Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

... Majčicumu,

takrat, ko bi se človek malo peljal, dobiš pa deeelaaa čez glavo.

Ko pa lije kot iz škafa, se pa noben živ ne zmeni ...

:SS

Prmejduš, res maš!

:SS

Pa še tisti trije dnevi, ko sem se naštelal za potep z mopedom, ga bo vreme sralo. Ostajam doma in :SS

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno ni polnilca za akumulator :angry: :angry: ...mamicu mu :angry:

:SS :SS :SS

vedno se mi vala pod nogami ..samo ko ga res rabim zgine :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedeljki so že itak na splošno za :SS, upam da bo danes čas za na tehničnega it čene bo pa res en dan za konkretno :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tole...u pizdu milu mater mamicu vam :angry: :angry: :angry: :fight2:

aaaagh!!!!!!!!

pa kako naj clovek dela, ce noben ne nardi tist kar bi mogu :angry: :angry: :angry:

u kurac vse :fight2: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljki so kot vulve. Nujni začetki ampak ne nujno tudi dobri. Če je predpriprava ok, potem je tudi štart ok, drugač gre pa lahko vse k hudiču.

Vulva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, ta tema je zakaj ? Kao da poveš kaj te muči oz. zaradi česa ti gre na :SS ?!?

Zanimivo .... :hmm:

No če je tak pol naj omenim da ju3 pišem test (ki ga seveda moram dobro pisat - štirka nebi bla odveč) in seveda to učenje je za :SS, in najbrž bom res kozlala tam ko bom vidla test ... no pol pa še me čaka hakl pri matematiki, in pa seveda štirje (?!?!) testi drugi tedn ... ja neke takiga ....

Vglavnem za :SS :SS :SS !!

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko me pride 5k na teden+vikend stroški, kje je pol še motor

Ne joči tok dej ..... ene normalne smtrnike nas pride po min 60k sit na mesec .... pol pa ti men za 5 k na teden :SS :SS :SS

Kok mi gre nekam neki .... folk si nek nabavi pa misli da bo zastonj .... če ne gre pa čas predi na sosedovem travniku ! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemomater študenski samofinancirajoči žep je vedno prazen. Za nekoga je to drobiž, zame pa veliko, ko vsakega jurja obrnem.

Tako da :xx:

moderator sporoča: če ni kozlanja v objavi (:SS), se briše!!!! Tokrat izjemoma pustim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filingi in dogodki po več kot tedenski absinenci motoriranja (težave z dežjem in cukrom .) ). N'č kritičnega sicer, ampak vseeno, neverjetno kako pade uigranost in kondicija. Prav za :SS

Sedaj so mi jasne neumnosti, ki jih zganjajo na cestah nedeljski vozniki, najsi bodo v piksnah ali pa na motorjih. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frdamano malo vpliva imamo na to, kaj se nam v toplih, po cvetočih akacijah dišečih majskih večerih prikrotoviči v sivo substanco

preveč res :angry: :angry: :angry: :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty-jeva ideja, da je petnajst čez šest zjutraj zelo zdravo popiti domači jabolčni kis z žlico medu.... nič ne rečem, lahko , da je frdamano zdravo, sam je tud frdamano :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pizda nekdo je dal prazne baterije v sluzben fotoaparat :angry: :angry: :angry:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri pišem angleščino v četrtek bi moral sociologijo in v petek metodologijo....

za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NA TEHNIČNEM DELA EN NOV TIP, KI ME NOČE SPUSTIT SKOZ Z ZLIZANO SPREDNJO GUMO!!!!!!! :angry: :BUA: :fight2: :angry: :wacko: :angry: :fight2: :BUA: :BUA:

je rekel da se profil ne vidi in da bi moralo saj 2 mm bit minimalno jaz pa ne da nimam profila, še v minusu sem. HALO!!!!!!!!! pa kaj se to pravi, a zdaj bojo pa strogi postali na še edinem "domačem" tehničnem, saj bo pol sokrajanov brez vozil ostalo :angry: :fight2:

FAK še se bom mogu z neregistriranim okol vozit do četrtka ko grem zamenjat gumo :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, njegov način kenslanja bejbe in igranje mačota :angry: :SS :SS

Alla

Še nisi ugotovila, da kompenzira jajca preko foruma? natanko tako - za bruhnit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.......to sem opazila že po njegovem prvem postu. Samo si nisem mislila, da ima tako blazno pomankanje jajc in dobrega okusa..... :SS :SS :SS

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty-jeva ideja, da je petnajst čez šest zjutraj zelo zdravo popiti domači jabolčni kis z žlico medu.... nič ne rečem, lahko , da je frdamano zdravo, sam je tud frdamano :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Sej ma prav ... to moja babica pije ... za pritisk al nekaj takega ... nevem ... je pa zdravo, ampak vseeeno :SS

Zok, njegov način kenslanja bejbe in igranje mačota

:notworthy: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Huso ima nekaj km manj kot 4.000. Še 1000 pa gre že na drugi servis. Drgač sem pa brez besed - zelo zadovoljna, kaj naj rečem.

Želela bi si le, da bi kdaj še kakšnega na cesti srečala, pa da se mal skupaj zapeljemo.

Po mojem bo to moral biti ful poseben filing. LOL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud by the way  ampak sam petting, ker sm ful na psu in bi se čist prepustila.... pa pod stresom sm  (prekleta šola) KDAJ BO KONC TEGA CIRKUSA? :AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 

:SS :SS :SS

kr neki :angry:

a si tamala ne more najt enga kulturnega tipa da jo popedena tko kot se sika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NA TEHNIČNEM DELA EN NOV TIP, KI ME NOČE SPUSTIT SKOZ Z ZLIZANO SPREDNJO GUMO!!!!!!! :angry: :BUA: :fight2: :angry: :wacko: :angry: :fight2: :BUA: :BUA:

je rekel da se profil ne vidi in da bi moralo saj 2 mm bit minimalno jaz pa ne da nimam profila, še v minusu sem. HALO!!!!!!!!! pa kaj se to pravi, a zdaj bojo pa strogi postali na še edinem "domačem" tehničnem, saj bo pol sokrajanov brez vozil ostalo :angry: :fight2:

FAK še se bom mogu z neregistriranim okol vozit do četrtka ko grem zamenjat gumo :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:blink: :blink: :blink:

Bo pa tolk bolj za :SS :SS :SS :SS :SS ko bodo tvoja čreva po cesti razmazana.

TAKOJ PO NOVO GUMO !!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!