Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

ja ja ja :kva2: še rezervo :yea2: ne bo slabo, sploh pa za naslednjo sezono k bo poletje z dolgimi dnevi (kasnej tema :P ) bi bil kašn petek fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si pa itaq vedno dobrodošel!!! Če ne v clubhouse pa na kofe, tko kot smo se zadnjič "čist ponesreč" v Che baru srečal ......

ItaQ.....važn d je blo ponesreč :naughty: :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba vpisno knjigo gostov odpret :hmm:

:OK: Ja bi bilo fajn, pa da bi obiskovalci vpisovali svoje e-maile (ali gsmj-e), kot je bilo že rečeno :hmm: , pa če se kak odprt žur pripravlja, da lohka tudi zainteresiranim pošljemo povabilo, ane ane! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej blokec je tm naštiman za to, da poberemo e-maile in lahko folk obveščamo o internih partyjih. Preko zime bo kr neki žurčkov v Clubhouseu in drugje in fino je imeti naslove potencialnih interesentov za dober žur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanx za pohvale. Dogajanje se začne šele okoli 20:00 ure.....

Počasi pa bomo torkove termine prestavili ali dopolnili z rezervni,mi termiti ob petkih ali sobotah, ko imamo več časa in se lahko po žuranju tudi malce naspimo.

RIDE SAFE AND FREE

u ja ja petki,sobote more interesantno :D k jaz k sm vidla kdaj mamo kontre se lohka od vs poslovim za kak mesc :( to pa ne bi blo filno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš šolo prid jut3 na sestanek, mi pridemo, upam :rolleyes: .

jutre? Kšn sestank? A uno za ograje? Kdaj pa boste tam? Lahko pridem kej mimo k sm lih "službeno" u LJ pa k lih vem kje vas najdit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki zahajate v Klubhouse in imate avstrijske, se veljavne vinjete, jih prinesite ob torkih v Klubhouse in tisti, ki jih rabite, jih lahko tam dobite. Tudi ob torkih.

Ideja se je porodila, ker vedno , kadar grem v Graz kupim vinjeto in to uno za 10 dni, ker enodnevnih nimajo :angry: Qrc, roka roko umije .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš šolo prid jut3 na sestanek, mi pridemo, upam :rolleyes: .

sej jutr pa ne vem kje bom lezala :D k bo zur...k ni pouka v petk...vinjete??em jaz grem v soboto v avstrijo :D a kdo kej rab iz louisa al pa heingericke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutre? Kšn sestank? A uno za ograje? Kdaj pa boste tam? Lahko pridem kej mimo k sm lih "službeno" u LJ pa k lih vem kje vas najdit B)

Ja tisti za ograje, prid k tebe pa še ne poznam. Pa, da ne bom samo jaz tam vegetiral pa imel nič "pametnega" za povedat :rolleyes: .

Matr zdej pa že kar v imenu firestartersov folk vabim :ph34r: , kok me bo enkrat eden čez kepo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizm0kak: Sm biu glih dons u Luisu in kupu slajderje tko vem de so na zalogi in sicer navadni od Vanuccija po 20Eu, titan imutacija kuj 5Eu drazji. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti za ograje, prid k tebe pa še ne poznam. Pa, da ne bom samo jaz tam vegetiral pa imel nič "pametnega" za povedat :rolleyes: .

Matr zdej pa že kar v imenu firestartersov folk vabim :ph34r: , kok me bo enkrat eden čez kepo :xx:

mogoce vs pridem pogledat,tko mimo pot :D ce bo cajt:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizm0kak: Sm biu glih dons u Luisu in kupu slajderje tko vem de so na zalogi in sicer navadni od Vanuccija po 20Eu, titan imutacija kuj 5Eu drazji.  :OK:  :OK:

sej pol je isto ku pr pinjolouki :D

@gebre: Za sestank mi pa še zdej nisi povedu kdaj bo? Ma sej vrjetno d ne bo nč, k bo piču domu pred temo O:-) :P Primorci se bojimo teme :ph34r: :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizm0kak: Sm biu glih dons u Luisu in kupu slajderje tko vem de so na zalogi in sicer navadni od Vanuccija po 20Eu, titan imutacija kuj 5Eu drazji. :OK: :OK:

Čakte čakte, zdej ste pa že mal :topic: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to!!! Ob 20:00 danes v Clubhouseu spet sestanek slovenskih moto aktivistov in sicer LAST CHAPTER oz. dokončni dogovorili okoli teksta za parlament, za letake, fotka za akcijo, slogan.....

Vabljeni vsi tisti, ki imate zdrave ideje in vam ni vseeno, da na ceste montirajo ograje, ki so za motoriste naravnost SMRTNE!!!!

Tisti, ki se vam pa tega ne da poslušat ali ment pa vabljeni da spremljate dogajanja po topic MOTO DOGODKI - Motoristi pred parlament in na novih spletnih straneh, ki smo jih odprli(neodvisni moto aktivisti) www.motoristipredparlament.com

Prava AKCIJA pa bo okoli maja 2005, ko parlament ne bo ustregel našim zahtevam!!!!!!!

Prosim pa da o tej temi raje več na MOTO DOGODKI - Motoristi pred parlament

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!