Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

halo Prototip

kako pa si to naredil:

v začetku je "buljko" mežikal le z enim očesom

sedaj pa mežika z obema

saj po nekem določenem času nimaš več "dostopa" do svoje izjave in ne moreš več delati sprememb

vendar temu očitno ni tako

no daj - res me zanima - izdaj skrivnost

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo Prototip kako pa si to naredil:v začetku je "buljko" mežikal le z enim očesom sedaj pa mežika z obema

saj po nekem določenem času nimaš več "dostopa" do svoje izjave in ne moreš več delati sprememb vendar temu očitno ni tako

no daj - res me zanima - izdaj skrivnost  :D  :D  :D  :D  :D

Do teksta res nimash dostopa, che pa originalno sliko na http://serverju zamenjash se pa vsi teksti s tisto sliko navidezno ahurirajo - v resnici pa se ni nich spremenilo le da je *.gif/*.jpg||IMG drugachen na serverju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...che pa originalno sliko na http://serverju zamenjash se pa vsi teksti s tisto sliko navidezno ahurirajo - v resnici pa se ni nich spremenilo le da je *.gif/*.jpg||IMG drugachen na serverju

razumem..

vendar

kako prideš v objavo (txt&slika)

ko izgine knofek "uredi objavo"

da potem lahko zamenjaš sliko?

:blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ahurirajo - .....

Ej, protko, zdaj pa že malo pretiravaš! :D A boš počasi samo še hje pisal, c, s & z pa poslal v reciklažo?? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to konfek?

knofek (ne konfek)

ali

gumb:

- za zapenjane hlač, srajc, plaščev

- na aparatih za on/off, regulacijo raznih stvari (volume)

- na tipkovnici za tipkanje

- na ekranu pc-ja za klikanje z miško in povzročanje spremeb(mail: sent, ali home-page "Motosvet", ko boš čital tole v desnem kotu zg. na knofku piše "citiraj" - kurzor (rokica, puščica) na citiraj in "klik")

eto tolk o tem

upam da ne zezaš

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to konfek?

knofek (ne konfek)

eto tolk o tem upam da ne zezaš :D :D :D :D :D :D

Prima sme spet neki novga nauchu, Hvala

Ampak zakua nihce vech o ZASTAVAH nobene ne reche? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce ker je premalo "vetra" .......in nam dol visi?!  ;)

Bosh ze she vidu, seu prava burja kmau zacela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bosh ze she vidu...

Si mislil napisat, da bo "Bosch že njo videl"? V katerem delu Slovenije pa govorite/pišete takole? :blink: :unsure: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bosh ze she vidu...

Si mislil napisat, da bo "Bosch že njo videl"? V katerem delu Slovenije pa govorite/pišete takole? :blink: :unsure: :rolleyes: :D

Tema je zastava Sklep-you.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Post ki razlozi marsikaj

Originalna objava jaz

[br]

Originalna objava Ivy

[br]C(eprav vidim, da vam je tukaj bolj pomabna tema Veneti kot izbira zastave, ...o o o...udi meni je naša zastava obupna.

Motish se, ni nam vech do Venetov kot do zastave, temi sta le tankochutno dotaknjeni vendar je to kjer se govori o ZASTAVAH in ne Venetih Chlanki o Venetih na tem forumu so VIRUS.

Resnica je ta, da je eden ... o o o ... Zakaj pa bi morali imeti ravno rdec(o, modro in belo barvo na zastavi???

Zato kr so to nashe Slovenske barve! In to ni nich povezano z Jugo, oziroma le toliko kot z Ameriko, ki ima tude te barve za svoje barve le v drugem vrstnem redu

...o o o...Sedaj smo nova država in si zaslužimo novo zastavo,

Nova drzhava da nov narod ne! Imamo svoje simbole in celo ta zastava, ki jo ti vidish kot dedischino iz Yuge (kar pa ni), predstavlja ravno obratno, namrech pod njo smo se osamosvojili, in je bila trn v peti Yugo-boljshevikom, kot tudi nashi "V. koloni"

...o o o Jaz bi predlagala . . .

Poshlji svoj predlog na razspis, brez dvoma se bo vse predloge uposhtevalo, ampak konchno besedo bi morali imeti vsi Slovenci. S tem forumom skusham le dvigniti zanimanje za to temo.

