Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

u pi..., jst sem pa iz ta prve sam 5m :o , se vid da nisem vajen alkohola .)

Shargo ta druga je pa fenomenalna, Stipe pa Us, lahko že začneta risat, jst bom pa kmal nared :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo narode!!!!

Za jutri (torek) rabimo koruzo... Nasi dobavitelji strajkajo - una pri moji bajti pa se ni zrela...

Dejte prinest cimvec, da bomo mel kej prigriznit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz morm povedat, da ste firestartersi fuuuuuuuuuuuuuuullll vredu,blo mi je full zabavno,tko da še pridem,hmmm upam da čim prej s svojim motorjem,žal mi je edin k sta me dva kolega za stojn dam potegnila k pol nismo sli nikamor zurat ,pr vs je blo pa full noro... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm jst sem pa dobila informacije, da vas ne bo..... in tudi zato mene ni bilo..... :cry:

Vsak torek od 18:00 ure dalje smo tm ne glede na to a je koruza ali je ni. Tudi če je dež.......!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidla pa mi je bil full všeč,upam da vam je bil ta drug k ste ga gledal tud všeč,pa da ga boste kupil :D če vm je good...k tole je kr zanimiv :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak torek od 18:00 ure dalje smo tm ne glede na to a je koruza ali je ni. Tudi če je dež.......!!!!!

Srce, a sem rekla, al nisem rekla, da mi je bilo za ta torek drugače rečeno??

.)

Je že ok... pa drug torek... saj ne bo konec sveta, le jaz se lahko ubijem, ker imam nove rolarje :D in se še učim voziti :doze: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej mene zanima, ce lahko pridem z mini bikeom(ročno delo,doma narejen) k vam u clubhouse pa da se mi npr nubeden ne bi smeju ane?

K sm pršla s kolegico v klub 300 s frčakom to so bli smehi,oprema vse dainese ledvični pasovi,arai pa nzi čelada folk si je mislu u kam se bosta punci usedle pol pa na frčaka jah,pa so bli smehi.

Motorček pa tkole zgleda

post-20-1093000257.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej mene zanima, ce lahko pridem z mini bikeom(ročno delo,doma narejen) k vam u clubhouse pa da se mi npr nubeden ne bi smeju ane?

K sm pršla s kolegico v klub 300 s frčakom to so bli smehi,oprema vse dainese ledvični pasovi,arai pa nzi čelada folk si je mislu u kam se bosta punci usedle pol pa na frčaka jah,pa so bli smehi.

Motorček pa tkole zgleda

Prideš lahko tudi z rolerji........kako bo pa reagiru folk pa ne znam napovedat ker še nimamo "skupinskega intelekta" (je pa naročen pri Louis) :kva2:

Vsekakor so vabljeni vsi ljubitelji in ljubice....hm....ljubiteljice...motorjev, moto scene, M.A.M.E.........hmmm....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideva z incubationom, če bo vse po sreč prnesem še mal domačga cvička da naute sam pira skoz pil

Juhej, saj res v clubhousu pa že dolg ni blo cvička. Prav prijetno vabljen :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideva z incubationom, če bo vse po sreč prnesem še mal domačga cvička da naute sam pira skoz pil :D B) B)

a vidva sta bla.......cviček videl ampak pozabil probat! Dejta se oglast še pa ga probamio skupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in opažam da klub uspeva in da imate veliko Prospectov?

A ja pa kdorkoli me je že pozdravil iz Firestarter kamiončiča mu vračam pozdrav!

LD

Prospektov mamo tolk, da skos narocamo :)

Tist je bil pa najbrz Miha, ki je prisel s Florjanckom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k bo v lj zrela,jo je okol mene tu much...No mal se mors zapeljat iz vrhovc vn

,kle glih nismo kmetje(mislm v tem smislu da je zelo poseljeno,nism hotla žalt) :D hehe pa ni pol koruze,na dobrovi pa v kozarjah se pa že kej najde... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ti men lokacije zdej nastevat...zakl pa natrgat, pa prnest .)

Mam občutek, da bo treba spet zavihat rokave, pa rogljičke spečt( bo Icy vesel :OK: ), ker s koruzo očitno ne bo nc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!