Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

:SS :eek: :eek:

Bi nadvse rad videl kakšno je njegovo privatno življenje..... :blink:

mogoče bo žena napisala kakšno knjigo o njunem zakonskem življenju in o tem kakšen je v resnici bil :kva2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citati dr.  Ruglja

....

Nisem vsega pustil ampak vse to je še kako prekleto res. Vedno znova pa pozablja dodat, da je potrebno znat pripravit žensko do tega - on jemlje to kot samoumevno jasno. Ker je tako hudo dober samec, da se bejbe zaletavajo na cesti ko on skozi sekretno okno glavo pomoli...

Pri vseh teh napol pohabljenih in zavoženih tipih se mi zdi precej logično,da je žensk še nekaj več podobno stimuliranih. A je v tem kaj čudnega?

Po drugi strani pa - jebi ga, je vsaj playground bolj zanimiv...hehehe...konkurenca nikoli ni ovira kvečjemu dodatna vzpodbuda in na koncu dokaz, kolk si dober ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi nadvse  rad videl kakšno je njegovo privatno življenje..... :blink:

on svoji/m ženi/am podčrta članke v dnevnem časopisju, ki naj bi bili primerni za branje....isto je z literaturo...naj bi jo on priporočal in tisto naj bi žena tudi prebrala...toliko o privatnem življenju in njegovih intelektualnih ženah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on svoji/m ženi/am podčrta članke v dnevnem časopisju, ki naj bi bili primerni za branje....isto je z literaturo...naj bi jo on priporočal in tisto naj bi žena tudi prebrala...toliko o privatnem življenju in njegovih intelektualnih ženah...

Gestapo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:yea2:

post-281-1117698848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on svoji/m ženi/am podčrta članke v dnevnem časopisju, ki naj bi bili primerni za branje....isto je z literaturo...naj bi jo on priporočal in tisto naj bi žena tudi prebrala...toliko o privatnem življenju in njegovih intelektualnih ženah...

kdo je to reku? on al njegova žena? :grim al je to spet zrastlo na nekem zeljniku nekoga, ki ne zna poslusat kaj je blo povedano?

jest sem pa čula iz prve roke, da ga ima njegova zena na kratko navezanega.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumela si v luči svojih sanj  :grim

.)  :)  :P

moje sanje nimajo nic v zvezi z Rugljem....pa tud bore malo s tem kako ma njegova zena njega poslihtanega, ko mu v pričo ljudi zabrusi :"naj že neha nakladat"..

....lahko pa še naprej kultivirate idejo o tiranu in šovinistu...

po želji pac.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje sanje nimajo nic v zvezi z Rugljem....

:zzz: Boljše da ne :SS prej bi bile nočne more :eek:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je to reku? on al njegova žena?  :grim al je to spet zrastlo na nekem zeljniku nekoga, ki ne zna poslusat kaj je blo povedano?

to je reku on...oziroma voditeljica enega intervjuja ga je vprašala on je potrdil...se mi zdi da polnočni klub nisem pa ziher.....najdi če ne verjameš...in ne, ni zraslo na mojem zelniku.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je reku on...oziroma voditeljica enega intervjuja ga je vprašala on je potrdil...se mi zdi da polnočni klub nisem pa ziher.....najdi če ne verjameš...in ne, ni zraslo na mojem zelniku.... <_<

tisto moje tud ne.....

pa glede na to da je stric kljub temu poročen z izredno izobraženo zensko....ne vem....jest bom kar verjela tisti svoji "prvi roki"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Sicer pa ti, Avatar, priporočam, da vzameš v roke njegovo knjigo Pot samouresničenja, in ne nasedaš le provokacijam, ki jih (delno) lansira sam, ter tistim, ki jih (popačeno) lansirajo mediji.

Andrej

Sicer je minilo mnogo časa, a njegovo knjigo "Pot samouresničevanja" sem med tem prebral.

Da na kratko zapišem nekaj vtisov:

Luštno čtivo, se prijetno bere, čeprav je kar obsežno. Marsikaj lahko dam Ruglju prav, marsikaj pa ne. Zapleta se v neko zelo hudo protislovje. Po eni strani...ko se sklicuje na španskega misleca Gasseta, pravi kako je na svetu že preveč ljudi, omenja 1/5 družbo itd. Okej, preveč folka, se strinjam. Na drugi strani pa fanatično zagovarja tezo, da mora imeti vsak človek družino in vsaj dva otroka! Halo, na eni strani jadikuje nad prevelikim številom populacije, na drugi zahteva naj se množi. Zelo paradoksalno, se ti ne zdi?

In še nekaj. Je pač po naturi ...kot pravi...avtoritaren. Tisti, ki so po naravi "elitniki" (kot jim pravi) se ne pustijo voditi oz. če se, to traja kratek čas. Takšni izbranci nimajo učiteljev in idealov v ljudeh, pač pa onkraj. No ja, saj zato pa Rugelj pravi svojim pacientom, da niso elitniki. Ampak dokler bodo tam, to ne morejo biti. Če povzamem. Njegov način je zelo vojaški, ampak tako pač je.

