bo držalo ! Čez celotne ride je 90 km/h. Edini znak je na Raubarkomandi (70 km/h), pa še ta je v dolžini cca. 100 m (do križišča). Iz smeri Lj. pa po koncu naselja Planina ne stoji noben znak.

Popravljeno . Popravil sanfezo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla danes čez ride sem mal pribremzala in prišel je še možakar s tundercatko mal sva podebatirala pol pa naju je grmenje spodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo zmagali 4:0. B)

Namreč

Hropci: 4 komadi (Keky III, Horyo, Aygor, PEPy)

Ridarji: 0 komadov

Ura je bila pa čisto natanko nekje okoli sedme +/- ??? minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!