...- upam, da nem bo uspelo![;)

Izberimo novo ali (popravljeno) zastavo je tukahshni moto

Ne razumi me napak, nochem forsirati belo-modre-rdeche variante, vendar menim, da je treba ljudem dati mozhnost, da obdrzhijo tisto kar imajo za svojo svetinjo (naj se Slovenci sami demokratichno odlochijo). Tudi tvoje mnenje je tako uposhtevano!

Sedaj pa she o novi drzhavi!

Najvechji slovenski uspeh je bil, da so nas demokratichne silnice pripeljale iz stare bolshevisticne-Yuge. Na to smo samo lahko ponosni, in to je tudi eden od razlogov da nas zahod tako dolgo ni sprejel medse! Torej so tudi iz tistih chasov bili poshteni in zavedni Slovenci na vseh straneh - zdruzheni smo bili kot EDEN!

Ni prav da sedaj ene ali druge hochemo izkljuchiti, Izkljuchiti je treba le tisto podtalno Yugo-mafijo, ki nam she vedno rovari po nashih krajih.

Izberimo si zastavo, ki bo nosila nashe barve in nashe simbole, in enkrat poskushajmo pozabiti na politichne barve, ter se omejimo le na narodne - ki by the way so tudi lahko rumena, modra in zelena ali pa bela plava in rdecha!

Kaj je narobe z zastavo je da he grb premajhen, ostalo naj se Slovenci odlochijo sami!

Stara-zastava-s2-r.jpgzSloG-1-s2-r.jpg

To je nasha sedanja zastava in na njo smo lahko ponosni! Izberemo si lahko novo, iz svojih slovenskih simbolov - SAJ NISMO NOV NAROD, to je pa kjer med drugim se tudi Karantanci in she bolj Veneti dotaknejo nashe velichastne preteklosti, ki jo lahko predstavlja nash nova zastava!

-----------

Vabim vas na moj www:

http://mywebpage.netscape.com/IgorVenet/flags.html,

Cheers

Vsebina velja tudi tukaj cheprav so QUOTES malo skrajshani so dovolj razumljivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo ze pri tako pomembnih zadevah:

skrajno potrebno je zascititi debeloritega drzavnega uradnika spodnjega do srednjega ranga.pocasi izumirajo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zascititi debeloritega drzavnega uradnika spodnjega do srednjega ranga.pocasi izumirajo. <_<

KJE pa te izumirajo ????

:blink: :blink: :blink:

množijo se bolj kot podgane

:angry:

kljub državni deratizaciji

(kao zmanjšati moramo število blablabla)

je po državnih in občinskih pisarnah

vsak dan več nepotrebnežev, ki nimajo kaj delati..

spoznaš jih na cesti po izredno širokih nozdrvih

kar je posledica vrtanja po nosu med delovnim časom

:unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vasa visosti,

seveda je bil to metaforicni primer necesa nepotrebnega ali drugace povedano,da obstaja se kaj pomembnejsega za postoriti preden se lotimo barvanja nacionalnih cot. :)

dottore,

sploh ne.sem nepristranski,miroljuben clovekoljub.manj kot vidim ljudi,rajsi jih imam. B)

(da se ne bi kdo ogovorjenega pocutil!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dobr, da forum drzite ziv, a edino napoved burje za danes ponochi in jutri ter v petek me pomirja. Tole klobasanje se mi kar smili :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Kakšna Burja? Jaz sem na Krasu! Trenutno dezuje, veter 0 km/h, nizek pritisk, in ne kaze na Burjo!

Glede teme "na tej strani!": Za registrirat moped, sem moral čakat pred 4 okenci! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole klobasanje se mi kar smili :blink:

Veš da. Ampak od takega čudnega topica pričakovati kaj več bi bilo pa......naivno?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da. Ampak od takega čudnega topica pričakovati kaj več bi bilo pa......naivno??  :unsure:

S nam pobegnu na Enigmo pa na rome pa she gdo ve kam, pa nevesh qua je napoved za naslednjih niki dni :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da. Ampak od takega čudnega topica pričakovati kaj več bi bilo pa......naivno??  :unsure:

S nam pobegnu na Enigmo pa na rome pa she gdo ve kam, pa nevesh qua je napoved za naslednjih niki dni :angry:

Talkin' to me?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!