Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Alora... Začetniška in bolj lena skupina naj se prijavi pri @Irencko. V tej skupini bomo povprečno vozili nekako 60 km/h in je primerna za manj izkušene motoriste. Povedano po domače... Vozili bomo približno v skladu z omejitvami - sprednji del med 40 in 80 km/h, zadnji del pa med 60 in 100 km/h.

Hitrejša in bolj nervozna skupina se prijavi pri DeX-u. Ta skupina bo vozila hitreje. Podrobnosti bo pojasnil omenjeni.

VSI SKUPAJ SE ZBEREMO med 09:00 in 10:00 v okrepčevalnici "Nad velbi" v Planini pri Rakeku. Ob 10:00 se odpravimo na fur'co po začrtani poti... Opis poti je tukaj.

Vsi v prijavi jasno navedite, ali ste za to, da naročimo skupinsko kosilo in ali želite klasični ali vegetarjanski menu, ker bomo kot skupina lažje izborili nižjo ceno, če bo dovolj prijav seveda. Upam, da je vse jasno... :unsure:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sicer ne grem..ampak halo??? zbor med 9.00 in 10.00??? vožnja med 40 in 80 na uro??

kakorkol že pogledam..tut če bi bil doma se ne bi udeležil tega..

kr nekej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uživajte na furci....

Mene ne bo...

PA ZAKAJ TE NEBO????? :? JST PA UPU DA BOŠ ZRAVEN NAS TA DIVJIH! :whistle: BO DUKI ŽALOSTEN! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sicer ne grem..ampak halo??? zbor med 9.00 in 10.00??? vožnja med 40 in 80 na uro??

kakorkol že pogledam..tut če bi bil doma se ne bi udeležil tega..

kr nekej..

sva enakih misli.. z razliko da bom js tisti čas doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sicer ne grem..ampak halo??? zbor med 9.00 in 10.00??? vožnja med 40 in 80 na uro??

kakorkol že pogledam..tut če bi bil doma se ne bi udeležil tega..

kr nekej..

Emmm... Kaj si hotel povedat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se je debata o panoramski preselila na ride. kup stvari nemorem povezat v eno smiselno stvar.

dve skupini. ena vozi 40-80?!?!?! a so to kolesarji?

druga? s kolenom po soški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sicer ne grem..ampak halo??? zbor med 9.00 in 10.00??? vožnja med 40 in 80 na uro??

kakorkol že pogledam..tut če bi bil doma se ne bi udeležil tega..

kr nekej..

Moja skupina ne bo sla tako :)

očitno se je debata o panoramski preselila na ride. kup stvari nemorem povezat v eno smiselno stvar.

dve skupini. ena vozi 40-80?!?!?! a so to kolesarji?

druga? s kolenom po soški?

Tudi po kolenu ne bo noben vozil.. Vodja bo imel zraven sopotnico in bo mogla bit voznja se toliko bolj po pameti in se manj po kolenu. Voznja bo dinamicna, divjalo se pa ne bo. Oziroma ce kdo hoce postavljat nove hitrostne in casovne rekorde, gre lahko posebej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja skupina ne bo sla tako :)

Tudi po kolenu ne bo noben vozil.. Vodja bo imel zraven sopotnico in bo mogla bit voznja se toliko bolj po pameti in se manj po kolenu. Voznja bo dinamicna, divjalo se pa ne bo. Oziroma ce kdo hoce postavljat nove hitrostne in casovne rekorde, gre lahko posebej :)

Ko dam jaz koleno na asfalt, me je treba pobirat. v skupini k gre med 40 in 80 pa se tud ne vidim.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu sm sam mal razmišljal..itak ne bi šel...

Ma vseeno... Se ti zdi prezgodaj/prepozno? Morda napačno izbrana "ruta"? Hitrost prenizka/previsoka za "začetniško skupino"? V končni fazi le imaš nekaj izkušenj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dam jaz koleno na asfalt, me je treba pobirat. v skupini k gre med 40 in 80 pa se tud ne vidim.

OK... ne jemat vsega dobesedno... Hitrost se prilagaja sposobnostim najšibkejšega člena. Če bo ta zmogel več, potem bomo pač šli več... Ob tem pa je potrebno tudi upoštevati, da je čelo kolone praviloma počasnejše od repa... Torej je tudi tukaj nekaj maneverskega prostora. Popravite me če se motim. :unsure:

Sploh pa... Panoramska vožnja je vsekakor po mojem mnenju vse prej kot dirkajnje... al' kako?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom šel v ponedeljek opoldne nekje..gre kdo zraven? lahko tudi samo sopotnica :naughty:

Po šihtu do kala? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom šel v ponedeljek opoldne nekje..gre kdo zraven? lahko tudi samo sopotnica :naughty:

V ponedeljek sem fraj.. Ampak sem brez 3. prestave, tako da pride v postev 4., 5., 6. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl k berem ta forum man mi je jasno. sami neki đeki, motoristi per sempre. pol pa gre na panoramsko vožnjo začetniška skupina. nej mi kdo tole razloži. cele dneve se učijo n d ovinku, pol pa deklerirajo brzino 40 do vratolomnih 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se MORA obnesti! Lokalni "ridaši" se bomo pač preselili "en štuk nižje". Če se bodo nekateri raje zadrževali na "tradicionalnem placu" bo to za POLICIJO jasen znak, kateri izmed motociklistov so vredni njihove pozornosti. :naughty:

Mimogrede: Irencko, Sanda in DeX... Dosegel sem sestanek z načelnikom policijske uprave Postojna, da se domenmo o konkretnih zadevah, kje nas lahko policija podpre v naših prizadevanjih. Več na PM oziroma po MSN-ju.

Mi lahko to trditev malo bolj jasno razložiš "bo to za POLICIJO jasen znak, kateri izmed motociklistov so vredni njihove pozornosti.

KAJ naj bi to pomenlo al ste tu to zrihtali pr načelniku????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res hvala lepa,............... zdej ko se bom pelu čez ride na morje, me bojo polcaji ustavlal sam zato k se pelem čez ride :slap: ...........raje se vi zbirajte kje drugje, pa bomo vsi lepo potovali preko rid..........zdej pa 1001 kontrola in to na pobudo motoristov.........

P.S. aja, zakaj ste pa samo the ovink oblekl stebričke........če bi radi povečal varnost na rajdah oblecte cele,eni se tut spod in navrh

"hudo pelejo"

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!