Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

ali je že kdo usposobil stalkerja ?

pri meni crack ne dela ko ga prilepim v igro še vedno piše da moram ustaviti pravi cd mountal sem pa z deamonom .

ko bo komu uspelo zrihtat igro naj prosim objavi postopek .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapru k bo sprobov STALKERja nej, da screenshote gor, da vidmo, če se splača sprobat :)

če imaš rad prvoosebne streljačice pol bo to defenitivno prava igra zate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej crack je treba prillepit v mapo bin :OK:

sicer pa mene igra po eni uri igranja ni navdušila sploh :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do motorjev prideš tko da odkleneš vse trgovine od avtov...se prav do vsake trgovine morš pridt...pa v stopt v njo pa je to to...pol se ti pa motorji odklenejo...sam se tko glupo vozjo da ti ne bo kul...jst jih niklol ne vozm k se jih sploh ne da vozt tko bedno je narjen :BUA:

Da odkleneš motorje ti ni potrebno stopiti v vsako trgovino z avti, dovolj je da se pripelješ toliko v njeno bližino, da lahko vstopiš (ampak ti ni treba vstopit).

Motorji se vozijo dosti normalno, le gravitacija je včasih slaba in majhne korekcije po ravninah izgledajo čudno. Je pa veliko večji užitek se med prometom vozit z motorjem kot pa z avtom. Prav tako si ne predstavljam, kako bi naredil dirko okoli otoka (tisto za miljon $) z avtom ne da bi izgubil živce (sem jo pa že dvakrat z MV Agusto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..jeaz sem si tut faq dol potegno pa sem že 2 krat šov od znova pa nikol mi ne gre...očitno kaj spregledam? ker pol ko piše naj grem do yeline da mi da dovolenje za preiskavo mi ova še kr vun meče naj ji dam razloge pa da niam dovolj dokazov...a bi mogo pret tem že na čoln it gor?....

kukec1 a maš še probleme?Pa kdo jih je še prej imel? Zadnjič sem na tvojem desktopu (v temi Namizja) videl CSI-Miami pa sm si ga hitr dol potegnu in sm bil tadrug dan že na sredin druge misije.Pri prvi morš pa čist vse sprašat pa v uni hiši od Cole je na spodnji strani desk en rdeč madež z lučko dobr preglej,to sm jest najdlje iskov,potem pa sam v Lab pa primerjat vse in dobiš Warrant za čoln tm gor je pa samo en koščk plastike pa tud en madež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da odkleneš motorje ti ni potrebno stopiti v vsako trgovino z avti, dovolj je da se pripelješ toliko v njeno bližino, da lahko vstopiš (ampak ti ni treba vstopit).

Motorji se vozijo dosti normalno, le gravitacija je včasih slaba in majhne korekcije po ravninah izgledajo čudno. Je pa veliko večji užitek se med prometom vozit z motorjem kot pa z avtom. Prav tako si ne predstavljam, kako bi naredil dirko okoli otoka (tisto za miljon $) z avtom ne da bi izgubil živce (sem jo pa že dvakrat z MV Agusto).

Jaz sem z MV Agusto(stage 3 kit->gre kr 367km/h)

rabu 52minut. Sej bi šlo še manj :D Mozgam it s korveto še enkrat, zarad dnarja... Ne škodi :D Korveto seveda stage 3 kit .)

Zadnje čase Hitman - Blood money :yes:

Prelahka .)

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar začel špilat stalkerja in sem kar navdušen, se bo treba kar poglobit. Že to, da je mapa velika 30km2 je kar obetaven podatek. :)

Še ena slikca za okus, bom pozneje še kakšno naredil.

post-532-1174486783.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z MV Agusto(stage 3 kit->gre kr 367km/h)

rabu 52minut. Sej bi šlo še manj :D Mozgam it s korveto še enkrat, zarad dnarja... Ne škodi :D Korveto seveda stage 3 kit .)

Prelahka .)

tud jst mam korveto(stage 3 valda :D) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaa, Stalker je tu! Moram probat, če mi dela na moji konfiguraciji. Demo je delal. Drugače pa, ko pride novi kompjuter, bom si zrihtal še Test Drive Unlimited (motorji, jaaaa), Armed Assault in Tiberium Wars.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Test Drive Unlimited že kdo od vas probal.Se splača downloadat? Če ma kdo nej prilima screenshote

Sicer ga še nimam (ker imam AMD 2000+ in ga nočem uničit :D ), ampak sem pogledal na you tube.... :eek: Če imaš dober računalnik, že preveč čakaš! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ga še nimam (ker imam AMD 2000+ in ga nočem uničit :D ), ampak sem pogledal na you tube.... :eek: Če imaš dober računalnik, že preveč čakaš! .)

Imam Penitum 4 2.4@2.5,512 mb rama,ATI Radeon 9800pro 128mb,...Upam, da bo delal

meni sicer tdu ni všeč, ne vem pa zakaj se ti ga ne bi splačalo downloadat in sprobat...

Prašam za mnenja drugih,ker sem se že velikrat nategnu pa čeprav downloadam eno igrco na 3 mesce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!