Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Sem bila učeraj in danes okol 18h tam pa se ni hotel noben ustavt,ej tundercat ki se ti skrivaš k te ni.No se vidva k se srečava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila učeraj in danes okol 18h tam pa se ni hotel noben ustavt,ej tundercat ki se ti skrivaš k te ni.No se vidva k se srečava

jst sem tukej....na ridah pa nisem bil že...ojojoj....pridem pridem...kmalu... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons se pa jes lohk pohvalim da sem bil na ridah!! :P

sem bil ze v petek ko sem sel na morje, sem srecal enga z thundercat, pa se ene 2. dons sem sel pa dam z morja pa ni blo nobenga, razen dveh policajev, ki sta me seveda ustavla :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v torek sem se peljal po ridah in seveda so bili prisotni tudi policisti (kot zmeraj), prvo patruljo sem prešel brez problema. Na mojo žalost pa sta bili tisti dan dve tako da sem v drugo priletel k sneta skira :D

Sem pa zvedu razloge za policijsko trpinčenje motoristov na ridah.

Vaščani in župan so čist popizdili ker nas je toliko. Zato so dobili plavci navodila da vsakega motorista ustavijo in mal zatežijo, če to ne bo pomagalo bodo sami zaprli cesto za motoriste. Se je pa že zgodilo, da je nek kmet posipal ovinke z peskom :blink: (vse to mi je povedal policaj med pisanjem listka) zatorej previdno mimo norih voščanov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče vpliv dnevne politike na delo Pogorelčeve "neodvisne" policije. :o

S temi vasmi, ki neposredno oklepajo magistralno cesto Dunaj - Trst je pa tako:

V tistih časih, ko so tam čez tovorili z vpregami iz in v tržaško luko, je bila hiša (vas) ob cesti čisti extraprofit. :)

Danes je pa nadležno. :angry:

Bi človek mislil, da si bodo iz tistega extraprofita danes sfinancirali obvoznico. :rolleyes:

Zato se mi smilijo sploh ne. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi človek mislil, da si bodo iz tistega extraprofita danes sfinancirali obvoznico. :rolleyes:

Zato se mi smilijo sploh ne. :lol:

Ne ne. Čakajo pomoč države.

Malce drago se mi zdi že tole vzdrževanje ikonografije klenega kmečkega življenja, tekmovanj traktorjev in polivanja gnojnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Se je pa že zgodilo, da je nek kmet posipal ovinke z peskom...

Grrrr.Najprej bitumen potem pa...

Kljub temu da kmjete letos pestijo naravne katastrofe,je videti da nekatere skrbijo druge reci.Takim naj susa pozge cisto vse,ce pa kaj po naklucju ostane,naj dokoncno potolce toca.Lahko pa da je model zamenjel poletje z zimo. :D

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je mal bolš na ridah glede peska ker so še nekaj roba naredili iz asvalta,tako da sedaj avtomobilisti nič več ne vozijo po šodru in ga ne nanašajo na cestišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 19.07 sva spraskala vse, kar se je dalo. :blink:

Kje ste bili, da bi gledali????!!!!!! :P :P :D ;)

Take raje ne gledamo.... :P :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 19.07 sva spraskala vse, kar se je dalo. :blink:

Kje ste bili, da bi gledali????!!!!!! :P :P :D ;)

Sem se peljal tam skoz ,pa nič videl spraskanega. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Danes posedel pol ure na ridah...zraven bilo še par motorjev...tudi policija je enkrat peljala mimo...standard....le nekaj peska je v glavnem ovinku zato previdno....drugače se je pa par motoristov kar upalo pognati mašine do limitov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na ridah...z avtom seveda...mljask...

Cel kup motoristov, ko sem šel proti Kopru se je še celo eden vozil gor in dol :D in preizkušal prijem cestišča. Tudi peska se ni manjkalo.

Ko sem se pa vračal so pa policaji ravno popisovali motorista, ki je imel bližnje srečanje z nekim meganom...udrt plehovje, nič hujšega ni bilo videti.

Pa srečal cel kup poznanih... :yea2:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da bo treba spet začet na ride posedat za vikend

Pa kakšno metlo imejte sabo :OK: ,v nedeljo je bilo veliko peska :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam da grem polagat u ride sam vreme bo spet dobro za kmete da jim namo tezil.po pamet saj sami veste kok je nevarn,zal učeraj prva smrtna zrtev.iskreno sozalje svojcem ter prijateljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!