Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Lep pozdrav!

Obljubil sem, da sem bom prijavil, takoj ko pridem domov in obljuba dela dolg! Evo me!

(matr je tezko pisat nazgan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Obljubil sem, da sem bom prijavil, takoj ko pridem domov in obljuba dela dolg! Evo me!

(matr je tezko pisat nazgan)

a ti je mogoce tomi ime?sam ugibam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Obljubil sem, da sem bom prijavil, takoj ko pridem domov in obljuba dela dolg! Evo me!

(matr je tezko pisat nazgan)

No lepo, lepo, me veseli, da si se nam pridružil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torek kašn napovedan party? Menta je že bil, rogliček party tudi... kaj še ostane? :hmm: Vas pridem kej obiskat če ne bom zmatran po treningu :wacko:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sami aktiwisti... :notworthy:

A lahko vseeno se kdaj pridem tja na pijaco in biljard? (Mustang being weirdly humble) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sami aktiwisti... :notworthy:

A lahko vseeno se kdaj pridem tja na pijaco in biljard? (Mustang being weirdly humble) :lol:

seveda lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torek kašn napovedan party? ... Vas pridem kej obiskat...

Lej mi smo sleherni torek v klubhousu, mamo pa vedno nek party, ce to napovemo, ali pa sploh ne! No, vcasih ko mislimo, da bo full dobro, privoscimo pac zur cimvecji ljudski mnozici, torej ta torek "HUDICEVO BELJAKOVINSKO GNEZDO PARTY"

...Spremljaj temo se naprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta torek vabljeni vsi na HUDICEVO GNEZDO PARTY. Bo nekaj v stilu, kot smo vajeni za veliko noc ...bogi zelodcki .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri po osmi uri clubhousu direkt iz Turčije Yeni - Raki.....ampak sej veste - kolicine omejene....kdor prej pride prej dobi....za jutranjega mačka pa ne odgovarjam..... :kva2:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri po osmi uri clubhousu direkt iz Turčije Yeni - Raki.....ampak sej veste - kolicine omejene....kdor prej pride prej dobi....za jutranjega mačka pa ne odgovarjam..... :kva2:

:yea2:

UUUUU, spet bomo pijani! :kva2: Ja Symre a te je treba vedno posebaj povabit :o , saj veš da ste vsi vabljeni! :OK:

Nekateri na pivo, nekateri na sok, eni na bilijard, pikado, debato,... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ves da je v clubu vedno vsak dobrodosel.....

sam raki ma tud kaksn stranski učinek....voda ga običajno nima.... :D

vem sam včasih rad mal nakladam... no, sj tiste zgodbe, Shargo, Einherjar in drugi iz Trbovelj že vedo katere, pa ne bom več razkladal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljuje se z elektrokonverzijo ventrikularne fibrilacije in normalen srčni utrip. Po domače po elektrošoku!

No Icy ti boš bolj gledal kot pa užival te stvari, k se moraš merkat, mi te moramo pa že bolj! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiiii, ledenjak bo pa (ledeno, upam) pivo dobil! On VE kaj je cezar hotel povedat.

(Icy, majckeno bo treba razsiriti pogoje tekmovanja :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!