Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Nakladanje o stvareh, ki so se zgodile in jih ne morete spremenit. Sam pogrevate in mešate drek in pametujete :angry: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Alla :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče komu kaj znano koliko stane servis pri 12000 km. V knjižici sem gledal, da je kar precej stvari treba preverit/zamenjat, zato me zanima kaj se mi splača zamenjat samemu in kaj prepustit servisu. Predvsem me zanima kaj treba zamenjat!

:stupid: :baa: :baa: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: kaksne nagravzarije eni limajo na popolnoma uporabne mopede :angry: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej, če maš hčerko, tko kot jaz, te prav stisne, ko pomisliš, da se lahko čez par let tole tud tvoji zgodi.

Mislim, da za vožnjo brez čelade ni izgovora, pa mi čist dol visi in mi gre hkrati tudi na :SS , ko poslušam "ameriške" izgovore o človekovih pravicah pa podobne cvetke, ko kak tip noče met čelade na betici.

Po moje bi morali tud "taplavi" kaj pri tem naredit. Se že kar nekaj let vozim z motorji (od svojega 16 leta, se pravi s presledki več kot 13 let) pa me je v vsem tem času policaj samo 1x ustavil B) , pa še to samo rutinski pregled, če mam vozniško. Poznam ogromno tipov, ke se vozijo že leta in leta pa brez vozniške, pa z rajko-banovići namesto čelade, pa se jim nikol nič ne naredi.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi morali tud "taplavi" kaj pri tem naredit...

Joj Rudi, moram prav pazit, da ne :SS tvojih idej.

Ko ti bodo pa kapsi enkrat napisali kazen, boš pa spet pizdil po forumu v stilu "mamicu jim spalim".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusila za zajtrk novo ribjo pašteto (proizvajalec Mirna ribolov iz Rovinja :? WTF :angry: ) z imenom Riblja pasteta a"la Proveciale.... :kva2: :kva2: :kva2:

Ej, fantje in punce, vam rečem :SS :SS :SS :SS in še enkrat :SS

In to od mene, ki sem vseejedec! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarija...

spet se svet in forum vrtita okoli novinca(ke), ki bi rad da ga kdo "pelje".....

lejte me...jest sem zdej ztle

prosim da padete dol ker sem prisel(a) :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi vlomilci, neasimiliranci, wannabe heretiki, čefurji (taki in drugačni), feminizirani idioti, steroidmonkey-i, metan goltalci, vlomilci.

Kdor mi bo stopil na žulj, kateri je iz dneva v dan večji, bo najebal za vse nazaj in vse naprej.

Če dobim (kar je sicer malo verjetno) kretena, ki je danes vlomil v moj avto in naredil celo pizdarijo, obljubim sebi in vsem ostalim, da bom vsaj dve leti na pogojnem.

Kaj v tri p.m. pripravi delomrzneža do tega, da gre vlamljat v avte brskat za stvarmi?? Rabiš denar? Kreten zajeban delaj ali pa se ustreli. Posodim tudi motiko, da se pokončaš sebi primerno.

Neučinkovit sistem kaznovanja vlomilcev? Ni problema...če prideš po tem, ko te dobim do sodišča, grem za tabo še jaz, da se sam kaznujem, ker te nisem dovolj "poučil" o smotrnosti tvojega globokoumnega početja.

Draga zajebana banda, ki trenutno deluješ in puščaš sledi idiotskih dejanj: močno vam želim enega podobnega meni, ki pa vas bo za razliko od mene dobil pri dejanju.

Poserjem se (pokozlam) na vsa človekoljubna načela, na vse pravice ne vem koga, na vse vlažne poglede - če dobim koga takega, ga ubijem. Z rokami.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni praznujejo eni pa

zaradi zadnjih političnih dogodkov

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

sajsetodelatukaj

:hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Kozlači ! Ste kej fejst :SS No jaz bom zdejle, pa ne od alkota vceraj ampak zdejle grem na kavo spet kot Hlapc! Komi smo se osamosvojil pa smo spet skupaj z nekom v isti bruhuni. Svoj kuzlaje se spucas, od enga drugga je pa kurba. Pa vsi bojo na nas dvorisce hodl jelene klicat zdej, ti pa puci!...ma jebu jim bom matr js, zastopis...! Ajde hlapcki mejte se :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

Bruham iz gole solidarnosti in seveda zaradi nabijanja postov. :)

Ker sem včeraj čist premal popila, da bi lohk danes bruhala. :)

In mi je všeč. :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem včeraj čist premal popila, da bi lohk danes bruhala. :)

Sej to je zelo pozitivno, a ni? :)

Aja - :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar dobro vam gre tole kozlanje!

Še jaz se moram na neki pobruhat!

Nočna sluzba :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je svoj novi moped peljal na srevis, da so mu premaknili šrauf za trdoto amortizerejv s 5 na 7....je blazno zadovoljen....baje njegov sosed premisljuje o enaki PREDELAVI!!! :blink: :wacko:

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je svoj novi moped peljal na srevis, da so mu premaknili šrauf za trdoto amortizerejv s 5 na 7....je blazno zadovoljen....baje njegov sosed premisljuje o enaki PREDELAVI!!! :blink: :wacko:

:SS :SS :SS :SS

to ni še nič ... eni "naši" forumaši vozijo motorje na servis da jim ketno namažejo .... (preverjeno na lastne oči) :lol1: :lol1:

KOK MI GRE TO NEKAM :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WhiteRider, sera politična s popolnoma praznim profilom, vprašanje če se vsaj s kolesom vozi in pride na Motomars drkat s politično stranko.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni še nič ... eni "naši" forumaši vozijo motorje na servis da jim ketno namažejo .... (preverjeno na lastne oči)  

a mis da bi se lahko zmenili da jim jest opravim storitev dvakrat tedensko za polovicno ceno :wacko: :blink: ....

moderator sporoča: to ni tema o verigah. ne klepetajte, raje :SS. vzpodbujamo vomitiranje vseh vrst in jedi, mentalno in brutalno, kakršnokoli že :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta,

še verigo je treba mazati na motorju?

:SS

Od kdaj pa to?

In zakaj?

:?

Jaz bom, ko verigo porabim, raje dal novo. Ali to ne bo v redu?

:huh:

moderator sporoča: to ni tema o verigi. To je bruhalnica. vzdržite se debat in čveka :) oz. :SS

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeboga Ducati :angry:

crkne glih ko ni treba :angry: .....ravno ko je blo treba povozit psa :angry:

traktor :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka - kraljica vomitoriuma!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

se vedno ni rezultatov kolokvija iz fizike!!! :angry: :angry: :angry: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udelezba krvodajalske akcije... :SS :SS :SS :SS ...jao... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!