Drugače pa, če te zanimajo bolj izdatna mnenja, je p.m. na voljo. Nočem preveč nakladati na forumu (vsaj ne v okviru ene izjave...potem bodo števila prepočasi rasla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se s tem Avatar zelo strinjam.... ne moremo trditi, da so vse njegove teze napačne in za lase privlečene. Je zelo uspešen pri zdravljenju alkoholikov in to mu ni za zameriti. Na kak način? kar se alkoholikov tiče zelo pozitiven. Je pa skozi leta njegove lastne študije dobil neko idejo o vsesplošnem vzorcu vedenja za vse vrste ljudi - žal, to ne gre.... vsaj ne tako specifično, kot si je on teze in teme zastavil. Tu ga nese in skozi leta ga to pelje v skrajnosti, katera mu zbijajo kredibilnost (če mene vprašaš) - ampak še vedno ima ljudi in še vedno je uspešen v stvareh, ki jih dela. In če se ljudje strinjajo z njim, zakaj pa ne........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da samo strog (ne nepravičen ali sadist! ) učitelj/učiteljica in trdo delo z jekleno disciplino pripeljeta do rezultatov in ozdravljenja. za to pa mora bit tak učitelj sam vzor. rugelj meni osebno izgleda patetično, ne dvomim, da je odličen terapevt vendar kot tak ni za v širšo javnost. enostavno izpade bebav napihnjen fašistični drekač. v svojem delovnem okolju in s pacienti je pa po vse sodeč 1A. in tako naj ostane. ta banalen razpis za njegovega naslednika je po svoje prava slika njegove osebnosti...zgleda da išče točno takega, kot bi si sam želel bit, pa kljub vsem svojim letom udejstvovanja ni nikoli dosegel.

s tem pa ne rečem, da se ne strinjam z njim, nasprotno, v mnogočem ima prav. vendar je drugje samo otroško trmast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. rugelj meni osebno izgleda patetično,

Vidiš, to mene osebno vedno moti. Ko berem, ko gledam, ko raziskujem ...njegove...karkoli že... je še nekako vredu. Ko pa pride k Marcelu na Studio City in mu iz kotičkov ust polagoma kaplja slina in ne zna razložit, zakaj je razisne pogoje za "nadomestnega njega" v desetih letih še poostril, potem pa začnem mal dvomit. Do tega (dvoma) imam itak vso pravico in mi je nihče ne more vzet (vsaj to) :P

Torej : kolesarim (intenzivno) že deset dni, imam se (skoraj) fajn , nikomur nisem podložna, nikomur mi ni treba razširjati nog ( tako kot pravi spoštovani doktor)...

ampak... sem še vedno ženska. In v Čast mi je. :)

p.s.

Če bi šla z njim na Triglav, bi mu rekla : "Gospod Rugelj, si ne bi malo spočili?! "

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Če bi šla z njim na Triglav,  bi mu rekla : "Gospod Rugelj, si ne bi malo spočili?! "

:doze:

očitno počiva.. čisto je izginil iz medijev... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne vem ce je res, ampak danes sem po mailu dobil tole:

DR.RUGELJ

.... spet preseneča!!!!

HUDE SO TELE NJEGOVE..... teze

Citati dr. Ruglja

... obenem mora oče negovati poseben erotični odnos s hčerko, ki si mora

pridobiti za življenje odločilno izkušnjo, da je 'osvojila' očeta. Če ji

to ni uspelo, je dosmrtna erotična pohabljenka.

Nujno je spoštovati dejstvo, da otroke vzgaja predvsem oče (ki je bil, je

in bo reprezentant družbene realitete), mati pa pomaga možu pri vzgoji

predvsem tako, da mu prikimava.

Jaz pravim, da ima vsaka sposobna punca od 17. leta naprej fanta, in vsak

sposoben fant od 16. leta naprej punco. Kdor je nima, je nesposoben in

mora na specialno usposabljanje!

Če se na primer lepa ženska sleče in razširi noge ter pokaže svoje

mednožje, zasije lepota. Penetriranje v isto vagino je povsem nekaj

drugega kot v smrdljivo rit. Treba je uporabljati natančne izraze, da se

ve, kam homoseksualci spadajo. Drugače je z lezbijkami, saj se dvema lahko

dejavno priključi en moški.

Ženska pri terapiji lahko uspe samo, če je lepa in bogata.(...) Če tega

ni, se z njo nihče ne bo ukvarjal. Noben psihoterapevt v Sloveniji nima

kakšnih muslimank na kavču, zavoženih. Samo lepe pa bogate.

Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot enakovredne moškemu, saj so

ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne ...

"Se bom razgalila, ti jo nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko

masturbiraš, lahko si privoščiš kunilingus, lahko pa me tudi pokavsaš." To

mora ženska znati. Vse, kar je na svetu ustvarjenega, so ustvarili moški.

Normalen človek ne kadi, ker je to noro, ne pije prepogosto, telovadi,

teče planinari, veliko bere, piše, se ljubi,izobražuje,raste, juriša na

ženske in tako naprej, če je pravi. Če je pezdetek, pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce je res, ampak danes sem po mailu dobil tole:

DR.RUGELJ

Normalen človek ne kadi, ker je to noro, ne pije prepogosto,  telovadi,

teče planinari, veliko bere, piše, se ljubi,izobražuje,raste, juriša  na

ženske in tako naprej, če je pravi. Če je pezdetek, pa  ne.

torej človek = moški ....ženske so pa :hmm:

me zanima kake smrti bo umrl tale naš dr. car Rugelj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!