Skoči na vsebino

Honda NRX 1800 VALKYRIE RUNE


gregas

Priporočene objave

O dilerjih ne bi zgubljal besed in moči,ker je kupit itak ne mislim.Moja lepotica je zedetek v polno,pa tudi vrh mojih zmožnosti :doze:

Rune sem si ogledal na Imotu,res glomazna zadeva,ki dobr zgleda,kakšna pa je njena uporabnost in vodljivost pa počakmo na SLO.lastnika ki nam bo to povedal iz izkušenj?

:BUA: O dilerjih pa še to ,da bi nam pri nakupu lahko mal več ponudili,ne pa da moramo vsak šravf posebej kupit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo tudi jaz uživo videl na IMOTU. Stvar zgleda impozantno, glomazno, monumentalno, impresivno, legendarno. Všeč so mi harleyi - ampak tole je pa :notworthy: . Mislim, da so ustvarili instant legendarni motor, ki bo čez kakšnih 30 let stal celo premoženje in jih bodo imeli le najbogatejši zbiralci in ljubitelji.

Thumbs up :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so ustvarili instant legendarni motor, ki bo čez kakšnih 30 let stal celo premoženje in jih bodo imeli le najbogatejši zbiralci in ljubitelji.

Ja, se strinjam glede spomeničarstva. Ampak uporabno legendo so naredili leta 96. Trust me and balkiju. Pa še kakim petim srečnežem v Slo. Osmemu je stroj na poti čez Atlantik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam glede spomeničarstva. Ampak uporabno legendo so naredili leta 96. Trust me and balkiju. Pa še kakim petim srečnežem v Slo. Osmemu je stroj na poti čez Atlantik.

A je to mišljen Gold Wing ali Valkyrie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenksi Brmmči.

Redke ptice v Evropi. Valkir je približno 800 v celi Evropi. GW- jev pa samo v SLO čez 60.

Ruski motoristi, ki bi radi imeli nekaj več, se vozijo z Valkirami in ne z Harleyi. Pridejo na vsa evropska srečanja VRCCja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Se mi je zdelo da nas je lastnikov Valkir bolj malo,verjetno zaradi tega nobenga ne poznam razen (ceco)pa še njega le prek motosvet foruma :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kopru imamo tudi eno (Dido). Sicer pa z MS tablico. Sem imel priložnost vozit. Kljub ogromni masi neverjetno poskočna in obvladljiva zadeva. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Prejšnji teden sem v Šenčurju videl enega avstrijca z HONDO NRX 1800. Ker jo v naših katalogih ni, me morda malo več zanima, kot to, da ima stroj od golde. Hvala za morebitne informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja, tip je bil pa slovenec in full fin, tako da karkoli sem ga vprasal je oci obrnil, potem pa jo je odpeljal stran od firbcev. Sploh mi ni lepa, je pa zelo zanimiva, sploh ko jo prvic vidis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki, a nis najprej reku d je bil avstrijec, pol si pa omenu d je slovenc? Ktero je zdj-a je avstrijski slovenc al je slovenski avstrijec? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!